Esileht Lapse ootamine Augusti beebid 2019

Näitan 30 postitust - vahemik 241 kuni 270 (kokku 332 )

Teema: Augusti beebid 2019

Postitas:
Katriliisa

Noh,kui mul abikaasa tööl oleks,siis ma ka teda ilmselt kaasa ei võtaks,saab nkn juba KVs pisikest näha(ma ikka koguaeg korrutan endamisi,et kui kõik korras on) aga kuna tal praegu nkn puhkus,siis ei ole selles õnneks ka probleemi 🙂
Käisin täna ka teistkordselt Hgc jaoks verd andmas,eks siis paari tunni pärast saan teada kas kasvab jõudasti või mitte. Jube kuidas ma enda juures seda muretsemist ei salli,kuigi eks ta üks paratamatus ole- rasestumise teadasaamisest alates emadel enamasti ikka mure lapse pärast,kuni surmani

Please wait...
Postitas:
deepforest

mul on juures 1kg alates rasedustesti tegemisest. Eelnevate raseduste ajal oli selleks ajaks vähemalt 3 juures. Nii kardan seda paksuks minemist, mis sest et olen normaalkaalu väga ruttu tagasi saanud. Tahaks ilus prink rase olla, mitte selline lodev. Kirjutan seda juttu komm suus 😀 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

minul ivf rasedus ja täna käisin ultrahelis 6+3
Hetkel kannan kaksikuid aga üks kaksik on teisest väiksem, arst ytles et meil veel pikk tee minna ja loodetavasti nõrgem kaksik teist kaasa ei vea 🙁
Mul juba 2 katkemist on seljataga,mis tulnud loomulikust rasestumisest
Tähtaeg peaks olema 27aug, kaksikutega augusti algus

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mina käisin täna Emos 🙁 rasedus väike 6+3 aga öösel oli verejooks ja kõhuvalu. Ultraheli näitas, et rasedus vastab suurusele ja südametöö olemas aga ütles, et lapse ümber hematoom 🙁 50/50 kas jääb alles v mitte

(Aa)

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Homme peaks nädalaid olema 7 ja eile õhtul hakkas kergelt määrima 😢 kõhuvalu ei ole kui on siis väga vähe ja nõrk valu . Täna hommikul natukene suurem määrimine aga mitte verine. Pole vist miskit head ? Esimene rasedus ja homme peaksin ka arstile saama tuleb homme puhkuselt tagasi äkki võtab ennem ette muidu aeg 11.01 . Mis teha on see ok või on oodata halvimat ?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Minul määrib siiani aegajalt ka puhast verd väikeste tükkidega 🙁
Ainus mis hetkel veel aimu annab raseduse olemasolust on iiveldus, kas see ka näitab et lapsega kõik ok ei tea. Järgmine uh 10 jaanuar eks näis kas peab niikaua vastu :/
Viimane Kägu, kui ikka kardad siis käi Emos, las vaatavad südamerahuks üle 🙂

(Aa)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Homme peaks nädalaid olema 7 ja eile õhtul hakkas kergelt määrima 😢 kõhuvalu ei ole kui on siis väga vähe ja nõrk valu . Täna hommikul natukene suurem määrimine aga mitte verine. Pole vist miskit head ? Esimene rasedus ja homme peaksin ka arstile saama tuleb homme puhkuselt tagasi äkki võtab ennem ette muidu aeg 11.01 . Mis teha on see ok või on oodata halvimat ?

Määrimine raseduse alguses ei pruugi midagi halba tähendada. Minu 8. nädala verine hommikune määrimine on hetkel kohe kuue aastaseks saav ja sööb hetkel lõunasöögiks ahjukana:). Südamerahuks võid aga EMOs käia, nagu siin eelnevalt juba mainitud.

//GM

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt
Postitas:
Katriliisa

Mina läheksin samuti Emosse.Muidu enda tõttu seda EMO ust ei kuluta,kui just midagi väga väljakannatamatut olnud ei ole aga raseduste ajal olen ikka käinud,sest muretsemine teeb igaljuhul pigem kahju ja saab natukenegi meelerahu

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul hakkas ka määrima 😞 käisime õega kinos ja pärast vetsu minnes nägin aluspükstel pruuni voolust, pühkides oli natuke punakam. Rohkem midagi olnud pole aga mures olen ikka. Praegu vaatan kui peaks valud tekkima või uuesti määrima hakkama siis lähen kohe emosse. Homme uurin uuesti et kas kindlalt ei saa varasemaks aega… sain arstile aja alles 11+4 aga nüüd küll nii kaua oodata ei taha.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kuidas teil läheb, kellel määrima on hakanud?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul määrib aga vähem, kui muidu. Rinnad ikka hellad ja jube iiveldus, kirjutasin ka arstile vaatan mis vastab!

Aa

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul eile rahunes kõik maha ja läksin rahus magama. Täna hommikul hakkas uuesti määrima. Nüüd ootan kuni mees koju jõuab et saaks suuremat last valvata ja käin emos ära. Tegelikult ma ei teagi kas minna emosse või otse ämmaemanda juurde… arvel ma ju veel pole ja pole ka kontrollis veel kordagi käinud 😕

Please wait...
Postitas:
Katriliisa

Minul enda eelmise lapsega hakkas mitte vaid määrima,vaid lausa päris palju tuli ikka punast verd ja sai mitmeid kordi arstile helistatud ja ka kontrollis käidud.Sain ka Duphastoni peale suht kohe aga ikka ära ei lõppenud sellega,pigem läks aega. Hoidsin aga hinge kinni selle aja ning sai ka Emot külastatud.Nüüd see murelaps saab see kuu juba 1.4 🙂
Väga raske teha aga rahulikuks jäämine aitab palju kaasa..ja puhkamine nii palju,kui võimalik

Please wait...
Postitas:
LilliLuka

KrisTinMa, mina kasvatasin oma vanemat poega üksi. Tollane elukaaslane esmalt last ei soovinud, hiljem muutis oma arvamust, kuid lõpuks jättis mind 2-kuu vanuse lapsega siiski üksi. Kui on mingeid hirme või küsimusi või soovid kellegagi lihtsalt rääkida, ilma et terve Eesti seda perekoolist lugeda saaks, siis võid mulle kirjutada esmalt augustibeebid2019@gmail.com
Paid ja jõudu! Kerge öelda, aga tegelikult on iga raskus ja hirm ületatav. 🙂

Please wait...
Postitas:
LilliLuka

Kuna see on nüüd kuskil algus lehekülgedel kirjas, siis panen siia ka uuesti kirja.
Nimelt siis on tõesti facebookis olemas nii salajane grupp augusti beebid 2019 (nähtav on teistele ainult grupi looja), taotluse liitumiseks saab igaüks esitada. Aga on ka privaatne, kuhu rohkem ongi siinne rahvas oodatud (mujal ei teavita selle olemasolust). Me seal veel nii usinalt ei jutusta, seega ootame suuri latatarasid liituma, et koos jutustada ja oma muresid ja rõõme jagada. (Tegelikult tahaks lihtsalt kõhupildi teistele letti lüüa -nali :D). Nüüd juba peaks vaikselt julgemaks ka olukord minema.
Võib kirjutada oma facebooki kasutajanime mulle augustibeebid2019@gmail.com , siis saan grupiga liita. See on meil tehtud nii, et otsinguga teistel välja ei tule ning ainult liikmed saavad ise lisada juurde.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul emos käidud. Saadeti otse sünnitusosakonda valvearsti juurde.
Tehti uh ja rasedus paistis ilusti aga väiksem kui päevade järgi. Rääkisin ka selle loo kuidas peaaegu olematud triibud sain alguses siis arst arvas et siis võibki olla nii et ongi tegelikult väiksem rasedus. Igatahes pandi duphaston peale ja 4. Veebruar uuesti kontrolli. Loodetavasti siis paistab juba midagi rohkemat.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul määris ka 6 pluss 3 kuni 8 pluss kuus vahemikus suhteliselt iga päev pruunikat voolust, arst kontrollis ja ütles, et osadel inimestel nii ongi ja see ei täheda alati halba, soovitas puhata ja mitte väga pikkasi päevasi tööl jalgel teha,

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul üsna kindlalt nüüd katkemine 🙁 tänaseks on õrnast määrimisest saanud selline verejooks nagu tavaliste päevade ajal, lisaks ka tumedad verised tükid. Kõht krambitab, paigal püsin siis on ok aga ringi liikudes hakkab kohe uuesti valutama.
Nüüd ei teagi kuna arstile minna? Neljandani oodata tundub natuke kaua aga samas kui kaua peale katkemist peab ootama et oleks kindel… Oeh eks ma homme jälle helistan arstile.
Kurb on olla, eile veel anti lootust et lihtsalt väiksem kui ise arvestasin (päevad pole regulaarsed).

Please wait...
Postitas:
newadd

Kahju kui nii. Aga kõige parema vastuse saad ikka arstilt. Ja mina vaataks kohe üle. Ma ei jõuaks oodata nii kaua.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nooh, eelviimane kägu, kas käidud kontrollis? Kuidas olukord on?
Palju selle top-secret facebooki grupiga liitunud on juba? Nii kahe vahel olen, kas liituda v mitte

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Seal juba päris palju liitunuid. Jutt vist sinna üle läind enamustel ka. Kuna mul veel teatamata laiemale avalikkusele siis pidin sealt lahkuma kuna oma kandi inimesi oli ka seal.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ootan, kuni olen teatanud oma bossile – siis ühineks facebookiga. Teised eriti ei koti, kas teavad või mitte.

Küsimus: mul on mingi nädala jooksul kahel mitte järjestikul hommikul tõsist iiveldust, nii et lausa vetsu jooksen, tekkinud VEE JOOMISEST. Ärkan, lähen vett jooma ja algab pihta. Kas kellelgi on seda juhtunud ja miks?

AK

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 40 korda. Täpsemalt
Postitas:
newadd

Seal juba päris palju liitunuid. Jutt vist sinna üle läind enamustel ka. Kuna mul veel teatamata laiemale avalikkusele siis pidin sealt lahkuma kuna oma kandi inimesi oli ka seal.

Sa mõtled ilmselt suuremat 100st gruppi? Sest perekooli 10+ grupis küll suurt arutelu ei käi veel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma vist liitusin jah korraks selle suurema gruoiga. Mul arsti aeg 20ndal ja ootan ka ära ülemusele teatamise ja liitun siis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Njaaa…istun haiglas :/

10+3, väike hematoom.

Nu…huvitav tuleb.

AK

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 40 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Šoisi juurde ka lähete? Vaatasin oscar testil oli kirjas, et alates 12. nädalast. Pidev segadus nende nädalatega. Kas see tähendab siis 12+ või 11+?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tere ka minu poolt 🙂 Sain näha pisibeebi tukusvat südant ja tähtaeg on augusti keskel. Olen nii põnevil, ometi on meilgi juba kolmas, aga elevust on palju! Lapsuke on väga oodatud ja juba armastatud!

-A-

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on rasedust nüüdseks 9+2 aga emaka tuikamist enam ei ole. Kas kellelgi on veel selline valu ära kadunud? Kuidagi vara tundub…

Please wait...
Postitas:
newadd

Tere ka minu poolt 🙂 Sain näha pisibeebi tukusvat südant ja tähtaeg on augusti keskel. Olen nii põnevil, ometi on meilgi juba kolmas, aga elevust on palju! Lapsuke on väga oodatud ja juba armastatud!

-A-

Meil ka kolmas, ikka oleks nagu esimene kord 😀

Please wait...
Postitas:
newadd

Mul on rasedust nüüdseks 9+2 aga emaka tuikamist enam ei ole. Kas kellelgi on veel selline valu ära kadunud? Kuidagi vara tundub…

Mul ka pole enam vist nii olnud. On 9+0

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 241 kuni 270 (kokku 332 )

Esileht Lapse ootamine Augusti beebid 2019