Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Augusti beebid 2018 :)

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 215 )

Teema: Augusti beebid 2018 :)

Postitas:

Varsti varsti lähevad triibuliseks augustilaste emade rasedustestid ning koguksin kokku augustis emaks saavad naised 🙂 hiljem võib facebooki grupi jne teha, hetkel saame siin asjatada sümptomitest, muredest, rōōmudest 🙂
Ise sain triibud sel päeval, mis päevad oleksid pidanud hakkama ja tähtaeg hetkel 1 august

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Ma niii väga ootasin seda gruppi! Minu rasedustest näitas õrna triipu, kuid kuidagi ei taha seda enne uskuda, kui nüüd tõesti päevad on ära jäänud.
Olen tundud juba iiveldamisi, alakõhus endiselt torked, rinnad tundlikud. Mul varem enne päevi selliseid sümptomeid olnud ei ole, seega juba enne testi kahtlustasin rasedust. Kohe väga väga tahaks asjas 100% kindel olla! ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja ma olen niiii emotsionaalseks muutunud. Kõik teeb silma märjaks ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain Kah oma triibud kätte 21november!Nii et tähtajaks peaks olema 1.august.hakkasin kahtlustama kuna hakkas 15oktoober määrima pruuni voolust ja 20 iiveldas väga jubedalt sel päeval oleks ka pidanud algama päevad.Nüüdseks pole 2 päeva enam tilkagi määrinud Loodan väga, et kõik läks õnneks ja tibatillu kasvab ilusti.Esimene arstivisiit on 19 detsember olen nii elevil:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile!
Mina olen, häbi tunnistada, juba teisipäevast alates RT teinud 🙂 Nii suur ootusärevus lihtsalt.
PP algus pidi olema 25. novembril ehk täna.Seega alustasin 4 päeva enne oodatava PP algust testimist.
Eile sain RT kaks triipu, aga üks oli väga hele.
Täna hommikul, kui PP ei olnud jätkuvalt alanud, tegin lausa kaks erinevat testi, mõlemal õrn teine triip näha.
TA kalkulaatori järgi 05. august.
Loomulikult panin eile ka ämmaemandale aja: esimene vaba aeg oligi 21. detsembril. Minul peaks sel ajal 8 nädalat täis olema seega aeg sobis.

Testin homme ja ülehomme samuti, aga praegu loen end agustibeebide grupi täieõiguslikuks liikmeks.

Me triibupüüdmist alustasimegi novembris (isadepäeval, muide). Tulemas meile mõlemale esimene laps ja koos oleme olnud veidi üle 10 aasta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul hommikul hästi vähe määris, aga õnneks ainult hommikul. Nüüd on mure.. Loodan väga, et kōik on ikka hästi…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna tuli korralikult verd, seega lahkun teie hulgast ???? Seda need varasemad kōhuvalud siis tähendasidki. Ikka väga kurb on olla..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Butterfly4, ära muretse, oluline see, et rasestusid, uus ja püsiv rasedus ei lase end kaua oodata!

Teistele suuured õnnitlused, hoidke ennast! mul arst juba 5 dets, sain väga kiirelt aja ja siis detsembri lōpupoole võiks facebooki grupi ka teha? 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.11 10:38; 05.12 14:18; 07.12 13:52; 19.12 21:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei. Mina sain oma triibukesed eile hommikul. Ei suutnud seda kohe üldse uskuda. Teen homme hommikul teise firma testi kaa, et kinnitust saada.
Kalkulaatori järgi on TA 29.07, aga mul tsükkel pike. Seega usun, et TA jääb augustisse. Nâdalaid siis 4+7. Panin ÂE juurde ITksse 18.dets aja. Peaks aja varasemaks panema?
Niii suur hirm on ????. Kõhus tuikab, voolust pole, rinnad pole enam nii hellad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 26.11 11:21; 26.11 13:07; 27.11 08:57; 27.11 08:57; 02.12 16:28; 05.12 17:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul TA ca 05.08. ja ITK ämmaemandale aja panin 21. detsembriks, mil peaks olema 7+4. Lugesin ITK veebilehelt, et 7-9 nädalal ja enne 12. nädalat peaks minema. Seega Sinul, eelmine Kägu, peaks väga õige aeg olema 🙂

Küsimus suurele ringile: milliseid vitamiine võtate, kuidas trenniga, millised sümptomid?
Minul väga sümptomeid pole,v.a. 5. kahe triibuga RT täna hommikul. Alakõhus käivad hooti PP eelnevad valud, aga mitte nii tugevasti kui PP ajal.

Trennist veel täielikult loobunud ei ole: käin vesiareoobikas edasi. Jõutrennid ja Bodyattack tüüpi meeletult kõrgete pulsisagedustega trennidest olen loobunud.

Kohv! Kohviisu on kadunud (varem 3-4 tassi päevas). Tohutult sooviksin hoopis piparmünditeed juua, kuid lugesin, et ei soovitata rasedatele. Olen see nädal 2 tassiga piirduda suutnud. Esmarasedana ei oska hinnangut andka, kui tõsiselt neid internetiavarustest leitud hoiatusi peaks järgima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mina naistekalt uurisin, et mida manustada kui last planeerida, siis tema soovitas foolhapet ja d-vitamiini. Perearstilt sain kinnitust kaa, et dvit on alla normi. Ostsin tilgad ja nüüd vōtan neid pluss foolhapet uuesti järjepidevalt????.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 26.11 11:21; 26.11 13:07; 27.11 08:57; 27.11 08:57; 02.12 16:28; 05.12 17:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noniiii! Mul ka tänase seisuga triibud käes. Absoluutselt ootamatud, aga oodatud sellegi poolest. 🙂 Kuigi juba nädala jagu oli tunne selline, et nüüd vist on siis minu kord. Päevad ju jäid ära ja selg valutas, mis kole. Täna hommikul käis esimene iivelduse-ring ka külas. Homme esimese asjana paneme arstile aja kirja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin just Livsane varajase testi ja sinna ilmusid 30sekundiga rasvased triibud. Jah, ma ootan oma titabeebit????????.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 26.11 11:21; 26.11 13:07; 27.11 08:57; 27.11 08:57; 02.12 16:28; 05.12 17:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin just Livsane varajase testi ja sinna ilmusid 30sekundiga rasvased triibud. Jah, ma ootan oma titabeebit ????????.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 26.11 11:21; 26.11 13:07; 27.11 08:57; 27.11 08:57; 02.12 16:28; 05.12 17:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võtan rasedate vitamiini, lisaks magneesiumit, d-vitamiini ja Omega3 õli.Trenni võib jätkata, aga rohkem enda tunnetuse järgi- kui ikka hakkab paha, alakõht valutama v muud taolist, tasub koormust vähendada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ohh juba august 2018 põnnid. Endal august 2017 põnn. Vahva. Edu teile ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei-hei! Palju õnne kõigile! 🙂
Olen esmarase ja sain oma kaks triipu kätte 28. novembril, peale seda tegin veel kolm testi ja kõik olid triibulised. Arsti juures ei ole veel käinud, aga appi järgi on praegu 4 nädalat ja 5 päeva ning tähtaeg 5. august.
Siiamaani on olnud aeg-ajalt torkivad valud alakõhus ja eilsest alates on pidevalt iiveldanud ka, aga oksendanud ei ole. Samuti olen hakkanud kiiremini ära väsima ja iga liigutus paneb hingeldama.
Täna öösel magasin esimest korda kehvasti, ärkasin öösel üles tühja kõhu tundega, see oli veider 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.12 08:07; 19.12 22:21; 19.12 22:22; 23.01 15:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmine kägu räägiks nagu minu kogemusest 🙂 Mina samuti esmarase ja TA 05. august.
Minul ka torked alakõhus – pikalt ei saa ühe koha peal istuda.
Nädal aega juba jään õhtul ca kell 19.00 diivanile magama 🙂

Mina olen veretesti teinud 2 korda: teisipäeval oli hcg 221 ja neljapäeval (eile) 697.

Võtan foolhapet ja vahelduva eduga ka multivitamiini, kus foolhappele lisaks näiteks vit. D jne.

Kui suur kogus foolhapet päevas manustada tuleks? Minul hetkel on 400 (ühik oli äkki mikrogramm?) igas tabletis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin eelmine kägu 🙂
Ostsin ka täna vitamiine, pika valmise peale otsustasin Tervisepüramiidi Pregnaane plusi kasuks. seal lisaks erinevatele vitamiinidele ka rauda ja foolhapet.
Mõnusat ootamisaega ja kogemuste jagamist! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei! Kuidas Teil kõigil läheb?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 26.11 11:21; 26.11 13:07; 27.11 08:57; 27.11 08:57; 02.12 16:28; 05.12 17:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain oma triibud 29 nov. Esialgne tähtaeg 4. august. Arstile aja sain alles 19. Siis selgub täpsemalt. Kuna mu tsükkel on kogu aeg olnud ebaregulaarne, siis ei oskagi öelda, mis tegelikult on/olema saab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Panin ka arsti juurde aja 19. detsembriks ämmaemand Triin Rootalu juurde. Kas keegi oskab tema kohta kogemusi jagada? 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Ma sain triibud eile. Tegin kohe mitu mitu testi igaksjuhuks ja kõik positiivsed. Peale sünnitust pole mul veel tsükkel täitsa regulaarseks saanud, kuid kalkulaatori järgi peaks TA olema 11.08. Arsti juurde läen vahetult enne jõule, siis peaks pilt selgem olema, et millal tähtaeg.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.12 20:47; 14.12 23:14; 28.12 21:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei kõigile. Mina sain esimesed triibud 1 DEC. Nüüd olen 2 päeva veel hunnik teste teinud, kõik 2 triibuga. Ootamatu, aga samas oodatud 🙂 Päevad oleksid pidanud algama 28 NOV. Üldiselt käivad nagu kellavärk, seekord….reedel ostsingi lõpuks testi ja ennnäe. Kõik nii usinad, juba ajad arstidele pandud jne…ma alles kratsin kukalt ja üritan asjdest aru saada. Olen esmasünnitaja (vist on selline sõna olemas), 36 ja natuke hirmul….
Ämmaemanda juurde aeg – kumba eelistate/soovitate ITK v Pelgu?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Panin ka arsti juurde aja 19. detsembriks ämmaemand Triin Rootalu juurde. Kas keegi oskab tema kohta kogemusi jagada? ????

Tere armsad augustibeebid 2018!
Siin üks augustibeebi 2017 ema 🙂 mäletan nii hästi seda aega, kui oma triibud sain ja siin arglikult piilumas käisin… soovin teile imelist ootust!

Triin Rootalu – minu ämmaemand, meil oli super klapp ja tema juures käies oleksin alati nagu vana sõbranna juures külas käinud. Ta on väga sõbralik, aus ja mis peamine, super empaatiline. Ta aitas mind ikka väga palju terve raseduse jooksul. Olin väga halva enesetundega ning aitas mul jääda koduseks, aitas mind välja mitmest hirmust ja ei olnud probleemi ka e-posti teel suhtlemisel. Parim ämmakas, olin väga rahul!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on ämmaemand 21. detsembril ITK-s: Silja Staalfeldt-Rahumägi.

Kas keegi, kel varasem kogemus, oleks nõus veidi jutustama, mida esimesel ämmaemanda vastuvõtul tehakse, mida lapse kohta juba teada saab, kaua visiit kestab jne. Ma olen otsinud ja guugeldanud küll, kuid leidnud vaid üldist juttu, et esmavisiit ja saab infot jne, aga mis infot? Kas UH tehakse? KAs lisaks südametööle näeb midagi veel? Kas pilti juba saaks kaasa :O

Meie elukaaslasega väga, väga ootame. MEes tahaks kõigile ammu öelda, mina kindlasti mitte enne KV ja parem isegi, kui veel hiljem öelda. Ma olen tohutu, tohutu pabistaja. Osalt ootan niiii suure põnevuse ja armastusega meie pisikest. Teisalt jälle tean, et ohte on palju ja see paneb mind muretsema. Loomulikult loen igapäevaselt kõikvõimalikku infot, mis mind rahustab ja samas veel rohkem ärevusse ajab.

Minul 5+0 ja sümptomitest tundlikud rinnad ja torked ja nõrgad PP-laadsed valud alakõhus. Kaks korda olen hcg-d mõõtnud ja tõusis ilusasti. Nüüd mõtlen, kas korra nädalas kuni ÄE vastuvõtuni hcg-d mõõtmas käia oleks mõistlik või mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen IVF järjekorras, aga sain üllatustriibud. TA 10.08, arstile 19.12. HCG reedel 382, tänase tulemuse saan homme teada. Hoian hinge kinni, et rasedus oleks emakasisene. Munajuhad on umbes ja triipe oleme püüdnud vahelduva eduga 7 aastat.
Sümptomid tulid järgmisel päeval peale triipe, natuke pakitseb päevade moodi, pärmiseen vohas enne oodatavaid päevi. Päevad olid paari veretilgaga ja nii nädal järjest, sellepärast testi tegingi. Pea käib ringi, vererõhk madal, öösel ärkan pidevalt ja päeval olen unine. Söögiisu on ka tõusnud.

triinu

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.12 15:19; 05.12 13:09; 14.12 22:55; 19.12 21:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka triibud käes ja ootan ootusärevalt ämmaka aega, mille sain alles 10.jaanuariks. Kuna teine rasedus, siis seekord palju rahulikum juba olla ????
Ootan ka Facebooki grupi loomist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.12 22:53; 13.12 21:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei !

Sain triibud kätte 02.12. Kalkulatsiooni järgi peaks hakkama jooksma 5 nädal. Sain pelgulinna ämmaka juurde 8.jaanuar . Ämmaemandaks Tatjana Kukk . Kas kellegil on olnud kokkupuudet temaga ? Internetist väga midagi tema kohta ei leidnud. Kuna esimene rasedus peetus 2017 veebruar ja naistearst oli väga ebameeldiv, siis tahtsin seekord kedagi, kes oleks mõistva suhtumisega. Neid kelle juurde tahtsin, polnud aegu pakkuda.

Oleksin tänulik, kui keegi oskaks Tatjana Kukke kohta miskit öelda 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei !

Sain triibud kätte 02.12. Kalkulatsiooni järgi peaks hakkama jooksma 5 nädal. Sain pelgulinna ämmaka juurde 8.jaanuar . Ämmaemandaks Tatjana Kukk . Kas kellegil on olnud kokkupuudet temaga ? Internetist väga midagi tema kohta ei leidnud. Kuna esimene rasedus peetus 2017 veebruar ja naistearst oli väga ebameeldiv, siis tahtsin seekord kedagi, kes oleks mõistva suhtumisega. Neid kelle juurde tahtsin, polnud aegu pakkuda.

Oleksin tänulik, kui keegi oskaks Tatjana Kukke kohta miskit öelda ????

ära tekita terves foorumis paanikat!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.12 15:19; 05.12 13:09; 14.12 22:55; 19.12 21:30;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 215 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Augusti beebid 2018 :)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.