Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Augusti beebid 2018 :)

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 215 )

Teema: Augusti beebid 2018 :)

Postitas:

Mina olin siis see viimane kägu kes oli mures et sümptomeid eritivpole…. tundub, et nüüd hakkab see “kaua oodatud” iiveldamine tulema… täna on ikka väga sant olla aga olen nüüd juba rahulikum…
Etsu, mul selle oksendamise ja iivelduse vastu ei aita kahjuks midagi 🙁 mul on 2 eelmisega olnud ka raseduse aegne liigoksendamine ning aitab vaid haiglas tilhmgutite saamine… iiveldust ära see ei võta aga teeb olemise paremaks ning ei oksenda koguaeg…. olen ligi 5 kilo iga kord tänu sellele alguses alka võtnud…
Nagu olen lugenud siis selle liigoksendamise all ei värske just paljud rasedad, aga mind on sellega “õnnistatud”….
Kuidas teistel siin läheb ka? Kuidagi vaikne on siin…. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 09.12 14:11; 12.12 13:29; 13.12 12:38; 13.12 12:45; 19.12 17:52; 19.12 21:44; 21.12 18:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjutan uue ja korrektse teksti nüüd siia uuesti sest telefon korrigeeris ikka “väga õigeks” eelmise jutu…. 😛
Mina olin siis see viimane kägu kes oli mures et sümptomeid eriti pole…. tundub, et nüüd hakkab see “kaua oodatud” iiveldamine tulema… täna on ikka väga sant olla aga olen nüüd juba rahulikum…
Etsu, mul selle oksendamise ja iivelduse vastu ei aita kahjuks midagi ???? mul on 2 eelmisega olnud ka raseduseaegne liigoksendamine ning aitab vaid haiglas tilga saamine… iiveldust ära see ei võta aga teeb olemise paremaks ning ei oksenda koguaeg…. olen ligi 5 kilo iga kord tänu sellele alguses alla võtnud…
Nagu olen lugenud siis selle liigoksendamise all ei vaelve just paljud rasedad, aga mind on sellega “õnnistatud”….
Kuidas teistel siin läheb ka? Kuidagi vaikne on siin…. ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 09.12 14:11; 12.12 13:29; 13.12 12:38; 13.12 12:45; 19.12 17:52; 19.12 21:44; 21.12 18:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul läheb hästi, olen tänaseks 6+3 🙂 Hommikuti on kohati päris paha olla, aga kui saan hommikusöögi kätte, siis läheb paremaks ja oksendanud ei ole veel kordagi 🙂 Üleüldse hakkab kohe iiveldama, kui kõht natuke tühjaks jõuab minna..
Arstiaeg on järgmisel teisipäeval ja seda ootan juba väga 🙂
Muudest sümptomitest nii palju, et rinnad on väga tundlikud ja tunduvalt kasvanud. Isudega on nii, et süüa tahan ainult soolast, ühtegi magusat asja ei taha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on enesetunne väga kehv. Terve päev iiveldab ja isu üldse pole. Vägisi küll proovin endale sööki sisse ajada, sest kui söögivahe 4h, olen sappi oksendanud :/
Nüüd kardan paaniliselt tühja kõhtu. Siin eespool keegi soovitas sidrunivett juua ja avastasin, et see isegi maitseb mulle. Tavalist vett enam juua ei suuda. Samuti ei taha enam üldse nisujahust tehtud asju. Ostsin poest erinevaid kuivikuid, aga need tunduvad kõik liiga magusad mu jaoks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmine postitus minu oma, läks kogemata Käona.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina, kellel teine rasedus ja pidin minema 10.jaanuar ämmaka juurde, olen hetkel Pelgu haiglas. Eile hakkas alakōhuvalu vasakul pool, mis läks õhtuks hullemaks. Öösel kell 3 ärkasin valu peale ja nägin ka vähest verist voolust. Helistasin ITK erakorralise naistenōuandla liinile, kust öeldi, et kui verd väga palju pole ja ma valu kätte ei sure, siis pole vaja tulla. Valu ühel pool kõhus viitab küll emakavälise raseduse võimalusele, aga siiski pole vaja tulla. Vihastasin, vōtsin valuvaigistit ja mõtlesin, et ootan hommikuni ja vaatan, mis saab.
Hommikul kōhuvalu endiselt tugev ja tulin otse Pelgulinna erakorralisse kontrolli. Saadeti UHsse, kus diagnoositi emakaväline rasedus. Edasi läks tee otsekohe operatsioonile. Seega minu imelisest beebiootusest sai hoopis munajuha eemaldamise operatsioon. Siit loo moraal – usalda enda sisetunnet ja mine kohe emosse. Ehk oleks siis mul ka teine munajuha alles. Nüüdseks on aga nutud nutetud ja loodan, et minu teine munajuha suudab mulle edaspidi veel lapsi kinkida. Samuti lohutab mind mõte, et mul on kodus juba armas aastane beebi ootamas. Teile aga ilusat ootust ja loodan, et teil kulgeb rasedus ōnnelikumalt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.12 22:53; 13.12 21:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina, kellel teine rasedus ja pidin minema 10.jaanuar ämmaka juurde, olen hetkel Pelgu haiglas. Eile hakkas alakōhuvalu vasakul pool, mis läks õhtuks hullemaks. Öösel kell 3 ärkasin valu peale ja nägin ka vähest verist voolust. Helistasin ITK erakorralise naistenōuandla liinile, kust öeldi, et kui verd väga palju pole ja ma valu kätte ei sure, siis pole vaja tulla. Valu ühel pool kõhus viitab küll emakavälise raseduse võimalusele, aga siiski pole vaja tulla. Vihastasin, vōtsin valuvaigistit ja mõtlesin, et ootan hommikuni ja vaatan, mis saab.
Hommikul kōhuvalu endiselt tugev ja tulin otse Pelgulinna erakorralisse kontrolli. Saadeti UHsse, kus diagnoositi emakaväline rasedus. Edasi läks tee otsekohe operatsioonile. Seega minu imelisest beebiootusest sai hoopis munajuha eemaldamise operatsioon. Siit loo moraal – usalda enda sisetunnet ja mine kohe emosse. Ehk oleks siis mul ka teine munajuha alles. Nüüdseks on aga nutud nutetud ja loodan, et minu teine munajuha suudab mulle edaspidi veel lapsi kinkida. Samuti lohutab mind mõte, et mul on kodus juba armas aastane beebi ootamas. Teile aga ilusat ootust ja loodan, et teil kulgeb rasedus ōnnelikumalt.

🙁
Natuke sarnane minu loole.
Samamoodi oli valu, ainult et paremal pool ja ärkasin selle peale hommikul kell 6, WCsse läksin avastasin paberil ikka täitsa erkpunast verd, see tekitas täitsa shoki seisu, sest ülekere täitusin külmahigiga ja arvasin, et viskan pildi tasku :/ muidu mul vere nägemise vastu midagi pole ja pole ka kunagi varem minestanud. Läksin viskasin pikali tagasi ja siis mõne aja pärast valu taandus või siis valgus üle alakõhu laiali. Hommikul läksime siiski igaks juhuks ITKsse, ilusti võeti vastu ja tehti uuringud, kuna rasedust oli alles 5+0 siis ei leitud kindlat emakaseisest ega ka välist rasedust, kuigi uuriti kaua. HCG oli ka suht väike 635 ja seepärast miskit näha veel polnud, pandi uus aeg nädala pärast enne pidin veel verd andma, et näha kas HCG tõuseb. Samal päeval aga hakkas taas erkpunast verd tulema, mis enam pidama ei jäänud ja HCG näit oli hoopis langenud 79 peale. Ehk siis katkes ja puhastus ise.
Ega ma nüüd ei teagi, kas oli emaka sisene või väline.
Minul ka teise lapse saamine plaanis, esimene on neljane.
Sinu teine munajuha kindlasti suudab Sulle veel lapsi kinkida!
Kallid Sulle! Ja teistele ilusat ja rahuliku ootusaega 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmise nädala hcg 400 oli sel nädalal 2277. See on tore. Muus osas – eile oli pisut iiveldust ja öökimist pärast kohvilonksu (mulle tavaliselt ka ei maitse kohv üldse, aga ei öögi). Täna ei olnud midagi… Väsimusest ka aru ei saa, kuna ma üldiselt armastangi palju magada ning päevane/õhtune tunnike diivanil ei ole harv juhus. Natuke on hirm ikka küll, sest suvel katkes 5 nädala pealt.. Kuigi siis ei tõusnudki hcg üldse üle 100. Väga loodan, et kõik OK, sest tahaks perele teatada jõulude ajal kuigi alles 8 nädalat selle aja peale – ei tahaks hiljem uudiseid asendada halbadega.
Püüan lihtsalt vaikselt oodata ja loota, et kõik on OK, aga ikkagi iga päev tegelikult pabistan 15 korda.
Kahju eelmisest postitajast. See kõlab ikka väga jubedana!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga kurb, et rasedus sellise lõpu sai 🙁 aga aitäh jagamast.
Kiiret toibumist nii kehale kui hingele! Ja et õigel ajal tuleks ka uus beebi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul nüüd arsti juures käidud ja põhimõtteliselt läks hästi, kui see välja arvata, et mulle last ei näidatudki. Käisin Pelgu Raseduskeskuses. Arst tegi UH ja vaatas ekraani, mõõtis. Arvasin, et kui mõõdud tehtud, keerab minu poole ka ekraani, aga võttis hoopis aparaadi välja. Kuna vaginaalne uh, tundus imelik ka paluda, et äkki vaataks uuesti ja näitaks mulle ka. Panin riidesse, nägin, et ta oli masinasse pildi salvestanud. Arvasin, et siis prindib välja. Rääkisime juttu, andis kõikvõimalikke saatekirju. Kuna pilti ei printinud, küsisin ise ta käest, et ma last ei näinudki, aga ta vist salvestas pildi, et äkki saab mulle ikkagi näidata. Ütles, et nüüdseks see masinast juba kadunud ja ma oleksin pidanud seda varem küsima..
Eelmiste rasedustega on arst alati ise pildi andnud, aga tuleb välja, et ei tasu ikka eeldada, vaid vaja ise kohe küsida. Aga 18.01 pandi järgmine UH, siis loodetavasti näidatakse mulle ka last 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin täna esimese hcg testi. Minus on nüüd tekkinud lootus, et ehk seekord läheb kõik hästi, sest eelmine kord, kui peetus siis oli seitsmendal nädalal maksimum, 3100 aga täna 6+0 on näit 15 868!
Tean, et kõike võib veel juhtuda aga minu jaoks on see väike lootuskiir.

Kellel veel hcg test tehtud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Triibud sain 30.11, esimene hcg 1.12 382, teine 4.12 1148. Minu jaoks sellest piisas, kartsin emakavälist. See pole veel muidugi välistatud, 19.12 UH.
Tunnused on torked kõhus ja rindades, pearinglus, unetus, kõrvetised. Esimese raseduse ajal ei iiveldanud kordagi.

triinu

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.12 15:19; 05.12 13:09; 14.12 22:55; 19.12 21:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul nüüd arsti juures käidud ja põhimõtteliselt läks hästi, kui see välja arvata, et mulle last ei näidatudki. Käisin Pelgu Raseduskeskuses. Arst tegi UH ja vaatas ekraani, mõõtis. Arvasin, et kui mõõdud tehtud, keerab minu poole ka ekraani, aga võttis hoopis aparaadi välja. Kuna vaginaalne uh, tundus imelik ka paluda, et äkki vaataks uuesti ja näitaks mulle ka. Panin riidesse, nägin, et ta oli masinasse pildi salvestanud. Arvasin, et siis prindib välja. Rääkisime juttu, andis kõikvõimalikke saatekirju. Kuna pilti ei printinud, küsisin ise ta käest, et ma last ei näinudki, aga ta vist salvestas pildi, et äkki saab mulle ikkagi näidata. Ütles, et nüüdseks see masinast juba kadunud ja ma oleksin pidanud seda varem küsima..
Eelmiste rasedustega on arst alati ise pildi andnud, aga tuleb välja, et ei tasu ikka eeldada, vaid vaja ise kohe küsida. Aga 18.01 pandi järgmine UH, siis loodetavasti näidatakse mulle ka last ????

Oi kui nõme… Kus sa uh-s käisid? Aga hea, et rääkisid, siis tean ise kindlalt ikka ämmakalt üle küsida 🙂

Ma olen ka nüüd kaks korda hcg-d mõõtmas käinud. 4+5 oli 1043 ja 5+4 oli 9492. Tundub, et tõuseb ilusti, juhuuu!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.12 20:47; 14.12 23:14; 28.12 21:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin Pelgus dr Karjalaineni juures. Varasema kahe rasedusega käisin esimesel visiidil dr Selveti juures. Tema näitas ilma küsimata last ekraanil ja printis pildid ka ilma küsimata välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ma õigesti mäletan, oli minul ka sama ämmaemand ????

Olen Annilisette, unustasin vahetada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 16.12 15:55; 26.01 18:41; 28.01 09:28; 28.01 22:22; 29.01 10:30; 01.02 17:42; 01.02 17:47; 01.02 18:22; 03.02 12:54; 09.02 13:19; 09.02 18:47; 01.03 22:43; 07.03 17:16; 11.03 21:31; 14.03 09:39; 14.03 12:38; 29.03 21:02; 21.04 21:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ikka väga paha. Hetkel olen õnneks puhkusel. Eelmised 2 nädalat oli kogu aeg süda paha. 24/7 iiveldas. Nüüd tundub, et vist on vähe leebem. Jäätis on ainuke, millega iiveldus ära kadus. Muidu olin maiasmokk, nüüd väga magusat enam ei taha.

6.12 käisin emos. Voolus muutus pruunikas ja sel päeval oli vetsus käies paberil punakas pruunikas klomp. Ehmatasin selle peale ja mõtlesin, et vähemalt saab teada. Sel hetkel oli kõik korras. Nüüd tundub, et ka voolus enam pruunikas ei ole. Ja vastuvõtu arst andis esimese ultraheli pildi kaasa. Siis oli hinnanguliselt viies nädal. 19dal saab siis veits targemaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei, vaprad kaasteelised! Kuidas teil läheb? Mina olen nii, nii rõõmus enda 7+1 rasedusega siin 🙂 Hommikust õhtuni iiveldab, aga oksendanud ei ole. Hommikusöök on varasema praemuna või pudru asemel aiult näki- või koorikleivad.
Praegu loen päevi ja minuteid esimese ämmaemanda vastuvõtuni. Hetkel on jäänud 3 päeva, ja 42 minutit.

Kas keegi veel vahepeal käinud ÄE vastuvõtul? Kuidas läks ja milla KV?
Annilisette, loodetavasti on Sinul ja lapselt kõik korras!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sai just kuus nädalat täis. Õnneks on kõhuvalud suures osas kadunud, vahel harva küll annab natukene tunda. Iiveldus on ikka igapäevane, aga üllataval kombel pigem õhtuti. Mõni päev on suur söögiisu ja isegi nälg, sööks kõike, mis ette jääb. Teisel päeval ei taha jälle midagi. Väsimus on ka päris hull, lisaks on praegu käimas semestri viimane nädal (olen üliõpilane), mis teeb asja veel eriti stressirohkeks. Üks nädal jäänud, siis saab rahulikumalt võtta 🙂
Veel on probleemiks see, et kuna meie elustiil on siiani olnud üsna aktiivne, siis on raske leida vabandusi, kui keegi tahab suveks plaane teha või minna ja teha midagi, kus on näiteks kukkumisoht.
Aga kõik need mured on selle elevuse kõrval tühiasi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sai just kuus nädalat täis. Õnneks on kõhuvalud suures osas kadunud, vahel harva küll annab natukene tunda. Iiveldus on ikka igapäevane, aga üllataval kombel pigem õhtuti. Mõni päev on suur söögiisu ja isegi nälg, sööks kõike, mis ette jääb. Teisel päeval ei taha jälle midagi. Väsimus on ka päris hull, lisaks on praegu käimas semestri viimane nädal (olen üliõpilane), mis teeb asja veel eriti stressirohkeks. Üks nädal jäänud, siis saab rahulikumalt võtta ????
Veel on probleemiks see, et kuna meie elustiil on siiani olnud üsna aktiivne, siis on raske leida vabandusi, kui keegi tahab suveks plaane teha või minna ja teha midagi, kus on näiteks kukkumisoht.
Aga kõik need mured on selle elevuse kõrval tühiasi ????

Nii tore, et keegi veel samu mõtteid jagab, olen samuti üliõpilane. Kas lõpetad sel kevadel või võtad akadeemilise? 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Plaanin kevadel lõpetada 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei

Käisin esimesel ämmaka visiidil ära. Praegu on siis ametlik tähtaeg 9.8.2018 ja suurus 6+5. Võttes arvesse mu pigem pikka tsüklit, on kõik loogiline. Täna oli näha ka beebi südametöö. Arst pööras tähelepanu ja õpetas, mida vaadata. Jaanuaris nüüd ultrahelisse uuesti ja veebruaris tema juurde tagasi.

Arst oli tore, andis abikaasale ka lugemist. Ultraheli tegi tupe kaudu ja kui lõpetas, keeras kaamera ka mehe poole ja näitas, siin see väike inimene on. Tekitas hea tunde.

Infotulv on ikka üüratu 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Minul ka triibud käes ja ootan ootusärevalt ämmaka aega 5 jaanuar 🙂 Mul on kaks last, 13a. tytar ja 15a. poeg. Nendega kulges rasedus ilusti ja probleeme polnud. Plaanis polnud enam kolmandat saada, kuid jah … samas tunnen röömu ja ka hirmu, kuna pole enam nii noor ka (41a.). Tähtaeg jääks umbes 20 augusti kanti. Kaunist aega ja ootamisröömu Teile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei!
Mul tekkis nüüd üks küsimus. Lugesin siit perekoolist kuskilt, et Pelgus ämmakad ei teegi uh-d. Aga nüüd tekib mul küsimus, et kuidas nad siis raseduse ja raseduse suuruse kindlaks teevad? Samuti kuidas nad südametööd näevad? Kui helistasin ja tahtsin arstile aega kinni panna et arvele võtta öeldi, et panevad ikka ämmakas juurde aja. Aja sain 2. jaanuariks ja siis peaks mul nädalaid olema 8+.
Tahaks ikka esimesel visiidil teada saada kas kõik ok jne. Ehk on keegi juba käinud Pelgus või teavad rohkem kui mina. Viimase lapsega olin ka arvel arsti juures mitte ämmaka. Aga praeguseks süsteemid muutunud.
Murelikuks teeb mind see et käisin valve arsti juures 5+4 ning seal oli näha ainult lootekott.. arst ütles et ta silmad ei seleta hästi kas on loode ka v mitte sest rasedus nii väike verk… Aga uskus et kõik ok. Nüüd kui ämmaka juurde lähen tahaks ikka näha, et loode ja südametööd olemas. Või peaksin ikka arstile aega nõudma?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 09.12 14:11; 12.12 13:29; 13.12 12:38; 13.12 12:45; 19.12 17:52; 19.12 21:44; 21.12 18:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis kui ma traumapunktis käisin, ütles sealne arst mulle, et üldjuhul kui raseduse tunnused jätkuvalt end ilmutavad, siis on üldjuhul on kõik korras. Kuna mul endal varasemat kogemust ei ole, siis ma ei oska öelda, kas uskuda või mitte. Samas, ilmselt on sel arstil rohkem kogemust, kui mul…

Samas, mida rahulikum oled, seda tõenäolisemalt tunneb see väike inimene end hästi. Ette muretsemine ei tee ilmselt head.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei jälle 🙂 Loodan, et kõigil ilusti edenenud!
Sellist asja siiski ei ole, et UHd ei tehta, neil on seda infot vaja, et kui suur rasedus jne. 🙂 Ämmakate kabinetis tõesti pole, aga esimene kord siiski arsti juures\ämmaka juures, kellel UH masin v saadab teise kabinetti tegema, pole varem kuulnud, et ei tehtaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.11 10:38; 05.12 14:18; 07.12 13:52; 19.12 21:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Triibud sain 30.11, esimene hcg 1.12 382, teine 4.12 1148. Minu jaoks sellest piisas, kartsin emakavälist. See pole veel muidugi välistatud, 19.12 UH.
Tunnused on torked kõhus ja rindades, pearinglus, unetus, kõrvetised. Esimese raseduse ajal ei iiveldanud kordagi.

triinu

tänane ultraheli kinnitas emakasisese raseduse, süda lõi ilusti????
Tähtaeg ikka 10.08,suurus vastab viimaste päevade järgi arvutatud nädalatele, 6+4. Otsisin välja ma 13 aastat tagasi täidetud rasedusemärkmiku, esimene UH oli täpselt samal ajal, 6+4.
Andsin vereproovid, uus UH 9.01.
Head kasvamist kõigile!

triinu

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.12 15:19; 05.12 13:09; 14.12 22:55; 19.12 21:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks ma püüan rahulik olla aga tahaks ikka mingit kinnitust selle kohta ja mida varem seda parem.
Tunnuste kohta nii palju, et selle rasedusega hetkel peaaegu et puuduvad need. Vahest harva on natukene süda paha ja rinnad valuliku aga seda on suhteliselt harva ning see teeb mind veel murelikumaks kuna eelmiste rasedusega selle aja peale iiveldasin ja oksendasin juba rohkem kui vaja.
Kaalun siin ikka vist uuesti valve arsti juurde minemist. Siis saaks ehk peredele ka juba head uudist teatada. Samas olen lugenud et osadel pole 6+4 ka uh midagi veel näidanud. Olen nagu peata kana seekord. Kahe eelmise rasedusega ei muretsenud üldse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 09.12 14:11; 12.12 13:29; 13.12 12:38; 13.12 12:45; 19.12 17:52; 19.12 21:44; 21.12 18:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin ka täna ämmaka vastuvõtul ära 🙂 Ilusti emakasisene rasedus ja beebi on kenasti kasvanud. Praegu 7+2 ja tähtaeg 05.08. Nägime beebit ja südamelööke ja saime kolm pilti ka kaasa. Lisaks anti lugemist nii mulle kui issile ja igasugust informatsiooni veel. Ämmaemandaga on mul tohutult vedanud, nii tore ja oleme ülirõõmsad 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei!
Mina käisin küll ITK-s, aga ikkagi ämmaemanda juures. Ma usun, et peaksid ka ikka ämmaemanda juurde aja panema. Mulle tehti ultraheli, nägin beebit ja südametööd ning sain ka pildid kaasa Kui ma ei oleks septembris kontrollis käinud, siis oleks tehtud ka haiguste testid.
Ämmaemand andis saatekirjad vereproovile ja järgmisesse ultrahelisse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.12 08:07; 19.12 22:21; 19.12 22:22; 23.01 15:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei!
Mul tekkis nüüd üks küsimus. Lugesin siit perekoolist kuskilt, et Pelgus ämmakad ei teegi uh-d. Aga nüüd tekib mul küsimus, et kuidas nad siis raseduse ja raseduse suuruse kindlaks teevad? Samuti kuidas nad südametööd näevad? Kui helistasin ja tahtsin arstile aega kinni panna et arvele võtta öeldi, et panevad ikka ämmakas juurde aja. Aja sain 2. jaanuariks ja siis peaks mul nädalaid olema 8+.
Tahaks ikka esimesel visiidil teada saada kas kõik ok jne. Ehk on keegi juba käinud Pelgus või teavad rohkem kui mina. Viimase lapsega olin ka arvel arsti juures mitte ämmaka. Aga praeguseks süsteemid muutunud.
Murelikuks teeb mind see et käisin valve arsti juures 5+4 ning seal oli näha ainult lootekott.. arst ütles et ta silmad ei seleta hästi kas on loode ka v mitte sest rasedus nii väike verk… Aga uskus et kõik ok. Nüüd kui ämmaka juurde lähen tahaks ikka näha, et loode ja südametööd olemas. Või peaksin ikka arstile aega nõudma?

Tahtsin seda siia alla kirjutada 🙂

Hei!
Mina käisin küll ITK-s, aga ikkagi ämmaemanda juures. Ma usun, et peaksid ka ikka ämmaemanda juurde aja panema. Mulle tehti ultraheli, nägin beebit ja südametööd ning sain ka pildid kaasa Kui ma ei oleks septembris kontrollis käinud, siis oleks tehtud ka haiguste testid.
Ämmaemand andis saatekirjad vereproovile ja järgmisesse ultrahelisse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.12 08:07; 19.12 22:21; 19.12 22:22; 23.01 15:24;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 215 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Augusti beebid 2018 :)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.