Esileht Lapse ootamine Augusti beebid 2020

NĂ€itan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 225 )

Teema: Augusti beebid 2020

Postitas:
Kochanie

Hei, hei 🙂

Kindlasti on nii mÔnigi just saanud triibud ja eeldatava aja tÀhtaja augusti algusesse.

TĂ€iesti ĂŒllatustriibud, tĂ€na siis 4+5. Ma ei osanud isegi kahtlustada! Aga kui 2 pĂ€eva lĂ€ks ĂŒle, siis tegin testi, et sĂŒdame rahus edasi pĂ€evi oodata,kuid pm ilmus teine triip kohe ja ma ausalt öeldes kukkusin pikali suurest ĂŒllatusest.

Jah tagantjĂ€rgi saan tunnusteks seekord lugeda kĂŒlmatunnet, eriti jalgades (kodus 25c aga mul jalad kĂŒlmetavad) pole kunagi sokke armastanud. Lisaks oli ja on siiani öösel kĂŒlm, kuigi toas vĂ€ga soe. Samuti vĂ€ga suur joogijanu. Hetkel on siis lisandunud rindade tundlikus ja torked alakĂ”hus, no et kohe kohe hakkavad pĂ€evad.

On olnud ka 3 peetumist, seega tasa ja targu, seda enam, et ĂŒllatustriibud. PĂ€ris aus olla, siis pĂ€ev ennem mĂ”tlesin, et lasen end Ă€ra steriliseerida. (vanust 35+ja kolm last olemas) ja siis vot elu viskas vingerpussi.

Please wait...
Postitas:
KuKeKe

Mina ka triibuline!

TĂ€na on 5+0 ja tegu on esimese rasedusega.

SĂŒmptomitest. Pesastumisest alates on olnud rinnad nii valusad, et ei saa pihtagi minna. Vaikselt hakkavad raskemaks ja suuremaks ka muutuma. Suu kuivab samuti ning kuigi ma seda sĂŒmptomiks ei pidanud, siis öösel oli isegi kahe teki ja villaste sokkidega kĂŒlm. Hea teada, et selle vĂ”ib raseduse arvele kirjutada 😀 TĂ€nane pĂ€evadelaadne valu alakĂ”hus viis mu Googeldamisretkele, aga arvan, et just sedamoodi emaka venimine endast tunda annabki.

Aa ja kui tavaliselt kĂ€in tööpĂ€eva jooksul vaid korra tualetis, siis tĂ€na alla viie ei olnud lihtsalt fĂŒĂŒsiliselt vĂ”imalik 😀

Vaatasin, et Facebookis on juba Augusti beebid 2020 grupp ka loodud. Veel liituma ei kipu, muidu saaksid kÔik kolleegid ja tuttavad kohe rasedusest teada. Natuke vara selle jaoks veel.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Mina ka triibuline!

SĂŒmptomitest. Pesastumisest alates on olnud rinnad nii valusad, et ei saa pihtagi minna. Vaikselt hakkavad raskemaks ja suuremaks ka muutuma. Suu kuivab samuti ning kuigi ma seda sĂŒmptomiks ei pidanud, siis öösel oli isegi kahe teki ja villaste sokkidega kĂŒlm. Hea teada, et selle vĂ”ib raseduse arvele kirjutada 😀 TĂ€nane pĂ€evadelaadne valu alakĂ”hus viis mu Googeldamisretkele, aga arvan, et just sedamoodi emaka venimine endast tunda annabki.

Aa ja kui tavaliselt kĂ€in tööpĂ€eva jooksul vaid korra tualetis, siis tĂ€na alla viie ei olnud lihtsalt fĂŒĂŒsiliselt vĂ”imalik 😀

Vaatasin, et Facebookis on juba Augusti beebid 2020 grupp ka loodud. Veel liituma ei kipu, muidu saaksid kÔik kolleegid ja tuttavad kohe rasedusest teada. Natuke vara selle jaoks veel.

Miks mina otsinguga ei leia?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

Sain ka triibud eelmisel nĂ€dalal. KĂ€isin vereteste tegemas ning hetkel kĂ”ik kinnitab rasedust. Arstile aeg kirjas jĂ€rgmisel esmaspĂ€eval, ehk siis juba saab tĂ€psemat infot. Praegu lugedes teiste kogemusi siis tĂ€pselt sama kĂ”ik, koguaeg nii kĂŒlm ja suu kuivab. Veidike hirmud on, sest pĂ€evade jĂ€rgi arvestades oli verenĂ€it madalam kui peaks ja 3 aasta pĂŒĂŒdmisega esimesed triibud 😊 Ă”nnesoovid kĂ”igile teistele ka muidugi

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

Tervist liitun ka teiega.Minul on IVF rasedus,peaks olema siis 4+3.Tunnused sage pissil kĂ€imine,söögiisu ja alakĂ”hus torked.Rinnad Ă”rnalt valulikud.20 november Ă€mmaka juurde.Arvan ,et lĂ€hen ise vahepeal teen vere analĂŒĂŒsi ,et vaadata hcg tĂ”usu.NeljapĂ€eval oli 361🙏🙏🙏

Mona

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 20 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
Kochanie

Tore, et mulle nii kiiresti seltsi siia tuli 🙂 Palju Ă”nne! Kujutan ette rÔÔmu neil, kellel on triibupĂŒĂŒdmine pikk ja vaevaline protsess olnud.

Tunnused siis kÔigil suht samad. Söögiisu mul ka ja lisaks tahan pÀeval magada. Mul muidu iga eelnev rasedus on olnud erinevate tunnustega.
Esimese raseduse tunnuseks olid krambid alakÔhus.
Teisega hakkasid lÔhnad vastu ja hambapasta maitse ajas oksele.
Komandaga magasin esimesed 3 kuud maha.

LaupÀeval sÔitsin teisest linnast Ôhtul koju ja poole tee peal tundsin, et no silm vajub kinni, jÀtsin auto tanklasse, andsin 5a pojale telefoni, et saaks multikaid vaadata ja ma natuke magada. Magasin 30min ja sÔit koju sai jÀtkuda. No mitte rasedana ma ei jÀÀ kunagi nii magama, isegi kui vÀga vÀsinud olen.

TĂ€na helistan arstile ja proovin siis nĂ€dala lĂ”puks vĂ”i jĂ€rgmise nĂ€dala alguseks aega saada, sĂŒdametöö ĂŒle kontrollida ja et saaksin tööandjat teavitada. Ilmselgelt ma ei suuda varjata, et kukun keset pĂ€eva magama ja vĂ”idelda sellega on lihtsalt lootusetu 😀

Please wait...
Postitas:
KuKeKe

Miks mina otsinguga ei leia?

Vist on grupi seadeid muudetud, sest nĂŒĂŒd vĂ”ttis selle leidmine mul ka kĂ”vasti aega.

https://www.facebook.com/groups/2745679492122228/

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Tere!
Liitun augusti beebidega, tÀna 5+0 nÀdalat. Elu esimesed triibud, olen 28-aastane. See Ôige vahekord oli 9.11 vÔi 11.11.(Kalkulaator nÀitab viljastumise ajaks 11.11)
20.11 nÀgin unes testi, kus olid triibud(kunagi varem pole sellist und nÀinud). 22.11 tundsin esimesi tunnuseid, testi teha ei julgenud. 23.11 ja 24.11 tegin testid ja mÔlemad positiivsed.

Siiani pole kohale jĂ”udnud. Minu jaoks kĂ”ik nii uus, ma ei saa paljudest lĂŒhenditestki aru, mis siin grupis kasutatakse, aga kĂŒll ma Ă”pin. VĂ”tsin kohe omale lugemiseks 3 beebiootuse raamatut.
LĂ€hedaste sĂ”brannade seas keegi veel beebisi saanud ei ole, seega kellegagi rÀÀkida ja arutada ka nagu ei saa. Loodan vĂ€ga, et nĂŒĂŒd muidugi jÀÀvad kĂ”ik jĂ€rjest kuna vanused on kĂ”igil 28+. See-eest sain paar pĂ€eva tagasi teada, et 2 kolleegi on ka hiljuti triibud saanud.

Tunnustest on rinnad vĂ€ga hellad, jalad kĂŒlmetavad vahepeal, suu kuivab, söögiisu on suurem ja sĂŒda on ka 1 korra paha olnud ja vahest on vĂ€iksed torked-krambid kĂ”hus.
Olen alati omale suvelast tahtnud ja nĂŒĂŒd ongi tĂ€htajaks augusti kuu. 🙂
Kakuke

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

Mina ka triibuline!

Minul tĂ€na 5+0 🙂
Kas FB-s kuidagi neid seadeid ei saa muuta, et keegi ei nĂ€eks, kui grupiga liituda? Tahaks kĂŒll liituda sellega juba.
Kakuke

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Mina ka triibuline!

Minul tĂ€na 5+0 🙂

Kas FB-s kuidagi neid seadeid ei saa muuta, et keegi ei nĂ€eks, kui grupiga liituda? Tahaks kĂŒll liituda sellega juba.

Kakuke

Mulle nĂ€itab, et grupis on kaks inimest, aga nime ja pilti nĂ€itab vaid administratoril. Ma vist vĂ”tan ka julguse kokku ja liitun koos teiega 🙂

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Olen ka uhke triibuline. Proovinud alates septembrist, triibud 23.11, olen juba ĂŒhe lapse ema, vanust 24 aastat 🙂 kuna tsĂŒkkel vĂ€ga ebamÀÀrane pĂ€rast pillide lĂ”petamist, siis ĂŒhtegi nĂ€dalat ma öelda ei oska. TĂ€na hommikul tehtud UH nĂ€itas vĂ€ikest mulli, aga nii vĂ€ike, et rasedust mÔÔta ei saanud, ei teagi siis kas 3 vĂ”i 4 nĂ€dalat. Uue arsti aja panin 16. Dets, eks siis ole nĂ€ha mis ja kas seal on 🙂 tunnus mille jĂ€rgi aru sain oli rindade tundlikus ja peale pĂ€evade Ă€ra jÀÀmise on see ka ainus, samamoodi oli esimese rasedusega 🙂 Lisaks on veel kalduvus kaksikutele, seega elame nĂ€eme.

Edu kĂ”igile ja loodan, et siin ka veel arutlus tuleb, sest endal beebigruppide vastu huvi puudub, sain esimese lapsega isu tĂ€is ĂŒtleme nii 😀

– Pikuke

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

Liitun vist ikka pigem ka teiega, kuigi ideaalis oleks vahva kui tÀpike otsustaks ikka juuli lÔpus tulla. Praegu nÀitab kalendri jÀrgi 2.august. PÀrineb siis tÀpike 11.11 esimesest proovimisest. Poleks uskunud, et asi nii kiiresti kÀib ja seetÔttu on ikka saadud korralikult muretseda ka.
Olen kolm korda kÀinud verd andmas, et HCG nÀitu kontrollida:
26.11 oli nÀit 103
29.11 oli nÀit 393
02.12 oli nÀit 1574
Seega peaks kasv olema ilus. TÀna lasin igaks juhuks teiste hirmujuttude pÔhjal vÔtta ja progesterooni nÀidu ka, selle saan teada homme.
NeljapĂ€eval lĂ€hen veel kindlasti ka nĂ€itu kontrollima, sest kolmapĂ€eval vĂ€ga pingeline tööpĂ€ev. ÜleĂŒldse on minust mitteolenevaid stressifaktoreid elus hĂ€sti palju, seega kipun korralikult ĂŒle muretsema.
Arstile panin ka aja alles tĂ€na, aeg pandi kirja juba 10.12 ehk selleks ajaks kui on 6+1. Kardan, et selleks ajaks pole miskit nĂ€ha ega sĂŒdamelööke pole ka kuulda ja kutsutakse veel tagasi.
Hetkel teab veel peale minu ja ilmselt ka samas kortermajas elava verevÔtuÔe rasedusest ainult elukaaslane. Plaanisin emale jÔuludel öelda, sest see esimene lapselaps on hirmsasti oodatud, aga eks nÀis, kuidas arstil aegadega on.

MÔnusat kosumist meile!

Komaala

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
Kribul

Tere!

Nii tore, et see grupp on tehtud, ma juba eelmisest nĂ€dalast muudkui piilusin siin, et kas on juba august ka esindatud 🙂

Minul esmarasedus (IVF abil), last ĂŒritanud saada 2 aastat, seega olime triipe nĂ€hes vĂ€ga rÔÔmsad! Praegu peaks olema 4+6 ja arstile lĂ€hen 6+0,kuigi arst ka arvas, et siis ei pruugi veel sĂŒdametööd nĂ€ha olla. TĂ€htaeg Ă€pi jĂ€rgi 4. aug.

Esimesteks sĂŒmptomiteks olid pĂ€evased kĂŒlmahood ja alaseljavalu,aga siis veel test ei nĂ€idanud midagi. MĂ”ni pĂ€ev hiljem siiski sain heleda triibu ja praeguseks olen kaks korda hcg-d mÔÔtnud ja tĂ”us kena. SĂŒmptomitest on veel igal Ă”htul vĂ€ike palavik ning rinnad suuremad ja veidi hellad.

Just tĂ€na mĂ”tlesin, et kui ei teaks, siis ei saakski aru, et rase olen. Mingit iiveldust ega suurt vĂ€simust pole veel tundnud. Ja siis pealelĂ”unal lĂ”i alakĂ”htu pĂ€ris korralik kramp, nii et istuda ja kĂ”ndida oli valus. NĂŒĂŒd vedelen diivanil ja loodan, et see kĂ”ik on ikka normaalne 🙂

Kribul (28)

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Olen ka uhke triibuline. Proovinud alates septembrist, triibud 23.11, olen juba ĂŒhe lapse ema, vanust 24 aastat 🙂 kuna tsĂŒkkel vĂ€ga ebamÀÀrane pĂ€rast pillide lĂ”petamist, siis ĂŒhtegi nĂ€dalat ma öelda ei oska. TĂ€na hommikul tehtud UH nĂ€itas vĂ€ikest mulli, aga nii vĂ€ike, et rasedust mÔÔta ei saanud, ei teagi siis kas 3 vĂ”i 4 nĂ€dalat. Uue arsti aja panin 16. Dets, eks siis ole nĂ€ha mis ja kas seal on 🙂 tunnus mille jĂ€rgi aru sain oli rindade tundlikus ja peale pĂ€evade Ă€ra jÀÀmise on see ka ainus, samamoodi oli esimese rasedusega 🙂 Lisaks on veel kalduvus kaksikutele, seega elame nĂ€eme.

Edu kĂ”igile ja loodan, et siin ka veel arutlus tuleb, sest endal beebigruppide vastu huvi puudub, sain esimese lapsega isu tĂ€is ĂŒtleme nii 😀

– Pikuke

Kalduvus kaksikutele, kas suguvĂ”sas on kaksikuid? 🙂

Please wait...
Postitas:
GerdaN

Hej hej ka mina sain kell 04:30 oma 2 triipu kĂ€tte… 🙂 eeldatav oleks siis 09.08.20 🙂
KĂ€igus siis 4 projekt 😉
SĂŒmptomiteks on siis meeletu kĂŒlmahood , tihe wc kĂ€imine ,alakĂ”hu valu just kui pĂ€evade valu , ja sĂŒĂŒĂŒĂŒĂŒĂŒĂŒĂŒĂŒa tahaaaan

Please wait...
Postitas:
Kribul

Kellel alakÔhu valud, siis kui tugevad ja pikalt need teil on? Kas vÔtate valuvaigistit ka?

Mul siis eilsest saati emaka piirkonnas liigutamisel/köhatamisel selline teravam valu, mis lamades kaob Ă€ra. Aga tĂ€na hommikul veel lisaks selline pidev ja ĂŒsna tugev valu, mis ei kao ka lamades. Selline tunne, nagu soolikad valutaksid.

Helistasin Ă€mmakale ja ta ĂŒtles, et vĂ”taksin valuvaigistit ja enne muretsema ei pea kui pole verejooksu. Aga ma ikka muretsen muidugi.

Kribul (28)

Please wait...
Postitas:
KuKeKe

Õrn pĂ€evadelaadne tuim valu on kĂŒllaltki pidevalt. TĂ€pselt niit tugev, et tahaks kĂ€tt kĂ”hul hoida ja pelgalt sellest piisab, et seda nn leevendada. Öösel Ă€rkasin mitu korda teravate torgete peale nii vasakul kui ka paremal, puusanuki all. TĂ€na konsulteerisin Ă€mmakaga ja pidavat vĂ€ga normaalne olema.

Veritsust pole oktoobri lĂ”pust kohanud 🙂 Usun et tasub arsti usaldada ja reageerima tĂ”esti siis kui verejooks vĂ”i mÀÀrimine esineb

Please wait...
Postitas:
Kochanie

KĂŒlmahood siis ĂŒhise tunnusena meil siin 🙂

Mul Ă€mmakas juba ĂŒlehomme, vaja töö jaoks lihtsalt kinnitus saada, et olen rase.

TA mul siis 4.08 ja asja sai tehtud 9.11 ja eeldatav OV oli 11.11.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Minul algas tÀna hommik verejooksuga ja kuna elan vÀlismaal siis Eesti arst kelle juurde oli aeg pandud palus, et lÀheksin emosse.
Sealt saadeti mind erakliiniku, kus öeldi, et emakavĂ€line ja saadeti edasi naistearstile, et eemaldada vaja emakavĂ€line. Naistearsti juures oli Hcg 2000 aga loodet ei ole ei emaka sees ega ka vĂ€ljas. Kutsuti kolm arsti lĂ”puks kokku ja keegi ei osanud midagi kindlat öelda. Mitte kuskil pole nĂ€ha lihtsalt loodet ja pean nĂŒĂŒd minema kahe pĂ€eva pĂ€rast lapi uuringutele.

Please wait...
Postitas:
Kribul

Minul algas tÀna hommik verejooksuga ja kuna elan vÀlismaal siis Eesti arst kelle juurde oli aeg pandud palus, et lÀheksin emosse.

Sealt saadeti mind erakliiniku, kus öeldi, et emakavĂ€line ja saadeti edasi naistearstile, et eemaldada vaja emakavĂ€line. Naistearsti juures oli Hcg 2000 aga loodet ei ole ei emaka sees ega ka vĂ€ljas. Kutsuti kolm arsti lĂ”puks kokku ja keegi ei osanud midagi kindlat öelda. Mitte kuskil pole nĂ€ha lihtsalt loodet ja pean nĂŒĂŒd minema kahe pĂ€eva pĂ€rast lapi uuringutele.

Nii kahju kuulda! Suured paid sulle!

Mina veedan tÀnase öö haiglas. KÔhuvalu lÀks pÀeva jooksul aina suuremaks ja tulin lÔpuks naistehaigla erakorralisse vastuvÔttu. Hcg oli 1100, aga UH-ga polnud veel midagi konkreetset nÀha. Arst kahtlustab ka emakavÀlist. Homme tehakse uus vereproov ja UH ning siis peaks selguma mu saatus.

Kribul (28)

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Vaesekene, suured kallistused sulle sinna ka ja pea vastu! Loodame parimat

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Hei!

Liitun ka Teiega. Sain oma triibu eile, kuid ei tea, kuhu ennast nĂŒĂŒd liigitada. Olen see juhtum, kus pĂ€evad puudusid 3kuud ja nĂŒĂŒd sain hoopiski triibud. Seega rasedust arvutada viimasest menstruatsioonist ei saa 😀 Olen vĂ€ga Ă”nnelik, laps oodatud alates juunist 🙂 Sain arsti aja alles jaanuari algusesse, kas peaks proovima varasemaks Ă€kki..

K.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
simsim

Liitun ka vĂ€ga tagasihoidikult. Sain eile ja tĂ€na ĂŒliĂ”rnad triibud, ovulatsiooni jĂ€rgi peaks olema 3+4 hetkel. Paar pĂ€eva enne testide tegemist olid kĂ”hus pĂ€evadelaadsed valud. NĂŒĂŒd on valud alakĂ”hus, aga need ei ole ĂŒldse nagu pĂ€evade valud, vaid nagu selline tirimise ja kĂ”rvetamise (?) tunne. VĂ€ga keeruline seletada, ehk kellelgi on sama tunne? Muidu tunnuseid hetkel nagu polegi. Rinnad ainult valusad ja punnid nĂ€os, aga see on mul tavaline enne pĂ€evi.

Lisan veel, et olen 24-aastane, esimene laps. Abikaasaga me otseselt ei planeerinud veel lapsi saada, aga samas juba pikemat aega ĂŒhtegi kaitsevahendit regulaarselt ei kasutanud ja jĂ€lgisin ainult oma viljakat aega (sellel ajal siis ei seksinud vĂ”i kaitsesime). Sel kuul siis esimest korda mĂ”tlesime, et ah, kui tuleb siis tuleb. Ja noh, ma olen ikka vĂ€ga positiivselt ĂŒllatunud, et rasestumine kohe ka Ă”nnestus. 😀

RÀÀkinud veel kellelegi pole, mehele ka mitte, kuna ta on paar pĂ€eva kodust Ă€ra ja sellist uudist telefonis kuulutada ei tahaks. Ja ilmselt ei rÀÀgi enne oscarit vĂ€ga kellelegi, kui siis ainult lĂ€hematele pereliikmetele, kui esimesed sĂŒdamelöögid kuuldud.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

– Pikuke

Kalduvus kaksikutele, kas suguvĂ”sas on kaksikuid? 🙂

Jaa just, selles mĂ”ttes kalduvus 😀😀

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KuKeKe

Meil ka mĂ”lema suguvĂ”sas kaksikud! Sisimas loodan sama saatust 😛

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Kas esimene UH peaks juba nĂ€itama kaksikute puhul siis kahe sĂŒdame tukseid? 🙂 Keegi teab?

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Kas esimene UH peaks juba nĂ€itama kaksikute puhul siis kahe sĂŒdame tukseid? 🙂 Keegi teab?

Eks oleneb, palju nĂ€dalaid on, kui uh lĂ€hed. Minul oli 7+1 ja mĂ”lemad jubinad olid kenasti nĂ€ha ning sĂŒdamekesed vilkumas. 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

Triiibuud!!!

Juhhei, peale pikka aastat sain mĂ”ned tunnid tagasi oma esimesed triibud 🎉
Homme hommikul igaksjuhuks uus proov

Please wait...
Postitas:
Gloriosa

Tere kÔigile!

Olen sellel grupil juba peaaegu selle loomise hetkest alates silma peal hoidnud – liigun siia gruppi pikaaegsetest triibupĂŒĂŒdjatest.
Peale 3,5 aastat saime me lÔpuks oma kauaoodatud triibud. Ei julge siimaani veel vÀga rÔÔmustada ja kirjutada kusalegi, kuna kÔik tundub nii uskumatu. Sees on selline meeeletu rÔÔm, mis ei mahu lihtsalt Àra. Kirjeldamatu tunne. Ma olen nii-nii Ônnelik.
TĂ€nase seisuga peaks mul olema ĂŒhe Ă€pi jĂ€rgi 4+6 ning tĂ€htaeg 10. august 2020 aga tĂ€na tĂ”mbasin teise Ă€pi, mis annab nĂ€dalaid 4+5 ja tĂ€htajaks 07. august 2020. Seega tuleb Ă€ra oodata arstiaeg. Selleks ajaks kui ma arsti juurde lĂ€hen, siis peaks olema nĂ€dalaid umbestĂ€pselt 7. Ja vast siis saab juba kindlama informatsiooni.
Siiani ei ole sellist nii-öelda “raseda tunnet” aga kuna hCG oli 106 eilse seisuga, siis ilmselt triibud vastasid tĂ”ele.
Tunnusteks vĂ”iksin samuti vĂ€lja tuua meeletu kĂŒlmatunde, torked ja venitused alakĂ”hus ning tihedam tualeti kĂŒlastamine.

Gloriosa

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Tsau Gloriosa tore sind siin nĂ€ha😇🙏Palju Õnne
Olin koos sinuga triibupĂŒĂ»djate grupis,siis kolisin IVF ikate juurde ja nĂŒĂ»d ka lĂ”puks ilus triibuline.Kuna mul ka tunnuseid alles hakkab tulema(5nĂ€dalat tĂ€na)siis olen aeg ajalt veretestil ise kĂ€inud ja see kasvab kenasti
Imelist teekonda meile kĂ”igile❀

Mona

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 20 korda. TĂ€psemalt
NĂ€itan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 225 )

Esileht Lapse ootamine Augusti beebid 2020