Esileht Lapse ootamine Augusti beebid 2020

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 220 )

Teema: Augusti beebid 2020

Postitas:

Hei, hei 🙂

Kindlasti on nii mõnigi just saanud triibud ja eeldatava aja tähtaja augusti algusesse.

Täiesti üllatustriibud, täna siis 4+5. Ma ei osanud isegi kahtlustada! Aga kui 2 päeva läks üle, siis tegin testi, et südame rahus edasi päevi oodata,kuid pm ilmus teine triip kohe ja ma ausalt öeldes kukkusin pikali suurest üllatusest.

Jah tagantjärgi saan tunnusteks seekord lugeda külmatunnet, eriti jalgades (kodus 25c aga mul jalad külmetavad) pole kunagi sokke armastanud. Lisaks oli ja on siiani öösel külm, kuigi toas väga soe. Samuti väga suur joogijanu. Hetkel on siis lisandunud rindade tundlikus ja torked alakõhus, no et kohe kohe hakkavad päevad.

On olnud ka 3 peetumist, seega tasa ja targu, seda enam, et üllatustriibud. Päris aus olla, siis päev ennem mõtlesin, et lasen end ära steriliseerida. (vanust 35+ja kolm last olemas) ja siis vot elu viskas vingerpussi.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka triibuline!

Täna on 5+0 ja tegu on esimese rasedusega.

Sümptomitest. Pesastumisest alates on olnud rinnad nii valusad, et ei saa pihtagi minna. Vaikselt hakkavad raskemaks ja suuremaks ka muutuma. Suu kuivab samuti ning kuigi ma seda sümptomiks ei pidanud, siis öösel oli isegi kahe teki ja villaste sokkidega külm. Hea teada, et selle võib raseduse arvele kirjutada 😀 Tänane päevadelaadne valu alakõhus viis mu Googeldamisretkele, aga arvan, et just sedamoodi emaka venimine endast tunda annabki.

Aa ja kui tavaliselt käin tööpäeva jooksul vaid korra tualetis, siis täna alla viie ei olnud lihtsalt füüsiliselt võimalik 😀

Vaatasin, et Facebookis on juba Augusti beebid 2020 grupp ka loodud. Veel liituma ei kipu, muidu saaksid kõik kolleegid ja tuttavad kohe rasedusest teada. Natuke vara selle jaoks veel.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka triibuline!

Täna on 5+0 ja tegu on esimese rasedusega.

Sümptomitest. Pesastumisest alates on olnud rinnad nii valusad, et ei saa pihtagi minna. Vaikselt hakkavad raskemaks ja suuremaks ka muutuma. Suu kuivab samuti ning kuigi ma seda sümptomiks ei pidanud, siis öösel oli isegi kahe teki ja villaste sokkidega külm. Hea teada, et selle võib raseduse arvele kirjutada ???? Tänane päevadelaadne valu alakõhus viis mu Googeldamisretkele, aga arvan, et just sedamoodi emaka venimine endast tunda annabki.

Aa ja kui tavaliselt käin tööpäeva jooksul vaid korra tualetis, siis täna alla viie ei olnud lihtsalt füüsiliselt võimalik ????

Vaatasin, et Facebookis on juba Augusti beebid 2020 grupp ka loodud. Veel liituma ei kipu, muidu saaksid kõik kolleegid ja tuttavad kohe rasedusest teada. Natuke vara selle jaoks veel.

Miks mina otsinguga ei leia?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.12 20:55; 22.01 15:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain ka triibud eelmisel nädalal. Käisin vereteste tegemas ning hetkel kõik kinnitab rasedust. Arstile aeg kirjas järgmisel esmaspäeval, ehk siis juba saab täpsemat infot. Praegu lugedes teiste kogemusi siis täpselt sama kõik, koguaeg nii külm ja suu kuivab. Veidike hirmud on, sest päevade järgi arvestades oli verenäit madalam kui peaks ja 3 aasta püüdmisega esimesed triibud ???? õnnesoovid kõigile teistele ka muidugi

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.12 21:26; 03.12 18:27; 03.12 21:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tervist liitun ka teiega.Minul on IVF rasedus,peaks olema siis 4+3.Tunnused sage pissil käimine,söögiisu ja alakõhus torked.Rinnad õrnalt valulikud.20 november ämmaka juurde.Arvan ,et lähen ise vahepeal teen vere analüüsi ,et vaadata hcg tõusu.Neljapäeval oli 361????????????

Mona

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 20 korda. Täpsemalt 01.12 21:33; 05.12 05:58; 06.12 06:31; 06.12 10:11; 06.12 10:35; 06.12 12:38; 06.12 12:41; 06.12 20:18; 07.12 19:35; 09.12 13:30; 12.12 06:26; 13.12 06:38; 14.12 17:37; 17.12 06:19; 17.12 11:30; 20.12 06:11; 22.12 13:59; 28.12 06:07; 28.12 13:52; 13.02 14:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tore, et mulle nii kiiresti seltsi siia tuli 🙂 Palju õnne! Kujutan ette rõõmu neil, kellel on triibupüüdmine pikk ja vaevaline protsess olnud.

Tunnused siis kõigil suht samad. Söögiisu mul ka ja lisaks tahan päeval magada. Mul muidu iga eelnev rasedus on olnud erinevate tunnustega.
Esimese raseduse tunnuseks olid krambid alakõhus.
Teisega hakkasid lõhnad vastu ja hambapasta maitse ajas oksele.
Komandaga magasin esimesed 3 kuud maha.

Laupäeval sõitsin teisest linnast õhtul koju ja poole tee peal tundsin, et no silm vajub kinni, jätsin auto tanklasse, andsin 5a pojale telefoni, et saaks multikaid vaadata ja ma natuke magada. Magasin 30min ja sõit koju sai jätkuda. No mitte rasedana ma ei jää kunagi nii magama, isegi kui väga väsinud olen.

Täna helistan arstile ja proovin siis nädala lõpuks või järgmise nädala alguseks aega saada, südametöö üle kontrollida ja et saaksin tööandjat teavitada. Ilmselgelt ma ei suuda varjata, et kukun keset päeva magama ja võidelda sellega on lihtsalt lootusetu 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks mina otsinguga ei leia?

Vist on grupi seadeid muudetud, sest nüüd võttis selle leidmine mul ka kõvasti aega.

https://www.facebook.com/groups/2745679492122228/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!
Liitun augusti beebidega, täna 5+0 nädalat. Elu esimesed triibud, olen 28-aastane. See õige vahekord oli 9.11 või 11.11.(Kalkulaator näitab viljastumise ajaks 11.11)
20.11 nägin unes testi, kus olid triibud(kunagi varem pole sellist und näinud). 22.11 tundsin esimesi tunnuseid, testi teha ei julgenud. 23.11 ja 24.11 tegin testid ja mõlemad positiivsed.

Siiani pole kohale jõudnud. Minu jaoks kõik nii uus, ma ei saa paljudest lühenditestki aru, mis siin grupis kasutatakse, aga küll ma õpin. Võtsin kohe omale lugemiseks 3 beebiootuse raamatut.
Lähedaste sõbrannade seas keegi veel beebisi saanud ei ole, seega kellegagi rääkida ja arutada ka nagu ei saa. Loodan väga, et nüüd muidugi jäävad kõik järjest kuna vanused on kõigil 28+. See-eest sain paar päeva tagasi teada, et 2 kolleegi on ka hiljuti triibud saanud.

Tunnustest on rinnad väga hellad, jalad külmetavad vahepeal, suu kuivab, söögiisu on suurem ja süda on ka 1 korra paha olnud ja vahest on väiksed torked-krambid kõhus.
Olen alati omale suvelast tahtnud ja nüüd ongi tähtajaks augusti kuu. 🙂
Kakuke

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.12 10:20; 02.12 10:22; 02.12 23:01; 04.12 19:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka triibuline!

Täna on 5+0 ja tegu on esimese rasedusega.

Sümptomitest. Pesastumisest alates on olnud rinnad nii valusad, et ei saa pihtagi minna. Vaikselt hakkavad raskemaks ja suuremaks ka muutuma. Suu kuivab samuti ning kuigi ma seda sümptomiks ei pidanud, siis öösel oli isegi kahe teki ja villaste sokkidega külm. Hea teada, et selle võib raseduse arvele kirjutada ???? Tänane päevadelaadne valu alakõhus viis mu Googeldamisretkele, aga arvan, et just sedamoodi emaka venimine endast tunda annabki.

Aa ja kui tavaliselt käin tööpäeva jooksul vaid korra tualetis, siis täna alla viie ei olnud lihtsalt füüsiliselt võimalik ????

Vaatasin, et Facebookis on juba Augusti beebid 2020 grupp ka loodud. Veel liituma ei kipu, muidu saaksid kõik kolleegid ja tuttavad kohe rasedusest teada. Natuke vara selle jaoks veel.

Minul täna 5+0 🙂
Kas FB-s kuidagi neid seadeid ei saa muuta, et keegi ei näeks, kui grupiga liituda? Tahaks küll liituda sellega juba.
Kakuke

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.12 10:20; 02.12 10:22; 02.12 23:01; 04.12 19:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka triibuline!

Täna on 5+0 ja tegu on esimese rasedusega.

Sümptomitest. Pesastumisest alates on olnud rinnad nii valusad, et ei saa pihtagi minna. Vaikselt hakkavad raskemaks ja suuremaks ka muutuma. Suu kuivab samuti ning kuigi ma seda sümptomiks ei pidanud, siis öösel oli isegi kahe teki ja villaste sokkidega külm. Hea teada, et selle võib raseduse arvele kirjutada ???? Tänane päevadelaadne valu alakõhus viis mu Googeldamisretkele, aga arvan, et just sedamoodi emaka venimine endast tunda annabki.

Aa ja kui tavaliselt käin tööpäeva jooksul vaid korra tualetis, siis täna alla viie ei olnud lihtsalt füüsiliselt võimalik ????

Vaatasin, et Facebookis on juba Augusti beebid 2020 grupp ka loodud. Veel liituma ei kipu, muidu saaksid kõik kolleegid ja tuttavad kohe rasedusest teada. Natuke vara selle jaoks veel.

Minul täna 5+0 ????

Kas FB-s kuidagi neid seadeid ei saa muuta, et keegi ei näeks, kui grupiga liituda? Tahaks küll liituda sellega juba.

Kakuke

Mulle näitab, et grupis on kaks inimest, aga nime ja pilti näitab vaid administratoril. Ma vist võtan ka julguse kokku ja liitun koos teiega 🙂

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.12 17:14; 06.12 18:05; 08.12 07:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka uhke triibuline. Proovinud alates septembrist, triibud 23.11, olen juba ühe lapse ema, vanust 24 aastat 🙂 kuna tsükkel väga ebamäärane pärast pillide lõpetamist, siis ühtegi nädalat ma öelda ei oska. Täna hommikul tehtud UH näitas väikest mulli, aga nii väike, et rasedust mõõta ei saanud, ei teagi siis kas 3 või 4 nädalat. Uue arsti aja panin 16. Dets, eks siis ole näha mis ja kas seal on 🙂 tunnus mille järgi aru sain oli rindade tundlikus ja peale päevade ära jäämise on see ka ainus, samamoodi oli esimese rasedusega 🙂 Lisaks on veel kalduvus kaksikutele, seega elame näeme.

Edu kõigile ja loodan, et siin ka veel arutlus tuleb, sest endal beebigruppide vastu huvi puudub, sain esimese lapsega isu täis ütleme nii 😀

– Pikuke

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 02.12 17:38; 04.12 17:24; 05.12 07:44; 07.12 00:07; 09.12 18:23; 13.12 11:10; 16.12 09:20; 20.12 07:52; 28.12 19:53; 31.12 08:38; 06.01 14:45; 06.01 15:12; 07.01 22:17; 13.01 22:03; 13.01 22:48; 27.01 17:52; 29.01 17:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun vist ikka pigem ka teiega, kuigi ideaalis oleks vahva kui täpike otsustaks ikka juuli lõpus tulla. Praegu näitab kalendri järgi 2.august. Pärineb siis täpike 11.11 esimesest proovimisest. Poleks uskunud, et asi nii kiiresti käib ja seetõttu on ikka saadud korralikult muretseda ka.
Olen kolm korda käinud verd andmas, et HCG näitu kontrollida:
26.11 oli näit 103
29.11 oli näit 393
02.12 oli näit 1574
Seega peaks kasv olema ilus. Täna lasin igaks juhuks teiste hirmujuttude põhjal võtta ja progesterooni näidu ka, selle saan teada homme.
Neljapäeval lähen veel kindlasti ka näitu kontrollima, sest kolmapäeval väga pingeline tööpäev. Üleüldse on minust mitteolenevaid stressifaktoreid elus hästi palju, seega kipun korralikult üle muretsema.
Arstile panin ka aja alles täna, aeg pandi kirja juba 10.12 ehk selleks ajaks kui on 6+1. Kardan, et selleks ajaks pole miskit näha ega südamelööke pole ka kuulda ja kutsutakse veel tagasi.
Hetkel teab veel peale minu ja ilmselt ka samas kortermajas elava verevõtuõe rasedusest ainult elukaaslane. Plaanisin emale jõuludel öelda, sest see esimene lapselaps on hirmsasti oodatud, aga eks näis, kuidas arstil aegadega on.

Mõnusat kosumist meile!

Komaala

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 02.12 17:45; 05.12 21:59; 07.12 18:58; 08.12 09:09; 09.12 18:54; 10.12 20:04; 12.12 20:25; 13.12 15:20; 14.12 15:43; 15.12 09:00; 16.12 21:26; 19.12 20:01; 23.12 21:13; 26.12 14:11; 30.12 22:58; 07.01 22:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Nii tore, et see grupp on tehtud, ma juba eelmisest nädalast muudkui piilusin siin, et kas on juba august ka esindatud 🙂

Minul esmarasedus (IVF abil), last üritanud saada 2 aastat, seega olime triipe nähes väga rõõmsad! Praegu peaks olema 4+6 ja arstile lähen 6+0,kuigi arst ka arvas, et siis ei pruugi veel südametööd näha olla. Tähtaeg äpi järgi 4. aug.

Esimesteks sümptomiteks olid päevased külmahood ja alaseljavalu,aga siis veel test ei näidanud midagi. Mõni päev hiljem siiski sain heleda triibu ja praeguseks olen kaks korda hcg-d mõõtnud ja tõus kena. Sümptomitest on veel igal õhtul väike palavik ning rinnad suuremad ja veidi hellad.

Just täna mõtlesin, et kui ei teaks, siis ei saakski aru, et rase olen. Mingit iiveldust ega suurt väsimust pole veel tundnud. Ja siis pealelõunal lõi alakõhtu päris korralik kramp, nii et istuda ja kõndida oli valus. Nüüd vedelen diivanil ja loodan, et see kõik on ikka normaalne 🙂

Kribul (28)

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka uhke triibuline. Proovinud alates septembrist, triibud 23.11, olen juba ühe lapse ema, vanust 24 aastat ???? kuna tsükkel väga ebamäärane pärast pillide lõpetamist, siis ühtegi nädalat ma öelda ei oska. Täna hommikul tehtud UH näitas väikest mulli, aga nii väike, et rasedust mõõta ei saanud, ei teagi siis kas 3 või 4 nädalat. Uue arsti aja panin 16. Dets, eks siis ole näha mis ja kas seal on ???? tunnus mille järgi aru sain oli rindade tundlikus ja peale päevade ära jäämise on see ka ainus, samamoodi oli esimese rasedusega ???? Lisaks on veel kalduvus kaksikutele, seega elame näeme.

Edu kõigile ja loodan, et siin ka veel arutlus tuleb, sest endal beebigruppide vastu huvi puudub, sain esimese lapsega isu täis ütleme nii ????

– Pikuke

Kalduvus kaksikutele, kas suguvõsas on kaksikuid? 🙂

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.12 10:20; 02.12 10:22; 02.12 23:01; 04.12 19:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hej hej ka mina sain kell 04:30 oma 2 triipu kätte… 🙂 eeldatav oleks siis 09.08.20 🙂
Käigus siis 4 projekt 😉
Sümptomiteks on siis meeletu külmahood , tihe wc käimine ,alakõhu valu just kui päevade valu , ja süüüüüüüüüa tahaaaan

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kellel alakõhu valud, siis kui tugevad ja pikalt need teil on? Kas võtate valuvaigistit ka?

Mul siis eilsest saati emaka piirkonnas liigutamisel/köhatamisel selline teravam valu, mis lamades kaob ära. Aga täna hommikul veel lisaks selline pidev ja üsna tugev valu, mis ei kao ka lamades. Selline tunne, nagu soolikad valutaksid.

Helistasin ämmakale ja ta ütles, et võtaksin valuvaigistit ja enne muretsema ei pea kui pole verejooksu. Aga ma ikka muretsen muidugi.

Kribul (28)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õrn päevadelaadne tuim valu on küllaltki pidevalt. Täpselt niit tugev, et tahaks kätt kõhul hoida ja pelgalt sellest piisab, et seda nn leevendada. Öösel ärkasin mitu korda teravate torgete peale nii vasakul kui ka paremal, puusanuki all. Täna konsulteerisin ämmakaga ja pidavat väga normaalne olema.

Veritsust pole oktoobri lõpust kohanud 🙂 Usun et tasub arsti usaldada ja reageerima tõesti siis kui verejooks või määrimine esineb

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Külmahood siis ühise tunnusena meil siin 🙂

Mul ämmakas juba ülehomme, vaja töö jaoks lihtsalt kinnitus saada, et olen rase.

TA mul siis 4.08 ja asja sai tehtud 9.11 ja eeldatav OV oli 11.11.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul algas täna hommik verejooksuga ja kuna elan välismaal siis Eesti arst kelle juurde oli aeg pandud palus, et läheksin emosse.
Sealt saadeti mind erakliiniku, kus öeldi, et emakaväline ja saadeti edasi naistearstile, et eemaldada vaja emakaväline. Naistearsti juures oli Hcg 2000 aga loodet ei ole ei emaka sees ega ka väljas. Kutsuti kolm arsti lõpuks kokku ja keegi ei osanud midagi kindlat öelda. Mitte kuskil pole näha lihtsalt loodet ja pean nüüd minema kahe päeva pärast lapi uuringutele.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.12 21:26; 03.12 18:27; 03.12 21:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul algas täna hommik verejooksuga ja kuna elan välismaal siis Eesti arst kelle juurde oli aeg pandud palus, et läheksin emosse.

Sealt saadeti mind erakliiniku, kus öeldi, et emakaväline ja saadeti edasi naistearstile, et eemaldada vaja emakaväline. Naistearsti juures oli Hcg 2000 aga loodet ei ole ei emaka sees ega ka väljas. Kutsuti kolm arsti lõpuks kokku ja keegi ei osanud midagi kindlat öelda. Mitte kuskil pole näha lihtsalt loodet ja pean nüüd minema kahe päeva pärast lapi uuringutele.

Nii kahju kuulda! Suured paid sulle!

Mina veedan tänase öö haiglas. Kõhuvalu läks päeva jooksul aina suuremaks ja tulin lõpuks naistehaigla erakorralisse vastuvõttu. Hcg oli 1100, aga UH-ga polnud veel midagi konkreetset näha. Arst kahtlustab ka emakavälist. Homme tehakse uus vereproov ja UH ning siis peaks selguma mu saatus.

Kribul (28)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaesekene, suured kallistused sulle sinna ka ja pea vastu! Loodame parimat

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.12 21:26; 03.12 18:27; 03.12 21:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei!

Liitun ka Teiega. Sain oma triibu eile, kuid ei tea, kuhu ennast nüüd liigitada. Olen see juhtum, kus päevad puudusid 3kuud ja nüüd sain hoopiski triibud. Seega rasedust arvutada viimasest menstruatsioonist ei saa 😀 Olen väga õnnelik, laps oodatud alates juunist 🙂 Sain arsti aja alles jaanuari algusesse, kas peaks proovima varasemaks äkki..

K.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 04.12 08:54; 06.12 09:38; 06.12 10:26; 06.12 10:42; 06.12 12:47; 09.12 11:34; 10.12 15:06; 10.12 15:39; 11.12 11:05; 13.12 12:06; 16.12 07:49; 16.12 08:46; 17.12 08:48; 18.12 17:17; 28.12 08:51; 11.01 12:10; 28.01 19:00; 28.01 20:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun ka väga tagasihoidikult. Sain eile ja täna üliõrnad triibud, ovulatsiooni järgi peaks olema 3+4 hetkel. Paar päeva enne testide tegemist olid kõhus päevadelaadsed valud. Nüüd on valud alakõhus, aga need ei ole üldse nagu päevade valud, vaid nagu selline tirimise ja kõrvetamise (?) tunne. Väga keeruline seletada, ehk kellelgi on sama tunne? Muidu tunnuseid hetkel nagu polegi. Rinnad ainult valusad ja punnid näos, aga see on mul tavaline enne päevi.

Lisan veel, et olen 24-aastane, esimene laps. Abikaasaga me otseselt ei planeerinud veel lapsi saada, aga samas juba pikemat aega ühtegi kaitsevahendit regulaarselt ei kasutanud ja jälgisin ainult oma viljakat aega (sellel ajal siis ei seksinud või kaitsesime). Sel kuul siis esimest korda mõtlesime, et ah, kui tuleb siis tuleb. Ja noh, ma olen ikka väga positiivselt üllatunud, et rasestumine kohe ka õnnestus. 😀

Rääkinud veel kellelegi pole, mehele ka mitte, kuna ta on paar päeva kodust ära ja sellist uudist telefonis kuulutada ei tahaks. Ja ilmselt ei räägi enne oscarit väga kellelegi, kui siis ainult lähematele pereliikmetele, kui esimesed südamelöögid kuuldud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka uhke triibuline. Proovinud alates septembrist, triibud 23.11, olen juba ühe lapse ema, vanust 24 aastat ???? kuna tsükkel väga ebamäärane pärast pillide lõpetamist, siis ühtegi nädalat ma öelda ei oska. Täna hommikul tehtud UH näitas väikest mulli, aga nii väike, et rasedust mõõta ei saanud, ei teagi siis kas 3 või 4 nädalat. Uue arsti aja panin 16. Dets, eks siis ole näha mis ja kas seal on ???? tunnus mille järgi aru sain oli rindade tundlikus ja peale päevade ära jäämise on see ka ainus, samamoodi oli esimese rasedusega ???? Lisaks on veel kalduvus kaksikutele, seega elame näeme.

Edu kõigile ja loodan, et siin ka veel arutlus tuleb, sest endal beebigruppide vastu huvi puudub, sain esimese lapsega isu täis ütleme nii ????

– Pikuke

Kalduvus kaksikutele, kas suguvõsas on kaksikuid? ????

Jaa just, selles mõttes kalduvus ????????

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 02.12 17:38; 04.12 17:24; 05.12 07:44; 07.12 00:07; 09.12 18:23; 13.12 11:10; 16.12 09:20; 20.12 07:52; 28.12 19:53; 31.12 08:38; 06.01 14:45; 06.01 15:12; 07.01 22:17; 13.01 22:03; 13.01 22:48; 27.01 17:52; 29.01 17:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ka mõlema suguvõsas kaksikud! Sisimas loodan sama saatust 😛

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas esimene UH peaks juba näitama kaksikute puhul siis kahe südame tukseid? 🙂 Keegi teab?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.12 10:20; 02.12 10:22; 02.12 23:01; 04.12 19:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas esimene UH peaks juba näitama kaksikute puhul siis kahe südame tukseid? ???? Keegi teab?

Eks oleneb, palju nädalaid on, kui uh lähed. Minul oli 7+1 ja mõlemad jubinad olid kenasti näha ning südamekesed vilkumas. 🙂

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.12 21:53; 15.12 11:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juhhei, peale pikka aastat sain mõned tunnid tagasi oma esimesed triibud ????
Homme hommikul igaksjuhuks uus proov

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tsau Gloriosa tore sind siin näha????????Palju Õnne
Olin koos sinuga triibupüûdjate grupis,siis kolisin IVF ikate juurde ja nüûd ka lõpuks ilus triibuline.Kuna mul ka tunnuseid alles hakkab tulema(5nädalat täna)siis olen aeg ajalt veretestil ise käinud ja see kasvab kenasti
Imelist teekonda meile kõigile❤️

Mona

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 20 korda. Täpsemalt 01.12 21:33; 05.12 05:58; 06.12 06:31; 06.12 10:11; 06.12 10:35; 06.12 12:38; 06.12 12:41; 06.12 20:18; 07.12 19:35; 09.12 13:30; 12.12 06:26; 13.12 06:38; 14.12 17:37; 17.12 06:19; 17.12 11:30; 20.12 06:11; 22.12 13:59; 28.12 06:07; 28.12 13:52; 13.02 14:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju palju õnne IVFikatele! Alati elan kaasa hinges teile, sest see teekond pole just kerge ❤️

– Pikuke

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 02.12 17:38; 04.12 17:24; 05.12 07:44; 07.12 00:07; 09.12 18:23; 13.12 11:10; 16.12 09:20; 20.12 07:52; 28.12 19:53; 31.12 08:38; 06.01 14:45; 06.01 15:12; 07.01 22:17; 13.01 22:03; 13.01 22:48; 27.01 17:52; 29.01 17:28;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 220 )


Esileht Lapse ootamine Augusti beebid 2020