Esileht Lapse ootamine Augusti beebid 2020

NĂ€itan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 225 )

Teema: Augusti beebid 2020

Postitas:
KĂ€gu

Palju palju Ă”nne IVFikatele! Alati elan kaasa hinges teile, sest see teekond pole just kerge ❀

– Pikuke

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
Gloriosa

Oi, palju Ă”nne ka sulle Mona! RÔÔm on nĂ€ha tuttavat nime 😊

Tundub, et oleme peaaegu sama kaugel oma vĂ€ikeste tĂ€pikestega 🧡

Gloriosa

Please wait...
Postitas:
Gloriosa

Milliseid Ă€ppe vĂ”i raseduskalkulaatoreid te kasutate, et oma raseduse suurust ja beebi tĂ€htaega arvutada? Minu meelest nii palju kui on Ă€ppe ja kalkulaatoreid on ka erinevaid tulemusi. VĂ€ga segadust tekitav 😀
Ühe Ă€pi jĂ€rgi peaks olema mul tĂ€na 5 nĂ€dalat, teine Ă€pp nĂ€itab 4+6, samas mingid kalkulaatorid nĂ€itavad ĂŒldse 4+3. Üsna kĂ”ikuvad tulemused. Seega rÀÀkige mida teie kasutate 🙂

Gloriosa

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Mina kuhugi Ă€ppi andmeid igapĂ€evaselt ei löö. Ükskord toksisin oma viimased pĂ€evad ja perioodi pikkuse esimesse lehekĂŒlge sisse. Mul neid vĂ”imalike vahekordade pĂ€evi praeguste triipudega seoses ainult ĂŒks ja selle jĂ€rgi ma neid nĂ€dalaid enamvĂ€hem ka vaatan.
Sain 10.detsembriks arstile aja ja pingelise kolmapĂ€eval elasin ka ĂŒle. Tundub, et tĂ€pikesel on kĂ”ik hĂ€sti, sest HCG nĂ€it kosub.
02.12 oli nÀit 1547
05.12 oli nÀit 5206
ProgrsterooninĂ€it oli 02.12 72. Seda rohkem vĂ”tta ei lasknud. NĂŒĂŒd jÀÀn rahuliku sĂŒdamega arsti aega ootama ja loodan, et kĂ”ik on hĂ€sti.

Mul on pidevalt vĂ€ga julmad kĂ”rvetised, mis pikali olla ei lase. Kohati iiveldab ka, nĂ€dala alguses ikka niimoodi, et paar korda oksendasin. Rinnad on hellad ja alakĂ”hus on ka vĂ€ikesed tuikavad valud. Samas on vahel ka pĂ€evi, kus pole mitte kui mingeid tunnuseid, siis vudin tavaliselt verd kontrollima. Esimese raseduse vĂ”lud 🙂

Komaala

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
Kribul

Minu kartused otsustusid kahjuks tÔeks ja kÔhuvalu lÔppes erakorralise munajuhade eemaldamise opiga, kuna tegemist oli emakavÀlisega. Liigun tagasi IVFikate seltsi ja soovin teile kÔigile toredat ootusaega.

Kribul

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Minu kartused otsustusid kahjuks tÔeks ja kÔhuvalu lÔppes erakorralise munajuhade eemaldamise opiga, kuna tegemist oli emakavÀlisega. Liigun tagasi IVFikate seltsi ja soovin teile kÔigile toredat ootusaega.

Kribul

Appi kui kahju, pikk pai Sulle 😔

Kuidas nii vara kohe nii halvasti lĂ€ks… MĂ”lemad munajuhad? Kas sĂŒmptomid siis piirdusid ainult valuga?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

Hey Komaalia kĂ”rvetiste puhul vĂ”ta kĂ€simĂŒĂŒgil olevat omep 20,ohutud ja aitavad imehĂ€sti👌

Gloriosa,eelmise raseduseha kasutasin ovia Ă€ppi ja nĂŒĂŒd pregnacy+ â˜ș,mulle meeldib sest sinna sai sisestada ka ivf raseduseđŸ€—

Mona

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 20 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

Hei! 🙂 Kas test peaks minema iga pĂ€evaga aina tumedamaks? Mul see triip on vĂ€ga tugev, kuid mitte sama nagu kontrolltriip. Ei tea kas tasub ennast hakata paanikasse ajama ja veel neid rasedusteste tegema, et nĂ€ha, kas triip tumeneb 😀 Tegin Livsane sinise testi, triip tekib paari sekundi jooksul, mitte hetkega.

K.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

Hey K pigem tumeneb Ă»le Ă»he pĂ€eva.Aga lihtsam ja kindlam on minna veretestile.Tee ĂŒks tĂ€na ja teine paari pĂ€eva pĂ€rast siis nĂ€ed ilusti kasvu.

Mona

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Ma arvan, et ma hetkel neid teste rohkem ei tee ja lasen asjal rahulikult kulgeda. Ega see testimine ju tegelikkuses ei aita. LĂ€heb ikka nii nagu lĂ€heb. Mul pole ĂŒhtegi tunnet rasedusest peale selle, et rinnad Ă”rnalt-Ă”rnalt tundlikud ja kĂ”hus pakitseb. Kuidas teil? KĂ”hus ebamugav tunne on okei? 😀 Paar aastat tagasi oli katkemine, teeb veidi murelikuks 🙂 Nii ootan juba arstile minekut, aga alles 20ndal…

K.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Minul algul olid pĂ€evade laadsed valud,kiskuv ja torkiv tunne.Keha temp on kĂ”rgem.Söögiisu meeletu,rinnad on vĂ€hekene valusad.NĂŒĂ»d on tulnud pĂ€evane vĂ€simus ja vĂ€ike iiveldus.Hetkel rasedus 5+1

Mona

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Nii tore on siin kellegiga ikka rÀÀkida ja arutada, eriti, kui veel nii ruttu vastatakse 😀 Tahaks juba kĂ”igile rÀÀkida ja Ă”nne jagada. Millal plaanite rÀÀkida? Kahjuks ma ei oska öelda enda nĂ€dalaid.. Arstile aega pannes kĂŒsiti ka,et mitu nĂ€dalat on, siis pidin ĂŒtlema, et ei oska öelda, menstr. puudus 3 kuud 😀

K.

Please wait...
Postitas:
Kribul

Kribul

Appi kui kahju, pikk pai Sulle 😔

Kuidas nii vara kohe nii halvasti lĂ€ks
 MĂ”lemad munajuhad? Kas sĂŒmptomid siis piirdusid ainult valuga?

Mul jah muid sĂŒmptomeid polnud peale valu. Ei mingit mÀÀrimist ega midagi. SeetĂ”ttu ilmselt ka arstid ja Ă€mmakad, kellele helistasin, arvasid et kĂ”ik on normaalne ja soovitasid lihtsalt valuvaigistit vĂ”tta. Aga valuvaigisti ei aidanud ja valu muudkui suurenes, nii et mees lĂ”puks suht sunniviisiliselt viis mu sinna emosse. Seal ka kohe aru ei saadud, mis vĂ€rk on, aga kuna ma kaebasin ikka suurt valu, siis jĂ€eti ööseks sisse. Öösel mingi hetk hakkas juba hingates valus ja pilt hakkas eest Ă€ra kaduma. Sealt edasi lĂ€ks kĂ”ik juba kiirelt ja veerand tundi hilhem olin juba opilaual.

Vajadus oli tegelikult eemaldada ainult ĂŒks munajuha, aga kuna me niikuinii seda IVF rada kĂ€ime, siis arst ise pakkus, et Ă€kki eemaldada mĂ”lemad, kuna muidu on pĂ€ris suur tĂ”enĂ€osus, et juhtub uuesti. Ma olin kĂŒll juba opilaual kui ta seda pakkus, nii et eriti aega polnud seda lĂ€bi mĂ”elda, aga loodan, et tegin Ă”ige valiku, sest seda kĂ”ike uuesti lĂ€bi elada kĂŒll ei tahaks.

Kribul

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

K.Mina plaanin mehe vanematele rÀÀkida jĂ”ululaupĂ€eval.Ostsin 3 aastasele pojale pluusi kus on kirjas Big Brother.Ema,tĂ»tar ja mƍned sĂ”brannad ka juba teavad.Oma isale ka samamoodi kui lĂ€hme jĂ”lude ajal kĂ»lla.ÜlejÀÀnud suguvĂ”sa kes teab millal,kui ĂŒldse.
Aga K kas ovulatsiooni aega tead?Siis ov tagasi lugedes 14 pÀeva peaks olema olnud siis pÀevad.

Mona

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Kribul
Tunnen sulle sĂŒdamest kaasa
Kƍik lĂ€heb ka sinu jaoks lopuks hĂ€stiâ€ïžđŸ™

Mona

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Mona, ei tea ka ovulatsiooniaega, olin jumala kindel,et jaanuaris kutsutakse pĂ€evad esile, kuid tulid hoopis triibud 😀 Tahaks ka jĂ”uludel rÀÀkida oma vanematele, nii tore ĂŒllatus oleks. 😀 Sinu mĂ”te pluusiga on vĂ€ga lahe!

K.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

KĂŒsimus teadjamatele. Mul on selline tunne nagu vasak munasari valutaks. KĂŒllaltki tuim ja pidev valu ja survetunne (24+ h), mis paneb juba valuvaigistit vĂ”tma. Teravaid torkeid pole. Aegajalt annab ka parema munasarja kohal valu endast mĂ€rku. Kuna sarnane valu on mĂ”lemal pool (kuigi vasak on konstantselt), siis arvan, et mĂ”tlen ĂŒle, kuid eks hirm on ikka. No ei ole pĂ€ris pĂ€evade laadne valu nagu varem. Emosse mineku jaoks ei valuta jĂ€lle piisavalt 😀 On see normaalne? 🙁

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

Helista enda rahustamiseks Àmmaka liinile.

Mona

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Issand kui meeletult ma ootan juba Ă€mmaemanda visiiti. Uskumatu kannatus peab rasedatel ikka olema 😀 eelkĂ”ige tahaks teada kui rase ma siis ikkagi olen juba, sest ei saa tuvastada pĂ€evade jĂ€rgi, ov jĂ€rgi ka otseselt mitte 😀 16ndal selgub siis lĂ”puks… JULM ootus

-Pikuke

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
Kochanie

Pai, kellel kurvad uudised 🙁

Mina kĂ€sin neljapĂ€eval Ă€mmaka visiidil, 5+2 lootekott oli nĂ€ha ja asetses emaka sees, kuid rohkem nĂ€ha ei olnud midagi. Aga no ta ĂŒtles kohe, et natuke vara ja tema aparaat ei vĂ”imaldagi rohkemat. Proge ja muud nĂ€idud olid korras ja vastasid nĂ€dalatele.
19.12 uus UH, siis nÀdalaid 7+2 ja peab kÔik nÀha olema, kui on ilusasti arenenud. Eks sinnani tuleb vastu pidada. Mul kolm peetumist olnud 6+2 nÀdalal kÔik. Et proovin siis paar nÀdalat veel rahulikult vÔtta ja kui 19.12 kÔik ok, siis juba uudis ka vanematele lastele ja tulevastele vanevanematele. MÔned sÔbrannad juba teavad.

Mul kĂ€ib pea hullult ringi iga pĂ€ev. Istudes ja pikali olles on ok, kuid liikudes pea pööritab. Kui testi ostma lĂ€ksin,siis see pööritus oli ka ĂŒks asi, mis raseduse kahtlust kinnitas.

Please wait...
Postitas:
Kochanie

KĂŒsimus teadjamatele. Mul on selline tunne nagu vasak munasari valutaks. KĂŒllaltki tuim ja pidev valu ja survetunne (24+ h), mis paneb juba valuvaigistit vĂ”tma. Teravaid torkeid pole. Aegajalt annab ka parema munasarja kohal valu endast mĂ€rku. Kuna sarnane valu on mĂ”lemal pool (kuigi vasak on konstantselt), siis arvan, et mĂ”tlen ĂŒle, kuid eks hirm on ikka. No ei ole pĂ€ris pĂ€evade laadne valu nagu varem. Emosse mineku jaoks ei valuta jĂ€lle piisavalt 😀 On see normaalne? 🙁

Kui rohkem vasak valutab, siis arvatavasti sealt toimus munaraku vabanemine. Aga no ma ei ole arst 🙂

Rahustuseks kui ikka 24h hĂ€irib valu, kĂ€i erakorralises ja las vaatavad UHga ĂŒle olukorra.

Please wait...
Postitas:
Chups

Tere, liitun ka teiega. Sain kaua oodatud triibud lĂ”puks kĂ€tte. Äe visiit on jaanuaris, oi kui pikk aeg oodata on. Aga pole mĂ”tet varem ka minna kui praegu alles 4 nĂ€dalat.
TĂ€htaeg peaks olema 15.08

Please wait...
Postitas:
Kochanie

Tere, liitun ka teiega. Sain kaua oodatud triibud lĂ”puks kĂ€tte. Äe visiit on jaanuaris, oi kui pikk aeg oodata on. Aga pole mĂ”tet varem ka minna kui praegu alles 4 nĂ€dalat.

TĂ€htaeg peaks olema 15.08

Tere tulemast 🙂

Please wait...
Postitas:
Chups

Krt noh, nii nagu eelmise raseduse alguses oli, on ka nĂŒĂŒd. MÀÀrib Ă”rnalt pruunikalt, eelmine kord oli isegi rohkem. Ja tĂ€pselt samamoodi hakkas positiivse testi saamisest ĂŒlejĂ€rgmisel pĂ€eval mÀÀrima, nagu eelmine kord. Eelmine kord lĂ€ks kĂ”ik Ă”nneks ikka hĂ€sti ja loodan, et seekord ka. Vastik tunne on kĂŒll sees, aga nii hullult enam ei pĂ”e. Oeh, kui saaks aega vaid edasi kerida.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Mul on paha tunne.

Eile tÔusin diivanilt pikutamast kuidagi liiga jÀrsku ja tundsin alakÔhus valutorget.
Edasi oli ikka selline kerge pĂ€evade kiskuv valu. Öösel magamist ei seganud ja tĂ€na pĂ€eval ka pigem selline kergem valu.
Tegin eile veel pastat ka söögiks ja esimest korda elus tekitas see gaase ja kĂ”huvalu. (Vabandust liigse info pĂ€rast) TĂ€na lĂ”unaks sĂ”in sama sööki ja nĂŒĂŒd Ă”htul jĂ€lle kĂ”ht veidi valusam. Tunnen, et on gaasid ka, aga valu on tugevam vasakul munasarja kohal.

Arstile lÀhen esimest korda teisipÀeval. TÀna on 5+5. MÀÀrinud pole kordagi, voolus on pigem valkjas ja normaalses koguses, pissimisega probleeme pole.

Kas peaksin lihtsalt ootama vĂ”i ikka ITKsse kontrolli sĂ”itma? Meil oma linnas ilmselt nĂ€dalavahetusel EMOs gĂŒnekoloogi pole.

Komaala

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Komaalia kas sul kodus espumisaani on,kui jah siis vĂ”ta seda.Ja ikkagi kui endal sĂŒda valutab helista Ă€mmaka tel nr ja uuri asja.❀

Mona

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Mina lĂ€ksin eile emosse. KĂ”ht ĂŒle kahe pĂ€eva jĂ€rjest vasaku munasarja juurest valutas nii et ei kannatanud enam vĂ€lja. Lisaks oleksin peaaegu minestanud tööl. Veretestid korras, lootekott nĂ€ha, sĂŒdametöö peaks iga hetk tekkima. Vastas ilusti nĂ€dalatele (6+0) ja on Ă”ige koha peal. NĂŒĂŒdsest siis oĂ”en valuvaigistite mĂ”ju all, sest tĂ”esti segab elu see valu ja tööl ei saa kogu aeg maha ka istuda.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

Mina Àrkasin tÀna hommikul ja valusid veel ei ole. Pole nagu mitte midagi. Rinnad pole tundlikud, kÔhus ei kisu, kÔrvetisi ja iiveldust pole. JÀllegi teistpidi hirmutav olla.

Samas positiivne on see, et midagi ei mÀÀri. Valuvaigistit pole mina veel kordagi vÔtnud ehk valud ehk pigem ebamugavad kui vÀljakannatamatud. TÀna plaanin vÀhemalt pool pÀeva rahulikult pikutada ja puhata.

Loodan, et kÔik ikka kulgeb ilusasti meil kÔigil.

Komaala

Please wait...
Postitas:
Kochanie

Minul eile iiveldas esimest korda. Õnneks mul ĂŒldiselt ongi sellised kerged iiveldushood olnud ka eelnevate rasedustega, aga see kĂ”ige Ă”igem iiveldus kui hakkab on 6+ ja 7+ nĂ€dalal.

Söogiisu, just selline rÀmpsu ja magusa isu on, vÀsinud ka ikka ja rinnad hellad. Aeg ajalt krambitab. TÀna siis 5+5

See alguse rase on ikka keeruline olla 🙂 ega enne pĂ€ris nautima saagi hakata kui Oscari test tehtud.

Please wait...
Postitas:
Chups

Tahaks ka juba arsti juurde saada, aga nii kaua peab veel ootama. TĂ€na umbes 4+1 ja pole pointi minna nii vara, kui aeg on siis on 7+ midagi. MĂ”nesmĂ”ttes jama nii vara teada saada, peab kauem ootama 😀

Please wait...
NĂ€itan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 225 )

Esileht Lapse ootamine Augusti beebid 2020