Esileht Lapse ootamine Augusti beebid 2020

NĂ€itan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 225 )

Teema: Augusti beebid 2020

Postitas:
Kajakas

tulen ka FBi :)

Annan ka ennast ĂŒles, seniks samuti ainult lugeja olnud.
TĂ€na kĂ€isin arvele vĂ”tmas ennast. UH nĂ€itas rasedust 7+6 tĂ€nase seisuga. Siirdamine toimus 10.detsembril, seega raseduse suurus klapib tĂ€ielikult. Siirdati 2 5.pĂ€evast embrĂŒot ja mĂ”lemad kasvavad kenasti: kaksik I oli tĂ€na 1,48cm ja kaksik II 1,52cm.
4.jaanuaril tekkis veritsus, kĂ€isin Pelgulinnas kontrollimas ja sain siis juba teada, et 2 sĂŒdant lööb. Muid muresid praeguseks pole olnud, ainult kĂ”ht on kinni ja rinnad valusad, aga vĂ€hemalt siiani pole iiveldanud.

K.

Please wait...
Postitas:
Sephyr

TĂ€na kĂ€isin arvele vĂ”tmas ennast. UH nĂ€itas rasedust 7+6 tĂ€nase seisuga. Siirdamine toimus 10.detsembril, seega raseduse suurus klapib tĂ€ielikult. Siirdati 2 5.pĂ€evast embrĂŒot ja mĂ”lemad kasvavad kenasti: kaksik I oli tĂ€na 1,48cm ja kaksik II 1,52cm.

4.jaanuaril tekkis veritsus, kĂ€isin Pelgulinnas kontrollimas ja sain siis juba teada, et 2 sĂŒdant lööb. Muid muresid praeguseks pole olnud, ainult kĂ”ht on kinni ja rinnad valusad, aga vĂ€hemalt siiani pole iiveldanud.

K.

Tere
Siirdamine oli 4.12 ja 9.01 ytles arst,et yks loode 6+6 ja teine 6+1? See vist tĂ€hendab et see vĂ€iksem alles ei jÀÀ… vĂ”i on kellelgi kogemusi, et nĂ”rgem loode jĂ”uab ka jĂ€rgi? Uus UH on 23.01.
Midagi teistmoodi ei tunne eriti. Veidike iiveldab kui kĂ”ht tĂŒhi on.

Please wait...
Postitas:
Katkar

Annan ennast ka siia ĂŒles. Olen IVF ja saamas esimest last. TĂ€nane uh nĂ€itas 8+0,sĂŒda lĂ”i, aparaadi pilt oli nii kehva, et eriti midagi aru ei olnud saada. Viljatusraviarst pani tĂ€htajaks kĂŒll sept alguse, aga igasugused kalkulaatorid nĂ€itavad ikka augusti lĂ”ppu. Eks siis nĂ€is. Enesetunne on mul hea. Olen nagu kĂ”ndiv nĂ€lg. Punn on juba ees, aga see rohkem nagu pekikĂ”ht. See vist ravimitest. Oksendanud ei ole ja pole tunnet ka olnud. Tahaks nii rÔÔmustada juba, aga suvel oli katkemine ja see teeb ettevaatlikuks.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

IVF raseduse tÀhtaeg pannakse kohe alguses kindlalt paika ja ei arvestata mitte eelmiste pÀevade algust vaid viljastumis pÀeva, milleks on punktsiooni pÀev. Seda kuupÀeva niisama enam ei muudeta. Netis olemas IVF kalkulaatorid, kus saad valida mitme pÀevane pandi ja punktsiooni aja, aga vaevalt su arst sellega eksis.

Please wait...
Postitas:
Katkar

Ta keerutas ketast ja selle jĂ€rgi vaatas. Yourduedate ja itk Ă€pp annavad ka augusti. Eks ma siis kolin ĂŒmber, kui saan kindlama kuupĂ€eva. Kui praegu on 2 kuud, siis 7 kuu pĂ€rast on veel august. Siirdamine oli 10.dets ja 5pĂ€evane

Please wait...
Postitas:
K22

Ta keerutas ketast ja selle jĂ€rgi vaatas. Yourduedate ja itk Ă€pp annavad ka augusti. Eks ma siis kolin ĂŒmber, kui saan kindlama kuupĂ€eva. Kui praegu on 2 kuud, siis 7 kuu pĂ€rast on veel august. Siirdamine oli 10.dets ja 5pĂ€evane

Sellel esimesel viljatusarsti tehtaval ultrahelil ei nĂ€e jah eriti midagi asjalikku. SĂŒdame liikumist ainult.
Ma diagnoosin su ise Ă€ra 🙂 Su tĂ€htaeg on 27.08.2020 ja praegu on 8 nĂ€dalat ja 4 pĂ€eva. Ma homme esimest korda lĂ”puks arvele vĂ”tma ja Ă€mmaemanda juurde, siis saan teada, kas minu arvutus ikka tĂ€psem kui kĂ”iksugu Ă€pid (eriti vĂ€lismaa omad). Siis saan kindlam olla, kas jÀÀn juulisse vĂ”i satun ikka augustisse. Arvutasin viljastamise jĂ€rgi ehk siis meie punktsiooni pĂ€eva jĂ€rgi.

Please wait...
Postitas:
K22

K.

Tere

Siirdamine oli 4.12 ja 9.01 ytles arst,et yks loode 6+6 ja teine 6+1? See vist tĂ€hendab et see vĂ€iksem alles ei jÀÀ  vĂ”i on kellelgi kogemusi, et nĂ”rgem loode jĂ”uab ka jĂ€rgi? Uus UH on 23.01.

Midagi teistmoodi ei tunne eriti. Veidike iiveldab kui kĂ”ht tĂŒhi on.

Sephyr, hoian su mĂ”lemale beebile pöialt. Ehk on ikka vĂ”imalus. Tihtipeale on sĂŒndides ĂŒks kaksikutest tsipa vĂ€ikesem.

Please wait...
Postitas:
Katkar

Sellel esimesel viljatusarsti tehtaval ultrahelil ei nĂ€e jah eriti midagi asjalikku. SĂŒdame liikumist ainult.

Ma diagnoosin su ise Ă€ra 🙂 Su tĂ€htaeg on 27.08.2020 ja praegu on 8 nĂ€dalat ja 4 pĂ€eva. Ma homme esimest korda lĂ”puks arvele vĂ”tma ja Ă€mmaemanda juurde, siis saan teada, kas minu arvutus ikka tĂ€psem kui kĂ”iksugu Ă€pid (eriti vĂ€lismaa omad). Siis saan kindlam olla, kas jÀÀn juulisse vĂ”i satun ikka augustisse. Arvutasin viljastamise jĂ€rgi ehk siis meie punktsiooni pĂ€eva jĂ€rgi.

TĂ€nks 😉 Viljatusravi Uh aparaat on isegi moodsam kui mu tĂ€nase ÄE oma. Seal oli ĂŒldse kogu pilt triibuline. Ma loodsin ka nĂ€ha ikka sĂŒdametööd, aga seda kinnitati mulle suuliselt ainult.

Please wait...
Postitas:
katakati

Tere ja palju Ônne kÔigile!

Avastasin juhuslikult just selle teema ja mĂ”tlesin, et ĂŒtlen sĂ”na sekka.
Minul kĂ€imas esimene rasedus ja tĂ€nase seisuga 11+4, tĂ€na vĂ”eti ka arvele. TĂ€htaeg on 6.august. NĂ€dal tagasi oli juba uhs nĂ€ha pisikesi kĂ€si ja jalakesi, silmakoopaid ja muidugi kuulda sĂŒdametukseid. Esmaraseda esimesed rÔÔmud!💛

Teada sain 6. nÀdalal, kui peale nÀdalast iiveldust otsustasin testi teha. Tuleb vÀlja, et polnudki sel ajal möllanid olseviirus nagu enamustel, vaid hoopis rÔÔmsad uudised.

Iiveldus on olnud alates 5.nÀdalast tÀnaseni ja ka rindade tundlikkus oli alguses vÀga suur.

Uskumatu, mida naise keha teha suudab!

Ilusat ootusaega kÔigile

Please wait...
Postitas:
jooksja

Sephyr, tean kaksikuid, kus ĂŒks oli terve raseduse mitu pĂ€eva maas ja sĂŒnnikaalu vahe tuli terve kilo (1 oli 2,6, teine 3,6 kg), aga kĂ”ik lĂ€ks vĂ€ga hĂ€sti ja pisem on igati vintske piiga ning tĂ€naseks juba 4-aastased.

Hoian sulle pöialt, et sul ka kÔik hÀsti lÀheb!

Please wait...
Postitas:
Kajakas

Minul oli ka siirdamine 10.dets, siirdati 5.pĂ€evased embrĂŒod ja tĂ€htaeg on 27.august.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Esimene Rasedus

Olen esmarase ning tÀnaseks rasedust 8+4 , kÀisin ka Marek Ơoisi juures rasedust tuvastamas kui oli 7+5 .
See oli minu elu parim hetk .
Juulis oli mul katkemine ning elasime seda vĂ€ga ĂŒle, eelmine kord teatasime perekonnale vĂ€ga varakult siis kui oli 5 nĂ€dalat kuskil .
See hetk kui ultraheli aparaat minu sisse pandi ja nĂ€gin et ongi tĂ€itsa beebi .. pisarad voolasid alla, ja kui Ć ois nĂ€itas seda imepisikest sĂŒdant tuksumas see andis nii suure meelerahu .
LÀhen itk-sse arvele vötma kui tÀitub 9+4
Ootame niivĂ€ga pisibeebit !♄

Millal plaanite teie lapse sugu teada saada ning kus ?

Please wait...
Postitas:
Katkar

Mul oli esmaspĂ€eva Ă”htu ja öö ning teisipĂ€ev terve pĂ€ev vĂ€ga jube kĂ”huvalu sellest ultrahelist vist, et ma mĂ”tlesin juba emosse minna. Õnneks eile Ă”htul jĂ€i jĂ€rgi ja mÀÀrinud ka pole. Alt kĂ”ik kipitas ka nagu pĂ”iepĂ”letik hakkaks. Eespool lugenud, et see vist vĂ”ib tavaline olla.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Olen esmarase ning tÀnaseks rasedust 8+4 , kÀisin ka Marek Ơoisi juures rasedust tuvastamas kui oli 7+5 .

See oli minu elu parim hetk .

Juulis oli mul katkemine ning elasime seda vĂ€ga ĂŒle, eelmine kord teatasime perekonnale vĂ€ga varakult siis kui oli 5 nĂ€dalat kuskil .

See hetk kui ultraheli aparaat minu sisse pandi ja nĂ€gin et ongi tĂ€itsa beebi .. pisarad voolasid alla, ja kui Ć ois nĂ€itas seda imepisikest sĂŒdant tuksumas see andis nii suure meelerahu .

LÀhen itk-sse arvele vötma kui tÀitub 9+4

Ootame niivĂ€ga pisibeebit !♄

Millal plaanite teie lapse sugu teada saada ning kus ?

Sain soo teada just alles ITK OSCARIS. No hea kĂŒll, u 70% tĂ”enĂ€osusega, aga siiski.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
katakati

Mina peaksin saama soo teada hiljemalt teisipÀeval Niptify tulemustega koos. TeisipÀeval on ka Oscar. Eks siis nÀha ole:P

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Kas keegi on oma mehe ka KV uuringule kaasa vÔtnud vÔi pigem mitte?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

Kas keegi on oma mehe ka KV uuringule kaasa vÔtnud vÔi pigem mitte?

Mina vĂ”tsin 🙂 Selle lehe peal, mis Pelgust sain, kus oli kirjas, et mis kell ja kuhu minna, oli lausa eraldi kirjas, et vĂ”ib kaaslasega tulla. VĂ€ga tore oli, arst rÀÀkis palju juurde, nĂ€itas kĂ€ekesi-jalakesi jne. Mul muidugi abikaasa tahtis ise ka vĂ€ga tulla, mĂ”lemale esimene laps ja pĂ”nevust palju. Kui mehel endal soov kaasa tulla ja sulle endale see ka sobib, siis ma pigem soovitan kĂŒll vĂ€ga 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
Kajakas

Kui kaugel te siin kĂ”ik oma rasedusega olete? Minul sai tĂ€na 9 nĂ€dalat tĂ€is, sĂŒnnitĂ€htaeg on 27.august. 🙂

Please wait...
Postitas:
Katkar

Mul on 8+ midagi, kalendri jĂ€rgi peaks rohkrm veits olema, aga uh jĂ€rgi paar pĂ€eva maas. Veebruari keskel on Oscar alles. Nii kardan peetumist sellepĂ€rast. Siirdamisel arst just kĂ”ige paremat hinnangut embrĂŒole ei andnud

Please wait...
Postitas:
Kajakas

Mul on 8+ midagi, kalendri jĂ€rgi peaks rohkrm veits olema, aga uh jĂ€rgi paar pĂ€eva maas. Veebruari keskel on Oscar alles. Nii kardan peetumist sellepĂ€rast. Siirdamisel arst just kĂ”ige paremat hinnangut embrĂŒole ei andnud

Mul oli siirdamine 10.dets, seniks on tehtud 3x UH ja kĂ”ikidel kordadel on mĂ”lemad embrĂŒod olnud tĂ€iesti Ă”ige suurusega. OSCAR alles 18.veebruar. Mureks on aga see, et ma ise ei tunne ennast ĂŒldse rasedana. Kaal on sama, ainult rinnad olid tundlikud, nĂŒĂŒd pole needki enam nii tundlikud. VĂ€hemalt kĂ”ht on endiselt kinni, mis on raseduse tunnusmĂ€rk.

Please wait...
Postitas:
Katkar

Mul tĂ€pselt sama 😁 tunnen end liiga hĂ€sti. Kui ei teaks, siis ei saaks arugi. Kaal muidugi kĂ”igub, Ă”htuks 2kg juures, aga hommikul vanas kaalus. IVF vĂ”ttis kilo alla, aga see nĂŒĂŒd tagasi.
Mul Oscar 17. Seni ikka pÀev korraga. Siis vist teavitan sugulasi-mugulasi ka.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Kaal kÔigub pÀeva lÔikes kÔikidel inimestel.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
Katkar

Ohh, kas tÔesti?

Please wait...
Postitas:
Kajakas

Mul tĂ€pselt sama 😁 tunnen end liiga hĂ€sti. Kui ei teaks, siis ei saaks arugi. Kaal muidugi kĂ”igub, Ă”htuks 2kg juures, aga hommikul vanas kaalus. IVF vĂ”ttis kilo alla, aga see nĂŒĂŒd tagasi.

Mul Oscar 17. Seni ikka pÀev korraga. Siis vist teavitan sugulasi-mugulasi ka.

Ma siiani teavitanud mĂ”nda sĂ”brannat, kellega eelnevalt olen IVFst rÀÀkinud. See oli nĂŒĂŒd teine katse ja eks need sĂ”brannad, kes esimesel korral kursis asjaga olid, ikka ise aeg-ajalt pĂ€risid, et mis seis mul on, ei hakanud siis ka valetama, vaid rÀÀkisingi, kuidas asi on. Sugulasi aga enne Oscarit ei hakka teavitama.

Please wait...
Postitas:
Chups

Siin nii vaikseks jÀÀnud, kĂ”ik vist jutustavad juba facebookis? 🙂
Kuidas lÀheb teil?
NĂŒĂŒd peaks juba kv uuringu ajad kĂ€tte jĂ”udma vaikselt 🙂

Please wait...
Postitas:
Sephyr

Sephyr, tean kaksikuid, kus ĂŒks oli terve raseduse mitu pĂ€eva maas ja sĂŒnnikaalu vahe tuli terve kilo (1 oli 2,6, teine 3,6 kg), aga kĂ”ik lĂ€ks vĂ€ga hĂ€sti ja pisem on igati vintske piiga ning tĂ€naseks juba 4-aastased.

Hoian sulle pöialt, et sul ka kÔik hÀsti lÀheb!

AitĂ€h heade soovide eest, kahjuks teine loode oli siiski peetunud 23.01 UH-s. Nyyd tuleb oodata jĂ€lle kuni 12.02 kui Oscar test. NĂ€rvesööv on see rasedus ikka, niigi nii raskelt kĂ”ik tulnud ja ikka pole miskit kindlat…

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Tulge ikka kÔik meie vÀiksesse fb gruppi, hetkel meid seal 11:)

Perekooli augustibeebid on grupp

-Pikuke

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
jooksja

Mul on kahju, et ĂŒks loode peetus. Peamine, et teine vapralt kasvab ja loodan vĂ€ga, et temaga lĂ€heb kĂ”ik vĂ€ga hĂ€sti!

Please wait...
Postitas:
GerdaN

Minul siis homme 12 nĂ€dalat tĂ€is ja tunnet pole ĂŒldse et rase oleks kui enne oli meeletu söögiisu siis nĂŒĂŒd enam pole homme kv ka tartus 🙂

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

No ei leia seda augustikuu beebide gruppi fbs, aidake 🙁

K

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. TĂ€psemalt
NĂ€itan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 225 )

Esileht Lapse ootamine Augusti beebid 2020