Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Augusti triibupüüdjad 2019

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 191 )

Teema: Augusti triibupüüdjad 2019

Postitas:
Gloriosa

Tere august!

Copy eelmisest teemast:
LÜHENDID:
OV- Ovulatsioon
CD- CYCLE DAY ehk mitmes tsükli päev on
– Tsükli esimene päev on menstruatsiooni esimene päev
DPO- DAYS PAST OVULATION ehk mitu päeva on ovulatsioonist möödas.

Kasulikud lingid:
Rasedustestid ja ovulatsioonitestid: http://www.ovulatsioonitestid.ee/
Raseduse kalkulaator ja ovulatsiooni kalkulaator: http://kasulik.delfi.ee/calc/rasedus-ja-pere/

KKK:
Millal võib OV-testi positiivseks lugeda? Enamasti muutub testjoon kas sama tumedaks või tumedamaks kui kontrolljoon. Kuna aga testitulemus võib sõltuda erinevatest asjaoludest (joomine, söömine enne testimist või ka eelneva vetsus käimise aja vahe jne), siis ei pruugi alati õiget tulemust kätte saada.

Samuti on nii mõnelgi naisel LH (hormoon, mida OV test tuvastab) tase kehas üleüldiselt väiksem, mistõttu kõik ei saagi juhendi järgi positiivset tulemust kätte – sellisel juhul tasuks testida niikaua, kuniks on saadud tumedaim triip ja sellest järgmisel päeva on triip on märgatavalt heledamaks muutunud. Nii tead eeldada, et OV on koduste testvahendite põhjal loodetavasti toimunud.

LH tõus/langus võivad olla väga kiired ja äkilised, mis tõttu 24h tagant testides võib LH tõus/langus ära olla selle kahe testimise vahel ja test ei pruugi ka seetõttu õigel ajal positiivset tulemust näidata. Kui on kahtlus OV toimumise osas või/ja kui ei ole korduvalt OV toimumist testide põhjal näinud, tasuks testida 2x päevas. Tulemusteta pöörduda kindlasti arstile!

Clear Blue Advanced testide püsiv naernunägu ei kao ära? Jah, nii see on. Ka juhend ütleb, et positiivse testi korral seisab see nägu seal veel 24h (või oli suisa 48h – sorri, hetkel peast ei mäleta). See on meeldetuletuseks, et aeg on tegutseda – mine niida oma parimate võtetega meest jalust! 🙂

Kuidas arvestada DPO? Kui on saadud positiivne OV test näiteks CD13, siis OV toimub sellest ligikaudu 24h jooksul. Tavapäraselt arvestatakse positiivsest testist järgmist päeva OV-päevaks, ehk antud näite puhul oleks OV – CD14. Sellest omakorda järgmist päeva saad lugeda DPO1-ks ehk siis antud näite puhul oleks CD15 DPO1.

Kunasest hakata lugema tsükli algust? Kahjuks loevad erinevad arstid seda erinevalt, et meid ikka kenasti segadusse ajada. Mõni ütleb, et määrimine on veel vana tsükkel, ning CD1 algab vererohkest päevast (kuisjuures ka siinkohal öeldakse tihti, et kui suurem veritsus algab õhtul peale 18.00, siis lugeda uue tsükli alguseks alles järgmist päeva). Teised aga ütlevad, et kohe esimesest määrimisest lugeda CD1. Mina ei ole arst ja seega jätan otsuse Teile endile teha, kuid minu meelest on kõige mõistlikum pidada arvestust oma arstiga sama moodi. Ehk kui Sinu arst loeb määrimist juba CD1ks, siis tee seda ka Sina. Ja kui Sinu arst loeb alles vererohkeid päevi uue tsükli alguseks, siis arvesta seda nii ka Sina! 🙂

Millal toimub pesastumine? Erinevate allikate põhjal võib see vahemik olla DPO 4-10, Kuid keskmiselt ikka umbes 6.-7. päeval.

Kunasest võiks võimalikku rasedust testima hakata? Mina isiklikult olen kuulnud kõige varasematest triipudest DPO7-8 (pigem DPO8), aga eelneva küsimuse-vastuse põhjal soovitaksin mitte testida varem, kui DPO10, et mitte saada vale-negatiivset tulemust enda kurvastamiseks. Loomulikult kui see on muudel põhjustel vajalik või isiklik tahe, siis laske aga käia – kindlasti on väga kihvt ka oma silmaga näha, kuidas triip tekib ja igapäevaselt natu-natukese haaval tumeneb!

HCG näit on juba täitsa olemas, kuid kodune rasedustest näitab nii õrnakest triipu? Ei tasu ära unustada, et veretest on üldjuhul ikkagi palju kindlam ja täpsem näitaja, sest HCG kogus on veres kontsentreeritum, kuid uriinis üldse. Seega, kui Sinu näiteks 25ne test näitab väga-väga õrnakest tulemust, kuid veretesti tulemuseks oli number 67, ei tasu õrnade triipude pärast muretseda – need ju täiesti erinevatest kehavedelikest testitud numbrid 😉

Kas see või too HCG näit on normaalne sellisele rasedusnädalale? Kuigi on olemas mingisugused üldvahemikud rasedusnädalate kohta (mis muide on üüratute vahedega), siis loeb vaid tõus – ligikaudselt võiks HCG näit 48 tunni jooksul kahekordistuda ehk tee üle päeva hommikul veretest ja võrdle neid omavahel. NB! Kui tõus ei ole päris kahekordistunud, siis ära ka selle pärast väga muretse, ka see tulemus võib väga paljudest asjaoludest tingituna natuke siia-sinna kõikuda. Ja rohkem kui kahekordistuda võib number alati! 🙂

Tunnused – kas tõesti nii vara? Iga inimene tunnetab oma keha erinevalt ja seega ei saa keegi öelda, et nii vara sa küll midagi tunda ei saa. Tingimuseks on aga see, et midagi tõesti toimub – pesastumisest saavad nii mõnedki naised aru, mõned tunnevad midagi, kuid ei oska seda pesastumisega seostuda ja kindlasti on palju neid naisi, kes tõesti ei tunne midagi. Kui pesastumine on toimunud, aga kodune test veel ei näita, siis nii mõnigi tundlikum naine tajub HCG tõusu ära juba väga varakult. Loomulikult ei tasuks ennast igast tunnusest õhinasse ajada, aga …. loota ju võib?!

Suur tänu Elli-Ly‘le põhjaliku teksti koostamise eest 🙂

Edit: Tegin mõned kirjavigade parandused ära ja lisan siia ka juurde tuleviku teemade jaoks, et Elli-Ly andis loa järgmistesse teemadesse ka seda teksti üle viia, ilma et peaks teda kogu aeg tänama selle teksti eest 😀 ning alati võib juurde lisada KKK.

Please wait...
Postitas:
Gloriosa

Tere

Ma ei ole ka endast väga ammu märku andnud aga täna tunnen, et on aeg kirjutada jälle, kuna pea on palju pahasid mõtteid täis.

Mõnda aega tagasi lisandus üks aasta mulle endale juurde ning augustikuuga on saanud siis triipude püüdmist 3 aastat ja 1 kuu. Kuidagi korralik reality check on seda aega siia kirjutada. Sest see on ikka väga kuradi pikk aeg juba.. Ma olen suutnud püsida küllaltki positiivse mõttemaailmaga kuni hiljaajani aga järjest enam ma tunnen kuidas see minu .. viga .. lööb kiilu minu suhtesse minu mehega. Ma tunnen ennast süüdi, et ma ei suuda anda talle seda mida me väga-väga tahame mõlemad. Ma tunnen kuidas kõik pinged õhus tugevamaks muutuvad.. Ja see teeb mind kuradi kurvaks.. sest ma ei tea enam mida teha.. kuidas edasi.. kuidas rõõmsalt edasi.. Pidevalt on nutt kurgus ja silma märjad kui mõtted sellele rändavad.. ja seda juhtub kahjuks liiga tihti.

Igal juhul, hetkeseisuga ootan uut tsüklit, kuna organism on taaskord oma määrimisega märku andnud lähenevast pp-st.. suurepärane..

Augustikuus ootab loodetavast meid ees IUI. Ja kui IUI ei toimi siis ootab ees IVF novembris.

kurb Gloriosa
aga like they say jagatud mure on juba pool mure, seega ehk läheb nüüd pisut kergemaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Võtan taas rivvi. Eelmine kuu sain siis ilusad triibud aga kahjuks algasid õigel päeval päevad ning sinna need triibud kadusid. Uus ov oli üleeile/eile aga kuna panustada õnnestus vaid ühel korral siis lootused kadunud. Uus ov kuu lõpu poole ja ehk siis läheb paremini.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Algas 3. kuu triibupüüdmist. Täna Flo andmetel DPO2. PP peaks algama 14-ndal. Loodetavasti ei alga 😂 Tunne on hea ja lootused kõrgel 🙏

V.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt
Postitas:
Tihane20

Minul on lõpuks CD4. Oh kuidas ma olen seda oodanud. Varsti saab panustama hakata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina kolin ka augustisse ringi. Kôik ymberringi muudkui triibulised aga meie majas pisikeste varvaste unistus endiselt püüdmisel. Eelmisel kuul sain pos ov testi ja sai tegutsetud samal ja ka jârgnevatel päevadel. Triibulisi ootasin 3-4ndal aga hakkasid juba täna( muidu olen pigem 32-39 tsükli pikkusega). Mis siis ikka. See kuu pûûan vähem môelda. Arst soovitas ka ov testide tegemise ära jâtta, kuna see tekitab ka stressi. Kokku triipe pyydnud ca 1,5 aastat..

Please wait...
Postitas:
Elli-Ly

Gloriosa – tänan Sind kena sissejuhatuse eest! 🙂

NB! Kes iganes järgmist teemat teeb, siis pole mind tarvis igakord tänada. 😀 kuigi see nii armas Gloriosa poolt, annan loa ilma “autorita” edasi copyda. 🙂
NB2! Ma just lugesin oma teksti, ja piinlikult palju trükivigu on sisse jäänud. Olge head ja parandage julgelt ära 😀 Lisaks kui näete veel KKKsid, siis lisage ka neid sinna juurde 😉

MINUST:

Hetkel testin OVi. Asi on natukene naljakas. E oli padu-negatiivsest veidi tumedam, T padu-negatiivne, K ehk eile oli E testist tumedam, kuid siiski mitte positiivne ja täna jälle padunegatiivne. Kuidas ma nii mingit jälgimist ja õigel ajal tegutsemist saan harrastada? Õhhh. Ei mäleta, et varem oleks sellist kõikumist olnd.

Homme saab täpselt aasta täis spiraali eemaldamisest ja esimesest rõõmu-lootusest lähikuudel esimest korda elus rasedaks jääda… Rasedus in my ass, sest siin ma olen, aasta hiljem. Jätkuvalt ilma triipudeta ja ootan viljatusraviarsti aega, et saaks hakata parandama seda, mida parandada annab ja loota, et mehe poolt siis vähemalt oleks kõik korras. Ma ei jaksa enam kaua positiivset nooti hoida, aga vähemalt hakkab kätte jõudma suvebeebide püüdmisaeg ja see mind natukene lohutab, sest suvebeebi on minu top-eelistus.

Kui ma nüüd ja kohe rasedaks ei jää, siis on veel mai, mis on väga kaunis kuu beebi saamiseks ja miskipärast on just juuli mul suvekuudest eriti südames 😛 Aga eks näis. Ehk saan hoopiski mehele aprilliks ühe eriti armsa sünnipäevakingi teha 🙂

Elli-Ly

Please wait...
Postitas:
Triibukas27

Mina ka ikka siin. Küll aga see kuu ei looda/ei taha rasestuda. Aprilli beebit ei soovi.
Kuigi Augustiga sai aasta proovimist täis.
Septembris arstile. Eks näis mis räägitakse.
Küll aga võtsin kasutusele OV testid. Nüüd paar päeva olen katsetanud. Tahaks lihtsalt teada kas OV toimub. Lisaks saan ka arstile siis öelda,et olen neid kasutanud.
Kõigile teistele triibulist Augustit!☺

Please wait...
Postitas:
Gloriosa

Mulle on üks asi mõistatuseks jäänud. Täpsemalt – ma ei saa sellest väga aru, et kui inimesed on püüdnud triipe päris mitu aega, siis kuidas saab olla selline suhtumine, et “ah ma see kuu ei taha rasestuda, kuna ei taha x kuu beebit”.

Ma olen väga-väga ammu seda mõelnud, sest selline teema on mitmetest kuudest läbi käinud. Ja samuti olen seda väga ammu tahtnud küsida aga alati on kuidagi meelest maha läinud. Hetkel Triibukas27 tekst tuletas meelde ja siis mõtlesin, et küsin kohe ära, enne kui jälle meelest maas 😀

Ma ei küsi üldse mitte paha pärast seda. Mul endal on ka mõtteist läbi käinud see, kuna mõned kuud on sellised, kus ongi ainult sünnipäev sünnipäeva otsa aga siis ikkagi on võitnud see mõte, et tegelikult absoluutselt vahet pole, mis kuus beebi sünnib. Peamine, et ta tuleks ja oleks terve 🙂

Gloriosa

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina ka jätkuvalt siin 🙂 Ootan pikisilmi, et pp algaks. Arst käskis pärast emakavälist ühed päevad ära oodata ja siis võib uuesti proovima hakata. See emakavälise puhastumise veritsus sai 11.07 läbi, nii et olen nüüd ootel, aga nii palju kui uurinud olen, siis pärast selliseid kogemusi võivad pp end oodata lasta. Aga tore on see, et sügis hakkab lähenema ja see pidi olema ju uute alguste hooaeg, nii et pöidlad peos 🙂

Maasikas

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tere!

Mina olen see salalugeja olnud üpris pikalt. Otsustasime mehega, et alustame proovimisega järgmisest aastast, kuid asjaolud on läinud nii, et oleme juba praegu proovinud. Seega esimene kuu proovimist ja seda ka mõned sellised üksikud proovi korrad. Kaks korda sattusid olema seal OV kandis. Minu app näitab, et OV oli 27.juuli, see päev sai ka panustatud. Panustasime ka eelmine reede, ehk 19. juuli. Aga miskipärast on mul tunne, et mu OV oli hoopiski 24.august. Seega ei teagi.. Samas mu kõhutunne (mis vähemalt teiste inimeste raseduste puhul on täiega täppi pannud) ütleb, et midagi on toimumas ja selline kõhutunne on. Tunnused, mida võib seostada raseduse algusega aga võib olla ka jumal teab mis on siis järgmised: peale vahekorda ca 2 päeva tundsin paremalt poolt munasarjast tuikavat valu õhtuti voodis ja samuti emakas tuikavat valu. Nüüd eile keset päeva olid mul liblikad emakas?kõhus? ja ma ei tunne igapäevaselt niisama autoga sõites liblikaid :D. Eile õhtul oli selline tunne, et täpselt nagu gaasid oleksid aga ometigi gaase välja ei tulnud, ükskõik, mis asendis ma ka voodis ei olnud (tavaliselt kõhuli ikka tulevad).. Täna on selline tunne, et kohe läheb kõht lahti või nagu kõhus keeraks aga siiani kõik ok. Süda puperdab jubedalt. Proovin mõistusega asja võtta ja arvan, et olen lihtsalt end rasedaks mõelnud suurest soovist. Aga no nii suur soov on, et vast võib siis peastki rase olla :D. Testi plaanin teha järgmine neljap, kuna reedel toimub üks tüdrukute õhtu ja tahaksin teada. Igatahes on see raseduse maailm nii äge, et juba paljast mõttest tekib naeratus suule :).

S.

Please wait...
Postitas:
marshmallow

Mina liitun ka!
Alates juuni algusest ei ole nö kätt ette pannud jauuli algusest süvenesin oluliselt rohkem. Olen tähele pannud, et paljud kasutavad FLO äppi, vaatasin et see on tasuline, u 10€ kuus. Kas see on tõesti parem, kui mõningad tasuta äpid?
Ise kasutan hetkel OC äppi (rohelise logoga), aga kuna mul on pikk ja ebakorrapärane tsükkel, siis ei saa täielikult äppi uskuda.
Hetkel on mul tsükli 28s päev, testin vast 10.08 paiku alles, kui varem päevad just ei alga.

Marshmallow

Please wait...
Postitas:
Kägu

1. juulist hakkasime teadlikult asjatama. Täna tuli varajasele rasedustestile heleõrn triip. Kusjuures kohe, kui tekkis ka kontrolltriip. Päevad peaksid hakkama laupäeval.

Ei tea kas võib sellist testi uskuda? Või on tõenäoline, et siiski negatiivne?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

1. juulist hakkasime teadlikult asjatama. Täna tuli varajasele rasedustestile heleõrn triip. Kusjuures kohe, kui tekkis ka kontrolltriip. Päevad peaksid hakkama laupäeval.

Mina ei ole oma silmaga veel valepositiivset testi näinud. Kui on negatiivne, siis ikka lumivalge. Kui triip tuli pakendile märgitud aja sees, siis ilmselt positiivne 🙂 mina kordaksin veel paari päeva pärast ja siis on näha, kas triip kosub 🙂 räägitakse ka kuivamistriipudest, aga need ei teki vist nii kiiresti. Mina pole neid ka näinud kuigi käin teste veel ka mitme tunni pärast igaksjuhuks kontrollimas 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina liitun ka!

Alates juuni algusest ei ole nö kätt ette pannud jauuli algusest süvenesin oluliselt rohkem. Olen tähele pannud, et paljud kasutavad FLO äppi, vaatasin et see on tasuline, u 10€ kuus. Kas see on tõesti parem, kui mõningad tasuta äpid?

Ise kasutan hetkel OC äppi (rohelise logoga), aga kuna mul on pikk ja ebakorrapärane tsükkel, siis ei saa täielikult äppi uskuda.

Hetkel on mul tsükli 28s päev, testin vast 10.08 paiku alles, kui varem päevad just ei alga.

Marshmallow

Mina küll flo eest ei maksa 😀 küllap see premium variant maksab, lihtversioon tasuta 😀 või siis mult kooritakse salaja raha, nii et ma ei teagi 😂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt
Postitas:
Preggo

Elli-Ly, suvebeebi variant tundub teoorias nunnukas, aga reaalsuses tähendab see seda, et oled kuumalainete ajal lõpurase. Ja vot see on kõike muud kui nunnukas 😂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Elli-Ly, suvebeebi variant tundub teoorias nunnukas, aga reaalsuses tähendab see seda, et oled kuumalainete ajal lõpurase. Ja vot see on kõike muud kui nunnukas 😂

Minu teine laps sündis eelmise aasta juunis. Teadagi, kui kuum eelmise aasta suvi oli!

Esimene laps sündis 2016 lõpus, ehk südatalvel.

Nüüd siis plaanime kolmandat. Ja ma ütlen ausalt, et ma olen iga kell rase suvel, kui talvel. Päriselt! Kuumaga kleit selga, plätu jalga ja minek. Talvel krt saapaid jalga pannes mõtled ikka mitu korda, et kui juba suure vaevaga kummardatud sai, siis mida veel ära saaks teha, kui juba selles asendis oled. Õudukas on see talverasedus 😂😂😂

Nüüd tahaks kevade beebit. Samas pole vahet millal tuleb. Laps on laps ning ta on niii oodatud ☺️

Please wait...
Postitas:
Kägu

Milline on teil voolus peale ov?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kui eelmine aasta juunis hakkasime triipe püûdma siis ma lootsin ka kohe kevadebeebit. Nüüd kui ûle aasta on möödas soovin ma lihtsalt beebit. Vahet pole millal. Aga ei tule ega tule :/ nûüd vãhemalt asjad liiguvad, mees arstil âra káinud. Kuidagi ei saa siis kûll kuidagi ikka ☺

Kts.

Please wait...
Postitas:
Grampus

Hei
Ma sain küll oma triibud kätte juulis
3 kuud võttis aega, aga ikka käin teid lugemas
Kus blondu on kadunud pole ammu kuulnud tast midagi.

Please wait...
Postitas:
Preggo

Minu teine laps sündis eelmise aasta juunis. Teadagi, kui kuum eelmise aasta suvi oli!

Nüüd siis plaanime kolmandat. Ja ma ütlen ausalt, et ma olen iga kell rase suvel, kui talvel. Päriselt! Kuumaga kleit selga, plätu jalga ja minek. Talvel krt saapaid jalga pannes mõtled ikka mitu korda, et kui juba suure vaevaga kummardatud sai, siis mida veel ära saaks teha, kui juba selles asendis oled. Õudukas on see talverasedus 😂😂😂

😂

A vbla on see seotud ka konkreetse inimesega. A la ma jälestan kuumasid ilmasid ka mitterasedana. Õnneks sygisbeebit oodates ei pea lõpp olema ei kuumuses ega kuskil lumehangedega maadeldes. Rasedana niigi aeglane kõnnak 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

😂

A vbla on see seotud ka konkreetse inimesega. A la ma jälestan kuumasid ilmasid ka mitterasedana. Õnneks sygisbeebit oodates ei pea lõpp olema ei kuumuses ega kuskil lumehangedega maadeldes. Rasedana niigi aeglane kõnnak 😀

Nõus! 😀 eks asi kindlasti inimeses endas ka.

Ma ise samuti “suvebeebi” ja väga naudin kuuma suve. Talv ei meeldi mulle ka mitterasedana, seega sarnanen sinu mõttemaailmaga 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mu eelmine laps sündis kevade alguses, seega talve jäi ka päris palju rasedusse sisse ja mulle meeldis. Aga mul polnud ka probleeme kummardumisega või saabaste jalga saamisega. Minu meelest igal aastaajal ja kuul omad plussid ja miinused. Suve miinuseks see, et tahaks ikka suvel natuke ringi ka reisida ja rannas käia, aga vastsündinuga tuleb alguses natuke rohkem kodune olla. Mul endal kuude eelistusi pole, kui siis see, et mida varem seda parem.

Trügin jälle teemasse, sest käin siin lugemas ja kaasa elamas. Triibupüüdmisega saan algust teha septembris.

MrsSmith

Please wait...
Postitas:
Elli-Ly

OMG. Kirjutasin rämepika teksti siia. Panin “Saada” ja siis viskas ette, et ma polevat sissegi logitud. Ilmselgelt kogu tekst kustus ära. Uuesti ei viitsi kirjutada kh. Kokkuvõtteks vaid: olen suve inimene ja eelistan ka kerget kleidikest ja plätude jalga lükkamist suure kõhuga saabaste toppimise ja libedatel teedel pardi kombel paterdamise asemel. Ei ütle kindlasti, et see mingi kole ja halb oleks, vaid igaühel omad eelistused 🙂 Pluss minu puhul ka igasugused muud tegurid, millest ma oma pikas-pikas kirjas kirjutasin ja mis ära kustus….

Elli-Ly

Please wait...
Postitas:
Kägu

Gloriosa

Pahad mõtted viska nüüd kiirelt peast ära ja hakka end valmistuma positiivseks. Head mõtted toovad head.
Sul on kaks varianti millest üks toob soovitud tulemuse. Vähemalt tõenäosus on suurem, kui ei prooviks poleks õnnestumise protsentigi.

Ole mureta ma olen pisaraid valanud oja jagu. Kohutav stress ja kurbus. 10+ aastat ja ei midagi. On ilusaid aegu ja on halbu aegu olnud. Stressirohkeid ja elu kui lill hetki. Mitte ei ole õnnestunud. Palju arsti visiite aastate jooksul jne. Ja selle kõige juures ma olen veel noor, alla 30 aastane.

Nüüd võtsin asja tõsisenalt ette ja vaatame siis…

Kõigile Teile kelle on natukene kurb olla: Alla anda ei tohi. Lihtsalt mõni peab rohkem pingutama. JA ME SAAME SELLEGA HAKKAMA.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kukijamuki

Gloriosa, me mõtlesime ka mehega, et vot ikka üks kevadsuvebeebi oleks parim variant (mõlemil suvel sünnad ka). Nüüd 14. tsüklis olles on see unelm täielikult kadunud, peaasi, et üldse ühe järeltulijaga hakkama saaks ja et ta terve oleks. Sündigu millaliganes ja mille abil iganes 😀

Elli-Ly, elan kaasa sinu OV-testimisele!
Mul oli kodus kaks seda triibu-OVtesti ja tegin need siis ära nüüd CD14 ja CD15. CD14 olid peaaegu samatumedad need triibud, CD15 jälle see triip heledam (et äkki oli siis CD13 või CD14 OV või veel varem?). Minu mitte-Flo mingi Androidi äpp näitab ovulatsiooni ajaks CD16, eelmised CB Advancediga testid olnud püsiva naerunäoga ka pigem CD16..
Tsükkel olnud reeglina 28-30 päeva, viimane oli üldse 32…. (NILBE!).
Munaollust oli püksis jälle pigem CD10-CD12.
Kõik see jama kokku = mul on tunne, et ilma arsti käsuta ma enam oma raha ja ennast nende testide peale ei kuluta 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hei. Püüame alates aprillist. Hetkel DPO12, tegin hommikul testi, oli negatiivne.Päevad peaksid hakkama 4august. Kas võis olla liiga vara testi jaoks või peaksin endale tunnistama, et seekord jälle ei õnnestunud.
Tänud ette.

Please wait...
Postitas:
Sirli27

Tere kõik see pere siin 🙂

Mina ka endiselt triibupüüdjates. Juulis tegin taas OV teste, OV toimus arvatavasti 12DPO (OV on mul alati samal päeval, OV testid on positiivsed 11 ja 12 DPO, 13 DPO juba negatiivsed).

Täna on siis CD11. Hommikusest uriinist tehtud rasedustest oli täiesti negatiivne . Päevad peaksid hakkama järgmise nädala algul. Ilmselt ka hakkavad, juba tunnen tuikeid kõhus.

Triipe hakkasime püüdma 2018 september. Sain novembri algul triibud, detsembri lõpus rasedus katkes. Jaanaurist oleme uuesti proovinud kuid tulemusteta.

Ilmselt septembris sean sammud arsti juurde.

Mina arvasin samuti pärast katkemist et ah ega midagi, jään kohe uuesti rasedaks aga ei. Kaheksa tsüklit oleme juba oodanud. Enam ei jaksa niisama loota. Ma ei tarbi üldse alkoholi juba 9 kuud, ei suitseta, püüan toituda enam vähem tervislikult, ei ole ülekaalus ega alakaalus, võtan vitamiine. Ja no neid negatiivseid rasedusteste vaadates viskab ikka kopa ette küll vahel et no milleks ma siin pingutan eks . Aga noh, see on hetkeline ja järgmine kuu ikka loodan ja ootan . 😀

Ootan juba ka arsti aega, ehk saab teada mida annaks parandada.

Sirli28

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tegin täna hommikul uue testi ja teine triip oli eilsest tunduvalt tumedam, aga kontrolltriibust siiski poole võrra heledam. Juhhuu! 🙂

Homme peaksid päevad hakkama.

Please wait...
Postitas:
Triibukas27

Tegin täna hommikul uue testi ja teine triip oli eilsest tunduvalt tumedam, aga kontrolltriibust siiski poole võrra heledam. Juhhuu! 🙂

Homme peaksid päevad hakkama.

Sa mõtled,et 1.juunist hakkasite teadlikult asjatama? 😀 🙂

Aaa minu viga. Täna juba ju august😂
Seda eile lugedes mõtlesin,et misasja täna hakkasite asjatama ja juba triip. Väga vabandust😀

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 191 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Augusti triibupüüdjad 2019