Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Augusti triibupüüdjad 2019

Näitan 28 postitust - vahemik 271 kuni 298 (kokku 298 )

Teema: Augusti triibupüüdjad 2019

Postitas:

Tuu-tiki – kas ma saan õigesti aru, et sult võeti ITKs ureaplasma proov (ja mehelt?), mis osutus positiivseks, aga otsustati lihtsalt mitte ravida? Kuhu selle ravi saamiseks pöördusid ja kuidas seda üldse diagnoositi? Kas enne IVFi tehtavad analüüsid peaks selle tuvastama?

Kiksu – minul ei ole seda kunagi kontrollitud. ITKs tehti enne IVFi mehele uriiniproov, sealt selgus, et ureaplasma parvum positiivne. Arst seda ei maininud üldse, ma ise küsisin, et kuna see positiivne, kas peaks midagi tegema. Arst ütles, et see on normaalne mikrofloora osa ja seda ei ravita.

Siis pärast luhtunud IVF-i vahetasime kliinikut ja läksime Nova Vitasse. Seal saadeti mees androloogi juurde, tehti Halosperm uuring, mis näitas, et ümarrakkude hulk on suurem kui võiks ja see näitab mingit põletikku (ehk siis seda ureaplasmat) ja seepeale kirjutati meile mõlemale välja 10-päevane antibiootikumikuur. Pärast seda käis mees kordusproovi andmas, mis oli ideaalne. Ja siis kohe tuli ka positiivne rasedustest.

Ok, seda on hea teada, meil sarnane teekond ees ootamas, siis tean, millele tähelepanu pöörata 🙂

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuu-tiki, mul nii hea meel Su üle!!! Kui tavaliselt on ikka väike kadedususs sees, et noh järgmine sai triibud ja mina ikka siin – olgugi, et hea meel nende üle – siis praegust pole kohe mitte mingit kadedust… tunne hoopis, nagu oleks ise triibud saanud – tõesti siiralt hea meel Su rasvaste triipude üle!!!

Mul endal oli vist eile OV ära. Käisin viljatusravi arstil eile hommikul, kes siis ütles, et eile-täna on parim aeg seksida. Eilne test oli üsna tugevate triipudega, eks max tugevad triibud oleksin saanud õhtul, tänane oli aga üsna nullilähedane. Lisaks on mul täna olnud ka kerge roosakas määrimine, mis on viimase pool aasta jooksul tekkinud uus nähtus vahetult peale OVi. Tegutsesime üleeile ja eile. Minul oli plaanis pigem eilne vahele jätta ja täna tegutseda, et mees saaks ennast korragi koguda enne uut paugutamist, aga tal oli selline tahtmine, et tegutsemiseks läkski siiski juba eile.

Minul usku sellesse kuusse ei ole, sest arst tuvastas ühe asjaolu, mis võib rasestumist takistada ja olla seletuseks, miks nii pikalt pole õnnestunud – miks peaks siis nüüdki? Ravi nii kiiresti nagunii ei mõju. Samas aga ega lotoga võida, kui lotot ei mängi, seega on panused antud ja olenevalt õhtusest meeleolust saab võib-olla tänagi veel mingi panus antud (otsest vajadust täna ilmatingimata seksida ma ei näe).

Edasised sammud – mees ootab oma aega meestearstile ja on valmis kõikvõimalikud analüüsid ära tegema ilma vastu puiklemata (abiks on see asjaolu, mis just arstilkäiguga ilmnes). Arstiga võtan uuesti ühendust, kui mehe tulemused teada ja siis vaatame edasi, mis saama hakkab. Üllataval kombel ei kirjutanud arst mulle mingeid vereanalüüse vms mida ma arvasin, et pean nagunii tegema. Aga vb tulevad need mängu siis, kui mehe analüüsid korras kõik. Eks ta muidugi nägi ära ka mõni kuu tagasi perearsti poolt võetud vereproovi põhinäitajad ja juu ei pidanud vajalikuks kohe uut veretesti teha.

Kui esmasel visiidil arst mulle LAP infolehe kätte andis ja sellest mehele rääkisin, siis ta oli küll, et mis opp, et ei ole midagi tarvis lõikuda jne. Suhtus väga tõrksalt kogu teemasse. Kuna nüüd aga selgus see üks asjaolu, siis eile rääkisime mehega rahulikult ning andsin talle teada oma soovidest: kui tema proovid on korras või saavad mõningase ravi järgselt korda ehk mitte-rasestumisel ei ole probleem temas ning ka mulle tehtud lisaproovid (veretest vms) on samuti normis, siis peale 1,5 aastat proovimist ehk siis uuel aastal võtan LAPile mineku tõsisemalt ette. Enne seda püüan LAPile mitte mõelda ja kui uueks aastaks pole õnnestunud rasestuda, siis uuel aastal panen alles aja ehk opile jõudmine võtab ka veidike hirmutamis-aega, et ise hakkama saada… Loomulikult ma ei taha opile minna ning lükkan seda nii kaugele kui võimalik, kuid päris kahte aastat ma pettuda ja veritseda ei soovi, seetõttu on minu piiriks 1,5 aastat, millest edasi tuleb siis tõsisemad sammud ette võtta.

Igaljuhul, priskeid triipe ka kõigile teistele, kel veel augusti lõpus plaanis testida või siis septembris 😛 Kuigi lootus on üsna olematu, siis mina loodetavasti triibutan juba septembris 😛

Elli-Ly

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuu-tiki, palju õnne! Silm kohe puhkab selliste mahlaste triipude peal.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Woow Tuu-tiki!!!! Palju palju õnne!! Need nii ilusad triibud????

Minul enda tundmuste ja tsükleid/appi arvestades toimus ov eile/täna eelduste kohaselt. Sest pühapäeval asjatades andis parem munasari tunda. Ka nö muna tunne oli nagu Elli-Ly on maininud. Dpo-si veel ei loe, selgub homme arsti juures, kas olnud või tulemas jne. Ja ka mõtted meil mehega ivfi juures samuti, kui muud väljapääsu pole. Mööda sai emakavälisest 9 kuud. Reaalselt sellest püüdnud 8 kuud. Mees lohutab küll, et eelmine rasedus mis lõppes nii , lase ka ennast oodata 1a 9kuud. Aga mina võtan asja reaalsemalt natuke, pole aega oodata, et ehk sama kaua vms. Vaid tegutseda tuleb????

Hei, Blondu! Kas tõesti sul nädal peale päevade algust on juba ov? Sul vist nii lühike tsükkel ,seetõttu on nii? Meil algasid päevad üsna samal ajal, aga mul ov-ni veel nädal aega, võib-olla paar päeva vähem..Aga mul tsükkel 26-27 päeva.

Minu tsükkel keskmiselt jaa ca 21-23 päeva. Just lippangi arstile, loodan kuulda miskit head????
Annan märku kuidas läks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain siin vahepeal uue arvuti ja hoidsin lugemist uuele ekraanile 🙂
Ja mida ma näen! Nii ilusad uudised, Tuu-tiki!
Jälgisin väga su käekäiku kogu aeg ja just väga meeldis su postitus seal “Teekond IVF’ini” lehel.
Elli-Ly, ma käisin LAP’is ära, minul oli see protseduur kökimöki 🙂
Varem olen ka korra elus täisnarkoosis olnud ja tookordki polnud häda.

Sain teada, et kõik korras ja munajuhad kontrollitet, nüüd vaja ainult jälle hagu anda mingi tsükkel (vist september jääb vahele kui õigesti aru sain, pean veel oma arstiga rääkima).

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on pidev dilemma, kas vahetada töökohta või mitte. Praeguses olen ülikaua olnud, täiesti väsinud sellest, aga palk on hea. Mujale minnes kaotaksin rahas oluliselt, aga saaksin lõpuks ometi vaheldust.

Siiani takistab mind see, et “aga kui järgmine kuu jään rasedaks”. Nö petan uut tööandjat ja kaotan emapalgas. Ja nii ma siis tiksun tuimalt aastast aastasse.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kukijamuki – ma olen varem erinevatel oppidel pidanud käima ja ma ei kardagi narkoosi või oppi ennast, aga sellegi poolest ei suhtu opile minekusse kergekäeliselt. Ehk kui probleem ikka kuskil mujal, siis ei näe põhjust, miks minusse mingid augud peab tegema ja mind surkima. Aga kui nüüd järgneva poole aastaga ei õnnestu, siis võtan igal juhul selle opi ette lootuses, et seal siis on mingi takistus, mille saab eemaldada ja peale seda saaksin rõõmuga rasedaks jääda 🙂 Arst ütles üldse, et tema ootaks veel aasta enne, kui LAPile minna, et aasta on veel väga väike aeg (khmmkhmm – minu meelest miljon pikk aeg) rasestumiseks.

Eks võtame hetkel samm korraga ja esimese asjana ootame mehe analüüside andmist. Peale seda saab juba edasi vaadata, kas meest tuleb ravida või tuleb minuga edasi tegeleda. Tegelikult ma loodan isegi, et mehel oleks mingi põletik vms lihtsat, mida kiirelt saaks välja ravida ja mille järel saaksime kohe triibud ka kätte 😛 Või noh, kõige rohkem ikka loodan, et juba praegust mehe poisikesed võitlevad elueest, et minus väike eluke hakkama panna 🙂

Elli-Ly

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul käidud dr. Sekavini juures seekord siis viljatusarsti visiidina. Läks hästi, vaatas ka mehe tulemused üle ja tõdes ka, et kõik korras, ravi kui sellist pole vaja ja minule ka mitte. Ütles ka, et viimasest rasedusest vähe möödas(9 kuud), et võimalus täitsa ise rasestuda olemas. Aga siiski siiski pani aja ivfiks kirja juba. Kondultatsioon novembris(kui selleks ajaks rase pole). Ivf aeg detsembris juba.????
No näis kuidas kulgeb.
Hetkel ov kas just äsja toimunud või kohe kohe toimumas. Aga käskis siiski igaks juhuks panustada kuni 12 tsüklipäevani???? , täna on 9 tsüklipäev.
Muud nagu miskit.Paberid olemas mida täita mehega ja lugeda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsimus siin nö kogenumatele. Loen ja imestan, kuidas kõik nii hoolega õigel ajal toimetavad ja panustavad.
Meil läks pärast lapse saamise otsuse vastu võtmist asi ikka väga tükitööks. Ise juba ka naerame, et nagu 18.sajandi inimesed – seks vaid järglaste saamiseks, emotsioonid teisejärgulised.
Ehk siit küsimus – kas ma olen ainuke, kellel see tükitöö tunne on?
Kõigile jätkuvalt kiireid triipe!

Mann (34)

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.08 12:09; 27.08 18:46; 28.08 18:50; 28.08 19:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tükitöö tunnet ei ole ilmselt neil, kes niikuinii tihti seksivad. Meil aga mõlemal väike seksihuvi ning kui tahta ov kandis rohkem kui üks kord seksida, siis esimene kord on vahva, aga järgmised juba piinav kohustus nii mulle kui mehele. Peale ov on pingelangus, ei pea tükk aega seksima 😀

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuu-tiki, ilusad triibud! Juuni lõpus uurisin siin rohkem ureaplasma kohta ja tundub, et sinu puhul võis see olla kuidagi seotud.
Neiu32, kuidas sul läheb? Sa olid vist ravi juba varem läbi teinud?
Liblikas, kas sul oli ka probleeme põiega, et põis läheb valusaks ja sageli tekib vajadus tualetis käia? Mis sul ureaplasma proov oli?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.08 10:59; 28.08 18:57; 31.08 18:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ilussuvi – Sama siin, pääsemise tunne on! ????
Aga siia foorumisse jõudmine on minul igatahes juba abiks olnud, sest omast rumalusest üle mõelda on oi kui kerge. Niiet tänud!

Mann (34)

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.08 12:09; 27.08 18:46; 28.08 18:50; 28.08 19:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul vastupidi see lapse saamise otsus on voodielu ainult positiivselt mõjutanud, nii et kui varem heal juhul töö pingete kõrvalt nv seksisime korra, siis nüüd ikka on isu palju suurem. Ma ise kahtlustan, et kuna mul tuvastati et hormoonid tuksis ja ovulatsiooni ei toimunud, siis see vôttis ära ka keha loomuliku vajaduse seksi järgi. Nüüd tunnen, et kogu aeg tahaks, kui kehas asjad toimivad nii nagu peab 😉

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei triibupüüdjad.Hetkel käes TPO12.Flo järgi algavad päevad 31.Kui tavaliselt enne päevi on rinnad mega valusad ja kõhus ka üsna tugevad valud, siis praegu pole peale õrna tuike midagi.Hommikul tegin testi, mis oli negatiivne.Siit siis minu küsimus, kas ehk oli liiga vara veel testimiseks?
Triipe püüame alates maist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.08 07:03; 29.08 06:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nonii, nüüd on mahti pikemalt ka kirjutada..

Pagan küll, Tuu-tiki, mul ikka niinii hea meel su üle!
Ehk räägid, kuidas mehele rääkisid ja kuidas meeleolud?

Elli-Ly, sa õnneks veel noor ka! 🙂
Kolmekümnekahesena lubasin endale seda “kergekäelisust”.
Ausalt öeldes tuli lõplik otsus kohe praegu LAP ära teha suhteliselt viimasel hetkel, mingi nädal enne OPi lõime arstiga aja lukku.
Mees sel hetkel enam ei viitsinudki mind ümber rääkida ja paluda veel kannatlikult oodata imet, sest ta juba teab, et kui ma midagi olen pähe võtnud, siis teen ära kah.

Kas see asjaolu, mis sul tuvastati, tõmbas mehe nn “maa peale”?
Mul on nii hea meel su üle, et vastu puiklemine nüüdseks ajalugu on!

Ma ise arvasin, et mu enda piir on ca 2 aastat, aga nagu näha, siis 14. kuust ehk 14. tsüklist piisas, et kannatus katkeks.
Tänaseks päevaks võin öelda, et mingi sisemine rahu on saabunud, kuna palju ära tehtud. Mehe ja enda analüüsid korras, LAP tehtud ja seest kõik korras, imelised täpselt minule sobivad arstid leitud jne.

Blondu, kas tõesti arst käskis panustada IGA PÄEV nüüd?

Mann, tükitöö-tunne tõesti ilmselt tuleb neil peale, kes muidu väljaspool titevorpimist seksileigemad on.
15. tsüklis olles võin seda kinnitada, et it gets better with time. Enne seda võis meil olla lausa 1-2 kuiseid pause, nüüd mõni kuu üllatame iseendeidki.
Muidugi oleme üle elanud ka perioodi, kus kalendrisüsteem ja kohustus justkui rikkus kõik ära (mitte konkreetset vahekorda kui sellist, aga üldist eluolu).
Sellest saime muidugi välja ja üle rääkimisega. Oi kui oluline on selle triibupüüdmise juures oma mehega rääkimine üleüldse!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pagan küll, Tuu-tiki, mul ikka niinii hea meel su üle!

Ehk räägid, kuidas mehele rääkisid ja kuidas meeleolud?

Kui kedagi ei pahanda, et ma räägin, siis ikka räägin!
Mul tegelikult ei olnud üldse plaanis teisipäeval testida, sest ma neid ühe triibuga teste ei taha üldse näha ja reegel on, et testin siis, kui PP on juba üle läinud. Noh, teisipäevaks oli tavapärase 28-29 päeva asemel 31 ees küll, aga vaatasin, et mu kõige pikem tsükkel on 32 olnud ja no vast siis testin pärast seda. Aga siis helistasid sõbrad ja kutsusid välja ja igaks juhuks siis testisin ära. Töö vetsus 😀 Teised olid juba töölt läinud. Panin testi oma laua peale asjade alla ja olin täitsa veendunud, et see on nagunii negatiivne. Ja no siis natukese aja pärast vaadates oli seal hoopis kaks triipu! Kõigepealt olin nagu puuga pähe saanud. Siis tegin testidest pilti, saatsin pildid mehele, et kas ma kujutan endale ette ja helistasin talle, et ta oma meili vaataks. Noh, tal oli sel hetkel just kiire, aga sai aru, et midagi on juhtunud. Helistas kähku tagasi ja selle peale olin ma juba täiesti endast väljas, nuuksusin telefoni, nii et ta suurt midagi aru ei saanud 😀 Aga siis sai ta lõpuks jälile, et need need õiged triibud on, mida me ammuilma oodanud oleme ja sellest aru, et mingit katastroofi pole ja et need rõõmupisarad on 😀
Nadi on see, et pärast seda testi ei ole me korralikult saanud rääkidagi, sest hommikuti on kiire ja õhtud oleme kas üks või teine poole ööni pidanud ära olema. Nii et täna õhtul on meil lõpuks siis esimest korda aega vestelda. Ja õnneks oleme ka terve nädalavahetuse ninapidi koos, nii et saame siis põhjalikult kõigest rääkida.
Enda meeleolud on sellised… maiteagi. Kergelt kohtlane naeratus on näol, aga ega päriselt kohale ei ole vist jõudnud. Käisin täna hommikul veretestil, eks paistab, mis number sealt tuleb ja äkki see siis toob suurema kindluse, et päriselt-päriselt ongi nii.
Õnneks annab alakõht pidevalt väikse pakitsusega tunda, nii et ma kujutan ette, kuidas väike elukas seal endale rõõmsalt pesa teeb ja rahulolevalt ringi nahistab 😀

Uskumatu ikka, et nii läks. Ma olin täiesti valmis juba igasugusteks protseduurideks ja LAPideks ja järgmiseks IVFiks. Müstika.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nonii, nüüd on mahti pikemalt ka kirjutada..

Pagan küll, Tuu-tiki, mul ikka niinii hea meel su üle!

Ehk räägid, kuidas mehele rääkisid ja kuidas meeleolud?

Elli-Ly, sa õnneks veel noor ka! ????

Kolmekümnekahesena lubasin endale seda “kergekäelisust”.

Ausalt öeldes tuli lõplik otsus kohe praegu LAP ära teha suhteliselt viimasel hetkel, mingi nädal enne OPi lõime arstiga aja lukku.

Mees sel hetkel enam ei viitsinudki mind ümber rääkida ja paluda veel kannatlikult oodata imet, sest ta juba teab, et kui ma midagi olen pähe võtnud, siis teen ära kah.

Kas see asjaolu, mis sul tuvastati, tõmbas mehe nn “maa peale”?

Mul on nii hea meel su üle, et vastu puiklemine nüüdseks ajalugu on!

Ma ise arvasin, et mu enda piir on ca 2 aastat, aga nagu näha, siis 14. kuust ehk 14. tsüklist piisas, et kannatus katkeks.

Tänaseks päevaks võin öelda, et mingi sisemine rahu on saabunud, kuna palju ära tehtud. Mehe ja enda analüüsid korras, LAP tehtud ja seest kõik korras, imelised täpselt minule sobivad arstid leitud jne.

Blondu, kas tõesti arst käskis panustada IGA PÄEV nüüd?

Mann, tükitöö-tunne tõesti ilmselt tuleb neil peale, kes muidu väljaspool titevorpimist seksileigemad on.

15. tsüklis olles võin seda kinnitada, et it gets better with time. Enne seda võis meil olla lausa 1-2 kuiseid pause, nüüd mõni kuu üllatame iseendeidki.

Muidugi oleme üle elanud ka perioodi, kus kalendrisüsteem ja kohustus justkui rikkus kõik ära (mitte konkreetset vahekorda kui sellist, aga üldist eluolu).

Sellest saime muidugi välja ja üle rääkimisega. Oi kui oluline on selle triibupüüdmise juures oma mehega rääkimine üleüldse!

Ei ei???? mitte igapàev, vaid vähemalt üle kahe päeva(kuni tsükli 12 päevani) kui üle päeva mahti pole????, sest poisid mehel tublid ja piisaks, kui ov perioodil isegi üle kahe päeva oleks. Et seega selle laupäevani anname hagu???? üle päeva ikkagi????.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuu-tiki, SUPER uudised!!! Palju palju õnne, mul on teie pärast nii hea meel! 🙂

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh, mesinäpp!!

Sain Sylabist veretesti tulemused ka – 1129 IU/L, mis tundub olevat täiesti normaalne number 4+4 puhul.
Nüüd peaks kordustesti ka tegema, aga kuna nädalavahetus vahele tuleb, siis kas mõistlikum oleks see teha homme või esmaspäeval? Oskab keegi nõu anda?

Kiireid triipe kõigile!

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh, mesinäpp!!

Sain Sylabist veretesti tulemused ka – 1129 IU/L, mis tundub olevat täiesti normaalne number 4+4 puhul.

Nüüd peaks kordustesti ka tegema, aga kuna nädalavahetus vahele tuleb, siis kas mõistlikum oleks see teha homme või esmaspäeval? Oskab keegi nõu anda?

Kiireid triipe kõigile!

Kas sa tegid eile veretest lõunajal või täna hommikul? Kui eile siis homme okei teha aga kui täna siis tee esmaspäeval.

Mariii

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.08 10:32; 29.08 14:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna hommikul tegin, ootan siis esmaspäevani.
Aitäh Marii!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ov oli ja ootame parimat aga see selleks. Naised andke nõu või soovitage leevendust. Nibud on nii valusad ja tunne et nagu kukuvad külest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.08 11:45; 24.08 19:29; 27.08 13:14; 29.08 16:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ahjaa jätsin mainimata huvitava asja, mis oli minule väga üllatav.
UH-ga vaadates arst ütles, et ov toimub/toimus sel korral paremal, seal ilus folliikul, nagu ma mainisin, et kas just toimunud või kohe kohe toimumas arsti sõnul.
AGA mina tunnen selgelt just vasakulpool ov tundemärke, torgib, kisub jne pluss pühapäeval sexides oli tunda seda nö muna. Panebki imestama kuidas organism saab nii mängida minuga eks, nagu kiusaks???????? uskumatu ju. Nii selged märgid vasakul???? aina imesta enda keha ja tuleb tõdeda, et selle aja jooksul siiski me lõplikult ei tunne oma keha vist meist keegi????
Juba neljas tuikab vasakpool. Ja kõik see aeg kõht nagu punnis , õhku täis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuu-tiki, ilusad triibud! Juuni lõpus uurisin siin rohkem ureaplasma kohta ja tundub, et sinu puhul võis see olla kuidagi seotud.

Neiu32, kuidas sul läheb? Sa olid vist ravi juba varem läbi teinud?

Liblikas, kas sul oli ka probleeme põiega, et põis läheb valusaks ja sageli tekib vajadus tualetis käia? Mis sul ureaplasma proov oli?

Tere!

Jah, mul on ka see teema, et tihti tekib tunne, et põis on valus ja siis on vaja minna pissile. Siis aga pissides suurt midagi ei tule. Enda jaoks olengi selle lahendanud nii, et käingi tihti pissil. Minul proovides ureaplasma kohta mingit infot ei ole (tehti IVF analüüsid), küll aga oli positiivne Candida 2+. Uurisin ka mehe analüüside tulemusi, et sealt tuvastada, mis seis ureaplasmaga on. Nimelt selle suve analüüsides samuti tal puudub info selle kohta. Nii nagu minul – jääb arusaamatuks, kas seda on üldse testitud või mitte.
Aga eelmise aasta analüüsides on mehel ureaplasmat testitud küll ja seal on selle kohta kirjas selgelt vastus “ureaplasma: negatiivne”. Seega justkui võiks eeldada, et meie puhul seda probleemi ei ole, aga samas miks siis on sarnased põieprobleemid ja kas need põiega seotud küsimused võivad olla seotud selle Candida 2+ -ga? Ka seda ei peetud vajalikuks ITK-s ravida, kuid palusin siiski oma-algatuslikult mulle rohud välja kirjutada ja arst ei olnud vastu.

Igal juhul sain arstilt retsepti Candida 2+ ravimiseks, ostsin rohud välja, kuid ei saanud eelmisel tsüklil kasutada, sest paluti panna küünlad tsükli teises pooles, aga siis oli mul juba tsükli lõpp ja kohe uued päevad peale tulemas. Hetkel on CD16, DPO4 ja ma nüüd ei teagi, mis ajal ma need 3 ööd küünlaid peaksid panema, kas juba kohe või sättima just vahetult enne mitteoodatud päevi? Ilmselt siis eriti vahet ei ole, kui arst ei täpsustanud.

Liblikas (35)

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 21 korda. Täpsemalt 02.08 09:22; 02.08 12:24; 02.08 13:22; 05.08 09:48; 06.08 11:04; 07.08 08:28; 08.08 09:55; 09.08 11:55; 09.08 17:42; 12.08 10:15; 13.08 09:00; 13.08 09:34; 13.08 15:33; 14.08 08:34; 15.08 12:37; 16.08 09:01; 24.08 11:55; 26.08 20:47; 27.08 19:32; 31.08 10:50; 01.09 15:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, mul on ka see teema, et tihti tekib tunne, et põis on valus ja siis on vaja minna pissile. Siis aga pissides suurt midagi ei tule. Enda jaoks olengi selle lahendanud nii, et käingi tihti pissil. Minul proovides ureaplasma kohta mingit infot ei ole (tehti IVF analüüsid), küll aga oli positiivne Candida 2+.

Liblikas, kas peale vajaduse tihedalt tualetis käia, sul mingeid kaebusi on veel? Kas candida on seotud seenpõletikuga, mille tunnusteks on sügelus, valulikkus ja valkjas voolus? Sul neid probleeme pole?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.08 10:59; 28.08 18:57; 31.08 18:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, mul on ka see teema, et tihti tekib tunne, et põis on valus ja siis on vaja minna pissile. Siis aga pissides suurt midagi ei tule. Enda jaoks olengi selle lahendanud nii, et käingi tihti pissil. Minul proovides ureaplasma kohta mingit infot ei ole (tehti IVF analüüsid), küll aga oli positiivne Candida 2+.

Liblikas, kas peale vajaduse tihedalt tualetis käia, sul mingeid kaebusi on veel? Kas candida on seotud seenpõletikuga, mille tunnusteks on sügelus, valulikkus ja valkjas voolus? Sul neid probleeme pole?

Sellele on keeruline vastata, sest kui seen (jah, see peakski olema see Candida) on kimbutanud terve elu alates puberteedist, siis võib juhtuda, et viimaks, kui ükski ravi pole probleemi lahendanud, nö “harjud nende kaebustega ära” ja ei saagi enam aru, mis on kaebus ja mis normaalsus. Faktidest aga nii palju, et voolus on mul kollane ja rohke (ilma pesukaitsmeta olla ei saa), aeg-ajalt voolus lõhnab tugevamalt ja aeg-ajalt on seda voolust nii palju, et ühest pesukaitsmest ei jätku päevas. Arst aga ütles viimasel visiidil, et rohke voolus olevat mõnes mõttes isegi hea. Sügelust esineb aeg-ajalt, valulikkust viimasel ajal pole tuvastanud. Varem olid küll peale vahekorda limaskestad hellad (nii aasta tagasi ja varem) ja samamoodi mehel.

Viimasel ajal on meil mehega seksuaalelu paremaks ja aktiivsemaks läinud. Tundub, et see on ka paranemise põhjus. Samas, kui analüüs näitab, et seal ikkagi on Candida positiivne, siis päris ok ei saa asjad siiski olla. Aga teen ravi ära ja siis vaatame, mis saab.

Liblikas

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 21 korda. Täpsemalt 02.08 09:22; 02.08 12:24; 02.08 13:22; 05.08 09:48; 06.08 11:04; 07.08 08:28; 08.08 09:55; 09.08 11:55; 09.08 17:42; 12.08 10:15; 13.08 09:00; 13.08 09:34; 13.08 15:33; 14.08 08:34; 15.08 12:37; 16.08 09:01; 24.08 11:55; 26.08 20:47; 27.08 19:32; 31.08 10:50; 01.09 15:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Sain 22.august esimesed heledad triibud 🙂
27.august käisin ise tasulist hcg mõõtmas ja tase oli 173, 29.august oli 403.
Tundus, et kõik läheb postiivses suunas, kuid siiski ei jäänud mustad pilved tulemata.
Eelmise nädala algusest saati ärkan öösiti meeletute valude peale alakõhus.
Eriti hulluks läks asi laupäeva ja pühapäeva öösel kui valudega kaasnes oksendamine, jalgade tundetus ning külm hingi, et oleksin peaaegu minestanud valust.

Laupäeval käisin ITKs ja proovid olid kõik korras. Soovitati ainult paratsetamooli ning NOSPAd võtta. Olen natukene skeptiline selle suhtes aga vajadusel olen võtnud.

Kas kellelgi on nii hulluks läinud ja mis leevendab veel valusid peale Paratsetamooli ja NOSPA?

Tänud vastajatele!

🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.08 22:30; 02.09 15:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See teema on lõpetatud ning uus teema loodud – mured, rõõmud ja kõik küsimused-vastused kirjutage ikka uue teema alla 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 271 kuni 298 (kokku 298 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Augusti triibupüüdjad 2019