Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Augusti triibupüüdjad 2019

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 298 )

Teema: Augusti triibupüüdjad 2019

Postitas:

1. juulist hakkasime teadlikult asjatama. Täna tuli varajasele rasedustestile heleõrn triip. Kusjuures kohe, kui tekkis ka kontrolltriip. Päevad peaksid hakkama laupäeval.

Ei tea kas võib sellist testi uskuda? Või on tõenäoline, et siiski negatiivne?

Tegin täna hommikul uue testi ja teine triip oli eilsest tunduvalt tumedam, aga kontrolltriibust siiski poole võrra heledam. Juhhuu! ????

Homme peaksid päevad hakkama.

Sa mõtled,et 1.juunist hakkasite teadlikult asjatama? ???? ????

Aaa minu viga. Täna juba ju august????

Seda eile lugedes mõtlesin,et misasja täna hakkasite asjatama ja juba triip. Väga vabandust????

1. juulist ikka jah ????

Meie kaks esimest last tulid ka nii, et 3-5 nädala pärast olid triibud käes.

Palju õnne igaljuhul! ????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liblikas, see munavalgevooluse jälgimine viljakal ajal on huvitav tegevus minuarust.
Olen seda kuskil varasema kuu teemas ka maininud, et kui on viljakas aeg + tegutseda mehega sel ajal, siis kust pagan ma tean, mis see minust välja tuleb. Kelle muna see nüüd siis on 😀
Täheldan ise seda pigem siis kui pole tegutsetud ja mingi ollus paberil/püksis.

Mul nt CD16 praegu ja ca 24h pärast tegutsemist jälle “muna püksis”. Mis see on, ei tea, ei tea… Et mis see siis seal CD12 paiku oli?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuigi ma juba triibud saanud, siis ikka käin teid lugemas siin. Mis ma öelda tahtsin selle ajastamise peale, et ei tahaks suvel/talvel rase olla jne. Kuna ma püüdsin triipe ca 9 kuud, siis ise mõtlesin ajastust just töö seisukohalt, et millal oleks hea koju jääda, siiski selle järgi proovimist “pausile” ei pannud, et ah, nüüd ei oleks hea ajastus. Veebruaribeebi nüüd tulemas ja mõtlesin ka, et küll on hea, suvi ja pikk puhkus ja olen siis ergas ja saab veel ringi reisida ja nautida nö viimast suve. Reaalsus – olen täna 13+1 nädalat rase ja mu esimesed kuud on möödunud suhteliselt voodi embuses. Pidev iiveldus, nõrkus, oksendamine.. Varsti peaks juba tööle tagasi minema ja pole puhkuse tunnet ka, kuna lihtsalt suure osa ajast magan ja teise osa võitlen endaga, et natukenegi liigutaks. Nii et “viimane suvi” ja tehtud plaanid my ass. ????

Triibik

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.08 10:53; 16.08 14:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei ole mitte kunagi seda “munavalge” voolust näinud ja ootan praegu oma neljandat last ????‍♀️ OV ajal on voolus väga vedel ja vesine aga munavalgega paralleele küll ei oska tuua.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 02.08 11:38; 07.08 14:17; 08.08 07:00; 17.08 04:11; 21.08 11:54; 28.08 00:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei ole mitte kunagi seda “munavalge” voolust näinud ja ootan praegu oma neljandat last ????‍♀️ OV ajal on voolus väga vedel ja vesine aga munavalgega paralleele küll ei oska tuua.

Jumal tänatud, siin on kinnitus, et on võimalik rasestuda ka ilma munavalgevooluseta. Ja ma sekundeerin, sest ka minul on pigem OV ajal selline vesine ja hästi vedel, rohke voolus.
Kuigi, nagu Kukijamuki ütles, et ega ma tegelikult ei tea, mis asi see on, mis mul sealt välja tuleb, sest enne OV-d ja OV ajal käib ju tihedalt asjatamine. Asjatamise puhul on alati tunne, et toimub mingi reaktsioon spermaga ja tõesti, ca 24 h hiljem tuleb rohket voolust ning tihti täheldan ka tugevamat haput lõhna. Aga keegi siin kunagi küsis, et kas teistel on ka OV voolus sellise tugevama lõhnaga – ja ma võin öelda, et mul nt eile oli selline tugeva hapu lõhnaga voolus. Eile oli ka OV ning mehega sai asjatatud üle-eile – seega, oli see OV voolus või miski reaktsioon spermaga – seda ei tea.

Liblikas

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 21 korda. Täpsemalt 02.08 09:22; 02.08 12:24; 02.08 13:22; 05.08 09:48; 06.08 11:04; 07.08 08:28; 08.08 09:55; 09.08 11:55; 09.08 17:42; 12.08 10:15; 13.08 09:00; 13.08 09:34; 13.08 15:33; 14.08 08:34; 15.08 12:37; 16.08 09:01; 24.08 11:55; 26.08 20:47; 27.08 19:32; 31.08 10:50; 01.09 15:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kukijamuki – ma õnneks jõudsin vähemalt mingilgi hetkel sinna maale, et kui ma tõesti testida tahan, siis OK, aga et ei ostaks kalleid apteegi omasid või fääänsisid nägudega digitaalseid, vaid kõige prostamad onestep ribakad ebayst. Õnneks see kulu on ikka tunduvalt väiksem ja ei kahtle üheskis testis, et kas ikka raatsib teha, sest nagunii neid mul terve kotike siin. Tänane test oli jälle täiesti negatiivne, väga vaevu märgatav triibuke vaid. Vaatasin, et eilne test ikka kuivas veidi tumedamaks (onestep tulemust võib lugeda kuni pool tundi), aga no ikkagi pole mitte mingit arusaama mul, kas on OV juba ära toimunud või ootab ikkagi ees. Minul justkui ka vedelam ja limasem voolus oli eelmise nädala lõpp-uue algus. Samas üleeile tegutsedes oli allkorrus ikka väga märg. Äpi järgi on homme OV. Mis see nüüd õige siis on? Ilmselt oleks kõige mõistlikum hüpata pukist läbi ja lasta järgi vaadata, kas on toimunud või mitte, aga ei viitsi-ei taha aind selle pärast hargitama minna.

Kuisjuures, täna öösel olin sunnitud üles tõusma ja vetsus käima, mida ma üldjuhul ei tee kunagi- ja vopsti, automaatselt peast rase: äkki oli OV eelmisel nädalal/selle nädala alguses ära ja nüüd juba on väike rasedus kõhus, mis ajab mind koguaeg pissile ja plaaplaaplaa… aastake püüdmist ja jätkuvalt mingi pisikese asja peale kohe peast-rasedaks. No katsun rahulikult võtta. Yeaah, right?! 😀

Elli-Ly

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kukijamuki – ma õnneks jõudsin vähemalt mingilgi hetkel sinna maale, et kui ma tõesti testida tahan, siis OK, aga et ei ostaks kalleid apteegi omasid või fääänsisid nägudega digitaalseid, vaid kõige prostamad onestep ribakad ebayst. Õnneks see kulu on ikka tunduvalt väiksem ja ei kahtle üheskis testis, et kas ikka raatsib teha, sest nagunii neid mul terve kotike siin. Tänane test oli jälle täiesti negatiivne, väga vaevu märgatav triibuke vaid. Vaatasin, et eilne test ikka kuivas veidi tumedamaks (onestep tulemust võib lugeda kuni pool tundi), aga no ikkagi pole mitte mingit arusaama mul, kas on OV juba ära toimunud või ootab ikkagi ees. Minul justkui ka vedelam ja limasem voolus oli eelmise nädala lõpp-uue algus. Samas üleeile tegutsedes oli allkorrus ikka väga märg. Äpi järgi on homme OV. Mis see nüüd õige siis on? Ilmselt oleks kõige mõistlikum hüpata pukist läbi ja lasta järgi vaadata, kas on toimunud või mitte, aga ei viitsi-ei taha aind selle pärast hargitama minna.

Kuisjuures, täna öösel olin sunnitud üles tõusma ja vetsus käima, mida ma üldjuhul ei tee kunagi- ja vopsti, automaatselt peast rase: äkki oli OV eelmisel nädalal/selle nädala alguses ära ja nüüd juba on väike rasedus kõhus, mis ajab mind koguaeg pissile ja plaaplaaplaa… aastake püüdmist ja jätkuvalt mingi pisikese asja peale kohe peast-rasedaks. No katsun rahulikult võtta. Yeaah, right?! ????

Elli-Ly

Kas siis on võimalik kohe iga tahtmise korral kusagil pukki hüpata? Ma ei teadnudki. Minu meelest see arsti juurde saamine on päris keeruline, ITK-s vähemalt, kaua peab ootama.

Liblikas

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 21 korda. Täpsemalt 02.08 09:22; 02.08 12:24; 02.08 13:22; 05.08 09:48; 06.08 11:04; 07.08 08:28; 08.08 09:55; 09.08 11:55; 09.08 17:42; 12.08 10:15; 13.08 09:00; 13.08 09:34; 13.08 15:33; 14.08 08:34; 15.08 12:37; 16.08 09:01; 24.08 11:55; 26.08 20:47; 27.08 19:32; 31.08 10:50; 01.09 15:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma siin varasemalt olen maininud, et siiani olen noortekas käinud ja kuigi ka suviste puhkuste ajal on seal samuti mõningane järjekord (eriti kui konkreetset arsti tahad), siis üldjuhul on seal ülipisikene järjekord ja saab vähem kui nädalaga, mõnikord ka samal-järgmisel päeval aja. Või siis lendad platsi elavasse järjekorda ja palud teha ülevaatuse. See elav järjekord pole küll otseselt kontrolliks mõeldud, vaid konsultatsiooniks/pillide välja kirjutamiseks jne, aga samas kui juba kohale minna, siis teevad ka ülevaatuse ära, kui seda kenasti paluda.

See tasuta ja tegelikult väga super süsteem noortele kuni 26a (vist oli kaasa arvatud 26), kui vaja lihtsalt kontrolli või üldist günekoloogilist probleemi kurta. Seal nii tavaarstid kui ka ämmakad. Kui oled vanem, siis vist peab tasma 30€ viisitasu + lisanduvad muud tasud, kuid samas kui hästi kiirelt saab, siis miks mitte. Mina olen veel 25 ja seega mulle tasuta, isegi 5€ visiiditasu pole seal. Kuna mul see vanusepiir kukkumas ja mul ikkagi veidi tõsisemad teemad käsil (viljatus?) ja nagunii pean viljatusraviarstile minema, siis plaanin üle kolida “suurte” kliinikusse, aga siukeste “pisikeste” asjade pärast nagu OV toimumise kontrollimine on küll üks asi, mis on lihtsam tänasel päeval noortekas teha.

Ahjaa, ma Tartu inimene ja seega ei tea, kuidas Tallinnas asjad käivad.

Elli-Ly

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen samuti endiselt triibupüüdja, juba üle kolme aasta, perekoolis hakkasin käima millalgi talvel. Täna tabasin end ilusalt mõttelt, et kindlasti järgmisel suvel oleme beebiga. Ilmselt tuli selline lootus ka sellest, et mees sai meestearstilt toetavaid rohtusid-vitamiine. Ikkagi midagi uut, edasiviivat, sest see halb halospermi tulemus vajab muutmist. Aga tõesti usun, et kõik see arstide vahet jooksmine aitab. No minul ei ole küll vajadust, sest näidud korras, aga arvan, et sügisel teen munajuhade uuringu (LAP on kunagi tehtud ja oli ok).

Ov teste teen nii palju, kui neid veel alles on. Vitamiine võtan siis, kui meelde tuleb. Kohvi ja alkoholi joon. Piiramine on mõttetu, ei viitsi aastaid seda teha, ilmselgelt kohvi ega alkoholi tõttu pole asi tulemuseta.

Palju õnne, kellel juba augustitriibud! Pikalt siin olles on nii naljakas, osad inimesed võtavadki sõna korra-paar, et hakkame proovima ja saime triibud. Aga kahjuks on minusuguseid siiski teisigi ning selles mõttes hea, et olete juba tuttavad ja vahva on teiste kogemusi lugeda. Siiski ei soovi kellelegi pikalt siia gruppi jäämist 🙂

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen siin juba mitu kuud lugenud.. oleks vist aeg tere oelda! 🙂 Olen 34 ja lastetu, pyyame triipe 4ndat kuud. Varakevadel oli emakakaela konis. ja kuu tagasi kuulutas arst mind terveks st HPV lainud..edasi tehti vereproovid ja muud esialgsed testid, koik korras ja andke aga minna (st enne terveks kuulutamist ikka lubati vahekorras olla ja otseslt ei oeldud ja mina ka ei taibanud kysida, et kas juba tohib proovida…aga tegelt arst teadis kyll mu plaanist emaks saada:) ). Oleks see siis nii lihtne 🙂

Tarbin ka rasedate vitamiine arsti soovitusel (Megafood Baby & Me 2) + Coq10 ja abikaasa votab tavalisi meeste multivitamiine + tsinki juurde.

Ovulatsiooniteste hakkasin see kuu tegema, hetkel CD12 ja testid negatiivsed. Tsykkel on mul enamasti 28 paeva.

Munavalgevoolust mul kah otseselt ei ole, kui siis vaga vahesel maaral ja selline paksem. Kas keegi on rasestumiseks moeldud libesteid kasutanud? Preseed voi BabyDance Fertility Lubricant? Need peaksid seda viljakat voolust imiteerima.. ise ei ole veel proovinud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma just ostsin selle Preseed libesti ja kavatsen seda see tsükkel esimest korda proovida. Eks ma anna teada, mis ma sellest arvan.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin selleks tsükliks ka Yes baby nimelise komplekti, kus libesti ja pärast ov pandav ph taseme hoidja, et oleks soodsaimad olud. Ov peaks hakkama lähenema, eks annan teada:))
Selle: http://www.ovulatsioonitestid.ee/en/a/yes-baby-spermasobralik-libesti

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovisin nüüd uuesti ja saingi sisse 😀 varem käskis äpi siduda krediitkaardiga, et esimene kuu tasuta ja siis 9,99€ kuus. Ju siis klikkisin valesse kohta varem. Kolisin ka nüüd oma andmetega sinna üle, palju mugavam kasutada 🙂

Marshmallow

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See oli FLO äpi kohta, ma ei tea mis juhtus 😀

Proovisin nüüd uuesti ja saingi sisse ???? varem käskis äpi siduda krediitkaardiga, et esimene kuu tasuta ja siis 9,99€ kuus. Ju siis klikkisin valesse kohta varem. Kolisin ka nüüd oma andmetega sinna üle, palju mugavam kasutada ????

Marshmallow

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli täna sama küsimus vooluse kohta ???? Flo järgi oli ov üleeile, täna on jälle munavalge platsis, aga mitu päeva järjest asjatatud ???????? kes teab, millest see voolus siis koosneb ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 01.08 12:28; 01.08 20:01; 02.08 21:08; 04.08 20:32; 04.08 21:48; 06.08 12:06; 06.08 13:09; 07.08 12:48; 07.08 21:48; 09.08 22:53; 10.08 08:23; 13.08 06:41; 13.08 15:59; 15.08 12:19; 16.08 07:52; 16.08 12:28; 17.08 07:38; 17.08 20:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei!
Minu kodus 8-kuune beebi ja tegelikult avastati ka mul song. Aga viimasel ajal mingid imelikud kuumahood ja seedimine kahtlane. Mõtlesin, et teen testi ja sain sellise tulemuse:
https://www.upload.ee/image/10308467/E8264DF8-9EE2-48BE-BD9C-39577BC06828.jpeg
Mis te arvate? Kas kuivamistriip?
Muidugi teen mõne päeva pärast uue testi aga hetkel veidi shokis. Muidugi heas mõttes, sest tahtsimegi väikese vanuse vahega lapsi. Aga samas vb see mingi vale triip?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, Gepard! Minule tundub see küll triip mis triip ja kui see ilmus aja sees, siis võib küll ilmselt õnnes soovida! 🙂

Minul tänane OV-test täiesti negatiivne. Ma vist polegi nii õrna triibuga testi varem kunagi näinud. Nüüd ongi küsimus, et kas mul oli OV ära siis kolmapäeval (kui see kõige tumedam test oli, aga mitte positiivne) või veel varem kunagi (nädalavahetusel?) või siis on see kuu täiesti tühi ring? või siis ikkagi ootab veel OV mind ees? No homme teen veel testi ja kui homne ka täiesti negatiivne, siis ei viitsi rohkem testidega jamada, tegutseme siis kui tuju on ja õnneks seda ikka tuleb pugem tihedamini ette.

Elli-Ly

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milline on raseduseaegne iiveldus? Olen paar päeva tundnud paaril korral, et kui kõht on tühi, siis läheb süda pahaks. Seda aga vaid veidikeseks ja siis on jälle ok. Täna oli aga eriti imelik, tõusin püsti väga vara hommikul ja laksust läks süda nii pahaks, mitte selline pearingluse paha, aga konkreetselt selline, et oksendada tahaks. Kestis umbes minuti ja siis oli jälle ok.

Samas see tühja kõhuga süda veidi paha ei ole midagi uut, olen seda ka varem tundnud. Aga see tänane järsk iiveldustunne? pani küll mõtlema, et hmmm..

Olen ka suur suur magusasõber ja täiesti magusasõltlane, aga viimastel nädalatel on see isu kuidagi kadunud, tahaks ainult soolast. Asi võib ka selles olla, et olengi magusat kogu suve tavapärasest vähem tarbinud ja äkki on keha lihtsalt ära harjunud ja ei nõua enam magusat. Aga isegi cocat ei isuta väljas toidu kõrvale tellida enam :O

Oh seda ülemõtlemist 😀 nädala pärast teen testi.

Marshmallow

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui päevadeni on nädal siis ei saa veel mingeid tunnuseid vist olla ju. Kui just ov ei toimunud varem. Mul peaks ka päevad järgmise nädala teises pooles hakkama aga tundmused null ning seega mingit lootust pole.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 21 korda. Täpsemalt 01.08 12:17; 01.08 21:09; 04.08 09:23; 04.08 10:51; 06.08 12:29; 07.08 08:31; 07.08 13:24; 07.08 21:25; 07.08 21:27; 08.08 14:42; 09.08 14:13; 10.08 08:28; 10.08 13:52; 14.08 10:16; 15.08 12:35; 19.08 08:45; 19.08 11:22; 19.08 13:52; 20.08 08:26; 21.08 16:57; 27.08 21:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui päevadeni on nädal siis ei saa veel mingeid tunnuseid vist olla ju. Kui just ov ei toimunud varem. Mul peaks ka päevad järgmise nädala teises pooles hakkama aga tundmused null ning seega mingit lootust pole.

Kuna mul on väga ebaregulaarne ja pikk tsükkel, siis ma ei ole milleski kindel enam. Ov vôis vabalt ka palju varem toimuda, aga arvan, et pigem on tegu kokkusattumisega ja kuna lootus on suur, siis on eriti kerge end rasedaks mõelda 😀

Marshmallow

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lugemas käin teid siin ikka igapäevaselt aga pole olnud midagi tarka kirjutada.Triipe nüüd püütud juba 1aasta 1kuu, teisipäeval lähen ka uuesti naistearstile ja lasen kindlasti teha endale selle ureaplasma proovi, millest siin teil vahepeal juttu oli,kuna mul on pidevad põiepõletikud ja üsna tihti tarbin tänu sellele antibiootikume ja siiani pole keegi seda proovi mulle teinud.
Eelmisel kuul, enne päevi sain ka selle seenelise ära tunda,mis kimbutas mind kunagi 8,9 aastat tagasi viimati ja sellele sain arsti poolt küünlad ja kreemi.
Püsiva naerunäo sain eelmisel pühapäeval,asjatatud sai siis samal päeval ja järgmisel päeval,eks ole näha siis varsti,kas on triipe oodata või jälle nulliring. Aga kuidagi imelik on mul olnud eile ja täna,selline tuim munasarjavalu nagu enne päevi,kas võib see olla äkki mingi märk pesastumisest? Aga arst mul 6.august,siis vaevalt arst veel saaks vist aru,kas on rasedus tekkinud,selleks ikka liiga vara kuna möödas siis alles 9päeva ov-st,ainult vist vereprooviga.Mehel neljapäeval sünnipäev ja see oleks tore kingitus küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jõuad ju enne mehe sünnipäeva koduse testi teha, selleks ajaks on dpo-si juba päris korralikult kogunenud. Loodame, et oled triibuline 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.08 22:51; 04.08 10:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eile oli tunne, et peaks kraadima ja tulemus oli 35.6, ma pole kunagi nii madalat temperatuuri endal näinud. Nüüd huvi pärast kraadisin praegu ka ja 37,5, nagu väga imelik. Ei seosta seda kuidagi raseduse tekkimise vms aga väga imelik. Ovulatsioon oli teisip muidu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 21 korda. Täpsemalt 01.08 12:17; 01.08 21:09; 04.08 09:23; 04.08 10:51; 06.08 12:29; 07.08 08:31; 07.08 13:24; 07.08 21:25; 07.08 21:27; 08.08 14:42; 09.08 14:13; 10.08 08:28; 10.08 13:52; 14.08 10:16; 15.08 12:35; 19.08 08:45; 19.08 11:22; 19.08 13:52; 20.08 08:26; 21.08 16:57; 27.08 21:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei!
Olen teid siin mõnda aega lugenud, aga tunnen, et nüüd tahaksin kirjutada ka. Olen noor ja last saada oleme üritanud 2kuud. Punased pidid hakkama eile, sellest kaks päeva tagasi hakkas määrima ning siis jäi järgi. Peale seda kuni tänaseni on vähene veri ja muud ei midagi. Tavaliselt, kui päevad hakkavad, siis on üsna korralikult, kuid praegu pigem selline vähene ja imelik.. Kõhus selline päevadelaadne tunne. Testi tegin eile päeval, tegu oli siis 25ühikuga testiga. Oli negatiivne. Enne seda tegin eelnevatel päevadel varajase ning esimese 5min ei tulnud miskit, kuid siis peale tundi tekkis triip.. No aga seda usaldada siiski ei saa… Võibolla hakkavad täna siis korralikud päevad, kui ei, siis teen homme testi.

Panen endale ka siis hüüdnime, nagu siin kombeks on 🙂
Teie Linnuke 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tervist! mul on täna CD7, Flo pakub et mul on OV CD16. Kuna ma ju ei tea kas flo pakub õigesti, siis millal ma peaksin testima hakkama. Sest päevad niigi hilinesid veel nädal aega kui oleks pidanud. Minul õnneks testimine stressi ei tekita.

Tulgu meile need triibud ruttu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna DPO5, pp peaks 10 päeva pärast algama. Emotsioonid on küll seinast seina ja pisarad kerged tulema, aga see võib vabalt PMS. Loodan siiski, et keegi on endale pesa tegemas ???? eelmisega tundsin varakult ära, kõhus torkis jne. Niiiii raske on oodata ????

V.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 01.08 12:28; 01.08 20:01; 02.08 21:08; 04.08 20:32; 04.08 21:48; 06.08 12:06; 06.08 13:09; 07.08 12:48; 07.08 21:48; 09.08 22:53; 10.08 08:23; 13.08 06:41; 13.08 15:59; 15.08 12:19; 16.08 07:52; 16.08 12:28; 17.08 07:38; 17.08 20:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:


Palju õnne, kellel juba augustitriibud! Pikalt siin olles on nii naljakas, osad inimesed võtavadki sõna korra-paar, et hakkame proovima ja saime triibud. Aga kahjuks on minusuguseid siiski teisigi ning selles mõttes hea, et olete juba tuttavad ja vahva on teiste kogemusi lugeda. Siiski ei soovi kellelegi pikalt siia gruppi jäämist ????

Nüüd on isegi natuke piinlik siin kirjutada, sest lugesin seda lauset, kuidas osad inimesed võtavadki ainult paar korda sõna ja noh. Nüüd olen vist samas seisus 🙂
Käisin 8 kuud siin lugemas ja kaasa elamas, aga sõna ei võtnud. Nüüd nii kui suu lahti tegin ja oma halapostituse kirjutasin, tundub, et olengi oma triibud saanud.
Eile pidid hakkama päevad. Nädal tagasi tegin rasedustesti, mis oli üdini negatiivne. Ma isegi ei tea, miks üldse sellisel ajal tegin. Täna hommikul tegin jälle testi, kuigi sümptomeid nagu väga polnud. Eile õhtul hakkasin lihtsalt tundma, et rinnad on kuidagi rasked (mitte valusad ega hellad, lihtsalt rasked) ning imelikult palju valgevoolust oli, sest tavaliselt mul enne päevade algust sellist asja pole. Tegin testi ära ja ei lootnud sealt tegelikult midagi. Endamisi veel mõtlesin, et oli mul vaja teha, nagunii hakkavad homme-ülehomme päevad. Ja siis vaatan – õrn triip on olemas! Ma olen nii õnnelik, kuigi tean, et oh, see on ju nii algus ja nüüd tuleb lihtsalt pöidlad peos hoida, et kõik ka lõpuni õnnestuks 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne, kellel juba augustitriibud! Pikalt siin olles on nii naljakas, osad inimesed võtavadki sõna korra-paar, et hakkame proovima ja saime triibud. Aga kahjuks on minusuguseid siiski teisigi ning selles mõttes hea, et olete juba tuttavad ja vahva on teiste kogemusi lugeda. Siiski ei soovi kellelegi pikalt siia gruppi jäämist ????

Nüüd on isegi natuke piinlik siin kirjutada, sest lugesin seda lauset, kuidas osad inimesed võtavadki ainult paar korda sõna ja noh. Nüüd olen vist samas seisus ????

Käisin 8 kuud siin lugemas ja kaasa elamas, aga sõna ei võtnud. Nüüd nii kui suu lahti tegin ja oma halapostituse kirjutasin, tundub, et olengi oma triibud saanud.

Eile pidid hakkama päevad. Nädal tagasi tegin rasedustesti, mis oli üdini negatiivne. Ma isegi ei tea, miks üldse sellisel ajal tegin. Täna hommikul tegin jälle testi, kuigi sümptomeid nagu väga polnud. Eile õhtul hakkasin lihtsalt tundma, et rinnad on kuidagi rasked (mitte valusad ega hellad, lihtsalt rasked) ning imelikult palju valgevoolust oli, sest tavaliselt mul enne päevade algust sellist asja pole. Tegin testi ära ja ei lootnud sealt tegelikult midagi. Endamisi veel mõtlesin, et oli mul vaja teha, nagunii hakkavad homme-ülehomme päevad. Ja siis vaatan – õrn triip on olemas! Ma olen nii õnnelik, kuigi tean, et oh, see on ju nii algus ja nüüd tuleb lihtsalt pöidlad peos hoida, et kõik ka lõpuni õnnestuks ????

Palju õnne ❤️❤️❤️❤️

V.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 01.08 12:28; 01.08 20:01; 02.08 21:08; 04.08 20:32; 04.08 21:48; 06.08 12:06; 06.08 13:09; 07.08 12:48; 07.08 21:48; 09.08 22:53; 10.08 08:23; 13.08 06:41; 13.08 15:59; 15.08 12:19; 16.08 07:52; 16.08 12:28; 17.08 07:38; 17.08 20:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Eelmise nädala lõpus käis mul mees arsti juures ja saime sealt hulgaliselt uut olulist infot.
Nimelt saime nüüd lõpuks ka arsti tagasisidet mehe juunis antud analüüsidele (spermogramm, veri).

Arst ütles, et see on hea, et tulemused on võrreldes eelmise aastaga paranenud. Ta ütles, et vitamiinid Man+ Concpetion on sisuliselt samad, mis Sermatrop Alfa, kuid mu mehel suurendati doosi, s.t. et ühe tableti asemel tuleb nüüd kaks tabletti päevas võtta.

Lisaks kirjutas dr Pomm välja ka täiendavad rohud: Vasonit retart 600mg ja Nolvadex-D (mõlemat 2x päevas). Uued analüüsid annab mees septembri teises pooles ja vaadatakse, kuidas keha nendele rohtudele reageerib.

Veel olevat dr Pomm öelnud, et DNA-ga on kõik korras. Täpselt ma ise ei tea, mis näitajate järgi DNA olukorda hinnatakse, kuid mees mulle niimoodi edasi ütles. See on ise-enesest rõõmustav, et DNA kohta selline tagasiside tuli.

Kokkuvõttes ütles arst, et ainuke loogiline ja reaalne põhjus hetkel teadaolevate andmete põhjal, miks minu mehe tervisenäitajad ei ole korras, on suitsetamine varajases eas, mis pärssis mehe loomulikku sugurakkude tootmise arengut juba nende tootmise alguses. Sellest on muidugi väga-väga kahju ja nüüdseks kõiksugu pahed ammu seljataha jäetud, aga muud ei jää nüüd üle, kui tuleb organismi loomulik funktsioneerimine ravimitega järgi aidata. Mees õnneks ise on väga entusiastlik ravimite võtmise osas ja soovib samuti, et saaks tervise korda.

Mul praegu DPO4 ja eks ikka loodame, et mõni tugevam “poiss” pääses läbi ja jõudis sihtkohta 🙂

Kõike head ja õnnestumisi kõigile.
Liblikas

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 21 korda. Täpsemalt 02.08 09:22; 02.08 12:24; 02.08 13:22; 05.08 09:48; 06.08 11:04; 07.08 08:28; 08.08 09:55; 09.08 11:55; 09.08 17:42; 12.08 10:15; 13.08 09:00; 13.08 09:34; 13.08 15:33; 14.08 08:34; 15.08 12:37; 16.08 09:01; 24.08 11:55; 26.08 20:47; 27.08 19:32; 31.08 10:50; 01.09 15:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Minul tänase päeva seisuga kahjuks CD5.. aga nüüd saan hakata vaatama siis IUI suunas ja no fingers crossed.. äkki see toob tulemuse ????

Siit ka küsimus, kui mul on tsükkel ca 28-31 päeva pikk, siis mitmendast tsükli päevast peaks hakkama OV testidega pihta?

Gloriosa

Ma alustaks sellisel juhul CD13 (väikese varuga igaks juhuks) ja siis saad vaadata triibu tumenemist. Soovitan OV testide tulemused üles pildistada, siis on hea võrrelda triibu tumenemist ja ei teki mingit segadust stiilis a la “äkki ma ikka kujutasin ette, et eile oli see heledam kui täna”.

Liblikas

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 21 korda. Täpsemalt 02.08 09:22; 02.08 12:24; 02.08 13:22; 05.08 09:48; 06.08 11:04; 07.08 08:28; 08.08 09:55; 09.08 11:55; 09.08 17:42; 12.08 10:15; 13.08 09:00; 13.08 09:34; 13.08 15:33; 14.08 08:34; 15.08 12:37; 16.08 09:01; 24.08 11:55; 26.08 20:47; 27.08 19:32; 31.08 10:50; 01.09 15:24;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 298 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Augusti triibupüüdjad 2019