Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Augusti triibupüüdjad 2019

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 301 )

Teema: Augusti triibupüüdjad 2019

Postitas:
Kägu

Tere!

Eelmise nädala lõpus käis mul mees arsti juures ja saime sealt hulgaliselt uut olulist infot.
Nimelt saime nüüd lõpuks ka arsti tagasisidet mehe juunis antud analüüsidele (spermogramm, veri).

Arst ütles, et see on hea, et tulemused on võrreldes eelmise aastaga paranenud. Ta ütles, et vitamiinid Man+ Concpetion on sisuliselt samad, mis Sermatrop Alfa, kuid mu mehel suurendati doosi, s.t. et ühe tableti asemel tuleb nüüd kaks tabletti päevas võtta.

Lisaks kirjutas dr Pomm välja ka täiendavad rohud: Vasonit retart 600mg ja Nolvadex-D (mõlemat 2x päevas). Uued analüüsid annab mees septembri teises pooles ja vaadatakse, kuidas keha nendele rohtudele reageerib.

Veel olevat dr Pomm öelnud, et DNA-ga on kõik korras. Täpselt ma ise ei tea, mis näitajate järgi DNA olukorda hinnatakse, kuid mees mulle niimoodi edasi ütles. See on ise-enesest rõõmustav, et DNA kohta selline tagasiside tuli.

Kokkuvõttes ütles arst, et ainuke loogiline ja reaalne põhjus hetkel teadaolevate andmete põhjal, miks minu mehe tervisenäitajad ei ole korras, on suitsetamine varajases eas, mis pärssis mehe loomulikku sugurakkude tootmise arengut juba nende tootmise alguses. Sellest on muidugi väga-väga kahju ja nüüdseks kõiksugu pahed ammu seljataha jäetud, aga muud ei jää nüüd üle, kui tuleb organismi loomulik funktsioneerimine ravimitega järgi aidata. Mees õnneks ise on väga entusiastlik ravimite võtmise osas ja soovib samuti, et saaks tervise korda.

Mul praegu DPO4 ja eks ikka loodame, et mõni tugevam “poiss” pääses läbi ja jõudis sihtkohta 🙂

Kõike head ja õnnestumisi kõigile.
Liblikas

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 21 korda. Täpsemalt
Postitas:
Gloriosa

Tere

Minul tänase päeva seisuga kahjuks CD5.. aga nüüd saan hakata vaatama siis IUI suunas ja no fingers crossed.. äkki see toob tulemuse 🙂

Siit ka küsimus, kui mul on tsükkel ca 28-31 päeva pikk, siis mitmendast tsükli päevast peaks hakkama OV testidega pihta?

Gloriosa

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tere

Minul tänase päeva seisuga kahjuks CD5.. aga nüüd saan hakata vaatama siis IUI suunas ja no fingers crossed.. äkki see toob tulemuse 🙂

Siit ka küsimus, kui mul on tsükkel ca 28-31 päeva pikk, siis mitmendast tsükli päevast peaks hakkama OV testidega pihta?

Gloriosa

Ma alustaks sellisel juhul CD13 (väikese varuga igaks juhuks) ja siis saad vaadata triibu tumenemist. Soovitan OV testide tulemused üles pildistada, siis on hea võrrelda triibu tumenemist ja ei teki mingit segadust stiilis a la “äkki ma ikka kujutasin ette, et eile oli see heledam kui täna”.

Liblikas

Please wait...
Postitas:
chikibriki

Minul 26-30 ja juhend, mis kaasa tuli soovitas alates cd9, et sul siis ehk cd11. Cd13 võib sul juba ov olla, kui lühem tsükkel ja natuke pikemavõitu luteaalfaas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Soovitage ülivarajast rasedustesti. Benu varajane äkki? Mul on hambaarstile minek ees ja oleks hea teada. Hetkel CD22/DPO7. Ei suuda üldse kannatada enam. Kõhuvalusid esineb, voolust on, tujukas ja nutune olen ka. Aga kõik võib PMSi arvele kirjutada 😒 kuidagi siuke tunne on, et ei läinud õnneks ja tuleb septembrisse kolida 😭

V.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Soovitage ülivarajast rasedustesti. Benu varajane äkki? Mul on hambaarstile minek ees ja oleks hea teada. Hetkel CD22/DPO7. Ei suuda üldse kannatada enam. Kõhuvalusid esineb, voolust on, tujukas ja nutune olen ka. Aga kõik võib PMSi arvele kirjutada 😒 kuidagi siuke tunne on, et ei läinud õnneks ja tuleb septembrisse kolida 😭

V.

Mul ka dpo7 aga cd27. Samuti suur voolus, alaselg muudkui tuikab, rinnad paisund ning alakõht valus. Ei tea kaua kannatan testiga oodata, aga teen ka benu. Mul samuti hambaarst tulekul, aga hullem variant nimelt tarkusehamba opp.

Please wait...
Postitas:
Lycette

Tere

Gloriosa

Mina isiklikult kasutan ainult digitaalset ov testi,kuna ei suutnud enam neid triipe võrrelda ja mõelda ,et kas nüüd on tumedam või mitte. Aga minu tükkel on ka 28 päeva ja tavaliselt püsiva naerunäo saan juba cd10.

Please wait...
Postitas:
Kägu

V.

Mul ka dpo7 aga cd27. Samuti suur voolus, alaselg muudkui tuikab, rinnad paisund ning alakõht valus. Ei tea kaua kannatan testiga oodata, aga teen ka benu. Mul samuti hambaarst tulekul, aga hullem variant nimelt tarkusehamba opp.

Hoian meile pöialt, et triibud siiski tuleksid

V.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hambaarsti koha pealt ütlen seda, et kuni 12 nädalat oleks mõistlikum võimalusel vältida adrenaliiniga tuimestuse tegemist, sest see võib katkemist põhjustada.
(Tarkuse)hamba tõmbamine ei ole soovitav 1. ja 3. trimestril, kui pole väga vaja.
Sellega lihtsalt ise maandate oma riske, kui triibud niigi raskelt saadud! 😉

Please wait...
Postitas:
2 poja emme

Mina ka ikka siin, august siis 17-nes triibupüüdmise kuu.
See kuu sain cd 5-9 OV stimuleerimiseks clostilbegyti, kuigi ise ei tea küll, et OV toimumisega probleeme oleks. Pühapäeval pidin testima hakkama, aga siis avastasin, et CB testi otsik ei tööta enam. Täna sain uue kätte, nii et homme hommikul saan testida. Eile ostsin Benust Livesane OV teste igaks juhuks. Eile õhtusel oli hästi õrn triip, täna lõunal veidi tumedam ja täna õhtul veel tumedam. Kuna pole triipe kunagi varem pidanud võrdlema, siis nüüd ei saagi täpselt aru, kas õhtune test positiivne või ei.
Igaljuhul tuleb tegus õhtu ja homne ka🙂

Please wait...
Postitas:
2 poja emme

https://www.upload.ee/files/10322669/20190806_180407.jpg.html

Õhtune ov test oli selline.

Please wait...
Postitas:
Kägu

https://www.upload.ee/files/10322669/20190806_180407.jpg.html

Õhtune ov test oli selline.

See võib olla positiivne, aga võib ka mitte. See on muidugi huvitav, et triip nii kiiresti tumeneb, ma ise olen testinud 1x päevas v isegi ülepäeviti ja saanud ka selge tumenemise. Aga testi täna kindlasti uuesti (soovitavalt mitte hommikusest uriinist) ning hoolitse, et enne testimist oleks 2h söömata-joomata aeg. Oluline on saada kätte ka see helenemine peale ovulatsiooni. Kui oled ühe heleda triibu saanud peale tumedat, siis on teada, kus oli LH haripunkt – ehk siis ovulatsioon peaks toimuma 1 päev peale kõige tumedamat triipu. Kirjade järgi on kõige targem anda panus siis, kui triip on kõige tumedam. Lisaks võib panustada ka hiljem.

Liblikas

Please wait...
Postitas:
Kägu

Benus Livsane rasedustestid ja ovtestid 2=3, ajee!

Please wait...
Postitas:
2 poja emme

Täna hommikune CB test oli püsiva naerunäoga🙂 Lõunal teen igaks juhuks ühe livesane testi ka.

Please wait...
Postitas:
Grampus

Kahjuks kolin tagasi siia rasedus katkes 6dal nädalal 🙁

Please wait...
Postitas:
Triibukas27

Eile antud vereproovi vastused
TSH 1.6
Ft4 12.84
Ft3 5.46

Ma tean,et need kõik normi piirides. Küll aga varem need teemad siit läbi käinud. Kas rasestumiseks on need normid?
TSH on küll. Seda mäletan et alla 2.5 peaks olema vist..

Please wait...
Postitas:
Grampus

Milleks miinustada!!!!
Arst helistas ja ütles limaskest oli liiga õhuke
Kas ma ise saaks ka midagi teha. Et paksemaks läheks
Esimest korda nii.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Benus Livsane rasedustestid ja ovtestid 2=3, ajee!

Tahtsin just sama hõiskama tulla 😂 skoorisin 3 varajast rt 5.98€ eeat 😁

V.

Please wait...
Postitas:
2 poja emme

Milleks miinustada!!!!

Esimest korda nii.

Mina panin miinuse, sest kurb Su pärast. Mitte midagi halba ei mõelnud.

Please wait...
Postitas:
Triibukas27

Milleks miinustada!!!!

Esimest korda nii.

Arvan sama. Miinus vast sellepärast.. “Kahju et nii läks.”
Ja siis ongi pandud miinus sellele,et rasedus katkes.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kellel kogemusi benuga, kas neile tekib kuivades triip?

Please wait...
Postitas:
mailill

TSH 1.6

Ft4 12.84

Ft3 5.46

Ma tean,et need kõik normi piirides. Küll aga varem need teemad siit läbi käinud. Kas rasestumiseks on need normid?

Ft4 on madal minu meelest, võiks olla 15-16. Jaanus kerge on endokrinoloog, kes raseduse teemades kompetentne.

Kuidas antikehadega on?

Please wait...
Postitas:
mailill

Milleks miinustada!!!!

Esimest korda nii.

Mina panin miinuse, sest kurb Su pärast. Mitte midagi halba ei mõelnud.

Vitex, progesteroonikreem?

Kahju, tunnen kaasa, et nii läks 🙁

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina olen ainult OV ribateste teinud ja minu kogemuse põhjal ei ole positiivse tulemuse korral küsimustki kumb triip tumedam on- isegi kui tundub, et nüüd on nagu sama tugevusega siis päev hiljem (või isegi paar tundi hiljem)on testtriip ikka tunduvalt intensiivsem- tuleb lihtsalt kannatlikult oodata 🙂

Ja nüüd juunis kui ma testisin siis tegin lausa mitu testi päevas ja isegi paari tunni vältel võib negatiivsest OV testist positiivne saada. LH hormooni tõusu pikkus on igal naisel väga individuaalne ka- mõnel kestab see vaid paar minutit (mille puhul võib iga päev ainult 1 testi tehes selle vabalt maha ka magada) või lausa mitmeid tunde.

L.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Elli-Ly

Grampus – mina just lisasin ka ühe miinuse puhtalt selle pärast, et mulle ei meeldi, et Sul rasedusega läks nii nagu läks 🙁 Suured paid Sulle ja võid kindel olla, keegi ei miinustanud Sind sellepärast, et tagasi oled, vaid just seda kurba põhjust, mis Sind siia tagasi tõi :/

Elli-Ly

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina ei ole mitte kunagi seda “munavalge” voolust näinud ja ootan praegu oma neljandat last 🤷‍♀️ OV ajal on voolus väga vedel ja vesine aga munavalgega paralleele küll ei oska tuua.

Jumal tänatud, siin on kinnitus, et on võimalik rasestuda ka ilma munavalgevooluseta. Ja ma sekundeerin, sest ka minul on pigem OV ajal selline vesine ja hästi vedel, rohke voolus.

Kuigi, nagu Kukijamuki ütles, et ega ma tegelikult ei tea, mis asi see on, mis mul sealt välja tuleb, sest enne OV-d ja OV ajal käib ju tihedalt asjatamine. Asjatamise puhul on alati tunne, et toimub mingi reaktsioon spermaga ja tõesti, ca 24 h hiljem tuleb rohket voolust ning tihti täheldan ka tugevamat haput lõhna. Aga keegi siin kunagi küsis, et kas teistel on ka OV voolus sellise tugevama lõhnaga – ja ma võin öelda, et mul nt eile oli selline tugeva hapu lõhnaga voolus. Eile oli ka OV ning mehega sai asjatatud üle-eile – seega, oli see OV voolus või miski reaktsioon spermaga – seda ei tea.

Liblikas

Pakun, et see on mehe sperma, mis sealt sügavustest hiljem välja voolab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pai ja kalli.
Osad arstid on seisukohal, et emaka limaskest sõltub ka toitumisest – paksemaks teeb seda piisavalt valku sisaldav toitumine ja muidugi piisav kaloraaž. Liiga õhukese limaskesta mure võib seega tabada tihti inimesi, kelle toidust suur osa on taimne või kes liigselt toitumist jälgivad.

Please wait...
Postitas:
Triibukas27

TSH 1.6

Ft4 12.84

Ft3 5.46

Ft4 on madal minu meelest, võiks olla 15-16. Jaanus kerge on endokrinoloog, kes raseduse teemades kompetentne.

Kuidas antikehadega on?

Hmm okei. Ma antikehade kohta ei oska öelda. Ma käisin muudel põhjustel perearsti juures verd andmas. Seal oli pikk nimekiri mis proove võetakse. Homme peale lõunat pereõde peaks helistama. Aga patsiendiportaalis on Synlabi analüüside vastused olemas. Ehk siis ainult need kolm. Rohkem praegu ei tea.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kes benudega testinud, kas poole tunniga tuleb juba imeõrn kuivamistriip?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aaja siis tahtsin küsida, et kuidas testite kui käite ka öösel vetsus? Mina käin 22 paiku, siis 2 ja 6 paiku. Et nagu kuna ma siis testima peaks?

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 301 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Augusti triibupüüdjad 2019