Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Augusti triibupüüdjad 2019

Näitan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 298 )

Teema: Augusti triibupüüdjad 2019

Postitas:

Ilussuvi – Sa siin minuga päris pikalt juba aega veetnud. Mina näen ka sealt ikka mingi triibukuma ära 😛 Vast ikka õige asi 😛 Hoian pöidlaid! 🙂

Ise “naudin” korralikku lekkimist. Vast homme rahuneb asi maha ja pühapäevaks enam-vähem asi ühel pool. Arstile ei teavitanud päevade hilinemisest ja seega olen nagu 5 kopikat arsti juures esmaspäeval, öelgu mis ta tahab siis 😀

Elli-Ly

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ilussuvi, mina kasutasin ka seda rasedust püüdes onestep teste ja kui triibu sain, siis olin rase ka- ei olnud mingit kuivamistriipu kunagi. Ja sinu testil on ilus roosa kuma lausa. Usun, et läks õnneks 🙂

L.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 02.08 11:38; 07.08 14:17; 08.08 07:00; 17.08 04:11; 21.08 11:54; 28.08 00:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Njah, pagana testid ikkagi, hommikusel testil on veel õrnem joon, no praktiliselt ei ole, pigem kujutlusvõime. Ikkagi nagu varasemal korral, et miskil põhjusel näen triipu, aga edaspidisel testimisel mitte. Kas tõesti võivad testid nii tobedad olla. Varem olen kuulnud, et valepositiivne on väga harv juhus..

Aga enda viga, et nii vara testin, võiks ju päevade aega oodata.

Kuna mul mees alles saab nn sperma puhastamise ravi, siis olen tegelikult rahul, kui viljastumine veidi edasi lükkub, siis on kindlam, et on kvaliteetne seeme 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hommikune test, dpo10 – no minu meelest pole ikkagi kujutlusvõimetriipugi..kuidas siis eile päevasest uriinist sai rohkem triip tulla??

https://www.upload.ee/image/10364726/06E0A0D7-FC2A-4034-B6FA-984438506C76.jpeg

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna hommikul ei ole endiselt pp alanud. Eile peale vahekorda oli väga-väga vähest heleroosat määrimist. Kiusatus testida on hirmus suur, aga püün tänase päeva veel vastu pidada. Kui rase, siis peaks HCG tase homme juba nii kõrge olema, et test näitab.

V.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 01.08 12:28; 01.08 20:01; 02.08 21:08; 04.08 20:32; 04.08 21:48; 06.08 12:06; 06.08 13:09; 07.08 12:48; 07.08 21:48; 09.08 22:53; 10.08 08:23; 13.08 06:41; 13.08 15:59; 15.08 12:19; 16.08 07:52; 16.08 12:28; 17.08 07:38; 17.08 20:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka rapoteerin natuke vürtsi sekka????
Minul oleks eile pidanud ka pp hakkama, enda arvestuste ja ov aega silmas pidades jne. Eile päeval ka tegin testi ja sain ka esimese minuti sees heleda kuma(tõena ei suuda võtta, kuna ennegi saadud). Aga kui homseks hommikuks muutust pole, siis teen hommikul testi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei anna alla, et võiksin siiski rase olla, kuid nendesse One Step testidesse olen vist usu kaotanud. Lugesin Amazonist nende arvustust ning nii palju negatiivset – enamus ütlevad, et näitavad väga pikalt negatiivset, isegi kui oled rase. Osad aga olid tigedad, et testid näitavad õrna teist joont ka siis, kui ei ole rase – see võib praegu minu puhul olla. Kuidas muidu seletada, et päeval oli triibukuma, kuid hommikul mitte.

Pean lihtsalt rahulikumalt võtma ja mitte neid tobedaid teste tegema. Raseduse esimene tunnus on ju ikkagi päevade ärajäämine ja alles siis on mõistlik testida.

Oeh, aga jube raske on asja selge mõistusega võtta. Ja nii kordub iga kuu.

Blondu, sul juba lootust rohkem, kuna päevi ei ole alanud!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Blondu, hoian sulle sama palju pöidlaid nagu endalegi ???? ehk õnnestub homme siiski triipe näha ????

Ilussuvi, mu meelest need ekstravarajases testid on saatanast. Loodan, et sul jäävad pp ära ja saad igatsetud triibud ????

Mul endal oli jälle mingi hele ja õrn määrimine, helepruunikas pigem. Äkki eilsest mingi järeltõuge. Korraks oli juba lootus kadunud, aga kuna verd veel ei lahma, siis loodan ikka edasi ????

V.

Edit: jõudsin just siia ära kirjutada, pissile minna ja… CD 1. Isegi nutta ei viitsi.

Tõmban nüüd siit nihhi, kilpnääre vaja korda saada ja siis saab ehk rasestumisest ka rääkida. Edu kõigile ja tumeroosasid triipe ????

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 01.08 12:28; 01.08 20:01; 02.08 21:08; 04.08 20:32; 04.08 21:48; 06.08 12:06; 06.08 13:09; 07.08 12:48; 07.08 21:48; 09.08 22:53; 10.08 08:23; 13.08 06:41; 13.08 15:59; 15.08 12:19; 16.08 07:52; 16.08 12:28; 17.08 07:38; 17.08 20:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Blondul siiani muutusteta. Täna hommikune biocard oli triibukuma ja hiljem kadus???? aga polnud öö otsa pissimata ka. Kuna käisin öõsel ka 5 ajal ja siis hommikune piss võis olla nii ja naa, kui testisin… no ei tea. No vaatame mis toimub lähipäevil. Samas tahaks ju uskuda ja loota, aga … oehh.???? rinnad on küll sellised, et astudes ka valusad ja nii nii hellad.
Flo ka näitab uut tsüklit juba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No laduge testid letti kellel olid nii ja naa testid!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 21 korda. Täpsemalt 01.08 12:17; 01.08 21:09; 04.08 09:23; 04.08 10:51; 06.08 12:29; 07.08 08:31; 07.08 13:24; 07.08 21:25; 07.08 21:27; 08.08 14:42; 09.08 14:13; 10.08 08:28; 10.08 13:52; 14.08 10:16; 15.08 12:35; 19.08 08:45; 19.08 11:22; 19.08 13:52; 20.08 08:26; 21.08 16:57; 27.08 21:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ikka mõttetu seis, One Step teste enam ei usalda, kord on triibuvari, kord ei ole. Kolmapäeval on päevade aeg, kuid juba eile määris pruunikalt, sama täna – varem ei ole sellist asja olnud, kuid tundub, et valmistub päevadeks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul seis sama. Ei märkigi pp -dest. Ainult kerge iiveldus ja rinnad kui pommid ja ulme valusad. Kui töölt lähen teen veel testi.????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu pühapäevane one step oli valge leht. Homme peaks pp hakkama. Rinnad nüüd paar päeva valusad olnud ja 3-4 päeva imelik sügelus all olnud???? Õhtul toon benust paar rt igaks juhuks varuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Olen hädas ja ei oska kuhugipoole joosta ega kelleltki nõu küsida.

Minu menstruatsioon oleks pidanud algama üleeile-eile, kuid ei miskit. Olen teste teinud juba 6.08, 12.08 ja ei miskit, kuid tegin laupäeva hommikul ning tekkis õhkõrn triibuke. Nädal aega tagasi tekkis megatugev akne, mida tavaliselt pole nii hullusti olnud ning ka rinnad on tundlikud ja ka see ära ei lähe. (tavaliselt 1-2 päeva enne menstruatsiooni on rinnad peaagu normaalsed tagasi). Täna tegin ka (mitte küll hommikuse uriiniga), ning tulemus sama (lisasin pildi ka). Kas võib olla nii, et need on lõpuks positiivsed uudised?
Testid

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need testid on küll ju täiesti positiivsed!

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 21 korda. Täpsemalt 01.08 12:17; 01.08 21:09; 04.08 09:23; 04.08 10:51; 06.08 12:29; 07.08 08:31; 07.08 13:24; 07.08 21:25; 07.08 21:27; 08.08 14:42; 09.08 14:13; 10.08 08:28; 10.08 13:52; 14.08 10:16; 15.08 12:35; 19.08 08:45; 19.08 11:22; 19.08 13:52; 20.08 08:26; 21.08 16:57; 27.08 21:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No lisan pildid,see eilne hommikune test????
https://www.upload.ee/image/10373019/69F31549-B9D7-4F21-A6C1-A16127F83F93.jpeg

Tänane tund tagasi tehtud????

https://www.upload.ee/files/10373029/B042354D-B752-4C95-B473-49BA6DC99273.jpeg.html

Mina ei oska miskit arvata. Uue testi teen alles kolmapäeva hommikul. Seniks saan praadida????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Olen hädas ja ei oska kuhugipoole joosta ega kelleltki nõu küsida.

Minu menstruatsioon oleks pidanud algama üleeile-eile, kuid ei miskit. Olen teste teinud juba 6.08, 12.08 ja ei miskit, kuid tegin laupäeva hommikul ning tekkis õhkõrn triibuke. Nädal aega tagasi tekkis megatugev akne, mida tavaliselt pole nii hullusti olnud ning ka rinnad on tundlikud ja ka see ära ei lähe. (tavaliselt 1-2 päeva enne menstruatsiooni on rinnad peaagu normaalsed tagasi). Täna tegin ka (mitte küll hommikuse uriiniga), ning tulemus sama (lisasin pildi ka). Kas võib olla nii, et need on lõpuks positiivsed uudised?

Testid

See ju jumala positiivne test. Palju õnne!!!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina neid biocardi ja formula vitale plaate enam ei usalda. Mitu korda saanud taolise kuma varasega nagu Blondu aga ikkagi päevad hakanud

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Njh, ega ma ka ei suuda uskuda, isegi sellisel juhul nagu minul , et pp on hilinenud. See nädal peaks siiski selgus saabuma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Blondu, kas triibud on tul ud aja sees või hiljem? Mina prooviks mõnd muud testi ka teha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 21 korda. Täpsemalt 01.08 12:17; 01.08 21:09; 04.08 09:23; 04.08 10:51; 06.08 12:29; 07.08 08:31; 07.08 13:24; 07.08 21:25; 07.08 21:27; 08.08 14:42; 09.08 14:13; 10.08 08:28; 10.08 13:52; 14.08 10:16; 15.08 12:35; 19.08 08:45; 19.08 11:22; 19.08 13:52; 20.08 08:26; 21.08 16:57; 27.08 21:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka aja sees. Aga olen ka saanud enne FV selliseid kumasid. Seega ei usu ka väga. Kui siis on pesastumiskatse, kui siiski pp hakkavad.Miski peab ju seda kuma tekitama???? homme toon mingi muu firma testi koju, kui hommikuks punaseid pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei usu enam ühtki testi 🙂 Tundub, et triibupüüdmisega olen saanud väga osavaks igasuguse kuma püüdjaks. Tavaline inimene neid triibumumasid ilmselt ei näeks, mida mina enda arvates olen näinud. Tahaks korralikku triipu endale, mida näeb kohe peale vaadates väga selgelt!

Blondu sul on ikka nii ja naa vist, pildid natuke udused ja seetõttu kehv aru saada. Aga viimasel fotol näen midagi küll. Ja kuna päevad on tulemata, siis lootus on suur küll.

Mul endal täiesti päevade tunne, õrn helepruun voolus, natuke krambitab – aga päevad peaksid hakkama kolmapäev-reede! Enne kolmapäeva tuleb siis ikka väga lühike tsükkel, sest kolmapäevast kaks nädalat tagasi oli ov ja tavaliselt just siis hakkavad päevad. Ja kui ikka venitab kolmapäevani, siis sellist asja ei ole enne olnud, et kolm päeva varem määrib..

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elli-Ly raporteerib:

Arsti juures käidud – Dr Sekavin siis mul. Jään oma senise päevadelugemise süsteemi juurde, sest küsisin üle ja arst ütles, et ikka vererohketest päevadest alates algab tsükkel. Õnneks tänaseks oli enasti mul juba puhas plats, päevad lõppesid kenasti õigeks ajaks 😛 Vaatas mu üle, pealtnäha kõik korras. Algselt vaatas murelikult, et folliikule pole kummaski munasarjas näha, aga siis meenus talle, et mul ju just algas uus tsükkel, et kõik on täpselt nii nagu olema peaks! Tore!

Võttis tavapärased proovid suguhaigustele ja PAP-testiks, nagu ikka võetakse ja kutsus tagasi mu vahetult enne OVi ehk uuesti lähen siis 27ndal (kui just OV varem ei üllata, aga vaevalt). Mehele kirjutas saatekirja ja eks me siis lähipäevil katsume mehega mingi arstiaja kirja saada (lähme kohe peale tööd maale ja jooksujalu tee peal ei taha sellistest asjadest rääkida, ammugi siis mitte külas olles). Seda enam, et aja panekul peame arvestama mehe töögraafikuga ja lisaks püüaks siiski saada aja nii, et see 3-4 päeva tsölibaati ei langeks täpselt OV ajale. NB! Samasugust tsölibaati proovin pakkuda mehele ka see tsükkel enne OVi 😀 Ja kui arst ja/või testid kinnitavad peagi algavat OVi, siis las saadab oma sõdurid täie pauguga sisse 😀

Aa, ja minu jaoks hetkel kõige hirmutavam asi. Arst andis kaasa ka LAP infolehe, mis mind ootab ees, kui mul ikkagi ise ei õnnestu rasestuda. LAP siis puhtalt selle pärast, et ülikooli esimesel aastal sain tollaselt värskelt peiksilt endale klamüüdia, mis sai samakiirelt välja ravitud, kui ma ta sain (peale vahekorda u paar päeva hiljem käisin igaks juhuks arsti juures, nädal hiljem sain analüüsi vastused + kohe ravi peale ja sellest kahe nädala pärast tehtud järeltest näitas, et kõik juba korras).

Arst muidugi rõhutas, et kuna ma noor ja et tema meelest on aasta nii lühike aeg proovimiseks, siis võiksin ma julgelt vähemalt 1a veel proovida (ehk 2 a kokku), enne kui hakkan LAPile minema või midagi muud tõsisemat tegema. Loomulikult analüüse jms võime praegust teha, aga tõsisemate sammudega siiski võiksime oodata. Kui just nüüd konkreetset põhjust välja ei tule, miks õnnestumine peaks olema küsitav… Ta ütles, et aega pannes peaksingi arvestama, et mehe analüüsi vastused peaksid kindlasti olema enne ära tulnud ehk aega ma ei paneks enne novembrit, aga tema soovituste kohaselt võiskin LAPil käigu ikkagi lükata järgmisse aastasse (suvi-sügis).

Esimese hooga kuulan selles osas kindlasti arsti, sest ega naljalt sinna LAPile minna ei taha küll. Eks uuel aastal mõtlen edasi, et kui ikka 1,5 aastaga samuti ei õnnestu ja mehel kõik korras, siis kas on pointi oodata veel pool aastakest lihtsalt selle pärast, et “noh, võiks”?

Ja lisaks vaatas ta perearsti poolt tehtud analüüse, ütles, et kuna mingi näit T4? on täiesti korras, et siis pole otsest põhjust ka teiste näitudega midagi peale hakata. TSH oli mul muidu 3,04 ja see teine kilnäärme hormoon oli ka suurem kui tarvis, aga tema neis näitudes erilist probleemi küll ei näinud. Ütles vaid, et ma võin L-tyroksini? võtta pool tablakat päevas, kuid see ei ole mingi must-be. Ühesõnaga, et pigem enda meelerahuks võin ju võtta…

Kuna ma siiani nagunii ilma selliste ravimiteta proovinud ja õnnestunud pole, mõtlesin siiski selle ravimi kasuks otsutada. Paraku jäi arsti juures see üle täpsustamata ja apteeki minnes sain teada, et tegu ju retseptiravimiga (tegelikult teadsin enne, aga too moment ei mõelnud asjale üldse). Ja loomulikult minu nimel retsepti sellele ei olnud. Seega nüüd mõtlengi, et las ta ehk olla ja järgmisel nädalal tagasi minnes küsin uuesti selle kohta? Või peaksin siiski proovimise eesmärgil kohe arsti tüütama, et ta selle retsepti mulle kirjutaks ja ma juba praegust oma TSH näidu parendamisele saaksin kaasa aidata?

Oeh. Pikk ja segane tekst sai otse puusalt tulistatud emotsioonide põhjal, aga keda huvitab, siis vast saate aimu, mis olukord mul hetkel on.

Elli-Ly

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõigile püüdjatele teadmiseks, kelle mehel on vaja turgutust – Südameapteekides on praegu Men+ Conception vitamiinid suure soodushinnaga, 24 EUR asemel 15 EUR. Meil soovitas neid meestearst, et need on sama head kui Sermatrop, mis maksab aga üle 50 EUR. Ostsin kolme kuu jagu ära:)

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere päevast!

Tänane (DPO11) frer täitsa valge, kolmapäeval ootan päevi. Tunne on nii ja naa, eelmine tsükkel tuli ka ootamatult. Paar viimast päeva on ikka peapööritused, iiveldushood suht intensiivsed olnud, mis on kindlalt minu kõige vähem lemmik pms sümptom (ja mis üldse ei aita kaasa peast mitte rasedaks minemisele :P) Aga hakkab juba tunnetama, et varsti algavad päevad.

Natuke sitt lugu, et ei õnnestunud. Nüüd on plaanis mõned elu-olulised muudatused teha mõneks ajaks elukaaslasega, mis väga ei sobi rase olemise, beebimajandusega kokku. Kauem ei taha ka edasi lükata, et äkki järgmine kuu rase jne. 9 tsüklit juba, ei saa elu selle järgi planeerida. No kui jääks selle ümberkorralduse ajal rasedaks ei ole ka maailma lõpp, aga majanduslikult kaotaks päris palju. Tuska tekitab küll, et nii kaua juba proovitud ja ei midagi. Isegi ühtegi keemilist ei ole olnud ega midagi. On ikka tunne et ühel meist vähemalt on midagi natuke valesti.

Anyway, võin ju natuke veel loota seni kuni päevad algavad aaaga ega siit vist head nahka ei tule 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elli-Ly raporteerib:

Arsti juures käidud – Dr Sekavin siis mul. Jään oma senise päevadelugemise süsteemi juurde, sest küsisin üle ja arst ütles, et ikka vererohketest päevadest alates algab tsükkel. Õnneks tänaseks oli enasti mul juba puhas plats, päevad lõppesid kenasti õigeks ajaks ???? Vaatas mu üle, pealtnäha kõik korras. Algselt vaatas murelikult, et folliikule pole kummaski munasarjas näha, aga siis meenus talle, et mul ju just algas uus tsükkel, et kõik on täpselt nii nagu olema peaks! Tore!

Võttis tavapärased proovid suguhaigustele ja PAP-testiks, nagu ikka võetakse ja kutsus tagasi mu vahetult enne OVi ehk uuesti lähen siis 27ndal (kui just OV varem ei üllata, aga vaevalt). Mehele kirjutas saatekirja ja eks me siis lähipäevil katsume mehega mingi arstiaja kirja saada (lähme kohe peale tööd maale ja jooksujalu tee peal ei taha sellistest asjadest rääkida, ammugi siis mitte külas olles). Seda enam, et aja panekul peame arvestama mehe töögraafikuga ja lisaks püüaks siiski saada aja nii, et see 3-4 päeva tsölibaati ei langeks täpselt OV ajale. NB! Samasugust tsölibaati proovin pakkuda mehele ka see tsükkel enne OVi ???? Ja kui arst ja/või testid kinnitavad peagi algavat OVi, siis las saadab oma sõdurid täie pauguga sisse ????

Aa, ja minu jaoks hetkel kõige hirmutavam asi. Arst andis kaasa ka LAP infolehe, mis mind ootab ees, kui mul ikkagi ise ei õnnestu rasestuda. LAP siis puhtalt selle pärast, et ülikooli esimesel aastal sain tollaselt värskelt peiksilt endale klamüüdia, mis sai samakiirelt välja ravitud, kui ma ta sain (peale vahekorda u paar päeva hiljem käisin igaks juhuks arsti juures, nädal hiljem sain analüüsi vastused + kohe ravi peale ja sellest kahe nädala pärast tehtud järeltest näitas, et kõik juba korras).

Arst muidugi rõhutas, et kuna ma noor ja et tema meelest on aasta nii lühike aeg proovimiseks, siis võiksin ma julgelt vähemalt 1a veel proovida (ehk 2 a kokku), enne kui hakkan LAPile minema või midagi muud tõsisemat tegema. Loomulikult analüüse jms võime praegust teha, aga tõsisemate sammudega siiski võiksime oodata. Kui just nüüd konkreetset põhjust välja ei tule, miks õnnestumine peaks olema küsitav… Ta ütles, et aega pannes peaksingi arvestama, et mehe analüüsi vastused peaksid kindlasti olema enne ära tulnud ehk aega ma ei paneks enne novembrit, aga tema soovituste kohaselt võiskin LAPil käigu ikkagi lükata järgmisse aastasse (suvi-sügis).

Esimese hooga kuulan selles osas kindlasti arsti, sest ega naljalt sinna LAPile minna ei taha küll. Eks uuel aastal mõtlen edasi, et kui ikka 1,5 aastaga samuti ei õnnestu ja mehel kõik korras, siis kas on pointi oodata veel pool aastakest lihtsalt selle pärast, et “noh, võiks”?

Ja lisaks vaatas ta perearsti poolt tehtud analüüse, ütles, et kuna mingi näit T4? on täiesti korras, et siis pole otsest põhjust ka teiste näitudega midagi peale hakata. TSH oli mul muidu 3,04 ja see teine kilnäärme hormoon oli ka suurem kui tarvis, aga tema neis näitudes erilist probleemi küll ei näinud. Ütles vaid, et ma võin L-tyroksini? võtta pool tablakat päevas, kuid see ei ole mingi must-be. Ühesõnaga, et pigem enda meelerahuks võin ju võtta…

Kuna ma siiani nagunii ilma selliste ravimiteta proovinud ja õnnestunud pole, mõtlesin siiski selle ravimi kasuks otsutada. Paraku jäi arsti juures see üle täpsustamata ja apteeki minnes sain teada, et tegu ju retseptiravimiga (tegelikult teadsin enne, aga too moment ei mõelnud asjale üldse). Ja loomulikult minu nimel retsepti sellele ei olnud. Seega nüüd mõtlengi, et las ta ehk olla ja järgmisel nädalal tagasi minnes küsin uuesti selle kohta? Või peaksin siiski proovimise eesmärgil kohe arsti tüütama, et ta selle retsepti mulle kirjutaks ja ma juba praegust oma TSH näidu parendamisele saaksin kaasa aidata?

Oeh. Pikk ja segane tekst sai otse puusalt tulistatud emotsioonide põhjal, aga keda huvitab, siis vast saate aimu, mis olukord mul hetkel on.

Elli-Ly

Eks see arvestus ole ka individuaalne arvan. Minul puhul arvestab esimesest päevast, aga ehk ka sellepärast , et minul pole üldjuhul ka mitmeid päevi kestvaid määrimisi(arst teab minu alumist korrast juba oma 15 a. peaaegu????) vaid kohe korralikult ikka suht, ehk sellest minu puhul nii ???????? aga see selleks.
Tore, et asi Sinul liikuma hakkab. Miul tema juurde aeg 28 august???? ootan huviga, mis minust saab????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul hakkas määrima, homme CD1????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul homme CD1. Saab natuke aega jälle rahulikumalt olla ja mitte loota.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tea kas täna postkontorid kaubanduskeskustes on lahti? Mu ov testid jõudsid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 21 korda. Täpsemalt 01.08 12:17; 01.08 21:09; 04.08 09:23; 04.08 10:51; 06.08 12:29; 07.08 08:31; 07.08 13:24; 07.08 21:25; 07.08 21:27; 08.08 14:42; 09.08 14:13; 10.08 08:28; 10.08 13:52; 14.08 10:16; 15.08 12:35; 19.08 08:45; 19.08 11:22; 19.08 13:52; 20.08 08:26; 21.08 16:57; 27.08 21:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tea kas täna postkontorid kaubanduskeskustes on lahti? Mu ov testid jõudsid.

Ei ole lahti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 298 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Augusti triibupüüdjad 2019