Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Augusti triibupüüdjad 2019

Näitan 30 postitust - vahemik 211 kuni 240 (kokku 298 )

Teema: Augusti triibupüüdjad 2019

Postitas:

Minul muutusteta. Täna toon hommikuks paar erinevat testi hommikuks. Rinnad om mega valusad ja suured. Pluss kerge iiveldus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<oleme triibujahil nüüd siin paar kuud. enne seda 6+ aastat pillidel olnud ja päevad käisid kui kellavärk. Nüüd siin saanud ehk tsüki enamvähem mingisse korrapärasusse ja pp olid see 12-15aug. küll aga tavlisest päevadest palju erinevad, kerge määrimine ja tavalised vaevused nagu puudusid täielikult
OV peaks olema 25 või 26 küll aga eile peale vahekorda mehega end korrastades oli väljund üliõrna roosaka alatooniga. kas äkki läks juba ennem õnneks ja on lootust pesastumisele juba?Testitegemiseks vast liiga vara. lisaks kerge iiveldus on muiduig ka vaevanud mingi aeg ja akne kallal veid, selle oled muidigi pillidest loobumise teemasse ajanud. viimasest rasedusest 14 aastat mõõdas juba. nüüd olen jõudnud taas elus punkti kus võiks veidi ajamaha võtta ja värske beebilõhna tunda

õleksin õnnetipul kui saaks need roosad kätte.

Ewe

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.08 11:45; 24.08 19:29; 27.08 13:14; 29.08 16:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu selle aasta tsüklid on olnud 37-40-28-34-28-33 päeva, nüüd oleks nagu selle 28se kord ja täna on CD28. Paar päeva tagasi sain hetkeks päevadevalusid tunda, aga nüüd jälle kõik korras.
Üritan venitada veel nädala lõpuni enne testi tegemist ja lootusi mitte liiga kõrgeks ajada, aga pole see nii lihtne midagi 🙂

Muidugi võib tsükkel ka sp pikemaks venida, et sel kuul ei teinud triggerit ja ei tea täpselt, millal OV päriselt toimus..

KP

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.08 23:02; 11.08 16:33; 20.08 22:24; 21.08 20:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul siiski lambist eile hakkasid pp-d???? olin just koju tulnud, et teen siis kolmanda firma testi ka, nii kui püksid maha sain oli voilaa pesukaitsmes…. no siiski tegin testi ja ei mingit kuma. Kurvaks tegi sitaks. Kuidas tsükkel alateadvusega màngib ja annab mõista, et nüüd läks õnneks, aga siiski mitte. See on kõige rämedam. Algaka ette nàhtud ajal , siis tead, et ok pp-d. AGA al. hilineme 4-5 päeva, et nii oleks lahedam???????? wtf. Nende hilinenud päevade ja mega valusate rindadega mõtledki salamisi ju , et õnnestus sel korral. Minule teeks see vähem valu/segadust, kui algaks õigel ajal jne. Olin reaalselt valmis, et reedel hakkavad. Aga nätaki.
Urrr.
Ma nüüd ei saagi aru kas tsükli teine pool venis pikemaks , sest tundsin oma ov-d.????uus ov peaks arstil käigu ajaks olema toimunud. Seniselt tagasi vaadatuna. No saame teada siis.Ja mida arst välja pakub edasise suhtes.
Hetkel suudan natuke rahulikum olla, kuna valusaid munasarja arvestades, siis ov toimus paremal, kus munajuhad puuduvad. Siis oleks rohkem turris, kui vasakul. Aga meil siin oli ka juhus, kes jäi rasedaks nii. Paremalt munajuha puudus ja munarakk vabanes sealt poolt munsarjast. Nii, et ka nii on võimalik. Olin sellest ka ise teadlik, aga see pigem vàike võimalus, aga võimalus siiski.
Õnneks arsti aeg ukse ees.

Sai kuidagi pikk kiri, pigem arutelu. Aga sai kergem ka????
Seega minul siis CD1 täna. Eilset ei loe, kuna hakkas suht hilja.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul siiski lambist eile hakkasid pp-d???? olin just koju tulnud, et teen siis kolmanda firma testi ka, nii kui püksid maha sain oli voilaa pesukaitsmes…. no siiski tegin testi ja ei mingit kuma. Kurvaks tegi sitaks. Kuidas tsükkel alateadvusega màngib ja annab mõista, et nüüd läks õnneks, aga siiski mitte. See on kõige rämedam. Algaka ette nàhtud ajal , siis tead, et ok pp-d. AGA al. hilineme 4-5 päeva, et nii oleks lahedam???????? wtf. Nende hilinenud päevade ja mega valusate rindadega mõtledki salamisi ju , et õnnestus sel korral. Minule teeks see vähem valu/segadust, kui algaks õigel ajal jne. Olin reaalselt valmis, et reedel hakkavad. Aga nätaki.

Urrr.

Ma nüüd ei saagi aru kas tsükli teine pool venis pikemaks , sest tundsin oma ov-d.????uus ov peaks arstil käigu ajaks olema toimunud. Seniselt tagasi vaadatuna. No saame teada siis.Ja mida arst välja pakub edasise suhtes.

Hetkel suudan natuke rahulikum olla, kuna valusaid munasarja arvestades, siis ov toimus paremal, kus munajuhad puuduvad. Siis oleks rohkem turris, kui vasakul. Aga meil siin oli ka juhus, kes jäi rasedaks nii. Paremalt munajuha puudus ja munarakk vabanes sealt poolt munsarjast. Nii, et ka nii on võimalik. Olin sellest ka ise teadlik, aga see pigem vàike võimalus, aga võimalus siiski.

Õnneks arsti aeg ukse ees.

Sai kuidagi pikk kiri, pigem arutelu. Aga sai kergem ka????

Seega minul siis CD1 täna. Eilset ei loe, kuna hakkas suht hilja.

Jaaaa Blondu minul täpselt siin nii oligi, et jäin siis rasedaks kui oli ov paremas munajuhas mida mul pole.
Ov tehti kindlaks Uh enne ov toimumist ja pärast oli näha, et oli ikka kindlasti paremas toimunud! Nii, et kõik on võimalik.

Mariii

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.08 10:32; 29.08 14:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina hakkasin siis täna mehele aega panema androloogi juurde. Saatelehel oli 2 tel nr, millest üks siis oli konsultatsioonile ja teisele nr helistades pidin saama kõik asjad ühe korraga ära aetud. Visiidil oli sellest juttu ja arst veel ütles, et võtta juba ise hommikul uriiniproov ka kaasa, et siis saavad tõesti kõik asjad korraga ära aetud. Nüüd aga sellele numbrile helistades selgus, et asi ei olegi nii lihtne. Vajalik oleks hoopiski mingi teistsugune saatekiri ja öeldi, et peaksin oma viljatusravi arstilt mingisuguse teistlaadi saatekirja hoopiski küsima.

Nüüd ongi mul meeletu segadus, et ilmselgelt mu viljatusravi arst ju tegeleb meestele saatekirjade väljakirjutamisega pidevalt, et kust siis nüüd äkki sellised käärid tulevad, et konsultatsioonis räägitakse mulle ühte asja ja aega pannes selgub, et päris nii ikka ei saa. Hetkel mul saatekiri, kuhu on käsikirjas kirjutatud ja millest ma poolt teksti lihtalt ei ole võimeline välja lugema. “õigem” saatekiri peaks olema arvutiga trükitud. Niipalju siiski saan aru, et mul vist seda kuulsat “märksõna” pole kirjas, mis mehe kiirkorras arstile aitaks toimetada. No pole hullu, võime oodata ka natkene (aeg sai hetkel kirja 1.okt ainult konsultatsiooni tänu sellele saatekirjale, mis mul hetkel on).

Küsisin hommikul mehelt, et kas paneb ise aja või panen mina. Jättis selle mulle, sest tööjuures tal natuke nõme helistada ja sellistest asjadest rääkida telefoni otsas, kui kolleegid võivad kõrvalt kuulda. Hetkel mul hea meel, et ise hakkasin asju ajama, sest mees ei oleks osanud mitte midagi öelda rohkemat selle saatekirja kohta…

Oh jah. Eks ma siis jälle ootan, sest aasta ja peale ootamist on natuke liiga vähe veel 🙂

Elli-Ly

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen peale vasaku munajuha eemaldamist 4 x (3 edukat, 1 katkemine) vasakul pool toimunud OV ajal rasedaks jäänud. Minu arst ütles kohe, et 1 munajuha eemaldamine ei vähenda rasestumisvõimalusi mitte üks teps. Kõik rasedused on 1-2 proovimiskuu ajal õnnestunud.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 02.08 11:38; 07.08 14:17; 08.08 07:00; 17.08 04:11; 21.08 11:54; 28.08 00:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oeh…tanaseks PP 2 paeva hilinenud, RT negatiivne. Mul ei ole kunagi tsyklihaireid olnud, mis see siis nyyd on?

-Bad0

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.08 14:44; 22.08 16:43; 23.08 17:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka tänasega cd1, nagu arvata oli.

Tegin see tsükkel plaaniks toitumine korralikult ette võtta, eelmine läks veits käest ära ja võtsin poolteist kilo alla (ma niigi alakaaluline). Suvel isu vähem ja igast puuvilja marja palju, milles kaloraazi väga pole, aga suurtes kogustes kõhu täis teevad, nagu mulle neid süüa meeldib. Tegin omale exceli ja graafikud ja muud manti, selline projektipõhine lähenemine sobib mulle sellistes asjades. Eesmärgid natuke ulmelised, aga go broke or go home on ka suhtumine :D. Käiks see lapse saamine ka projektipõhiselt oleks eriti nitchevo, aga noh 😀 ei käi.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei, minul proge mõõdetud. Luteaalfaasi keskel ja tulemuseks 34nmol/L. Mis sellest siis nüüd arvata? OV on toimunud, sellele see viitab, aga kas see on muidu pigem madalamapoolne või täitsa OK? Nii palju, et tegin selle testi oma algatuslikult, olin veendunud, et mul proge madal ja kinnituse saades panen kohe viljatusarsti aja ja loodan mingile ravile 🙂 Aga võta näpust, päris jama see tulemus vist pole. Nii et mina nüüd ei teagi. Jääb veel kontrastainega juhade kontroll südamerahuks. No ei võta minu pea kinni, et miks ei õnnestu. Täitsa müstika kohe. Õnneks on aasta ja peale teinud selle töö, et ma ei võta seda enam südamesse, südames proovin leppida ja leida uusi väljakutseid elus – sest jah, tunnistan, mingiks ajaks see beebi planeerimine keeras ikka elu pahupidi (jätsingi mõned asjad tegemata/ planeerimata, sest äkki olen homme juba rase). Ootan oma oktoobri aega (kutsus aprillis tagasi poole aasta pärast, kui pole õnnestunud) ja kuulan põnevusega, mis võimalusi mulle pakkuda on.
Kurvastan koos nendega, kel ei õnnesunud, aga loodan siiki veel kuu lõppu kahe triibu uudiseid kuulda 🙂
Lu

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.08 09:24; 21.08 15:42; 27.08 13:20; 27.08 18:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin oli juttu One Step rasedustestidest. Minu Eesti e-poest tellitud O.S. testid ei näidanud midagi, 10-se tundlikkusega Biocardi ribatestidel juba mitu päeva ilusad triibud. Isegi Apotheka 25-ne näitas kenasti triibu ära, One Stepil oli ainult superhele asjandus. Need One Stepid on umbes kolm korda madalama tundlikkusega, kui pakend väidab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.08 16:01; 21.08 17:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin oli juttu One Step rasedustestidest. Minu Eesti e-poest tellitud O.S. testid ei näidanud midagi, 10-se tundlikkusega Biocardi ribatestidel juba mitu päeva ilusad triibud. Isegi Apotheka 25-ne näitas kenasti triibu ära, One Stepil oli ainult superhele asjandus. Need One Stepid on umbes kolm korda madalama tundlikkusega, kui pakend väidab.

Mina ka olen välismaistest foorumitest lugenud, et need one step testid paljudel ei näita rasedust, kui teiste brändide testidel juba pikemat aega tugevad triibud olemas on. Eks sellest vist tõesti ka üsna olematu hind nendel testidel ????

F.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.08 15:47; 16.08 13:18; 16.08 13:53; 16.08 18:05; 21.08 16:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kuidas kogemused one step ovulatsiooni ribakatega?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 21 korda. Täpsemalt 01.08 12:17; 01.08 21:09; 04.08 09:23; 04.08 10:51; 06.08 12:29; 07.08 08:31; 07.08 13:24; 07.08 21:25; 07.08 21:27; 08.08 14:42; 09.08 14:13; 10.08 08:28; 10.08 13:52; 14.08 10:16; 15.08 12:35; 19.08 08:45; 19.08 11:22; 19.08 13:52; 20.08 08:26; 21.08 16:57; 27.08 21:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kuidas kogemused one step ovulatsiooni ribakatega?

Pole midagi ette heita.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.08 16:01; 21.08 17:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Onestep OV-testid minu meelest väga oki-dokid. Rasedustestide kohapealt ei oska midagi öelda, pole kunagi mingeid triipe saanud ei tavaliste apeegi omadega ega ka onestep omadega.

Lu – Luteaalfaasi referentsväärtused on 8,58 – 68,4 nmol/L, Sinul seal keskpaigas ja seega minu hinnangul täiesti normis. Isegi I trimestrirasedatel võib see näit madalam olla 🙂 Hetkel mulle tundub, et proges asi siiski pole…

Elli-Ly

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei suutnud nädalavahetuseni kannatada, tegin testi ja polnud seal midagi. Mis muud kui jään punaseid ootama ja uuele ringile 🙁

KP

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.08 23:02; 11.08 16:33; 20.08 22:24; 21.08 20:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samuti CD1, nagu oodata oligi:(

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen peale vasaku munajuha eemaldamist 4 x (3 edukat, 1 katkemine) vasakul pool toimunud OV ajal rasedaks jäänud. Minu arst ütles kohe, et 1 munajuha eemaldamine ei vähenda rasestumisvõimalusi mitte üks teps. Kõik rasedused on 1-2 proovimiskuu ajal õnnestunud.

Jaa, seda ka minu arst ütles.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei-hei, tore näha, et paljud kellega veel koos kirjutasime on juba siit teemast mujale kolinud.
Ise võtsin natuke aja maha siit foorumist, aga aegajalt ikka lugemas käin.

Tahtsin küsida, et millisele viljatusarstile soovitaksite Tallinnad minna?
Neiud, kellel on endometrioos või kellele on lap tehtud, kelle juures käisite seda tegemas?

Minu küsimustest võite eeldada, rt oleme juba kaheksa tsüklit tühja paugutanud ????

Roosa Elevant

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.08 09:50; 24.08 16:04; 25.08 10:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei-hei, tore näha, et paljud kellega veel koos kirjutasime on juba siit teemast mujale kolinud.

Ise võtsin natuke aja maha siit foorumist, aga aegajalt ikka lugemas käin.

Tahtsin küsida, et millisele viljatusarstile soovitaksite Tallinnad

Neiud, kellel on endometrioos või kellele on lap tehtud, kelle juures käisite seda tegemas?

Minu küsimustest võite eeldada, rt oleme juba kaheksa tsüklit tühja paugutanud ????

Roosa Elevant

Mina käin ITK’s Külli Erlangi juures. Olen ka LAPi läbi teinud ja on ka endometrioos. Arstina on Erlang suurepärane.
Kahjuks ei ole õnnestunud rasedaks jääda veel. 6kuud proovimist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile! Pole ammu siia kirjutanud jãllegi aga mul nagu kâibki hooti. Pãevad hakkavad siis mega masendus ikka peal. Nüûdseks siis aasta ja kolm kuud triipe püüdnud. Kuna kõiks võtab aega siis mehe uuringu vastused sai tâna, no ideaaalses korras kõik. Mina muidugi nendest vastustest ei osanud midagi vâlja lugeda :D… Jârelikult peab asi ikkagi minus olema. Nüûd saabki asjaga edasi liikuda ja minul kõik testid asjad âra teha.
Aga no panustanud oleme ikka nii palju kui võimalik. Pãevad peaks mitte hakkama umbes nãdala pärast.
Palju õnne triibulistele ja kannatlikku meelt kes pole veel triipe saanud. Muidugu on “hea” seda öelda, eksole, eriti neile kes pikaajaliselt püüdnud juba ja mitte miskit…aga ei tohi meelt heita, küll saame me kõik oma triibud ☺

Kts.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.08 21:30; 22.08 13:31; 22.08 13:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elli-Ly… mul meeles, et te elate Tartus eks? Voibolla ma saan nüûd valesti aru aga vb on abiks…mina panin oma mehele arsti aja Medita kliinikusse (teeb koostööd haigekassaga) meeste arstile ja juba kahe nãdala pârast sai visiidile, kui mitte varem…ei mâletagi nii tâpselt. Perearst kirjutas saatelehe ja ûtlesingi et viljatus uuringule. Tehti kõik uuringud mis vâhegi sai. Ja vâga ruttu kàis kõik.

Kts.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.08 21:30; 22.08 13:31; 22.08 13:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kts – tänud info eest… juba uurin asja. Aga selles mõttes on probleem sama – tarvis oleks saatekirja, mis suunab ka otse analüüsidele, et kõik ühekorraga ära teha. Hetkel mul aga saatekiri vaid konsultatsiooni, kus peaks siis omakorda alles saama saatekirja analüüsideks… Hetkel ootangi arsti vastust sellele ja siis vaatab edasi mis saab 🙂

Hetkel ma isegi ei põe selle pärast, et see aeg nii kaugel on (1.oktoober), sest mingil põhjusel on mul sisemine rahu ja usk käimasolevasse tsüklisse (tean, tean, et ilmselt see kukkumine saab megavalus olema, aga mis teha).

Elli-Ly

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile

Kuigi ma olen seda foorumit juba mõnda aega lugenud postitan ma siia alles esimest korda, kuna olen otsustanud hakata ka triibupüüdjaks :).
Sõin umbes aasta aega beebipille (arst kirjutas mulle need, kuna mul olid ebaregulaarsed päevad ja ta arvas, et pillide söömine aitab seda parandada), kuid nüüd lõpetasin. Tean, et kehal võib minna mitu-mitu kuud aega, et taas normaalselt ilma pillideta funktsioneerida. Seega üritan positiivne olla, kuid mitte liiga palju loota. Praegu kasutan appi, et oma OV jälgida. Hiljem, kui päevad on normaalseks muutunud hakkan ilmselt OV-teste kasutama.

Soovin Teile kõigile edu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pikem tsykkel seekord siiski. CD1 :/

-Bad0

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.08 14:44; 22.08 16:43; 23.08 17:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka cd3 ja ootan arstiaega. Mis on 28 aug. Ja ka dr Sekavini juurde , seekord juba viljatusarti visiit, mitte nagu siiani. Saame kuulda mis plaanid tal on minuga. Selleks ajaks peaks ideaalis olema ov toimunud päev enne visiiti või siis samal päeval loodetavasti. Väike ärevs on sees. Aga kui tuleb samm edasi minna, siis tuleb.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Istun ja nukrutsen siin oma CD2-ga ja järsku sain aru, miks see kuu ei näkanud..ma olin ju tööreisil ovulatsiooni paiku! Ja OV see kuu oli palju hiljem kui tavaliselt ja siis ma enam ei testinud ka. Nojah. Vähemalt luteaalfaas on korralik 13 päeva.

-Bad0

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.08 14:44; 22.08 16:43; 23.08 17:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole ammu siia kirjutanud, kuigi lugemas käin suht igapäev. Minul see kuu nii kummaline tsükkel. CD 18 päevani oli kõik ok, siis hakkas kõht valutama nagu hakkaks päevad korraks ka määris siis kadus ära. Täna on cd 23 ja täpselt samamoodi hakkas määrima ja kõht häirivalt valutab. Ei teagi mis see nüüd siis on????

Mairi81

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Mul täna CD9 ja nägin imehead ja toredat unenägu. Unenägu oli järgmine:
Sattusin günekoloogi kabinetti läbivaatusele. Arst vaatab ultraheliga ja teatab, et ma olen rase. Mina ei suuda uskuda, arst ütleb, et nii see on ja vaatan ekraani. Ekraanil suur värviline ja ülidetailne pilt minu emakast, millel on näha kolm ümmargust embrüot. Arst juhib tähelepanu ühele embrüole ja viitab, et temal süda tuksub – nii oligi, tuksus. Mina ei suutnud uskuda, kas tõesti ja nüüd? Millal mul siis ovulatsioon oli üldse? Sellel tsüklil pole ju veel toimunud. Eile olin mehega vahekorras, kas juba sellest korrast nüüd rase? Mõtlesin, et pole võimalik, samas hinges olin nii-nii rõõmus. Arst teatas järgmise uudise, et sugu on juba teada ja sündimas on poiss. Minul rõõm läheb aina suuremaks, sest järjest kindlamaks saab tõsiasi, et saangi lõpuks emaks. Viimaks öeldi mulle, et tegemist on kuupäevase plastoga, mispeale sain aru, et siinkohal on juttu IVF puhul kasutusel olevatest terminitest. Arst küsis, et kas meil on olnud komplikatsioone rasestumisega, teatasin, et jah – kahe kuu pärast pidime IVF-le minema just. Unenägu lõppes sellega, et sammusin kabinetist välja, kusagilt olin saanud lillekimbu ja sammusin koju mehele rõõmsaid uudiseid teatama :).

Peale seda ärkasin ja rääkisin mehele nähtust, kes teatas selle peale, et nüüd tuleb kohe seemned sisse panna – nii ka tegime.

See kõik oli nii reaalne ja südantsoojendav, et unenäos proovisin kuidagi kindlaks teha, et asjad ikka päriselt ka nii on, et olengi rase. Arstilt küsisin umbes kümme korda, et kas tõesti on ikka nii?

Samas eile öösel oli ka huvitav olukord. Oli parasjagu CD8 ning ärkasin keset ööd ning tunnen, et jalgevahelt on jumala märg. Katsun käega – nõretasin vedelikust ning samas tundsin kohe ka tugevat kanget spetsiifilist lõhna. Mul turgatas kohe, et see on ovulatsioon (kuigi FLO näitab OV-d alles CD13-ks). Viimasest vahekorrast oli ka 5 päeva möödas, s.t et see rohke vedelik ja kange lõhn ei saanud tulla reaktsioonist spermaga. Võimalik, et seekord ongi tulemas lühem tsükkel, sest eelmine oli 3-4 päeva pikem.

Igaljuhul huvitav, mis nüüd saama hakkab… 🙂

Liblikas

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 21 korda. Täpsemalt 02.08 09:22; 02.08 12:24; 02.08 13:22; 05.08 09:48; 06.08 11:04; 07.08 08:28; 08.08 09:55; 09.08 11:55; 09.08 17:42; 12.08 10:15; 13.08 09:00; 13.08 09:34; 13.08 15:33; 14.08 08:34; 15.08 12:37; 16.08 09:01; 24.08 11:55; 26.08 20:47; 27.08 19:32; 31.08 10:50; 01.09 15:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aww, nii tore unenägu. Loodetavasti see täitub. ????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 211 kuni 240 (kokku 298 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Augusti triibupüüdjad 2019