Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Augusti triibupüüdjad 2019

Näitan 30 postitust - vahemik 241 kuni 270 (kokku 301 )

Teema: Augusti triibupüüdjad 2019

Postitas:
Kägu

Tere

Pole ammu siia kirjutanud, kuigi lugemas käin suht igapäev. Minul see kuu nii kummaline tsükkel. CD 18 päevani oli kõik ok, siis hakkas kõht valutama nagu hakkaks päevad korraks ka määris siis kadus ära. Täna on cd 23 ja täpselt samamoodi hakkas määrima ja kõht häirivalt valutab. Ei teagi mis see nüüd siis on🙄

Mairi81

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tere!

Mul täna CD9 ja nägin imehead ja toredat unenägu. Unenägu oli järgmine:
Sattusin günekoloogi kabinetti läbivaatusele. Arst vaatab ultraheliga ja teatab, et ma olen rase. Mina ei suuda uskuda, arst ütleb, et nii see on ja vaatan ekraani. Ekraanil suur värviline ja ülidetailne pilt minu emakast, millel on näha kolm ümmargust embrüot. Arst juhib tähelepanu ühele embrüole ja viitab, et temal süda tuksub – nii oligi, tuksus. Mina ei suutnud uskuda, kas tõesti ja nüüd? Millal mul siis ovulatsioon oli üldse? Sellel tsüklil pole ju veel toimunud. Eile olin mehega vahekorras, kas juba sellest korrast nüüd rase? Mõtlesin, et pole võimalik, samas hinges olin nii-nii rõõmus. Arst teatas järgmise uudise, et sugu on juba teada ja sündimas on poiss. Minul rõõm läheb aina suuremaks, sest järjest kindlamaks saab tõsiasi, et saangi lõpuks emaks. Viimaks öeldi mulle, et tegemist on kuupäevase plastoga, mispeale sain aru, et siinkohal on juttu IVF puhul kasutusel olevatest terminitest. Arst küsis, et kas meil on olnud komplikatsioone rasestumisega, teatasin, et jah – kahe kuu pärast pidime IVF-le minema just. Unenägu lõppes sellega, et sammusin kabinetist välja, kusagilt olin saanud lillekimbu ja sammusin koju mehele rõõmsaid uudiseid teatama :).

Peale seda ärkasin ja rääkisin mehele nähtust, kes teatas selle peale, et nüüd tuleb kohe seemned sisse panna – nii ka tegime.

See kõik oli nii reaalne ja südantsoojendav, et unenäos proovisin kuidagi kindlaks teha, et asjad ikka päriselt ka nii on, et olengi rase. Arstilt küsisin umbes kümme korda, et kas tõesti on ikka nii?

Samas eile öösel oli ka huvitav olukord. Oli parasjagu CD8 ning ärkasin keset ööd ning tunnen, et jalgevahelt on jumala märg. Katsun käega – nõretasin vedelikust ning samas tundsin kohe ka tugevat kanget spetsiifilist lõhna. Mul turgatas kohe, et see on ovulatsioon (kuigi FLO näitab OV-d alles CD13-ks). Viimasest vahekorrast oli ka 5 päeva möödas, s.t et see rohke vedelik ja kange lõhn ei saanud tulla reaktsioonist spermaga. Võimalik, et seekord ongi tulemas lühem tsükkel, sest eelmine oli 3-4 päeva pikem.

Igaljuhul huvitav, mis nüüd saama hakkab… 🙂

Liblikas

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 21 korda. Täpsemalt
Postitas:
Preggo

Aww, nii tore unenägu. Loodetavasti see täitub. 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nonii neiud, paljudel siin veel selle kuu ootusärevus ja kuigi peale kaheksat ebaõnnestunud tsüklit mul mingeid lootuseid augustiks polnud, tekkis täna 7DPO pealt ikkagi väike (l)ootus.

Mul on igakuu paremas munajuhas kerge valu peale ov. ja nii ka see kuu, aga paar päeva olen ka tunnetanud vasakut, mida tihti ei tähelda.
Asjatasime täna hommikul kalli mehega ning end korrastama minnes nägin, et väljunud “vooluses” on ka roosakat tooni. Ka seda on vahepeal enne päevasid juhtunud, et ma väga midagi selle pealt ei arvaks. Vahepeal päevadele juba väga lähedal olles on küll juhtunud, et mees nö päevad lahti seksinud (nali :D) aga samas päevadeni peaks veel olema viis päeva.
Aga mis “muret” tekitas oligi mõned tunnid hiljem, kui käisin dushi all ja kõht muutus väga valulikuks, et mõtlesingi, et päevad tulevad ikka ekstra vara. Valu oli väga tugev, aga mul ongi väga valulikud päevad, viskasin juba voodisse kägarasse ja palusin mehel valuvaigistit tuua, et siis kõige hullemaks juba valmis olla… ning minut hiljem oli valu kadunud. Täna vist testida mõttetu, homme?
Mis arvate, lamp valu, implementation valu?

Sorry pika ja keerulise romaani eest 😅

Roosa Elevant

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Täna siis CD12 ooo kuidas tunda et OV on tulemas. Täiskomplekt sümptomitega. Peab nüüd veel mehe ettevõtma. Aga seekord siis tuleb augusti triipudest loobuda ja septembrisse ülekolida.

Edu kes veel see kuu loota saavad. Teistega asjatame siis septembris edasi.

Ewe

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Oo, Roosa Elevant, mul põhimõtteliselt sama, v.a veritsus. DPO 7, mingid imelikud torked-valud. Ilmselgelt olen ma ennast juba rasedaks mõelnud 🙂
Testimiseks vast vara, järgmisel nädalal proovin.

Maasikas

Please wait...
Postitas:
Kägu

CD1 ja nii tuleb väike paus sisse… niimoodi sellest beebipüüdmisest aasta saabki. Masendav.

Teile ilusat püüdmis!

Roosa Elevant

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tere kõigile!

Nagu paljud varasemad postitajad, olen minagi teemat jälginud huviga paar kuud, ent kirjutada pole varem söandanud.
Pere loomise plaan käimas neljandat tsüklit, siiamaani igasuguste arenguteta.
Alguses oli lootus, et nagunii läheb kohe õnneks. Agarusest sai testegi hulgim tehtud, nüüd 3 kuud hiljem ei hakka suuri ootusi üles puhuma. Seda valusam kukkumine on.
Vanust 34, lapsi pole. Tsükkel regulaarne ja üldiselt tunnen ka ovulatsiooni toimumist vägagi tugevalt.
Ei teagi nüüd, kas vähese harjutamise viga või vanusega kaasnev toredus. Sel kuul triipe ei oota, aga septembri alguses küll.
Soovin kõigile samas olukorras olijatele eelkõige vist palju triipe!

Mann (34)

Please wait...
Postitas:
Tuu-tiki

Tere!

Olin vahepeal puhkusel, nüüd tagasi.
Triipe püüdnud üle 2.5 aasta.

Käisin kohe pärast puhkust ka arstil (kolisime ITK-st Nova Vitasse), järgmiste sammudena on nüüd kohe pärast algavaid päevi (pidid eile algama, täna veel pole miskit näha) uuesti UH-sse, et arst jälile saaks, miks päevad nii lühikeseks on jäänud (napilt 1.5 päeva).
Teise sammuna määran OV-testidega OV, annan sellest arstile teada ja siis selle järgi määrab ta hüsteroskoopia kuupäeva Fertilitases (ITK-s tehti mulle ka kunagi hüsteroskoopia, aga mingil põhjusel 4.tsüklipäeval, kui midagi kasulikku näha ei ole).
Selle tulemuste põhjal siis arst otsustab, kas peaks ka LAP-ile mind saatma (seda pole siiamaani tehtud, muretsema pani teda ca 15 aastat tagasi läbi põetud klamüüdia).
Ja siis mingi aeg vast saabub teine IVF, seekord siis eeldatavasti pikk skeem.
(Esimene IVF oli maikuus, lühike skeem, kõik viljastunud rakud surid kuuendal päeval ära).

Kuna vahepeal hoidsin ennast päris mitu kuud triibuteemast eemal – ei teinud OV-teste ega mõõtnud basaali – siis nüüd on isegi täitsa selline tunne, et võiks sellega jälle tegeleda.
Võibolla muidugi on juhtunud see utooopia, et muretu puhkusel olek ja viimased 3-4 päeva alakõhus olnud pakitsus toovad hoopis triibud! Imesid ju juhtub, ma tean küll! 😀

Igatahes – kiireid triipe kõigile!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tere!

Tuu-tiki, loodame, et nii lähebki, et saad juba triibud.
Mina sain ka täna triibud, aga mitte rasedustestile, vaid OV testile – selged ja tugevad. Hommikul ärkasin jälle nii, et jalgevahe märg koos selle kange lõhnaga. Pool päeva kõht valutas ka, seetõttu testisingi, et keha andis tunda tugevalt. FLO näitab muidu OV-d alles kolme päeva pärast, aga seekord siis ongi kindlalt varem. Ju siis peab nii olema.

Tervitusi kõigile,
Liblikas

Please wait...
Postitas:
Tuu-tiki

Aitäh, Liblikas, lootus on suur!
Täna endiselt pole punastest kippu ega kõppu, käsil CD31. Tavaline tsükkel on 28-29 päeva.
Noh, ootame veel. Testima hakkaks võibolla ülehomme kõige varem, ei taha ühe joonega testi näha. Alakõhus on mitu päeva selline tunne, nagu oleks kohe punased kohal ja alaselg valutab ka. Muud pole nagu vist miskit.

Kiireid triipe kõigile!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul oli OV mitu päeva tagasi ja noh lootused kõrgel. Aga seda korda asi kuidagi teisit. Kass kes olnud majas üle 6 aasta lausa paaniliselt iga võimalik hetk ronib mulle kõhule magama ja kui ära ajan läheb ikka küünte näitamiseks. Muidu on kass iseenda peremees ja eksisteerime majas lihtsalt koos. Huvitav kas pika sabaga rasedustest.

Ewe

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tuu-tiki – kõlab küll, nagu oleks aeg ja oled oma triibud juba ammu ära teeninud 🙂 Ehk siis pöidlad pihus. Ehk kuuleme juba paari päeva pärast triibu uudiseid.
Minu tsükkel ka kohe nagu meelega üllatab mind. Muidu nii kindel 10-11 päeva luteaalfaas on nüüd juba 12päevaseks veninud. Eile tegin rt – negatiivne (no õhtusest ja tundlikus 25). Basaal on üleval, alaselg valutab, korra oli päevade hakkamise tunne ja nüüd seegi kadunud. Ehk siis lihtsalt venib tsükli teine pool mingil põhjusel pikemaks. Ov on testiga kinldaks tehtud ja hiljem ei toimunud. Seekord lootsin väga, kuna ma üle pika aja nii selgelt tundsin ov-toimumist. Aga ju siis pole veel õige hetk. Lohutab vaid kirja pandud arsti aeg – ehk toimub edasi uurimine, miks ei õnnestu juba aasta ja peale see titetegu.
Lu

Please wait...
Postitas:
Tuu-tiki

Mul käed värisevad ja nutt on kurgus, aga tegin just tööjuures testi, sest sõbrad kutsusid välja ja: ma ei kujuta seda ju ette?

See ongi päriselt päris??

Please wait...
Postitas:
Elli-Ly

Tuu-tiki – näeb vähemalt välja küll päris :O Oli kah aeg! Palju-palju õnne!!! 😉

Please wait...
Postitas:
Kägu

no see on supper uudis, Tuu-tiki 🙂
palju palju õnne! Selline ime peale 2.5 aastat. Annab lootust teistelegi 🙂
Lu

Please wait...
Postitas:
Kägu

Suured õnnesoovid Tuu-tiki!

Mann(34)

Please wait...
Postitas:
chikibriki

ooo! Ma mõtlesin just, et suht triibuvaene kuu see old. Hea meel, et keegigi päästis!

Please wait...
Postitas:
Aine

Tuu-tiki – super, super, super äge! Palju õnne!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tuu-tiki, super-super uudised! Ma olen Sulle nii kaasa elanud, sest olen end samastanud paljuski Sinuga (varasemalt lapsi pole, pikalt proovitud, vanus 35+ ja IVF päevakorras). Nii palju lootust annab Sinu juhtum praegu ja ülitore, et ikkagi loomulikul teel just rasestusid. Kas need on Su elu esimesed rt triibud, mida Su silmad näevad? 🙂

Liblikas (35)

Please wait...
Postitas:
ilussuvi

Tuu-tiki, nii ilusad triibud! Mullegi tuleb pisar silma praegu..kui ise saaksin sellise testi, siis ilmselt nutaksin lahinal. Palun räägi lühidalt, millise kadalipu oled läbinud?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul käed värisevad ja nutt on kurgus, aga tegin just tööjuures testi, sest sõbrad kutsusid välja ja: ma ei kujuta seda ju ette?

See ongi päriselt päris??

Tuu-tiki, palju õnne Sulle!

Vapper (23+4)

Please wait...
Postitas:
Soft

Muidu poleks sisse loginud, aga Tuu-Tikile õnnesoovimiseks tegin seda.

Oh mul on nii hea meel sinu pärast 🙂 🙂

Minust endast: Tabletivaba olnud 2018 juuli algusest. See kuu oli ov selline kergem ja usku ka pole olnud eriti (lootus on ikka). Täna flo järgi cd 22. Muidu olid pikalt tsüklid 24. päevased, siis nüüd on olnud 23, 27 ja miskipärast usun ov tunnetamise järgi, et see kord tuleb 25 päeva.

Ootan reedet, sest siis Sekavini juurde ja ehk saan ma ka mingid uuringud, mida minu elukohas teha ei taheta. Kasvõi ultraheli, et mul asjad toimivad või ma ei teagi, mida ma peaks küsima. Perearstil olen kilpnäärme kontrolliks vereproovi teinud aprillis. Ma olen siit lugenud küll, alla/üle mille peaks näitajad olema, aga ausalt öeldes ei mäleta. Minu tulemused olid: ferritiin – 16,13, folaat 19,36, tsh – 0,771 ja vitamiin b12 – 324,7.

Olen foolhapet vahelduva eduga söönud. Nüüd juuli-august ei võtnud..

Eelnevalt on 2 last. Ideaalis soovime kahte last veel.

Please wait...
Postitas:
Blondu1

Woow Tuu-tiki!!!! Palju palju õnne!! Need nii ilusad triibud😊

Minul enda tundmuste ja tsükleid/appi arvestades toimus ov eile/täna eelduste kohaselt. Sest pühapäeval asjatades andis parem munasari tunda. Ka nö muna tunne oli nagu Elli-Ly on maininud. Dpo-si veel ei loe, selgub homme arsti juures, kas olnud või tulemas jne. Ja ka mõtted meil mehega ivfi juures samuti, kui muud väljapääsu pole. Mööda sai emakavälisest 9 kuud. Reaalselt sellest püüdnud 8 kuud. Mees lohutab küll, et eelmine rasedus mis lõppes nii , lase ka ennast oodata 1a 9kuud. Aga mina võtan asja reaalsemalt natuke, pole aega oodata, et ehk sama kaua vms. Vaid tegutseda tuleb😊

Please wait...
Postitas:
Kiksu

Palju õnne Tuu-tiki! 🙂 Väga vahva, et enne ivfi said ise triibud!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Palju õnne! Kas päevad juba hilinenud või tead mitmes dpo? Triip korralik igaljuhul.
Minul täna ov päev ja edasi tuleb üks pikk küünte närimine nagu ikka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hakkasime triipe püüdma september 2018. Sain kiirelt oktoobris triibud, kuid novembris rasedus katkes. Oh neid pisaraid…

4 päeva tagasi ilumusid kauaoodatud triibud 🙂

Varasemate kuudega muutsin paari asja, milleks on kohvi tarbimise vähendamine ning mehele sai ostetud viljakusvitamiinid 🙂

Loodan parimat! 🤗

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Palju palju õnne Tuu-tiki 🙂

L.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
2 poja emme

Tuu-tiki tegid kohe kadedaks, aga PALJU ÕNNE!

Please wait...
Postitas:
ilussuvi

Woow Tuu-tiki!!!! Palju palju õnne!! Need nii ilusad triibud😊

Minul enda tundmuste ja tsükleid/appi arvestades toimus ov eile/täna eelduste kohaselt. Sest pühapäeval asjatades andis parem munasari tunda. Ka nö muna tunne oli nagu Elli-Ly on maininud. Dpo-si veel ei loe, selgub homme arsti juures, kas olnud või tulemas jne. Ja ka mõtted meil mehega ivfi juures samuti, kui muud väljapääsu pole. Mööda sai emakavälisest 9 kuud. Reaalselt sellest püüdnud 8 kuud. Mees lohutab küll, et eelmine rasedus mis lõppes nii , lase ka ennast oodata 1a 9kuud. Aga mina võtan asja reaalsemalt natuke, pole aega oodata, et ehk sama kaua vms. Vaid tegutseda tuleb😊

Hei, Blondu! Kas tõesti sul nädal peale päevade algust on juba ov? Sul vist nii lühike tsükkel ,seetõttu on nii? Meil algasid päevad üsna samal ajal, aga mul ov-ni veel nädal aega, võib-olla paar päeva vähem..Aga mul tsükkel 26-27 päeva.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 241 kuni 270 (kokku 301 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Augusti triibupüüdjad 2019