Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Augusti triibupüüdjad 2020

Näitan 18 postitust - vahemik 121 kuni 138 (kokku 138 )

Teema: Augusti triibupüüdjad 2020

Postitas:

Minul see kuu ei ōnnestunud. Jään ka septembrit ootama! Tsükkel venis päeva pikemaks kui eelmine kord, nii et korraks jōudsin juba testimiselegi mōelda. Aga ei olnudki kahjuks vaja seekord.

Hs27, mis tundlikkusega test sul oli? 25-ne veel ei pruugigi vist näidata.

Lili

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 04.08 14:41; 05.08 13:33; 06.08 16:58; 06.08 22:41; 10.08 13:24; 12.08 14:57; 13.08 22:48; 17.08 14:26; 23.08 14:53; 24.08 12:16; 29.08 22:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul see kuu ei ōnnestunud. Jään ka septembrit ootama! Tsükkel venis päeva pikemaks kui eelmine kord, nii et korraks jōudsin juba testimiselegi mōelda. Aga ei olnudki kahjuks vaja seekord.

Hs27, mis tundlikkusega test sul oli? 25-ne veel ei pruugigi vist näidata.

Lili

biocard varajane sellel 10 tundlikus
Hs27

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 20 korda. Täpsemalt 04.08 23:55; 06.08 15:18; 12.08 10:39; 12.08 16:39; 13.08 15:22; 14.08 11:27; 19.08 11:50; 22.08 20:05; 22.08 21:02; 22.08 21:04; 22.08 21:09; 22.08 21:54; 23.08 17:46; 26.08 15:54; 28.08 10:50; 28.08 18:33; 29.08 20:23; 29.08 21:52; 29.08 22:43; 02.09 23:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Krissukene18, Kerli 26. ????

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.08 19:20; 28.08 19:27; 30.08 23:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun tagasihoidlikult.
Olen 32a, 11a laps juba olemas meil, mõlemad mehega terveks tunnistatud. 1,3a püütud triipe aga tulemuseks suur null.

Huvitav tendets viimase aasta jooksul > Tsükkel pigem pikeneb, menses ise ka kestab 8 päeva (vahest isegi 9s päev määrib veel). Lisandunud on väga häirivad iiveldushood enne päevi. Arstiga suhtlen iga kuu nendel teemadel, kelle vastus on alati : “loodame ikka veel heale õnnestumisele, uurimiseks pole veel põhjust”. Hakkan juba tüdinema ja lootus kustumas …

Edu kõigile triibupüüdmisel!
I.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 31.08 10:38; 02.09 10:11; 03.09 14:38; 04.09 11:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naljakas, et triipe püüdes tõesti tsükkel veidi muudab end. Mul pigem lühemaks jäänud. Triipe püüdma hakates oli umbes 28-29päeva. Nüüd 26 – 27 päeva.
Aga hea on näha, et ma pole ainus, kes püüab veidi kauem kui mõned kuud. Mul augustiga nüüd püütud aasta ja 8kuud.
Hetkel tsükli 25 päev ja täna korra määris. Ka eile korra. Eks hoiatab ette, et kohe kohe on kohal.
Veel pole lootust jätnud aga vahelduva eduga ikka viskab olemise väga kurvaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun tagasihoidlikult.

Olen 32a, 11a laps juba olemas meil, mõlemad mehega terveks tunnistatud. 1,3a püütud triipe aga tulemuseks suur null.

Huvitav tendets viimase aasta jooksul > Tsükkel pigem pikeneb, menses ise ka kestab 8 päeva (vahest isegi 9s päev määrib veel). Lisandunud on väga häirivad iiveldushood enne päevi. Arstiga suhtlen iga kuu nendel teemadel, kelle vastus on alati : “loodame ikka veel heale õnnestumisele, uurimiseks pole veel põhjust”. Hakkan juba tüdinema ja lootus kustumas …

Edu kõigile triibupüüdmisel!

I.

Vaprad naised siin ikka. Minule käib igasuguse loogika vastu, et nii pikalt proovinud, terveks tunnistatud ja ikka ei midagi. Kas arstid loodavad sellise aja peale ikka, et juhtub ime ja õnnestub ise rasedaks jääda? Milliseid uuringuid kummalegi senini tehtud on?

Vabandust, kui vastus pessimistlik tundub, aga olen lihtsalt ise juba liiga kaua üritanud ja lootusetuse tunne peal. Alles nüüd saame hakata tegelema tõsisemate uuringutega. Midagi peab viga olema, et noored inimesed ja rasedust pika proovimise peale kuidagi ei teki (oleme 30 ja 31 mehega), üritanud 2019 märtsist alates.

Andra

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 04.08 22:32; 06.08 13:29; 21.08 15:43; 24.08 17:09; 01.09 07:35; 02.09 19:26; 03.09 21:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina hetkel istun veel praeguse tsükli otsas, Cd36 hetkel. BBT järgi on mul temp püsinud kõrgena 20 päeva, üle 18 öeldakse, et suur võimalus raseduseks, aga ma ei tunne end absoluutselt kuidagi rasedana, Aprillis kui pos testi sain, siis olid 7DPO juba rindadest aru saada, et rase olen. Ja CD14 tegin viimase eelmisest rasedusest koju jäänud testi ära, see oli negatiivne ja ma ei julge uut testi ka osta, kuna ei taha seda neg testi pettumust kogeda. Meil saab varsti juba 5 aastat üritatud beebit saada ja seal sees Detsember 2015 katkemine ja nüüd Juuni peetumine. Ma kolasin vahepeal oma digiloos vanade uuringute tulemustes ja avastasin, et mul oli 3a tagasi AMH näit nii madal, mis peaks olema 10+ aastat vanemal naisel, miks antud arst midagi ei maininud on müstika. Seetõttu otsustasin, et lähikuudel lähen ikkagi viljatusraviarsti juurde tagasi, et saaksime uued proovid teha ja näha mis toimub. Selleks ajaks 4 kuud umbes möödas ka katkestamisest ehk paras aeg uuringutega alustamiseks. Kusjuures hoolimata sellest kõigest, siis tunnen ennast positiivselt ja usun, et küll meie beebi ka meie juurde tuleb varsti.

Olen nii palju peale viimast katkemist mõistnud, et iseenda keha armastamine ja hoidmine on väga tähtis. Kuna keha läks tegelikult veel suuremast stressist selle kõige (ja tegelikult ka nende aastatega) läbi kui mõistus, see mis stress kehaga teeb on tegelikult ikka ulme. Ega polnud vähe neid kordi, kui enne viimast rasedust keha kirusin, et miks ta ei võiks olla normaalne nagu teistel. Ah, ühesõnaga mis ma tahan öelda, et ärge lahutage keha ja mõistust ega hurjutage ennast. Välismaa foorumis kus olen on paar pikaaegset, kes tõesti jutust mis kirjutavad vihkavad oma keha, aga meie kehad on tegelikult supertublid ja meie ju ei tea millega nad koguaeg toime peavad tulema ja see iseenda hurjutamine pole keha suhtes aus ja kasuks ta kindlasti ei tule.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei õnnestunud minul ka augustikuus, 24ndal algas menses. Tsükli pikkus 27 päeva.
Appi järgi peaks nädala pärast OV olema, eks siis paistab 🙂
Teste endiselt ei plaani teha.

Roosinupp.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.08 11:05; 01.09 23:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun tagasihoidlikult.

Olen 32a, 11a laps juba olemas meil, mõlemad mehega terveks tunnistatud. 1,3a püütud triipe aga tulemuseks suur null.

Huvitav tendets viimase aasta jooksul > Tsükkel pigem pikeneb, menses ise ka kestab 8 päeva (vahest isegi 9s päev määrib veel). Lisandunud on väga häirivad iiveldushood enne päevi. Arstiga suhtlen iga kuu nendel teemadel, kelle vastus on alati : “loodame ikka veel heale õnnestumisele, uurimiseks pole veel põhjust”. Hakkan juba tüdinema ja lootus kustumas …

Edu kõigile triibupüüdmisel!

I.

Vaprad naised siin ikka. Minule käib igasuguse loogika vastu, et nii pikalt proovinud, terveks tunnistatud ja ikka ei midagi. Kas arstid loodavad sellise aja peale ikka, et juhtub ime ja õnnestub ise rasedaks jääda? Milliseid uuringuid kummalegi senini tehtud on?

Vabandust, kui vastus pessimistlik tundub, aga olen lihtsalt ise juba liiga kaua üritanud ja lootusetuse tunne peal. Alles nüüd saame hakata tegelema tõsisemate uuringutega. Midagi peab viga olema, et noored inimesed ja rasedust pika proovimise peale kuidagi ei teki (oleme 30 ja 31 mehega), üritanud 2019 märtsist alates.

Andra

Arst vist tõesti lootis, et juhtub ime. Isegi korra tuli lause, et IVF ikka suunatakse need, kellel pole vähemalt aasta õnnestunud ja võiks olla vähemalt 2-3 katkemist. See pole minu arvates OK, et ootame, millal katkeb….kellele seda hingevalu vaja? 🙂

Pessimistlik olen ka mina ise juba. Täiesti terved inimesed ju, 1 laps juba olemas koos aga vot see teine laps ei tule ega tule. Kasutasin OV teste, basaali mõõtsin jne … tänaseks olen loobunud igasugustest testidest, sest ei taha enam seda pinget ja ärevust.

Arsti ei tunne justkui huvi, kuigi võiks rohkem toetav olla – igat vastust peab nö suust välja kraapima. Mis analüüsid tehti – vereanalüüsid, külv võeti minul, UH; mehele tehti spermogramm, veri, kehamassi indeks isegi jm täisuuringud. 1,5a tagasi tehti kõik ja öeldi, et me oleme täiesti terved …

Mees käis nüüd uuesti arstil ja saadeti täiendavatele uuringutele. Mina pean oma aega ootama pm 2 kuud …

I.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 31.08 10:38; 02.09 10:11; 03.09 14:38; 04.09 11:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ikka ka olemas, käin lugemas rohkem, sest ega kirjutada nagu oohe polegi midagi. Praegu ootan, pp peaks kohal olema 9 päeva pärast(loodan, et ehk ikka ei ole). Katsun tugev olla ja mitte liiga vara testida. ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina nüüd kirjutasin, et testin 02.09 ja tunne oli tollal muidugi peast täitsa rase????
Vahepeal ma siiski suutsin ennast mitte rasedaks mõelda… 29.08 käisin sünnipäeval ja igaksjuhuks tegin testi, et otsisin võimalust siidrit juua. Test oligi negatiivne ja kaks klaai siidrit läks nagu tühja auku ????‍♀️
Kuna mul neid teste kodus liiga palju on, siis ajaviiteks tegin testi ka 31.08, mis oli samuti negatiivne.
Mitu korda juba mõtlesin, et kirjutan siia, et kus on Septembri triibupüüdjate nurk? Et kas keegi teeks valmis juba, mul hirmus isu kolida..
Kuna mul neid teste endiselt mitu oli, siis mõtlesin, et ah teen ikka täna ka, õigel päeval. Tunne on nagu selline enam-vähem, nii ja naa. Peast täpselt sama rase, nagu üks päev peale katsetamist.. Täna hommikul sain testile JÄLLE õrna triibu. Sellise, nagu oli ka minu eelmise rasedusega..
Kuna mul on neid teste endiselt kodus veel mitu, siis hakkan neid nüüd igal hommikul tegema, sest kisub vist meeldivaks see olemine ????‍♀️????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun tagasihoidlikult.

Olen 32a, 11a laps juba olemas meil, mõlemad mehega terveks tunnistatud. 1,3a püütud triipe aga tulemuseks suur null.

Huvitav tendets viimase aasta jooksul > Tsükkel pigem pikeneb, menses ise ka kestab 8 päeva (vahest isegi 9s päev määrib veel). Lisandunud on väga häirivad iiveldushood enne päevi. Arstiga suhtlen iga kuu nendel teemadel, kelle vastus on alati : “loodame ikka veel heale õnnestumisele, uurimiseks pole veel põhjust”. Hakkan juba tüdinema ja lootus kustumas …

Edu kõigile triibupüüdmisel!

I.

Vaprad naised siin ikka. Minule käib igasuguse loogika vastu, et nii pikalt proovinud, terveks tunnistatud ja ikka ei midagi. Kas arstid loodavad sellise aja peale ikka, et juhtub ime ja õnnestub ise rasedaks jääda? Milliseid uuringuid kummalegi senini tehtud on?

Vabandust, kui vastus pessimistlik tundub, aga olen lihtsalt ise juba liiga kaua üritanud ja lootusetuse tunne peal. Alles nüüd saame hakata tegelema tõsisemate uuringutega. Midagi peab viga olema, et noored inimesed ja rasedust pika proovimise peale kuidagi ei teki (oleme 30 ja 31 mehega), üritanud 2019 märtsist alates.

Andra

Arst vist tõesti lootis, et juhtub ime. Isegi korra tuli lause, et IVF ikka suunatakse need, kellel pole vähemalt aasta õnnestunud ja võiks olla vähemalt 2-3 katkemist. See pole minu arvates OK, et ootame, millal katkeb….kellele seda hingevalu vaja? ????

Pessimistlik olen ka mina ise juba. Täiesti terved inimesed ju, 1 laps juba olemas koos aga vot see teine laps ei tule ega tule. Kasutasin OV teste, basaali mõõtsin jne … tänaseks olen loobunud igasugustest testidest, sest ei taha enam seda pinget ja ärevust.

Arsti ei tunne justkui huvi, kuigi võiks rohkem toetav olla – igat vastust peab nö suust välja kraapima. Mis analüüsid tehti – vereanalüüsid, külv võeti minul, UH; mehele tehti spermogramm, veri, kehamassi indeks isegi jm täisuuringud. 1,5a tagasi tehti kõik ja öeldi, et me oleme täiesti terved …

Mees käis nüüd uuesti arstil ja saadeti täiendavatele uuringutele. Mina pean oma aega ootama pm 2 kuud …

I.

Mis mõttes vaja oodata katkemisi? Kui rasedust ei teki, siis ei saa ju midagi katkeda.

Kas olete muidu viljatusarstil käinud? Mina loodan just mehe poolelt, et tehakse põhjalikumad analüüsid, kuna tema meditsiiniline taust annab alust arvata, et probleem seal.

Samas tahaks ise ka mingeid baas analüüse. Mida võiks küsida? Kardan, et juhtub olema passiivne arst, kes suhtumisega, et noored ja küll veel jõuate.

Andra

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 04.08 22:32; 06.08 13:29; 21.08 15:43; 24.08 17:09; 01.09 07:35; 02.09 19:26; 03.09 21:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oiii AitaLeida hoian sulle tugevalt pöidlaid ????????????

Krissukene18

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt 03.08 13:26; 04.08 09:20; 04.08 14:14; 05.08 08:18; 05.08 10:19; 05.08 13:14; 06.08 09:05; 06.08 16:38; 10.08 12:01; 13.08 09:21; 13.08 11:51; 13.08 13:23; 14.08 07:19; 14.08 08:06; 14.08 08:23; 14.08 10:43; 16.08 09:14; 16.08 11:48; 02.09 19:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kolin ka septembrisse . 31 hakkasid punased 🙁 . no õudne miks tsükkel mängib nii . 🙁
Hs27

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 20 korda. Täpsemalt 04.08 23:55; 06.08 15:18; 12.08 10:39; 12.08 16:39; 13.08 15:22; 14.08 11:27; 19.08 11:50; 22.08 20:05; 22.08 21:02; 22.08 21:04; 22.08 21:09; 22.08 21:54; 23.08 17:46; 26.08 15:54; 28.08 10:50; 28.08 18:33; 29.08 20:23; 29.08 21:52; 29.08 22:43; 02.09 23:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun tagasihoidlikult.

Olen 32a, 11a laps juba olemas meil, mõlemad mehega terveks tunnistatud. 1,3a püütud triipe aga tulemuseks suur null.

Huvitav tendets viimase aasta jooksul > Tsükkel pigem pikeneb, menses ise ka kestab 8 päeva (vahest isegi 9s päev määrib veel). Lisandunud on väga häirivad iiveldushood enne päevi. Arstiga suhtlen iga kuu nendel teemadel, kelle vastus on alati : “loodame ikka veel heale õnnestumisele, uurimiseks pole veel põhjust”. Hakkan juba tüdinema ja lootus kustumas …

Edu kõigile triibupüüdmisel!

I.

Vaprad naised siin ikka. Minule käib igasuguse loogika vastu, et nii pikalt proovinud, terveks tunnistatud ja ikka ei midagi. Kas arstid loodavad sellise aja peale ikka, et juhtub ime ja õnnestub ise rasedaks jääda? Milliseid uuringuid kummalegi senini tehtud on?

Vabandust, kui vastus pessimistlik tundub, aga olen lihtsalt ise juba liiga kaua üritanud ja lootusetuse tunne peal. Alles nüüd saame hakata tegelema tõsisemate uuringutega. Midagi peab viga olema, et noored inimesed ja rasedust pika proovimise peale kuidagi ei teki (oleme 30 ja 31 mehega), üritanud 2019 märtsist alates.

Andra

Arst vist tõesti lootis, et juhtub ime. Isegi korra tuli lause, et IVF ikka suunatakse need, kellel pole vähemalt aasta õnnestunud ja võiks olla vähemalt 2-3 katkemist. See pole minu arvates OK, et ootame, millal katkeb….kellele seda hingevalu vaja? ????

Pessimistlik olen ka mina ise juba. Täiesti terved inimesed ju, 1 laps juba olemas koos aga vot see teine laps ei tule ega tule. Kasutasin OV teste, basaali mõõtsin jne … tänaseks olen loobunud igasugustest testidest, sest ei taha enam seda pinget ja ärevust.

Arsti ei tunne justkui huvi, kuigi võiks rohkem toetav olla – igat vastust peab nö suust välja kraapima. Mis analüüsid tehti – vereanalüüsid, külv võeti minul, UH; mehele tehti spermogramm, veri, kehamassi indeks isegi jm täisuuringud. 1,5a tagasi tehti kõik ja öeldi, et me oleme täiesti terved …

Mees käis nüüd uuesti arstil ja saadeti täiendavatele uuringutele. Mina pean oma aega ootama pm 2 kuud …

I.

Mis mõttes vaja oodata katkemisi? Kui rasedust ei teki, siis ei saa ju midagi katkeda.

Kas olete muidu viljatusarstil käinud? Mina loodan just mehe poolelt, et tehakse põhjalikumad analüüsid, kuna tema meditsiiniline taust annab alust arvata, et probleem seal.

Samas tahaks ise ka mingeid baas analüüse. Mida võiks küsida? Kardan, et juhtub olema passiivne arst, kes suhtumisega, et noored ja küll veel jõuate.

Andra

Ma ei tea .. kas ma olen sattunud kummalise arsti otsa? Aga jah, öeldi, et kui pole katkenud rasedusi, siis pole ju alust arvata, et midagi viga on. Et täiesti terved inimesed võivadki üritada ka 3 aastat ja siis alles “näkkab”. Ehk et üleliigne mõtlemine ja stress mõjutavad. Eks oma tõde seal kindlasti ka on.

Viljatusarstil ei ole käinud, kuna ka selle kohta öeldi, et viljatud me mehega ei ole ju (mehe spermogramm oli hea tulemusega ning minul näitas ka UH, et emakas ja munajuhad kõik korras), 1 laps ju olemas. Lihtsalt 11 aastat vanemad. 😀 Nii naljakas jutt kohati … Pean vist ise viljatusarstile aja panema või loodan, et 2 kuu pärast juba suunab arst.

Mehele tehakse nüüd uuesti spermogramm, veri, uriin ja lisaks saadetakse eesnäärme uuringule (väga ebameeldiv protseduur meestele…) ka, et välistada igasuguseid kõrvalekaldeid ja põletikke. Mina ootan veel u. 2 kuud oma aega aga vahetasin ka arsti.

I.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 31.08 10:38; 02.09 10:11; 03.09 14:38; 04.09 11:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun tagasihoidlikult.

Olen 32a, 11a laps juba olemas meil, mõlemad mehega terveks tunnistatud. 1,3a püütud triipe aga tulemuseks suur null.

Huvitav tendets viimase aasta jooksul > Tsükkel pigem pikeneb, menses ise ka kestab 8 päeva (vahest isegi 9s päev määrib veel). Lisandunud on väga häirivad iiveldushood enne päevi. Arstiga suhtlen iga kuu nendel teemadel, kelle vastus on alati : “loodame ikka veel heale õnnestumisele, uurimiseks pole veel põhjust”. Hakkan juba tüdinema ja lootus kustumas …

Edu kõigile triibupüüdmisel!

I.

Vaprad naised siin ikka. Minule käib igasuguse loogika vastu, et nii pikalt proovinud, terveks tunnistatud ja ikka ei midagi. Kas arstid loodavad sellise aja peale ikka, et juhtub ime ja õnnestub ise rasedaks jääda? Milliseid uuringuid kummalegi senini tehtud on?

Vabandust, kui vastus pessimistlik tundub, aga olen lihtsalt ise juba liiga kaua üritanud ja lootusetuse tunne peal. Alles nüüd saame hakata tegelema tõsisemate uuringutega. Midagi peab viga olema, et noored inimesed ja rasedust pika proovimise peale kuidagi ei teki (oleme 30 ja 31 mehega), üritanud 2019 märtsist alates.

Andra

Arst vist tõesti lootis, et juhtub ime. Isegi korra tuli lause, et IVF ikka suunatakse need, kellel pole vähemalt aasta õnnestunud ja võiks olla vähemalt 2-3 katkemist. See pole minu arvates OK, et ootame, millal katkeb….kellele seda hingevalu vaja? ????

Pessimistlik olen ka mina ise juba. Täiesti terved inimesed ju, 1 laps juba olemas koos aga vot see teine laps ei tule ega tule. Kasutasin OV teste, basaali mõõtsin jne … tänaseks olen loobunud igasugustest testidest, sest ei taha enam seda pinget ja ärevust.

Arsti ei tunne justkui huvi, kuigi võiks rohkem toetav olla – igat vastust peab nö suust välja kraapima. Mis analüüsid tehti – vereanalüüsid, külv võeti minul, UH; mehele tehti spermogramm, veri, kehamassi indeks isegi jm täisuuringud. 1,5a tagasi tehti kõik ja öeldi, et me oleme täiesti terved …

Mees käis nüüd uuesti arstil ja saadeti täiendavatele uuringutele. Mina pean oma aega ootama pm 2 kuud …

I.

Mis mõttes vaja oodata katkemisi? Kui rasedust ei teki, siis ei saa ju midagi katkeda.

Kas olete muidu viljatusarstil käinud? Mina loodan just mehe poolelt, et tehakse põhjalikumad analüüsid, kuna tema meditsiiniline taust annab alust arvata, et probleem seal.

Samas tahaks ise ka mingeid baas analüüse. Mida võiks küsida? Kardan, et juhtub olema passiivne arst, kes suhtumisega, et noored ja küll veel jõuate.

Andra

Ma ei tea .. kas ma olen sattunud kummalise arsti otsa? Aga jah, öeldi, et kui pole katkenud rasedusi, siis pole ju alust arvata, et midagi viga on. Et täiesti terved inimesed võivadki üritada ka 3 aastat ja siis alles “näkkab”. Ehk et üleliigne mõtlemine ja stress mõjutavad. Eks oma tõde seal kindlasti ka on.

Viljatusarstil ei ole käinud, kuna ka selle kohta öeldi, et viljatud me mehega ei ole ju (mehe spermogramm oli hea tulemusega ning minul näitas ka UH, et emakas ja munajuhad kõik korras), 1 laps ju olemas. Lihtsalt 11 aastat vanemad. ???? Nii naljakas jutt kohati … Pean vist ise viljatusarstile aja panema või loodan, et 2 kuu pärast juba suunab arst.

Mehele tehakse nüüd uuesti spermogramm, veri, uriin ja lisaks saadetakse eesnäärme uuringule (väga ebameeldiv protseduur meestele…) ka, et välistada igasuguseid kõrvalekaldeid ja põletikke. Mina ootan veel u. 2 kuud oma aega aga vahetasin ka arsti.

I.

Kergelt kummaline suhtumine arstil. Naiste probleemide puhul on päris mitneid selliseid asju, mida lihtsalt tavapärase UH käigus ei tuvastatata: munajuhade läbitavus, endometrioos, hormonaalsed takistused, OV toimumine (jälgima peab kindlal tsükli ajal, et kinnitada) jne.

Olen aru saanud, et kui meespool terveks tunnistatud ja 1-2 aasta jooksul niisama pole õnnestunud, siis on mitmeid nimetatud asju vaja ka naisel kontrollida. Sõltuvalt probleemist saab määrata ravi.

On ju neid juhtumeidki, kus mõlemad osapooled terveks tunnistatud ning pikas ebaõnnestumise jadas pannakse diagnoosiks seletamatu viljatus, mis on juba üks näidustusi IVF-i proovimiseks.

Kusjuures minul on ka varasemast laps olemas, aga pikk vahe ning uus partner. See ei ole seega mingi argument, et “kõik korras”, aastad mööduvad ju pidevalt ning nooremaks ei jää keegi.

Andra

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 04.08 22:32; 06.08 13:29; 21.08 15:43; 24.08 17:09; 01.09 07:35; 02.09 19:26; 03.09 21:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kergelt kummaline suhtumine arstil. Naiste probleemide puhul on päris mitneid selliseid asju, mida lihtsalt tavapärase UH käigus ei tuvastatata: munajuhade läbitavus, endometrioos, hormonaalsed takistused, OV toimumine (jälgima peab kindlal tsükli ajal, et kinnitada) jne.

Olen aru saanud, et kui meespool terveks tunnistatud ja 1-2 aasta jooksul niisama pole õnnestunud, siis on mitmeid nimetatud asju vaja ka naisel kontrollida. Sõltuvalt probleemist saab määrata ravi.

On ju neid juhtumeidki, kus mõlemad osapooled terveks tunnistatud ning pikas ebaõnnestumise jadas pannakse diagnoosiks seletamatu viljatus, mis on juba üks näidustusi IVF-i proovimiseks.

Kusjuures minul on ka varasemast laps olemas, aga pikk vahe ning uus partner. See ei ole seega mingi argument, et “kõik korras”, aastad mööduvad ju pidevalt ning nooremaks ei jää keegi.

Andra

Andra, vastan Sulle SEPT grupis 🙂

I.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 31.08 10:38; 02.09 10:11; 03.09 14:38; 04.09 11:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui lihtne on teil oma arste kätte saada? Jääb mulje, et kodulehel olev info ja tegelikud vastuvõtuajad erinevad teineteisest. Miks? Teinekord võib helistada pool päeva, iga 20 minuti tagant, kui peaks info kohaselt olema vastuvõtt, aga keegi ei vasta telefonile.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.08 19:58; 04.09 18:20;
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 121 kuni 138 (kokku 138 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Augusti triibupüüdjad 2020