Esileht Lapse ootamine Augustibeebid 2022

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 68 )

Teema: Augustibeebid 2022

Postitas:
Kägu

Loodetavasti hakkab grupp juba peagi usinasti täituma! ????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina mina grupiliige 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere. Mina ka liitun.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täna sai aeg pandud 23.12 et rasedus arvele võtta, peaks olema siis 7+2???? kuidas teistel?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Liitun. Hetkel 5+5 ja ootan esimest arstiaega alles..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas enesetunded teil?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma vist pean ka selle grupiga liituma 😀 Eile sain ootamatult rasedustestile kaks triipu. Peres on hetkel 2,5 aastane tüdruk ja 9-kuune poiss. See uus rasedus ei olnud veel planeeritud ja olen ausalt öeldes kergelt šokis. Täna hommikusel testil oli triip heledam, kui eilsel, seega praegu proovin lihtsalt rahulikult oodata, et mis saama hakkab. Esmaspäeval arvatavasti panen arstiaja, kui selleks ajaks veel test positiivne on. Rasedust peaks olema umbes 4 nädalat hetkel ja vahepeal on kerge iiveldustunne.

S.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vanasti ikka pandi postituse lõppu enda hüüdnimi või midagi, nüüd ainult kõik Käod.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kus on sinu nime täht? 🙂

 

J.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul 5+3 hetkel. 10 päeva tagasi, kui testile ilmusid 2 ilusat triipu juba, panin kärsitusest kohe naistearstile aja. Täna oligi vastuvõtt ära, kuid ultrahelis polnud veel midagi näha .

Arst arvas kohe, et liiga vara veel. Panime uue aja 22.12.21

Ise olin nii õnnetu , et ei miskit näha veel. 🙁

Teste olen ikka teinud mõne päeva vahega igaksjuhuks, ja tänagi peale arsti kindluse mõttes veel ,, hetkega ilmus 2 tugev tugev punast triipu .

Enestunne on ka juba väga habras, Nii väsinud koguaeg, ja aeg ajalt löövad sellised päevadelaadsed torked ja naljakad mulinad ja “liblikad lendavad” tunded alakõhtu ja muidugi pidev pissihäda.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul 6+4. Helistasin kliinikumi kui sain pos. testi ja nad panid aja ämmaka juurde siis kui täitub 7 nädalat. Seega mõned päevad veel ootamist..

Triibud 4+2 olid väga tugevad, aga tegin siin ükspäev kindluse mõttes uue – testitriip kiirem ja tumedam kui kontroll. Rohkem ei hakka mässama, võtan rahulikult ????

Sümptomeid vähe. On jõhker väsimus juba teada saamise hetkest. Õhtul kl 5 olen täiesti läbi. Muidu olin pigem ööloom..

Iiveldust õnneks pole, tühja kõhtu aind ei talu, pean pidevalt sööma.

Aa, ja siuke depreka tunne on, olen muidu optimistlik ja rõõmus. Täna nutsin, sest ei märganud kliendi kirjas paari asja ????

C.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Liitun ka vaikselt teiega, tähtaeg praeguste arvutuste järgi 21.08 🙂

Hetkel veel sümptomeid otseselt pole, rinnad on valusad ja kõhus vahepeal veider tunne, aga muidu väga tsill.. aga noo vara ka veel.

Ootan teist last. Olen 30 🙂

praegu peaks olema 3+4 alles ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Liitun ka vaikselt teiega, tähtaeg praeguste arvutuste järgi 21.08 ????

Hetkel veel sümptomeid otseselt pole, rinnad on valusad ja kõhus vahepeal veider tunne, aga muidu väga tsill.. aga noo vara ka veel.

Ootan teist last. Olen 30 ????

praegu peaks olema 3+4 alles ????

Unustasin lisada, et kirjutas TJ

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul hetkel 5+2. Viimastel päevadel on hommikul süda paha ja pärastlõunaks tuleb hirmus väsimus. Olen 30 ning esimene rasedus. Arstiaeg on 30.12

E.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei! Liitun ka – Flo järgi täna 5+5 ning sümptomeid 0. Aga nii oli ka esimesega 🙂 tulemas siis teine väga oodatud laps. Arstiaeg 30.12 nagu ka E-l – on mida oodata onju 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Heihei,

Ei tea kas on vara veel liituda, aga täna sain oma esimese positiivse veretesti tulemuse.
Õde soovis õnne ja pani esimese UH aja, mis jääb aasta algusesse.

Hetke seisuga peaks siis olema 4+2 ja eeldatav tähtaeg on hetkel 21.08 ????

 

KN

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere

Minul hetkel 6+5 tänase seisuga. 2 triipu sain üle-eelmine reede. Mul juba nädala jagu iiveldust ja oksendamist. Kuna eilseks oli naistarsti juurde aeg olemas, siis ei hakanud tühistama. Nägin oma jubina ära ja süda juba lõi ilusti. Ma 32 ja teine laps tulekul, esimene saab kohe 14a.

K.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina sain nädal aega tagasi triibud, arstiaeg alles 7.01, siis peaks olema 8 nädalat täpselt. Varem ei hakka minema, sest suvel oli peetumine 6+ nädalal.

Eriti rõõmustada veel julgenud ei ole. Muret teeb ka see, et mul 2,5-aastane pidevalt haige on ja kooa temaga alati mina ka. ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võtan ka end ettevaatlikult siia ritta.. Ta umbes 22.08. Täpselt ei tea, tsükkel oli aina lühem viimasel ajal.

 

Viimase aasta jooksul on olnud järjest 2 peetumist, seega väike hirm on sees. Võtan teada saamise päevast alates duphastoni ja esmaspäeval on arsti aeg.

Tunnuseid vist pole, peavalu kimbutab. Iiveldus tegelikult ka kerge kipub olema.

Saagu meid siia palju ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hüppan ka pardale. Nädalaid 7+0. Esimene visiit oli 14.dets siis arst ütles et nädalaid mõõtude järgi vähem aga kuna oli IVF siis tean minuti pealt mitu nädalat. Viimane nädal mega väsimus, ainult vedelen diivanil. Lõuna ajal kui tööle hakkan minema, siis veidi iiveldab aga muidu enesetunne hea. Krõbistan aga vitamiine ja olen printsess herneteral.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No tervist!

Sain reedel üllatuse osaliseks 😛 kaks triipu rasedustestil! Arst ütles, et rasedus veel väike, nii 3-4nädalat ja uue aja ämmaemandale sain jaanuaris 🙂 kodus ees 1a4k laps 🙂

 

K.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere

Mina ka liitun, sain täna positiivse rasedustesti pärast 7 kuud proovimist. Maikuus oli peetumine ja katkestamine. Ootame teist last. Püüan olla positiivne, aga veidi ikka ärevus tungib hinge, loodetavasti kulgeb kõik siiski seekord hästi.

Kes siin duphastoni võtavad, kas teile on arst selle määranud eelneva peetumise tõttu?

 

Lumi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen see, kel oli 2 peetumist järjest aasta jooksul.

Käisin eile arsti juures selle mõttega, et saada retseptile pikendust Duphastoni jaoks. Arst oli äärmiselt meeldiv ja süvenes minu muresse. Kartsin, et vaadatakse veidi imelikult, et ise nõnda diagnoosin ja võtan omal algatusel.

Soovis ka ise teha UH. Loomulikult midagi veel näha ei olnud konkreetselt, aga siiski ütles et justkui keegi siin juba on. Limaskest oli ilus paks. Tegi ka Cito HCG mõõtmise, mis oli kena. Üle 1700. Seega UH ei pidanudki veel midagi näidata. Arst pani mulle uue vastuvõtuaja jaanuari keskpaika ja minu süda on hetkel rahul.

Duphaston ei ole mingi imeravim, ütlesin seda ka kohe arstile, et ma ei taha niisama süüa sisse kõike, mida pakutakse. Minu mure oligi selles, et lisaks peetumisele on mu tsükkel jäänud lühikeseks. Ca 5-6 päeva vähenenud. Vanus aga ei ole veel selline, et peaks sellised muutused juba toimuma kehas. Arst oli mõistev ja leidis, et hetkel Duphaston on põhjendatud.

S.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin täna arsti juures rasedust tuvastamas. Päevade järgi peaks olema umbes 6+4, UH näitas raseduse suuruseks 6+0. Mul oli tsükkel ebaregulaarne ka, seega võib väiksem rasedus olla küll. Põhiline on see, et pisike süda tuksus juba ???? 2 nädala pärast lähen uuesti arstile, siis mõõdetakse loode uuesti üle ja pannakse juba analüüside ning kuklavoldi uh aeg.
Kuna praegune rasedus tuli üllatusena ja polnud planeeritud veel ( alles veebruaris sünnitasin :D), siis kartsin väga, et saan arsti poolt mingi pahameele osaliseks. Aga vâga tore ja sõbralik arst oli, ütles ka, et ega tihti vanemad ei saagi valida, millal beebi tulla tahab.
Mulle hakkab vaikselt kohale jõudma, et varsti ongi 3 last mul ja veel enne, kui ühe beebiaeg vaevalt läbi saab, tuleb juba uus peale. Esimene ehmatus on ka üle läinud ja nüüd on juba veits ootusärevus tekkimas.

 

S.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Liitun ka, 6+1 ja süda lõi  juba ilusti.

KX.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida arvata pruunikast voolusest? ÄE nõuandeliinilt öeldi, et kui verd ei lappa ja kõht ei valuta siis lihtsalt võta rahulikult. Oma arsti registratuurist tuli sama jutt. Voolust ise ei märkakski kui valget pesu ei kannaks, väike triibuke ainult, tänaseks kolmas päev. Foorumites on jutud seinast seina, osa ütleb et täiesti tavaline asi, läheb paari päevaga mööda, mõni aga et kohe kohe katkeb ära ja jookse haiglasse. Enesetunne on hea, kui iiveldus välja jätta, üldse ei taha EMOsse istuma minna, meie linnas pannakse naiste muredega ilma pikema jututa haiglasse sisse, vahet pole kui tõsine asi on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahe otsaga asi, minul hakkas ka 7 nädalal määrima ja olin samasuguses segaduses, et on siis normaalne või ei ole. Nädal aega kestis see vähene määrimine ja otsustasin siiski emosse minna. Selgus, et süda enam ei löö… nii ta läks. Kuid olen samuti kuulnud, et on hästi läinud.
Säilita rahulikku meelt ja võimalusel pöördu arstile, enda südamerahuks. Mind sõimatu emos igate pidi läbi õe poolt kes kuulas mu juttu ja mõõtis vererõhku aga naistearst oli selleest viisakas.  🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minagi esimese beebi ootel. Väga-väga kaua oodatud! Praegu peaks päevade järgi olema 5+2. Olen suur pabistaja ja käinud neljal korral hcg-d juba mõõtmas ???? Seni on hcg õige graafiku järgi tõusnud. Esimene arstivisiit on järgmisel nädalal.

Minul samamoodi pruunikas voolus eile (nagu üle-eelmisel vastajal) ja helistasin samuti ÄE nõuandeliinile, öeldi, et pruunikas veri on enamasti pigem nö hea ja vana veri ning seda võib tekitada mitu erinevat asja. Käskis rahulikult võtta, mitte stressata ja oodata arstiaega. Muret teeb ka see, et kõik esimesed sümptomid on praegu justkui kadunud, ainult hommikune isutus veel on. Seetõttu tegin siiski närvide rahustuseks enne pühadeaega veelkord veretesti. Ootan pingsalt vastust.

Rahulikku meelt kõigile! ????

 

K

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ikka närvid nii läbi, mees sebis homseks arstiaja pealinna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ikka närvid nii läbi, mees sebis homseks arstiaja pealinna.

Minul oli nvl samamoodi määrimine ja ka tekkis väike hirm, kuna tegemist ivfiga.
Googeldasin ja lugesin erinevaid foorumeid, need viisid mind rohkem endast välja.. lõpuks helistasin ka ÄE nõuandeliinile ja jutt oli sama. Olge rahulik ning kui ravi on peal, siis ei saa emo ka miskit teha.Puhkasin ja olin rahulikult, kuid siiski võtsin ühendust enda arstiga, vaatas täna üle ja ütles, et see määrimine ei pruugi midagi nàidata. Enamusel määribki, mõnel on isegi verejooksud ja kõik läheb siiski hästi, mõnel pole midagi viga aga ikkagi katkeb.
Kerge öelda, et proovi olla rahulik ja võta päev korraga, kuid siiski proovi. Ning kindlasti käi arstil àra, parem karta kui kahetseda. Kontroll ei tee midagi halba.

KN

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 68 )


Esileht Lapse ootamine Augustibeebid 2022