Esileht Lapse ootamine Augustibeebid 2022

NĂ€itan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 67 )

Teema: Augustibeebid 2022

Postitas:
KĂ€gu

Loodetavasti hakkab grupp juba peagi usinasti tĂ€ituma! 🙂

+2
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mina mina grupiliige 🙂

+2
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Tere. Mina ka liitun.

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

TĂ€na sai aeg pandud 23.12 et rasedus arvele vĂ”tta, peaks olema siis 7+2🙂 kuidas teistel?

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Liitun. Hetkel 5+5 ja ootan esimest arstiaega alles..

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Kuidas enesetunded teil?

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Ma vist pean ka selle grupiga liituma 😀 Eile sain ootamatult rasedustestile kaks triipu. Peres on hetkel 2,5 aastane tĂŒdruk ja 9-kuune poiss. See uus rasedus ei olnud veel planeeritud ja olen ausalt öeldes kergelt ĆĄokis. TĂ€na hommikusel testil oli triip heledam, kui eilsel, seega praegu proovin lihtsalt rahulikult oodata, et mis saama hakkab. EsmaspĂ€eval arvatavasti panen arstiaja, kui selleks ajaks veel test positiivne on. Rasedust peaks olema umbes 4 nĂ€dalat hetkel ja vahepeal on kerge iiveldustunne.

S.

0
-2
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Vanasti ikka pandi postituse lĂ”ppu enda hĂŒĂŒdnimi vĂ”i midagi, nĂŒĂŒd ainult kĂ”ik KĂ€od.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Ja kus on sinu nime tĂ€ht? 🙂

J.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Minul 5+3 hetkel. 10 pÀeva tagasi, kui testile ilmusid 2 ilusat triipu juba, panin kÀrsitusest kohe naistearstile aja. TÀna oligi vastuvÔtt Àra, kuid ultrahelis polnud veel midagi nÀha .

Arst arvas kohe, et liiga vara veel. Panime uue aja 22.12.21

Ise olin nii Ă”nnetu , et ei miskit nĂ€ha veel. 🙁

Teste olen ikka teinud mÔne pÀeva vahega igaksjuhuks, ja tÀnagi peale arsti kindluse mÔttes veel ,, hetkega ilmus 2 tugev tugev punast triipu .

Enestunne on ka juba vĂ€ga habras, Nii vĂ€sinud koguaeg, ja aeg ajalt löövad sellised pĂ€evadelaadsed torked ja naljakad mulinad ja “liblikad lendavad” tunded alakĂ”htu ja muidugi pidev pissihĂ€da.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mul 6+4. Helistasin kliinikumi kui sain pos. testi ja nad panid aja Àmmaka juurde siis kui tÀitub 7 nÀdalat. Seega mÔned pÀevad veel ootamist..

Triibud 4+2 olid vĂ€ga tugevad, aga tegin siin ĂŒkspĂ€ev kindluse mĂ”ttes uue – testitriip kiirem ja tumedam kui kontroll. Rohkem ei hakka mĂ€ssama, vĂ”tan rahulikult 🙂

SĂŒmptomeid vĂ€he. On jĂ”hker vĂ€simus juba teada saamise hetkest. Õhtul kl 5 olen tĂ€iesti lĂ€bi. Muidu olin pigem ööloom..

Iiveldust Ă”nneks pole, tĂŒhja kĂ”htu aind ei talu, pean pidevalt sööma.

Aa, ja siuke depreka tunne on, olen muidu optimistlik ja rÔÔmus. TĂ€na nutsin, sest ei mĂ€rganud kliendi kirjas paari asja 😂

C.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Liitun ka vaikselt teiega, tĂ€htaeg praeguste arvutuste jĂ€rgi 21.08 🙂

Hetkel veel sĂŒmptomeid otseselt pole, rinnad on valusad ja kĂ”hus vahepeal veider tunne, aga muidu vĂ€ga tsill.. aga noo vara ka veel.

Ootan teist last. Olen 30 🙂

praegu peaks olema 3+4 alles 😅

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Liitun ka vaikselt teiega, tĂ€htaeg praeguste arvutuste jĂ€rgi 21.08 🙂

Hetkel veel sĂŒmptomeid otseselt pole, rinnad on valusad ja kĂ”hus vahepeal veider tunne, aga muidu vĂ€ga tsill.. aga noo vara ka veel.

Ootan teist last. Olen 30 🙂

praegu peaks olema 3+4 alles 😅

Unustasin lisada, et kirjutas TJ

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Minul hetkel 5+2. Viimastel pĂ€evadel on hommikul sĂŒda paha ja pĂ€rastlĂ”unaks tuleb hirmus vĂ€simus. Olen 30 ning esimene rasedus. Arstiaeg on 30.12

E.

0
0
Please wait...

Postitas:
janetei533

Hei! Liitun ka – Flo jĂ€rgi tĂ€na 5+5 ning sĂŒmptomeid 0. Aga nii oli ka esimesega 🙂 tulemas siis teine vĂ€ga oodatud laps. Arstiaeg 30.12 nagu ka E-l – on mida oodata onju 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Heihei,

Ei tea kas on vara veel liituda, aga tÀna sain oma esimese positiivse veretesti tulemuse.
Õde soovis Ă”nne ja pani esimese UH aja, mis jÀÀb aasta algusesse.

Hetke seisuga peaks siis olema 4+2 ja eeldatav tĂ€htaeg on hetkel 21.08 đŸ„°

KN

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Tere

Minul hetkel 6+5 tĂ€nase seisuga. 2 triipu sain ĂŒle-eelmine reede. Mul juba nĂ€dala jagu iiveldust ja oksendamist. Kuna eilseks oli naistarsti juurde aeg olemas, siis ei hakanud tĂŒhistama. NĂ€gin oma jubina Ă€ra ja sĂŒda juba lĂ”i ilusti. Ma 32 ja teine laps tulekul, esimene saab kohe 14a.

K.

+2
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mina sain nÀdal aega tagasi triibud, arstiaeg alles 7.01, siis peaks olema 8 nÀdalat tÀpselt. Varem ei hakka minema, sest suvel oli peetumine 6+ nÀdalal.

Eriti rÔÔmustada veel julgenud ei ole. Muret teeb ka see, et mul 2,5-aastane pidevalt haige on ja kooa temaga alati mina ka. đŸ˜«

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

VĂ”tan ka end ettevaatlikult siia ritta.. Ta umbes 22.08. TĂ€pselt ei tea, tsĂŒkkel oli aina lĂŒhem viimasel ajal.

Viimase aasta jooksul on olnud jÀrjest 2 peetumist, seega vÀike hirm on sees. VÔtan teada saamise pÀevast alates duphastoni ja esmaspÀeval on arsti aeg.

Tunnuseid vist pole, peavalu kimbutab. Iiveldus tegelikult ka kerge kipub olema.

Saagu meid siia palju 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Elem

HĂŒppan ka pardale. NĂ€dalaid 7+0. Esimene visiit oli 14.dets siis arst ĂŒtles et nĂ€dalaid mÔÔtude jĂ€rgi vĂ€hem aga kuna oli IVF siis tean minuti pealt mitu nĂ€dalat. Viimane nĂ€dal mega vĂ€simus, ainult vedelen diivanil. LĂ”una ajal kui tööle hakkan minema, siis veidi iiveldab aga muidu enesetunne hea. KrĂ”bistan aga vitamiine ja olen printsess herneteral.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

No tervist!

Sain reedel ĂŒllatuse osaliseks 😛 kaks triipu rasedustestil! Arst ĂŒtles, et rasedus veel vĂ€ike, nii 3-4nĂ€dalat ja uue aja Ă€mmaemandale sain jaanuaris 🙂 kodus ees 1a4k laps 🙂

K.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Tere

Mina ka liitun, sain tĂ€na positiivse rasedustesti pĂ€rast 7 kuud proovimist. Maikuus oli peetumine ja katkestamine. Ootame teist last. PĂŒĂŒan olla positiivne, aga veidi ikka Ă€revus tungib hinge, loodetavasti kulgeb kĂ”ik siiski seekord hĂ€sti.

Kes siin duphastoni vÔtavad, kas teile on arst selle mÀÀranud eelneva peetumise tÔttu?

Lumi

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mina olen see, kel oli 2 peetumist jÀrjest aasta jooksul.

KĂ€isin eile arsti juures selle mĂ”ttega, et saada retseptile pikendust Duphastoni jaoks. Arst oli ÀÀrmiselt meeldiv ja sĂŒvenes minu muresse. Kartsin, et vaadatakse veidi imelikult, et ise nĂ”nda diagnoosin ja vĂ”tan omal algatusel.

Soovis ka ise teha UH. Loomulikult midagi veel nĂ€ha ei olnud konkreetselt, aga siiski ĂŒtles et justkui keegi siin juba on. Limaskest oli ilus paks. Tegi ka Cito HCG mÔÔtmise, mis oli kena. Üle 1700. Seega UH ei pidanudki veel midagi nĂ€idata. Arst pani mulle uue vastuvĂ”tuaja jaanuari keskpaika ja minu sĂŒda on hetkel rahul.

Duphaston ei ole mingi imeravim, ĂŒtlesin seda ka kohe arstile, et ma ei taha niisama sĂŒĂŒa sisse kĂ”ike, mida pakutakse. Minu mure oligi selles, et lisaks peetumisele on mu tsĂŒkkel jÀÀnud lĂŒhikeseks. Ca 5-6 pĂ€eva vĂ€henenud. Vanus aga ei ole veel selline, et peaks sellised muutused juba toimuma kehas. Arst oli mĂ”istev ja leidis, et hetkel Duphaston on pĂ”hjendatud.

S.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

KĂ€isin tĂ€na arsti juures rasedust tuvastamas. PĂ€evade jĂ€rgi peaks olema umbes 6+4, UH nĂ€itas raseduse suuruseks 6+0. Mul oli tsĂŒkkel ebaregulaarne ka, seega vĂ”ib vĂ€iksem rasedus olla kĂŒll. PĂ”hiline on see, et pisike sĂŒda tuksus juba 😍 2 nĂ€dala pĂ€rast lĂ€hen uuesti arstile, siis mÔÔdetakse loode uuesti ĂŒle ja pannakse juba analĂŒĂŒside ning kuklavoldi uh aeg.
Kuna praegune rasedus tuli ĂŒllatusena ja polnud planeeritud veel ( alles veebruaris sĂŒnnitasin :D), siis kartsin vĂ€ga, et saan arsti poolt mingi pahameele osaliseks. Aga vĂąga tore ja sĂ”bralik arst oli, ĂŒtles ka, et ega tihti vanemad ei saagi valida, millal beebi tulla tahab.
Mulle hakkab vaikselt kohale jĂ”udma, et varsti ongi 3 last mul ja veel enne, kui ĂŒhe beebiaeg vaevalt lĂ€bi saab, tuleb juba uus peale. Esimene ehmatus on ka ĂŒle lĂ€inud ja nĂŒĂŒd on juba veits ootusĂ€revus tekkimas.

S.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Liitun ka, 6+1 ja sĂŒda lĂ”i  juba ilusti.

KX.

0
0
Please wait...

Postitas:
Elem

Mida arvata pruunikast voolusest? ÄE nĂ”uandeliinilt öeldi, et kui verd ei lappa ja kĂ”ht ei valuta siis lihtsalt vĂ”ta rahulikult. Oma arsti registratuurist tuli sama jutt. Voolust ise ei mĂ€rkakski kui valget pesu ei kannaks, vĂ€ike triibuke ainult, tĂ€naseks kolmas pĂ€ev. Foorumites on jutud seinast seina, osa ĂŒtleb et tĂ€iesti tavaline asi, lĂ€heb paari pĂ€evaga mööda, mĂ”ni aga et kohe kohe katkeb Ă€ra ja jookse haiglasse. Enesetunne on hea, kui iiveldus vĂ€lja jĂ€tta, ĂŒldse ei taha EMOsse istuma minna, meie linnas pannakse naiste muredega ilma pikema jututa haiglasse sisse, vahet pole kui tĂ”sine asi on.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Kahe otsaga asi, minul hakkas ka 7 nĂ€dalal mÀÀrima ja olin samasuguses segaduses, et on siis normaalne vĂ”i ei ole. NĂ€dal aega kestis see vĂ€hene mÀÀrimine ja otsustasin siiski emosse minna. Selgus, et sĂŒda enam ei löö… nii ta lĂ€ks. Kuid olen samuti kuulnud, et on hĂ€sti lĂ€inud.
SĂ€ilita rahulikku meelt ja vĂ”imalusel pöördu arstile, enda sĂŒdamerahuks. Mind sĂ”imatu emos igate pidi lĂ€bi Ă”e poolt kes kuulas mu juttu ja mÔÔtis vererĂ”hku aga naistearst oli selleest viisakas.  🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Minagi esimese beebi ootel. VĂ€ga-vĂ€ga kaua oodatud! Praegu peaks pĂ€evade jĂ€rgi olema 5+2. Olen suur pabistaja ja kĂ€inud neljal korral hcg-d juba mÔÔtmas đŸ„Č Seni on hcg Ă”ige graafiku jĂ€rgi tĂ”usnud. Esimene arstivisiit on jĂ€rgmisel nĂ€dalal.

Minul samamoodi pruunikas voolus eile (nagu ĂŒle-eelmisel vastajal) ja helistasin samuti ÄE nĂ”uandeliinile, öeldi, et pruunikas veri on enamasti pigem nö hea ja vana veri ning seda vĂ”ib tekitada mitu erinevat asja. KĂ€skis rahulikult vĂ”tta, mitte stressata ja oodata arstiaega. Muret teeb ka see, et kĂ”ik esimesed sĂŒmptomid on praegu justkui kadunud, ainult hommikune isutus veel on. SeetĂ”ttu tegin siiski nĂ€rvide rahustuseks enne pĂŒhadeaega veelkord veretesti. Ootan pingsalt vastust.

Rahulikku meelt kĂ”igile! 😊

K

0
0
Please wait...

Postitas:
Elem

Mul ikka nÀrvid nii lÀbi, mees sebis homseks arstiaja pealinna.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mul ikka nÀrvid nii lÀbi, mees sebis homseks arstiaja pealinna.

Minul oli nvl samamoodi mÀÀrimine ja ka tekkis vÀike hirm, kuna tegemist ivfiga.
Googeldasin ja lugesin erinevaid foorumeid, need viisid mind rohkem endast vĂ€lja.. lĂ”puks helistasin ka ÄE nĂ”uandeliinile ja jutt oli sama. Olge rahulik ning kui ravi on peal, siis ei saa emo ka miskit teha.Puhkasin ja olin rahulikult, kuid siiski vĂ”tsin ĂŒhendust enda arstiga, vaatas tĂ€na ĂŒle ja ĂŒtles, et see mÀÀrimine ei pruugi midagi nĂ idata. Enamusel mÀÀribki, mĂ”nel on isegi verejooksud ja kĂ”ik lĂ€heb siiski hĂ€sti, mĂ”nel pole midagi viga aga ikkagi katkeb.
Kerge öelda, et proovi olla rahulik ja vÔta pÀev korraga, kuid siiski proovi. Ning kindlasti kÀi arstil àra, parem karta kui kahetseda. Kontroll ei tee midagi halba.

KN

0
0
Please wait...

NĂ€itan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 67 )

Esileht Lapse ootamine Augustibeebid 2022