Esileht Lapse ootamine Augustibeebid 2022

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 68 )

Teema: Augustibeebid 2022

Postitas:

Mul ikka närvid nii läbi, mees sebis homseks arstiaja pealinna.

Minul oli nvl samamoodi määrimine ja ka tekkis väike hirm, kuna tegemist ivfiga.

Googeldasin ja lugesin erinevaid foorumeid, need viisid mind rohkem endast välja.. lõpuks helistasin ka ÄE nõuandeliinile ja jutt oli sama. Olge rahulik ning kui ravi on peal, siis ei saa emo ka miskit teha.Puhkasin ja olin rahulikult, kuid siiski võtsin ühendust enda arstiga, vaatas täna üle ja ütles, et see määrimine ei pruugi midagi nàidata. Enamusel määribki, mõnel on isegi verejooksud ja kõik läheb siiski hästi, mõnel pole midagi viga aga ikkagi katkeb.

Kerge öelda, et proovi olla rahulik ja võta päev korraga, kuid siiski proovi. Ning kindlasti käi arstil àra, parem karta kui kahetseda. Kontroll ei tee midagi halba.

KN

Aitäh julgustamast. Mul ka IVF (FET) aga ilma ravimiteta ja oma tsükklisse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ikka närvid nii läbi, mees sebis homseks arstiaja pealinna.

Minul oli nvl samamoodi määrimine ja ka tekkis väike hirm, kuna tegemist ivfiga.

Googeldasin ja lugesin erinevaid foorumeid, need viisid mind rohkem endast välja.. lõpuks helistasin ka ÄE nõuandeliinile ja jutt oli sama. Olge rahulik ning kui ravi on peal, siis ei saa emo ka miskit teha.Puhkasin ja olin rahulikult, kuid siiski võtsin ühendust enda arstiga, vaatas täna üle ja ütles, et see määrimine ei pruugi midagi nàidata. Enamusel määribki, mõnel on isegi verejooksud ja kõik läheb siiski hästi, mõnel pole midagi viga aga ikkagi katkeb.

Kerge öelda, et proovi olla rahulik ja võta päev korraga, kuid siiski proovi. Ning kindlasti käi arstil àra, parem karta kui kahetseda. Kontroll ei tee midagi halba.

KN

Aitäh julgustamast. Mul ka IVF (FET) aga ilma ravimiteta ja oma tsükklisse.

Kuidas läks täna arstil?

 

KN

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tip top. Südametöö oli näha, mõõdud õiged, kõik korras. Nägi emakakaelal veritsust, ütles et mõneks ajaks sauna, trenni ja seksiga kõik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tip top. Südametöö oli näha, mõõdud õiged, kõik korras. Nägi emakakaelal veritsust, ütles et mõneks ajaks sauna, trenni ja seksiga kõik.

Head uudised ju ????

 

kn

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul veel mure selline, et esimesel visiidil arst ütles, et on emakakaela väljapööre. Midagi muretsema ei pea ütles ka kohe aga nu tola unustasin küsida, et miks see tekib või kuidas ära kaob..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul veel mure selline, et esimesel visiidil arst ütles, et on emakakaela väljapööre. Midagi muretsema ei pea ütles ka kohe aga nu tola unustasin küsida, et miks see tekib või kuidas ära kaob..

Pole kuulnudki, mis see on. Kas siis pole tavapärases asendis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on täna rasedust viimase ultraheli järgi 7+0 ja hakkas ka täna hommikul pruunikalt määrima. Mul kolmas rasedus ja esimene kogemus sellise asjaga. Googeldades tuleb tõepoolest seinast seina vastuseid ja ma ei teagi mis teha. Nädala pärast on uus arstiaeg, vist proovin rahulikuks jääda ja selle ära oodata. Hirm on küll, et kas kōik ikkagi lõppeb hästi.

S.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on täna rasedust viimase ultraheli järgi 7+0 ja hakkas ka täna hommikul pruunikalt määrima. Mul kolmas rasedus ja esimene kogemus sellise asjaga. Googeldades tuleb tõepoolest seinast seina vastuseid ja ma ei teagi mis teha. Nädala pärast on uus arstiaeg, vist proovin rahulikuks jääda ja selle ära oodata. Hirm on küll, et kas kōik ikkagi lõppeb hästi.

S.

Mul oli ka 7 nädala alguses. Mul oli määrimise juures selline ebameeldiv kuiv lõhn ka, nagu päevade viimasel päeval. Käisin hommikul pesus ja pooles lõunas oli selline tunne, et kõik tunnevad seda.

Arst ütles, et emakakaelal veritsust näha ja et see üsna tavaline sellel perioodil. Nüüd keelatud seks, saun ja Rock and roll. Aga kui kaua, seda ei öelnud. Nüüd enam ei verise aga ebameeldiv lõhn ikka, ilmselt BV nüüd.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on täna rasedust viimase ultraheli järgi 7+0 ja hakkas ka täna hommikul pruunikalt määrima. Mul kolmas rasedus ja esimene kogemus sellise asjaga. Googeldades tuleb tõepoolest seinast seina vastuseid ja ma ei teagi mis teha. Nädala pärast on uus arstiaeg, vist proovin rahulikuks jääda ja selle ära oodata. Hirm on küll, et kas kōik ikkagi lõppeb hästi.

S.

Mul oli ka 7 nädala alguses. Mul oli määrimise juures selline ebameeldiv kuiv lõhn ka, nagu päevade viimasel päeval. Käisin hommikul pesus ja pooles lõunas oli selline tunne, et kõik tunnevad seda.

Arst ütles, et emakakaelal veritsust näha ja et see üsna tavaline sellel perioodil. Nüüd keelatud seks, saun ja Rock and roll. Aga kui kaua, seda ei öelnud. Nüüd enam ei verise aga ebameeldiv lõhn ikka, ilmselt BV nüüd.

Kui kaua sul selline määrimine kestis? Mulle tundub, et nüüd ōhtuks on see peaagu kadunud aga rõõmustada eriti ei julge veel. See nädal vōiks nüüd kiiresti minna, mis mul arstiajani jäänud on. ????

 

S.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

4,5 päeva umbes. Läks nii märkamatult üle

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ootan kolmandat. Praegu peaks olema 7+4 ja tähtaeg peaks jääma 12.08 kanti. Kodus juba 2,5ne ja üheaastane põnn.
Mul oli poolteist nädalat iiveldust, ja ei suutnud tassi kohvigi juua. Nüüd on õnneks paremaks läinud ????

K.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas olete enda iiveldusega hakkama saanud? Mul alles 6+3, aga iiveldab juba pikalt ja tundub, et ajaga läheb aina hullemaks.
Iga natukese aja tagant pean koguaeg sööma, et täits hulluks ei lähe. Tahaks võrrelda nagu pideva pohmelliga ????, nõrkus tuleb vahepeal sellest pidevast iiveldusest.

 

KN

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisandun minagi teiega. Sain oma triibud 24.12 õhtul kätte. Kas te pole mõelnud fb grupi peale? Ma siin väga ei jõua vist jälgida kodus veel kolm last ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas olete enda iiveldusega hakkama saanud? Mul alles 6+3, aga iiveldab juba pikalt ja tundub, et ajaga läheb aina hullemaks.

Iga natukese aja tagant pean koguaeg sööma, et täits hulluks ei lähe. Tahaks võrrelda nagu pideva pohmelliga ????, nõrkus tuleb vahepeal sellest pidevast iiveldusest.

KN

Sama siin. See on isegi hullem kui pohmell, ei ole nii et pikutan, joon vett ja läheb üle. Kuna välja ei oksenda siis kilod tulevad, sest ainult sööks, ainuke moment, kui on hea olla on siis kui suu käib. Püüan nii et koguaeg näksin midagi, pomelo, õun, näkileivad, siis on enam vähem ok.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas olete enda iiveldusega hakkama saanud? Mul alles 6+3, aga iiveldab juba pikalt ja tundub, et ajaga läheb aina hullemaks.

Iga natukese aja tagant pean koguaeg sööma, et täits hulluks ei lähe. Tahaks võrrelda nagu pideva pohmelliga ????, nõrkus tuleb vahepeal sellest pidevast iiveldusest.

KN

Sama siin. See on isegi hullem kui pohmell, ei ole nii et pikutan, joon vett ja läheb üle. Kuna välja ei oksenda siis kilod tulevad, sest ainult sööks, ainuke moment, kui on hea olla on siis kui suu käib. Püüan nii et koguaeg näksin midagi, pomelo, õun, näkileivad, siis on enam vähem ok.

????

Mul on täpselt samamoodi. Kui suu käib, on hea olla. Arvasin isegi et ehk kujutan ette endale seda. Muidu ka hea isuga, aga pean jälgima mida söön, et kilosid ei tuleks.
Aga hetkel olen rohkem nagu diivanikaunistus, peale suuremat pingutust kipub kohe määrima. Proovin natukenegi jalutamas käia, et ära väsida ja öösel und oleks. Jääb ainult loota, et varsti see iiveldus ja diivanikaunistuse aeg möödas ????

 

KN

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisandun minagi teiega. Sain oma triibud 24.12 õhtul kätte. Kas te pole mõelnud fb grupi peale? Ma siin väga ei jõua vist jälgida kodus veel kolm last ????

Mul vastupidi, loobusin FBst, et natukenegi aega juurde saada. Seal skrollima hakkad, siis enne ei lõpeta kui ajub pestud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas fbs gruppi pole või ma lihtsalt ei leia?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas fbs gruppi pole või ma lihtsalt ei leia?

fb grupp on täitsa olemas.

Augustibeebid 2022

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kuulnud igasugu lugusid, et rasedatel närvid püsti, tujukad ja korralik proovikivi suhtele. Mul 9 nädalat täis ja vana rahu ise. Muidu on PMS selline, et mees käib kaarega mööda ja püüab lõvi mitte närvi ajada aga nüüd rasedana kõik nii paigas ja emotsioonid stabiilsed. Huvitav, kas see on alles tulemas?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen kuulnud igasugu lugusid, et rasedatel närvid püsti, tujukad ja korralik proovikivi suhtele. Mul 9 nädalat täis ja vana rahu ise. Muidu on PMS selline, et mees käib kaarega mööda ja püüab lõvi mitte närvi ajada aga nüüd rasedana kõik nii paigas ja emotsioonid stabiilsed. Huvitav, kas see on alles tulemas?

Mul täiesti vastupidi. Ma ei tunne ennast ära. Enesetunne on halb nii vaimselt kui füüsiliselt. Tunnen isegi masendust. Mitte sp et rase olen vaid sp et ma nii närviline olen. Ma ei teagi mis teha. Tunnen et selleks et mitte teistele liiga teha pean üksi olema. Tajun oma emotsionaalsust tagant järele mitte sel hetkel kui selline jobu olen. Nii raske!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas fbs gruppi pole või ma lihtsalt ei leia?

fb grupp on täitsa olemas.

Augustibeebid 2022

 

Mina ei näe igatahes

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Elu esimene rasedus.

Mina hetkel 8+4 eelmise mens. järgi.

Uh-s oli 7ndl ilusasti näha ja ka südametööd. ( Seda oli küll imeline kuulata) Võeti arvele ja jaanuari keskel siis juba uriiniproove andma.

Kuidas teil treeninguga on? Kas pigem väldiksite alguses või ikkagi teete?

Hetkel olen pigem vältinud aga enesetunde järgi läheksin parima meelega väikesele jooksutiirule.

C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on praegu nii suur väsimus et koeraga jalutamas käimine on juba suur samm. Igal vabal hetkel tahaks teki all olla. Nii, et minu puhul oleks trenn suur eneseületus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas fbs gruppi pole või ma lihtsalt ei leia?

fb grupp on täitsa olemas.

Augustibeebid 2022

Arvan, et lisaks olemasolevale üldisele augustibeebide grupile võiks teha ka pisikese privaatse grupi siinsete perekooliliikmetega. Eelmisest rasedusest on meil väga armas ja kokkuhoidev väike grupp 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas fbs gruppi pole või ma lihtsalt ei leia?

fb grupp on täitsa olemas.

Augustibeebid 2022

Arvan, et lisaks olemasolevale üldisele augustibeebide grupile võiks teha ka pisikese privaatse grupi siinsete perekooliliikmetega. Eelmisest rasedusest on meil väga armas ja kokkuhoidev väike grupp ????

Kogemata läks anonüümselt 🙂 Igatahes tegin grupi ära ning oma liitumissoovist anna palun teada siin seekers-groove0n@icloud.com, ning saadan sulle grupiga liitumise lingi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin nii vaikseks jäänud. Mul hetkel 7+5 ja enesetunne väga okei. Aeg-ajalt on kõhus see venimisvalu ja mõned lõhnad ajavad südame pahaks, aga muidu ülitsill. Ma arvasin, et mu esimene rasedus oli easy, sest iiveldasin kuni 8-nda nädalani, ei oksendanud kordagi ja oli suht muretu elu. Praegu tundub, et saab veel lihtsam olla. Kuidas teil enesetunne?

 

TJ

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere.

Olen hetkel rasedusega täpselt 10. nädala alguses ja muidu on kõik rahulik, kuid aegajal lööb õrn valu nabasse. Kas ma olen ainus ja võib-olla on asi hoopis mu liiga tugeva kummiga pükstes?

Ühtlasi suutsin omale kuskilt köha ja nohu saada (test negatiivne) ja olen seetõttu nüüd üsna mures. Kahjuks leiab internetist aga haiguste mõju kohta täpselt sellist infot nagu ise parajasti kuulda tahad, seega kas keegi teab ehk oma kogemust jagada, kui ohtlikud on ülemiste hingamisteede haigused lootele?

Kuna tegu on mu esimese rasedusega, siis olen võimeline end kuu peale ja tagasi mõtlema. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma usun, et kui on elujõuline loode, siis peab igasugu vintsutustele vastu ja ei murra teda ükski nohu ega köha. Ja kui loode on nõrk, siis nii karm kui see ka ei ole, loodus selekteerib juba varakult välja. Ma usun, et 10. nädal juba nii tubli, et ei murra teda miski.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma täna avastasin, et iiveldus on üle läinud. Ennem oli nii, et kui viimasest söögist oli 2h möödas, oli kohe nii halb olla. Täna sõin hommikusöögi ära ja peale lõunat järsku tundsin, et kõht on tühi mitte ei ole halb.

 

Paar päeva olen siin foorumeid lugenud, et millal kõht välja hakkab paistma, enamik kirjutavad, et teine trimester umbes aga mul 9. nädal ja niimoodi punnitab. Kas tõesti ennast jõuludega paksuks söönud????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen kuulnud, et pidavat vahe olema, kas on esimene või juba mitmes rasedus. Aga samas, eks inimeste organismid ja emaka asetus jne ka erinev. Mõnel on seitsmendalgi kuul kõht väike nagu teisel neljanda kuu kõht.

Võib ka olla, et kasvas varakult ette, aga nüüd natukeseks on paus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 68 )


Esileht Lapse ootamine Augustibeebid 2022