Esileht Lapse ootamine Augustibeebid 2022

NĂ€itan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 66 )

Teema: Augustibeebid 2022

Postitas:
Elem

Mul ikka nÀrvid nii lÀbi, mees sebis homseks arstiaja pealinna.

Minul oli nvl samamoodi mÀÀrimine ja ka tekkis vÀike hirm, kuna tegemist ivfiga.

Googeldasin ja lugesin erinevaid foorumeid, need viisid mind rohkem endast vĂ€lja.. lĂ”puks helistasin ka ÄE nĂ”uandeliinile ja jutt oli sama. Olge rahulik ning kui ravi on peal, siis ei saa emo ka miskit teha.Puhkasin ja olin rahulikult, kuid siiski vĂ”tsin ĂŒhendust enda arstiga, vaatas tĂ€na ĂŒle ja ĂŒtles, et see mÀÀrimine ei pruugi midagi nĂ idata. Enamusel mÀÀribki, mĂ”nel on isegi verejooksud ja kĂ”ik lĂ€heb siiski hĂ€sti, mĂ”nel pole midagi viga aga ikkagi katkeb.

Kerge öelda, et proovi olla rahulik ja vÔta pÀev korraga, kuid siiski proovi. Ning kindlasti kÀi arstil àra, parem karta kui kahetseda. Kontroll ei tee midagi halba.

KN

AitĂ€h julgustamast. Mul ka IVF (FET) aga ilma ravimiteta ja oma tsĂŒkklisse.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mul ikka nÀrvid nii lÀbi, mees sebis homseks arstiaja pealinna.

Minul oli nvl samamoodi mÀÀrimine ja ka tekkis vÀike hirm, kuna tegemist ivfiga.

Googeldasin ja lugesin erinevaid foorumeid, need viisid mind rohkem endast vĂ€lja.. lĂ”puks helistasin ka ÄE nĂ”uandeliinile ja jutt oli sama. Olge rahulik ning kui ravi on peal, siis ei saa emo ka miskit teha.Puhkasin ja olin rahulikult, kuid siiski vĂ”tsin ĂŒhendust enda arstiga, vaatas tĂ€na ĂŒle ja ĂŒtles, et see mÀÀrimine ei pruugi midagi nĂ idata. Enamusel mÀÀribki, mĂ”nel on isegi verejooksud ja kĂ”ik lĂ€heb siiski hĂ€sti, mĂ”nel pole midagi viga aga ikkagi katkeb.

Kerge öelda, et proovi olla rahulik ja vÔta pÀev korraga, kuid siiski proovi. Ning kindlasti kÀi arstil àra, parem karta kui kahetseda. Kontroll ei tee midagi halba.

KN

AitĂ€h julgustamast. Mul ka IVF (FET) aga ilma ravimiteta ja oma tsĂŒkklisse.

Kuidas lÀks tÀna arstil?

KN

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Tip top. SĂŒdametöö oli nĂ€ha, mÔÔdud Ă”iged, kĂ”ik korras. NĂ€gi emakakaelal veritsust, ĂŒtles et mĂ”neks ajaks sauna, trenni ja seksiga kĂ”ik.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Tip top. SĂŒdametöö oli nĂ€ha, mÔÔdud Ă”iged, kĂ”ik korras. NĂ€gi emakakaelal veritsust, ĂŒtles et mĂ”neks ajaks sauna, trenni ja seksiga kĂ”ik.

Head uudised ju 😍

kn

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mul veel mure selline, et esimesel visiidil arst ĂŒtles, et on emakakaela vĂ€ljapööre. Midagi muretsema ei pea ĂŒtles ka kohe aga nu tola unustasin kĂŒsida, et miks see tekib vĂ”i kuidas Ă€ra kaob..

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mul veel mure selline, et esimesel visiidil arst ĂŒtles, et on emakakaela vĂ€ljapööre. Midagi muretsema ei pea ĂŒtles ka kohe aga nu tola unustasin kĂŒsida, et miks see tekib vĂ”i kuidas Ă€ra kaob..

Pole kuulnudki, mis see on. Kas siis pole tavapÀrases asendis?

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mul on tĂ€na rasedust viimase ultraheli jĂ€rgi 7+0 ja hakkas ka tĂ€na hommikul pruunikalt mÀÀrima. Mul kolmas rasedus ja esimene kogemus sellise asjaga. Googeldades tuleb tĂ”epoolest seinast seina vastuseid ja ma ei teagi mis teha. NĂ€dala pĂ€rast on uus arstiaeg, vist proovin rahulikuks jÀÀda ja selle Ă€ra oodata. Hirm on kĂŒll, et kas kƍik ikkagi lĂ”ppeb hĂ€sti.

S.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mul on tĂ€na rasedust viimase ultraheli jĂ€rgi 7+0 ja hakkas ka tĂ€na hommikul pruunikalt mÀÀrima. Mul kolmas rasedus ja esimene kogemus sellise asjaga. Googeldades tuleb tĂ”epoolest seinast seina vastuseid ja ma ei teagi mis teha. NĂ€dala pĂ€rast on uus arstiaeg, vist proovin rahulikuks jÀÀda ja selle Ă€ra oodata. Hirm on kĂŒll, et kas kƍik ikkagi lĂ”ppeb hĂ€sti.

S.

Mul oli ka 7 nÀdala alguses. Mul oli mÀÀrimise juures selline ebameeldiv kuiv lÔhn ka, nagu pÀevade viimasel pÀeval. KÀisin hommikul pesus ja pooles lÔunas oli selline tunne, et kÔik tunnevad seda.

Arst ĂŒtles, et emakakaelal veritsust nĂ€ha ja et see ĂŒsna tavaline sellel perioodil. NĂŒĂŒd keelatud seks, saun ja Rock and roll. Aga kui kaua, seda ei öelnud. NĂŒĂŒd enam ei verise aga ebameeldiv lĂ”hn ikka, ilmselt BV nĂŒĂŒd.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

S.

Mul oli ka 7 nÀdala alguses. Mul oli mÀÀrimise juures selline ebameeldiv kuiv lÔhn ka, nagu pÀevade viimasel pÀeval. KÀisin hommikul pesus ja pooles lÔunas oli selline tunne, et kÔik tunnevad seda.

Arst ĂŒtles, et emakakaelal veritsust nĂ€ha ja et see ĂŒsna tavaline sellel perioodil. NĂŒĂŒd keelatud seks, saun ja Rock and roll. Aga kui kaua, seda ei öelnud. NĂŒĂŒd enam ei verise aga ebameeldiv lĂ”hn ikka, ilmselt BV nĂŒĂŒd.

Kui kaua sul selline mÀÀrimine kestis? Mulle tundub, et nĂŒĂŒd ƍhtuks on see peaagu kadunud aga rÔÔmustada eriti ei julge veel. See nĂ€dal vƍiks nĂŒĂŒd kiiresti minna, mis mul arstiajani jÀÀnud on. 😃

S.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

4,5 pĂ€eva umbes. LĂ€ks nii mĂ€rkamatult ĂŒle

+1
0
Please wait...

Postitas:
cyaneus

Mina ootan kolmandat. Praegu peaks olema 7+4 ja tĂ€htaeg peaks jÀÀma 12.08 kanti. Kodus juba 2,5ne ja ĂŒheaastane pĂ”nn.
Mul oli poolteist nĂ€dalat iiveldust, ja ei suutnud tassi kohvigi juua. NĂŒĂŒd on Ă”nneks paremaks lĂ€inud 🙂

K.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Kuidas olete enda iiveldusega hakkama saanud? Mul alles 6+3, aga iiveldab juba pikalt ja tundub, et ajaga lÀheb aina hullemaks.
Iga natukese aja tagant pean koguaeg sööma, et tĂ€its hulluks ei lĂ€he. Tahaks vĂ”rrelda nagu pideva pohmelliga 🙈, nĂ”rkus tuleb vahepeal sellest pidevast iiveldusest.

KN

0
0
Please wait...

Postitas:
brightgirl

Lisandun minagi teiega. Sain oma triibud 24.12 Ă”htul kĂ€tte. Kas te pole mĂ”elnud fb grupi peale? Ma siin vĂ€ga ei jĂ”ua vist jĂ€lgida kodus veel kolm last 😊

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Kuidas olete enda iiveldusega hakkama saanud? Mul alles 6+3, aga iiveldab juba pikalt ja tundub, et ajaga lÀheb aina hullemaks.

Iga natukese aja tagant pean koguaeg sööma, et tĂ€its hulluks ei lĂ€he. Tahaks vĂ”rrelda nagu pideva pohmelliga 🙈, nĂ”rkus tuleb vahepeal sellest pidevast iiveldusest.

KN

Sama siin. See on isegi hullem kui pohmell, ei ole nii et pikutan, joon vett ja lĂ€heb ĂŒle. Kuna vĂ€lja ei oksenda siis kilod tulevad, sest ainult sööks, ainuke moment, kui on hea olla on siis kui suu kĂ€ib. PĂŒĂŒan nii et koguaeg nĂ€ksin midagi, pomelo, Ă”un, nĂ€kileivad, siis on enam vĂ€hem ok.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

KN

Sama siin. See on isegi hullem kui pohmell, ei ole nii et pikutan, joon vett ja lĂ€heb ĂŒle. Kuna vĂ€lja ei oksenda siis kilod tulevad, sest ainult sööks, ainuke moment, kui on hea olla on siis kui suu kĂ€ib. PĂŒĂŒan nii et koguaeg nĂ€ksin midagi, pomelo, Ă”un, nĂ€kileivad, siis on enam vĂ€hem ok.

🙈

Mul on tÀpselt samamoodi. Kui suu kÀib, on hea olla. Arvasin isegi et ehk kujutan ette endale seda. Muidu ka hea isuga, aga pean jÀlgima mida söön, et kilosid ei tuleks.
Aga hetkel olen rohkem nagu diivanikaunistus, peale suuremat pingutust kipub kohe mÀÀrima. Proovin natukenegi jalutamas kĂ€ia, et Ă€ra vĂ€sida ja öösel und oleks. JÀÀb ainult loota, et varsti see iiveldus ja diivanikaunistuse aeg möödas đŸ€ž

KN

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Lisandun minagi teiega. Sain oma triibud 24.12 Ă”htul kĂ€tte. Kas te pole mĂ”elnud fb grupi peale? Ma siin vĂ€ga ei jĂ”ua vist jĂ€lgida kodus veel kolm last 😊

Mul vastupidi, loobusin FBst, et natukenegi aega juurde saada. Seal skrollima hakkad, siis enne ei lÔpeta kui ajub pestud.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Kas fbs gruppi pole vÔi ma lihtsalt ei leia?

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

fb grupp on tÀitsa olemas.

Augustibeebid 2022

+1
0
Please wait...

Postitas:
Elem

Olen kuulnud igasugu lugusid, et rasedatel nĂ€rvid pĂŒsti, tujukad ja korralik proovikivi suhtele. Mul 9 nĂ€dalat tĂ€is ja vana rahu ise. Muidu on PMS selline, et mees kĂ€ib kaarega mööda ja pĂŒĂŒab lĂ”vi mitte nĂ€rvi ajada aga nĂŒĂŒd rasedana kĂ”ik nii paigas ja emotsioonid stabiilsed. Huvitav, kas see on alles tulemas?

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Olen kuulnud igasugu lugusid, et rasedatel nĂ€rvid pĂŒsti, tujukad ja korralik proovikivi suhtele. Mul 9 nĂ€dalat tĂ€is ja vana rahu ise. Muidu on PMS selline, et mees kĂ€ib kaarega mööda ja pĂŒĂŒab lĂ”vi mitte nĂ€rvi ajada aga nĂŒĂŒd rasedana kĂ”ik nii paigas ja emotsioonid stabiilsed. Huvitav, kas see on alles tulemas?

Mul tĂ€iesti vastupidi. Ma ei tunne ennast Ă€ra. Enesetunne on halb nii vaimselt kui fĂŒĂŒsiliselt. Tunnen isegi masendust. Mitte sp et rase olen vaid sp et ma nii nĂ€rviline olen. Ma ei teagi mis teha. Tunnen et selleks et mitte teistele liiga teha pean ĂŒksi olema. Tajun oma emotsionaalsust tagant jĂ€rele mitte sel hetkel kui selline jobu olen. Nii raske!

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Augustibeebid 2022

Mina ei nÀe igatahes

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Elu esimene rasedus.

Mina hetkel 8+4 eelmise mens. jÀrgi.

Uh-s oli 7ndl ilusasti nĂ€ha ja ka sĂŒdametööd. ( Seda oli kĂŒll imeline kuulata) VĂ”eti arvele ja jaanuari keskel siis juba uriiniproove andma.

Kuidas teil treeninguga on? Kas pigem vÀldiksite alguses vÔi ikkagi teete?

Hetkel olen pigem vÀltinud aga enesetunde jÀrgi lÀheksin parima meelega vÀikesele jooksutiirule.

C.

0
0
Please wait...

Postitas:
Elem

Mul on praegu nii suur vĂ€simus et koeraga jalutamas kĂ€imine on juba suur samm. Igal vabal hetkel tahaks teki all olla. Nii, et minu puhul oleks trenn suur eneseĂŒletus.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Augustibeebid 2022

Arvan, et lisaks olemasolevale ĂŒldisele augustibeebide grupile vĂ”iks teha ka pisikese privaatse grupi siinsete perekooliliikmetega. Eelmisest rasedusest on meil vĂ€ga armas ja kokkuhoidev vĂ€ike grupp 🙂

+2
0
Please wait...

Postitas:
janetei533

Augustibeebid 2022

Arvan, et lisaks olemasolevale ĂŒldisele augustibeebide grupile vĂ”iks teha ka pisikese privaatse grupi siinsete perekooliliikmetega. Eelmisest rasedusest on meil vĂ€ga armas ja kokkuhoidev vĂ€ike grupp 🙂

Kogemata lĂ€ks anonĂŒĂŒmselt 🙂 Igatahes tegin grupi Ă€ra ning oma liitumissoovist anna palun teada siin seekers-groove0n@icloud.com, ning saadan sulle grupiga liitumise lingi 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Siin nii vaikseks jÀÀnud. Mul hetkel 7+5 ja enesetunne vĂ€ga okei. Aeg-ajalt on kĂ”hus see venimisvalu ja mĂ”ned lĂ”hnad ajavad sĂŒdame pahaks, aga muidu ĂŒlitsill. Ma arvasin, et mu esimene rasedus oli easy, sest iiveldasin kuni 8-nda nĂ€dalani, ei oksendanud kordagi ja oli suht muretu elu. Praegu tundub, et saab veel lihtsam olla. Kuidas teil enesetunne?

TJ

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Muretseja

Tere.

Olen hetkel rasedusega tĂ€pselt 10. nĂ€dala alguses ja muidu on kĂ”ik rahulik, kuid aegajal lööb Ă”rn valu nabasse. Kas ma olen ainus ja vĂ”ib-olla on asi hoopis mu liiga tugeva kummiga pĂŒkstes?

Ühtlasi suutsin omale kuskilt köha ja nohu saada (test negatiivne) ja olen seetĂ”ttu nĂŒĂŒd ĂŒsna mures. Kahjuks leiab internetist aga haiguste mĂ”ju kohta tĂ€pselt sellist infot nagu ise parajasti kuulda tahad, seega kas keegi teab ehk oma kogemust jagada, kui ohtlikud on ĂŒlemiste hingamisteede haigused lootele?

Kuna tegu on mu esimese rasedusega, siis olen vĂ”imeline end kuu peale ja tagasi mĂ”tlema. 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Ma usun, et kui on elujĂ”uline loode, siis peab igasugu vintsutustele vastu ja ei murra teda ĂŒkski nohu ega köha. Ja kui loode on nĂ”rk, siis nii karm kui see ka ei ole, loodus selekteerib juba varakult vĂ€lja. Ma usun, et 10. nĂ€dal juba nii tubli, et ei murra teda miski.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Elem

Ma tĂ€na avastasin, et iiveldus on ĂŒle lĂ€inud. Ennem oli nii, et kui viimasest söögist oli 2h möödas, oli kohe nii halb olla. TĂ€na sĂ”in hommikusöögi Ă€ra ja peale lĂ”unat jĂ€rsku tundsin, et kĂ”ht on tĂŒhi mitte ei ole halb.

Paar pĂ€eva olen siin foorumeid lugenud, et millal kĂ”ht vĂ€lja hakkab paistma, enamik kirjutavad, et teine trimester umbes aga mul 9. nĂ€dal ja niimoodi punnitab. Kas tĂ”esti ennast jĂ”uludega paksuks söönud😜

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Ma olen kuulnud, et pidavat vahe olema, kas on esimene vÔi juba mitmes rasedus. Aga samas, eks inimeste organismid ja emaka asetus jne ka erinev. MÔnel on seitsmendalgi kuul kÔht vÀike nagu teisel neljanda kuu kÔht.

VĂ”ib ka olla, et kasvas varakult ette, aga nĂŒĂŒd natukeseks on paus.

0
0
Please wait...

NĂ€itan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 66 )

Esileht Lapse ootamine Augustibeebid 2022