Esileht Lapse ootamine Augustibeebid 2022

Näitan 8 postitust - vahemik 61 kuni 68 (kokku 68 )

Teema: Augustibeebid 2022

Postitas:
Kägu

Minu augustibeebi jääb siiski tulemata… Puhastun ja siis uuesti katsetele.

Si

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pöidlad pihku uueks katseks, tuleb siis kui on õige aeg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arstiajad vaikselt lähenevad ja sellega kasvab kindlasti ka vaikselt turvatunne. Kes valmis, tulge liituge väikse grupiga siin ???? https://fb.me/g/4sGXf7Mpb/l7yPxHR0

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul läheb selle lingiga lihtsalt FB pealehele

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Novembri alguses oli üks katkemine. Dets alguses uus positiivne rasedustest, esialgne tähtaeg 16.08.2022. Kodus on üks 6-aastane, elu oli juba päris vaba (kui nii võib öelda), saime igalpool mehega koos käia ja lapse hoiule jätta. Kui nüüd aus olla, siis väike pabin on sees, et mis edaspidi saab, kui sellist vabadust enam ei ole (just lapsehoidjate puudumise tõttu). Samas katkemise pärast on ennem igat arstivisiiti mega ärevus sees, et kuidas seekord läheb. Päris palju emotsioone. Kuidagi ei taha ka seda kuulutada AGA kuna ma täiesti ausalt olin ennem päris usin veini nautleja, siis kuskil seltskonnas vaadatakse päris viltu, kui peale vee midagi ei soovi. 🙂 Homme siis juba uus ämmaemanda visiit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Novembri alguses oli üks katkemine. Dets alguses uus positiivne rasedustest, esialgne tähtaeg 16.08.2022. Kodus on üks 6-aastane, elu oli juba päris vaba (kui nii võib öelda), saime igalpool mehega koos käia ja lapse hoiule jätta. Kui nüüd aus olla, siis väike pabin on sees, et mis edaspidi saab, kui sellist vabadust enam ei ole (just lapsehoidjate puudumise tõttu). Samas katkemise pärast on ennem igat arstivisiiti mega ärevus sees, et kuidas seekord läheb. Päris palju emotsioone. Kuidagi ei taha ka seda kuulutada AGA kuna ma täiesti ausalt olin ennem päris usin veini nautleja, siis kuskil seltskonnas vaadatakse päris viltu, kui peale vee midagi ei soovi. ???? Homme siis juba uus ämmaemanda visiit.

Tuttav teema selle veinitamisega. Mul koguaeg mees kaine rool, keegi enam ei küsigi, kumb sõidab. Detsembrisse sattus lisaks pühadele ka sünnipäev. Nii, et mees käis seljataga mul klaase tühjaks joomas. Aga nüüd 3. veebruar oscar, siis saab vanematele kauaoodatud uudist teatama minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Novembri alguses oli üks katkemine. Dets alguses uus positiivne rasedustest, esialgne tähtaeg 16.08.2022. Kodus on üks 6-aastane, elu oli juba päris vaba (kui nii võib öelda), saime igalpool mehega koos käia ja lapse hoiule jätta. Kui nüüd aus olla, siis väike pabin on sees, et mis edaspidi saab, kui sellist vabadust enam ei ole (just lapsehoidjate puudumise tõttu). Samas katkemise pärast on ennem igat arstivisiiti mega ärevus sees, et kuidas seekord läheb. Päris palju emotsioone. Kuidagi ei taha ka seda kuulutada AGA kuna ma täiesti ausalt olin ennem päris usin veini nautleja, siis kuskil seltskonnas vaadatakse päris viltu, kui peale vee midagi ei soovi. ???? Homme siis juba uus ämmaemanda visiit.

Tunnen nii suurt kergendust et ei ole juba mitu aastat alkot joonud. Siis arvati et olen rase. Nüüd kui päriselt olen siis ei saa keegi mittemidagi aru 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub, et nüüd on aeg piisavalt õige, et kui keegi veel tahaks väiksesse gruppi pugeda, siis saab seda teha siin: https://fb.me/g/4AfX3RdKN/zCcfU6f5

????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 61 kuni 68 (kokku 68 )


Esileht Lapse ootamine Augustibeebid 2022