Esileht Lapse ootamine Augustibeebid 2022

NĂ€itan 7 postitust - vahemik 61 kuni 67 (kokku 67 )

Teema: Augustibeebid 2022

Postitas:
KĂ€gu

Minu augustibeebi jÀÀb siiski tulemata
 Puhastun ja siis uuesti katsetele.

Si

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Pöidlad pihku uueks katseks, tuleb siis kui on Ôige aeg.

0
0
Please wait...

Postitas:
janetei533

Arstiajad vaikselt lĂ€henevad ja sellega kasvab kindlasti ka vaikselt turvatunne. Kes valmis, tulge liituge vĂ€ikse grupiga siin 🙂 https://fb.me/g/4pHboZ2DZ/p8LFAYs0

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Minul lÀheb selle lingiga lihtsalt FB pealehele

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Novembri alguses oli ĂŒks katkemine. Dets alguses uus positiivne rasedustest, esialgne tĂ€htaeg 16.08.2022. Kodus on ĂŒks 6-aastane, elu oli juba pĂ€ris vaba (kui nii vĂ”ib öelda), saime igalpool mehega koos kĂ€ia ja lapse hoiule jĂ€tta. Kui nĂŒĂŒd aus olla, siis vĂ€ike pabin on sees, et mis edaspidi saab, kui sellist vabadust enam ei ole (just lapsehoidjate puudumise tĂ”ttu). Samas katkemise pĂ€rast on ennem igat arstivisiiti mega Ă€revus sees, et kuidas seekord lĂ€heb. PĂ€ris palju emotsioone. Kuidagi ei taha ka seda kuulutada AGA kuna ma tĂ€iesti ausalt olin ennem pĂ€ris usin veini nautleja, siis kuskil seltskonnas vaadatakse pĂ€ris viltu, kui peale vee midagi ei soovi. 🙂 Homme siis juba uus Ă€mmaemanda visiit.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Novembri alguses oli ĂŒks katkemine. Dets alguses uus positiivne rasedustest, esialgne tĂ€htaeg 16.08.2022. Kodus on ĂŒks 6-aastane, elu oli juba pĂ€ris vaba (kui nii vĂ”ib öelda), saime igalpool mehega koos kĂ€ia ja lapse hoiule jĂ€tta. Kui nĂŒĂŒd aus olla, siis vĂ€ike pabin on sees, et mis edaspidi saab, kui sellist vabadust enam ei ole (just lapsehoidjate puudumise tĂ”ttu). Samas katkemise pĂ€rast on ennem igat arstivisiiti mega Ă€revus sees, et kuidas seekord lĂ€heb. PĂ€ris palju emotsioone. Kuidagi ei taha ka seda kuulutada AGA kuna ma tĂ€iesti ausalt olin ennem pĂ€ris usin veini nautleja, siis kuskil seltskonnas vaadatakse pĂ€ris viltu, kui peale vee midagi ei soovi. 🙂 Homme siis juba uus Ă€mmaemanda visiit.

Tuttav teema selle veinitamisega. Mul koguaeg mees kaine rool, keegi enam ei kĂŒsigi, kumb sĂ”idab. Detsembrisse sattus lisaks pĂŒhadele ka sĂŒnnipĂ€ev. Nii, et mees kĂ€is seljataga mul klaase tĂŒhjaks joomas. Aga nĂŒĂŒd 3. veebruar oscar, siis saab vanematele kauaoodatud uudist teatama minna.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Tunnen nii suurt kergendust et ei ole juba mitu aastat alkot joonud. Siis arvati et olen rase. NĂŒĂŒd kui pĂ€riselt olen siis ei saa keegi mittemidagi aru 😀

0
0
Please wait...

NĂ€itan 7 postitust - vahemik 61 kuni 67 (kokku 67 )

Esileht Lapse ootamine Augustibeebid 2022