Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Augustikuu triibupüüdjad 2017 ❤

Näitan 30 postitust - vahemik 511 kuni 540 (kokku 581 )

Teema: Augustikuu triibupüüdjad 2017 ❤

Postitas:

Mul on täna dpo 14 ja paar ööd olen unes näinud totaalseid 6udukaid. Eile nägin unes mingit laevakatastroofi, ma olin muidugi ise ka seal, ja peategelane selles loos oli umbes 5m pikk kurat, selline must ja tulikuum, h66gas lausa nagu söepakk l6kke sees. Tal oli mingi probleem naistega, ei sallinud vist? Yhes6naga laev oli naisi täis ja k6ik kartsid teda. Väga hästi ei mäleta enam millega see kulmineerus, ja parem ongi! Täna öösel nägin ahvide planeeti unes, aga tegevus toimus minu vanas kodukohas, yhes suures majas. Ahvidel oli kinnisidee mu teismeline laps ära tappa, ja nii me siis p6genesime selle pealiku eest, p6genemise käigus sattusime mingisse mahajäetud ujulasse ja see oli täis surnud inimeste mumifitseerituid kehasid – kes seisis, kes istus… V6ib öelda, et fantaasia töötab kuidagi paremini 🙂 Igav ei hakka!

Mis igasugustesse tunnustesse puutub, siis minul on seda lima esinenud umbes yle yhe tsykli. Kui hästi mäletan, siis seekord oli ka natukene, aga on olnud tsykleid, kus seda lima on olnud rohkem.
Kui ma oleksin testimisega oodanud, siis oleksin ilmselt juba paar päeva tagasi aimanud, et kuskil miskit toimub. Rinnad ei ole tagasi väiksemaks t6mmanud, nagu tavaliselt enne päevade tulekut. On kuidagi suuremad ja pehmemad. Nibud ei ole hellad, aga kaenlaalustes ja kylgede pealt valutab natukene. Palavik pysib ka yle 37, selle tunnuse p6hjal oleksin ka midagi aimanud. Tugevamad päevadevalud olid ka vist ainult 1 päeval, nyyd ainult hooti ja mitte nii tugevalt. Tavaliselt mul on sellised päevade valud paar päeva enne päevade tulekut. K6hus on ka muidugi teistmoodi tundmused. Tegelikult juba dpo 6-7 t6usis lootus selle kuu osas, sest torked olid teistsugused – sellised närvivalu meenutavad. Puusaliigestes käisid ka valusähvakad läbi, v6i kuskil seal vaagna piirkonnas. Paha olla oli ka päris tihti, kuni umbes dpo 9, aga kindlasti mitte raseduse pärast. Ilmselt muud hormoonid tegid trikke. Ma olen mujalt ka lugenud, et kui on syda paha luteaalfaasis, see ei ole enamasti hcG tekitatud. Praegu ei ole enam refluksi, syda ei ole paha, ega midagi. Väsimus ja gaasid on klassikalised raseduse tunnused ja v6in kinnitada, et nii see ka on. http://www.countdowntopregnancy.com/early-pregnancy-symptoms/dpo-chart.php?dpo=14

Minul ka teab mis vererohked päevad ei ole, esimesed kaks päeva natuke rohkem ja siis ainult määrib. Esimesel kahel päeval ilmselt 2 sideme täie. Yhes6naga vahetan väga tihti “pooltyhjasid” sidemeid. M6nel ju lausa uputus? Mul sellist asja ei ole.

Järgisin see kuu erinevaid soovitusi, mis pidid emaka limaskestale hästi m6juma. S6in suht tihti greipi, tegin greibimahlaga smuutisid (mustikad+banaan). Järgisin mesinäpu soovitust ja s6in ananassi kohe peale ov, pool ananassi korraga, ka keskmise osa s6in ära 🙂 Ja nii kaks päeva järjest. Siis j6in punast veini veel kuni dpo 4 v6i 5, enam ei mäleta. Tegelikult soovitatakse kuni pesastumise alguseni, umbes kuni dpo 6 v6i 7. Ja mitu kuud olen kasutanud juba nisuidu6li, see pidi isegi umbes olevaid munasarju puhastama. E-vitamiin on yldse hea limaskestale. Sellest kuust v6tsin ka multivitamiinid kasutusele, kuigi ma ei poolda neid väga, aga kes teab, äkki oli neistki kasu. Jood reguleerib kilpnäärme hormoonide tööd. Ega ma väga joodirikkaid sööke ei söönud, kui aus olla. Sool on mul ka ilma joodita.

Palju 6nne triibikutele ja edukat septembrit k6igile teistele! Pöidlad pihus piinafaasis olijatele 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mustikas31, mina pigem tean seda ja olen ise selle järgi talitsenud, et OV eel tuleb ananassi süüa ja siis ka 1-2 viilu päevas. Suurem kogus ja peale OVd liigne tarvitamine pidi kuuldavasti keskkonda hävitama, mitte looma soodsat kinnitumise pinda.
Greipi ma ei ole ise veel proovinud, ma pigem söön ananassi või siis joon peedimahla enne OVd. Ka teedesse pole mul usku. Kohvi tarbimist olen vähendanud 1 tassini päevas, vahel 2 (oleneb kas mees õhtul kohvi tahab). Alkoholi ma üldse ei tarbi, isegi ei mõtle sellest.
Hetkel CD11, liigseid lootusi pole tekkinud, vara ka veel. OV test oli eile negatiivne ja niikuinii saan arsi juures teada, kui suured foliikulid on. 🙂

AL

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 46 korda. Täpsemalt 01.08 13:58; 01.08 18:02; 02.08 07:44; 02.08 09:32; 02.08 21:18; 04.08 11:02; 08.08 12:03; 08.08 12:45; 09.08 11:56; 09.08 13:21; 09.08 13:44; 09.08 14:52; 09.08 14:57; 10.08 09:14; 10.08 12:48; 11.08 14:23; 12.08 15:33; 12.08 18:04; 13.08 18:07; 14.08 07:34; 15.08 09:59; 15.08 10:20; 15.08 10:58; 15.08 14:51; 15.08 19:58; 16.08 12:47; 16.08 13:30; 16.08 13:53; 16.08 15:00; 16.08 20:51; 16.08 20:54; 17.08 07:41; 18.08 14:09; 18.08 18:53; 19.08 15:52; 20.08 08:19; 21.08 08:11; 21.08 14:17; 21.08 21:11; 21.08 22:26; 23.08 17:07; 23.08 17:23; 24.08 21:07; 25.08 14:12; 28.08 13:08; 29.08 08:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oeh……ei mingeid triipe ka seekord 🙁 Rinnad küll hellad ja seedimine megaaeglane, varasemalt tähendas see mul triipe. Kui tegin eile päeval testi ja see oli negatiivne. Ilmselt siis päevad kohe-kohe hakkamas, et rinnad hellad…..
Järgmine kuu saab proovimisest juba 2 aastat täis 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mustikas31, mina pigem tean seda ja olen ise selle järgi talitsenud, et OV eel tuleb ananassi süüa ja siis ka 1-2 viilu päevas. Suurem kogus ja peale OVd liigne tarvitamine pidi kuuldavasti keskkonda hävitama, mitte looma soodsat kinnitumise pinda.
Greipi ma ei ole ise veel proovinud, ma pigem söön ananassi või siis joon peedimahla enne OVd. Ka teedesse pole mul usku. Kohvi tarbimist olen vähendanud 1 tassini päevas, vahel 2 (oleneb kas mees õhtul kohvi tahab). Alkoholi ma üldse ei tarbi, isegi ei mõtle sellest.
Hetkel CD11, liigseid lootusi pole tekkinud, vara ka veel. OV test oli eile negatiivne ja niikuinii saan arsi juures teada, kui suured foliikulid on. ????

AL

Minu puhul nagu näha aitas see ohter ananassi söömine ja veini joomine. Isegi kui ei aidanud, ega paha ka ei teinud pesastumist silmas pidades. Ise pole ka muidu alkos6ber. Minu puhul ei hakka keegi isegi rasedust kahtlustama, sest ma niikuinii ei joo eriti seltskondlikel yritustel, väga harva. Ega see vein kergelt alla ei läinud, aga pyha yrituse nimel tasus proovida. Ei ole ainus, kellel veiniga on 6nnestunud. Paljud viljatuskliinikud Soomes lausa soovitavad peale IVF juua kuni pesastumiseni pool klassi veini päevas. V6ta siis näpust. Kaotada ei ole midagi, ma olen sellisel arvamusel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul OV aeg käes, äpi järgi ja enesetunde järgi samuti. Tegutsenud oleme vähe, ainult 1 korra, üleeile, seega erilisi lootusi selleks ei sea. Enesetunne on kehv, pea käib ringi ja nõrk on olla. Ei tea millest see.
Lähen täna apteeki vitamine ostma, äkki aitab kuidagi kaasa.

K.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 20 korda. Täpsemalt 02.08 14:18; 07.08 22:47; 10.08 12:39; 10.08 14:55; 11.08 09:41; 12.08 17:58; 12.08 18:42; 14.08 11:26; 15.08 08:46; 16.08 21:26; 19.08 13:44; 19.08 23:20; 21.08 00:57; 21.08 10:14; 21.08 11:29; 23.08 22:07; 23.08 22:09; 26.08 17:58; 29.08 10:27; 01.09 08:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mustikas31, mina pigem tean seda ja olen ise selle järgi talitsenud, et OV eel tuleb ananassi süüa ja siis ka 1-2 viilu päevas. Suurem kogus ja peale OVd liigne tarvitamine pidi kuuldavasti keskkonda hävitama, mitte looma soodsat kinnitumise pinda.
Greipi ma ei ole ise veel proovinud, ma pigem söön ananassi või siis joon peedimahla enne OVd. Ka teedesse pole mul usku. Kohvi tarbimist olen vähendanud 1 tassini päevas, vahel 2 (oleneb kas mees õhtul kohvi tahab). Alkoholi ma üldse ei tarbi, isegi ei mõtle sellest.
Hetkel CD11, liigseid lootusi pole tekkinud, vara ka veel. OV test oli eile negatiivne ja niikuinii saan arsi juures teada, kui suured foliikulid on. ????

AL

Minu puhul nagu näha aitas see ohter ananassi söömine ja veini joomine. Isegi kui ei aidanud, ega paha ka ei teinud pesastumist silmas pidades. Ise pole ka muidu alkos6ber. Minu puhul ei hakka keegi isegi rasedust kahtlustama, sest ma niikuinii ei joo eriti seltskondlikel yritustel, väga harva. Ega see vein kergelt alla ei läinud, aga pyha yrituse nimel tasus proovida. Ei ole ainus, kellel veiniga on 6nnestunud. Paljud viljatuskliinikud Soomes lausa soovitavad peale IVF juua kuni pesastumiseni pool klassi veini päevas. V6ta siis näpust. Kaotada ei ole midagi, ma olen sellisel arvamusel.

Mina tean ka, et pärast OVd tuleks ananassi süüa aitab pesastumisele kaasa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.08 20:07; 29.08 10:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei triibupüüdjad!
Olen mõnda aega teie lobisemist siin jälginud ja astuks ka nüüd rahva sekka (esialgu veel küll anonüümselt).
Alustasime triibujahti augustis, soovime perre teist last (olen 27-aastane).
Hirmus huvitav on siin käia lugemas küll, kuid paratamatult on tunnuste otsimine vist nakkav. Kuna esimene laps lasi end oodata umbes 1,5 aastat, annan endae aru, et selgi korral ei pruugi mul kiirelt minna. Esimese lapse ajal olin küll noor (vaevu 20), kuid siiski.
Hetkel on mul dpo5 ja PMS kimbutab jubedalt. Tunnen kõiki aistinguid tavapärasest intensiivsemalt, kuid üritan mitte liigselt unistada. Esimese korraga ju ei saa ometi õnneks minna 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.08 11:36; 29.08 21:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul CD8 ja hakkasin ov testidega pihta täna. Kolmas katse ja ostsin ka pre-seedi selleks kuuks lihtsalt igaksjuhuks. Eelnevalt olen lugenud et see tagab selle hea keskkonna ja poisikesed saavad kauem organismis püsida ja kergem liikuvus. Tont seda ju teab mis ph ilma pre-seedita on, olgu see voolus siis teab mis tugev.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ootan punaste lõppu ja sel kuul plaanin siis esimest korda kasutada OV teste, tahaks vaadata, kas kindlam ja täpsem asjatamine toob tulemust ka. Teiseks tahaks veenduda, kas OV toimub ja mis ajal see on.
Samas on ilmselt see stressi tekitav, kui tead et asjatasid kindlasti õigel ajal, aga tulemuseks pärast 1 triip. Elame näeme. See ananassi ja greibi söömine tundub ka suht hea mõte, esiteks juba selle tõttu, et sügis algab ja olekski hea pisut vitamiine enne süüa. 🙂
Tellisin need populaarsed Clearblue digitaalsed OV testid, ribakad ei tundu väga mugavad algajale triibupüüdjale. Minul siis algab peagi kolmas tsükkel proovimist, teine tõsisem ja teadlikum proovimine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hommikune digitaalne test oli praak, ei tulnud mitte midagi ette. Töölt koju jõudes olid tellitud testid postkasti jõudnud ja tegin praegu ühe digitaalse ja ühe odava ribaka, mis komplektis oli. Negatiivsed. Kuigi temp on veel üleval, bbt 36,6, praegu 37,3. Jõin terve päeva ka väga vähe, viimased 3-4 tundi üldse mitte. Nojah, ootan siis punaseid ja üritan musta masendust vältida.

Ekukas

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 02.08 19:02; 24.08 14:35; 25.08 00:05; 25.08 17:59; 28.08 18:43; 29.08 17:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne triibulistele 😉

Minul päevad läbi ja uuele ringile 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul hakkavad ka päevad lõppema ja ootan millal saaks uue tsükliga uuesti proovima hakata uue nädala alguses.Kuidagi jube aeglaselt lähevad need päevad kui ootad.Muidu lendab aeg linnutiivul aga siis tundub seisvat paigal. Minul siis hakkab 2 tsükkel proovimist ja juba tunnen et väsitav on see lapse planeerimine. Müts maha nende ees kes on viitsinud siin üle aasta või kauem proovida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul siin tekkis küsimus ovulatsioonitestide kohta. Vaatasin netis neid clearblue advanced ovulatsioonitesti, mis peaks näitama mitu päeva ette. Vaatasin et komplekt 10 tk maksab 35 eur ja eraldi ostes on 1 pulk alla 3 eur. Ma ei saa sellest aru, et kuidas eraldi ostes tuleb odavam testipulk kui komplektina. Hakkasin seda natuke lugema ja kirjas et need testipulgad eraldi on aparaadiga kasutatavad. Kas keegi oskab kommenteerida, et mis aparaadiga tegu? ja üldse mis on kõige paremad testid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ovulatsioonitesti pulgad eraldi osta, siis vaja testihoidja ka juurde osta. Viimane on ühekorde väljaminek, testipulki saab vastavalt vajadusele juurde soetada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.08 11:36; 29.08 21:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga see testihoidja on mingi 3 eur. Ja pärast ostad komplektis 35 eur 10 tk ja eraldi ostes 14.50. täiesti ebaloogiline minu arust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tellisin esimest korda clearblue 20 testi, koos testihoidjaga. Nyyd tellisin ebayst 20 testi juurde, seal palju odavam.
Keegi oskab ehk aidata, kuidas seda te loete. Kui 20.08 sain hommikul naerunäo, mitmes dpo mul täna on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on viimastel päevadel selline rindade sügelemine. Hakkasin 2 nädalat tagasi võtma viljakuse vitamiine ja mõtlen et äkki on nendest. Et liiga suured doosid, et tekkinud mingi üleküllus nendest. Pole kunagi sellist asja olnud enne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nonii, minul siis päevad paar päeva hiljaks jäänud ja tegin hommikul Benu rasedustesti. Sain 2 triipu! 🙂 Tunnuseid ei ole peaaegu üldse. Reedel oli test veel negatiivne. Ainuke märguanne, mida usaldasin oli unenägu eile öösel, kus mulle näidati, et olen rase. Näen võrdlemisi tihti asju unes ette 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on viimastel päevadel selline rindade sügelemine. Hakkasin 2 nädalat tagasi võtma viljakuse vitamiine ja mõtlen et äkki on nendest. Et liiga suured doosid, et tekkinud mingi üleküllus nendest. Pole kunagi sellist asja olnud enne.

</blockquote
Kusjuures sama siin. Pole ennem nii hellad ov ajal rinnad olnud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tellisin esimest korda clearblue 20 testi, koos testihoidjaga. Nyyd tellisin ebayst 20 testi juurde, seal palju odavam.
Keegi oskab ehk aidata, kuidas seda te loete. Kui 20.08 sain hommikul naerunäo, mitmes dpo mul täna on?

Mul on olnud siiamaale nagu raudpolt, et kui näiteks täna kolmapäeval on püsiv naerunägu, siis alati ov olnud ülejärgmisel päeval ehk reedel. Aga muidu on ov 24-36h pärast püsiva naerunäo saamist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 04.08 18:14; 07.08 17:57; 08.08 15:02; 09.08 19:41; 10.08 13:50; 10.08 21:11; 15.08 18:40; 15.08 19:53; 15.08 20:13; 20.08 15:16; 20.08 20:57; 28.08 21:49; 30.08 07:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Magusvaarikas, yldjuhul on nii, et naerunäo päev on dpo -1, sellest järgmine päev on ovulatsioon, ehk siis dpo 0, ja ov järgne päev on dpo 1, jne… dpo 14 hakkavad yldjuhul päevad, kui su luteaalfaas on 14 päeva. Täna on sul dpo 9.

L6vipiiga, palju 6nne! 🙂 Kas sul rinnad on valulikud? Mul täna hommikul ei ole enam yldse mingit tunnet 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul suur hämming clearblue ov testide osas. Palun targematel kaasa rääkida ????. Eile alustasin ov testidega oli cd8 ja test negatiivne. Täna CD9 sain kohe püsiva naerunäo. Tsükkel mul 27 päeva pikk. Ma tean, et ov võib toimuda iga kuu ka erinevatel aegadel ja et peale tühja ringi on võimalik saada kohe püsiv nägu, aga mul tuleb sel kuul siis eriti pikk luteaalfaas ja ma nüüd ei teagi kas see on normaalne või kuidagi kahandab võimalusi rasestuda. Sel kuul siis 2 katset ????????. Eelmine kuu kulus 7 ov testi ja sel kuul 2. Müstika. FF äpi järgi pidi alles homsest algama see viljakam periood ja ov pidanuks olema 3-4. September. Kui reklaamjutud kõrvale jätta, kas test võib huvitav ka eksoda?!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Magusvaarikas, yldjuhul on nii, et naerunäo päev on dpo -1, sellest järgmine päev on ovulatsioon, ehk siis dpo 0, ja ov järgne päev on dpo 1, jne… dpo 14 hakkavad yldjuhul päevad, kui su luteaalfaas on 14 päeva. Täna on sul dpo 9.

L6vipiiga, palju 6nne! ???? Kas sul rinnad on valulikud? Mul täna hommikul ei ole enam yldse mingit tunnet ????

Absouluutselt mitte 😀 Üldse pole tunnuseid, üritame mitte muretseda 🙂

Lõvipiiga

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.08 19:58; 30.08 08:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul suur hämming clearblue ov testide osas. Palun targematel kaasa rääkida ????. Eile alustasin ov testidega oli cd8 ja test negatiivne. Täna CD9 sain kohe püsiva naerunäo. Tsükkel mul 27 päeva pikk. Ma tean, et ov võib toimuda iga kuu ka erinevatel aegadel ja et peale tühja ringi on võimalik saada kohe püsiv nägu, aga mul tuleb sel kuul siis eriti pikk luteaalfaas ja ma nüüd ei teagi kas see on normaalne või kuidagi kahandab võimalusi rasestuda. Sel kuul siis 2 katset ????????. Eelmine kuu kulus 7 ov testi ja sel kuul 2. Müstika. FF äpi järgi pidi alles homsest algama see viljakam periood ja ov pidanuks olema 3-4. September. Kui reklaamjutud kõrvale jätta, kas test võib huvitav ka eksoda?!

Mina sellisest asjast nagu liiga pikk luteaalfaas ei ole kuulnud. Pigem tundub just hea et on aega end kindlalt paika seada. Aga tahtsin jagada oma kogemust naerunägudega. Minul tuli ka ühel kuul naerunägu mõõdukalt vara – CD11. Tegelesin sel ajal ka basaali mõõtmisega ja temp ei suvatsenudki tõusta. Alles CD16 tõusis, ehk siis naerunäost päris ov-ni oleks olnud justkui 4 päeva. Enamikel tähendab naerunägu, et 24-48h jooksul toimub ov aga välismaa foorumitest on ka silma jäänud, et toimub ka hiljem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Magusvaarikas, yldjuhul on nii, et naerunäo päev on dpo -1, sellest järgmine päev on ovulatsioon, ehk siis dpo 0, ja ov järgne päev on dpo 1, jne… dpo 14 hakkavad yldjuhul päevad, kui su luteaalfaas on 14 päeva. Täna on sul dpo 9.

L6vipiiga, palju 6nne! ???? Kas sul rinnad on valulikud? Mul täna hommikul ei ole enam yldse mingit tunnet ????

Absouluutselt mitte ???? Üldse pole tunnuseid, üritame mitte muretseda ????

Lõvipiiga

Ok, tänks, rahustasid mind maha 🙂 Teen sydamerahu nimel reedel digitaalse, aga väike hirm on sees, et mida see näitab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul suur hämming clearblue ov testide osas. Palun targematel kaasa rääkida ????. Eile alustasin ov testidega oli cd8 ja test negatiivne. Täna CD9 sain kohe püsiva naerunäo. Tsükkel mul 27 päeva pikk. Ma tean, et ov võib toimuda iga kuu ka erinevatel aegadel ja et peale tühja ringi on võimalik saada kohe püsiv nägu, aga mul tuleb sel kuul siis eriti pikk luteaalfaas ja ma nüüd ei teagi kas see on normaalne või kuidagi kahandab võimalusi rasestuda. Sel kuul siis 2 katset ????????. Eelmine kuu kulus 7 ov testi ja sel kuul 2. Müstika. FF äpi järgi pidi alles homsest algama see viljakam periood ja ov pidanuks olema 3-4. September. Kui reklaamjutud kõrvale jätta, kas test võib huvitav ka eksoda?!

Kui uriini läheb liiga palju, siis v6ib ka valepositiivset näidata. Vaata triipe, kas on selged, sama tugevad ja sirged, v6i on laiali valgunud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.upload.ee/image/7405131/IMG_7663.JPG

Ja tundub, et onngi nagu valepositiivne sest mõlemad triibud silmaga vaadates küll tumedamad (pildile ei õnnestunud saada, aga mingi laiali valgunud osa on. Voolus on muuseas suurem ja õigem silma järgi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere triibupüüdjad!
Olen siin eelnevalt vaid lugemas käinud ja tegelen samuti triibupüüdmisega. Tahtsin teiega jagada linki soodsate viola supervarajaste testide kohta. Tellisin ise ka, sest kärsitus teada saada on nii suur.. endal alles dpo7.
https://tervisetestid.ee/tooted/viola%C2%AE-supervarajane-rasedustest-al-8-p%C3%A4evast-2-testi-pakendis

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.upload.ee/image/7405131/IMG_7663.JPG

Ja tundub, et onngi nagu valepositiivne sest mõlemad triibud silmaga vaadates küll tumedamad (pildile ei õnnestunud saada, aga mingi laiali valgunud osa on. Voolus on muuseas suurem ja õigem silma järgi.

Teine triip tundub ikka väga hele, mina seda positiivseks ei loeks, igaks juhuks muidugi tegutsege, aga jätka testimisega! Olen varem näinud pilte laialivalgunud testipulkadest ja naerunägudest, k6ik on osutunud valepositiivseteks. Tundub, et see laialivalgunud k6verik maskeerus testitriibuks 🙂 Clearblue testihoidja töötab nii, et ta vaatab triibu paksust ja tumedust, ja selle p6hjal otsustab, kas on LH-peak v6i ei 🙂 Olen kindel, et see pysiv tuleb sealt uuesti 🙂

http://images.agoramedia.com/ugcphotoservice/100/2014/10/25/55526485/37b4a894-ab9d-4dfd-8a9c-338f2a747159.jpg

https://imageserve.babycenter.com/25/000/084/f85QxpdMIQJCvqufidunURZ8U8Ka9crN_lg.jpg

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole paha, tasuta transport ka. Mina tellisin ja tänan 🙂 Eks sellepärast ongi soodne, et partii aegub poole aasta pärast, aga paar testi tellisin ikka.

Tere triibupüüdjad!
Olen siin eelnevalt vaid lugemas käinud ja tegelen samuti triibupüüdmisega. Tahtsin teiega jagada linki soodsate viola supervarajaste testide kohta. Tellisin ise ka, sest kärsitus teada saada on nii suur.. endal alles dpo7.
https://tervisetestid.ee/tooted/viola%C2%AE-supervarajane-rasedustest-al-8-p%C3%A4evast-2-testi-pakendis

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 511 kuni 540 (kokku 581 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Augustikuu triibupüüdjad 2017 ❤

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.