Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Augustikuu triibupüüdjad 2017 ❤

Näitan 11 postitust - vahemik 571 kuni 581 (kokku 581 )

Teema: Augustikuu triibupüüdjad 2017 ❤

Postitas:

Krissukas, pai sulle! Ma ei tea, kas see kuidagi lohutab sind, aga kui muna on tyhi, siis last ei ole seal kunagi olnudki. Juba viljastumise hetkest hakkas arenema vaid lootekott. Siin foorumis on selle kohta värske teema ka yleval. Ei ole m6tet taga nutta lapsukest, keda ei ole olnudki. K6ik läks nii, nagu minema pidi. Saad terveks, siis tuleb sulle lapsuke, ma olen selles enam kui kindel!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Krissukas, kuidas sul läheb? ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

BiBii Elan veel. 😀 Keha paneb pange korralikult. Viimased päevad rinnad max valusad, õudne. Eile hommikul mõtlesin et annan alakõhuvalude pärast otsad. Aga läks üle. Meeletud gaasid ka. 18.09 oli puhastus. Kuu alguses kunagi määäris roosakalt. Rase kindlasti olla ei saa, pole aimugi mis toimub. Ei tea kunasest peaks hakkama päevi lugema…puhastuse esimesest päevast või veritsuse lõpust. Muidu tskl 28p.

K.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.09 17:04; 09.10 01:51; 22.12 02:55; 12.02 17:15; 12.02 20:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi, nii et sinu rasedusega oligi siis pahasti…? ????
No vähemasti saad nüüd enda tervisega tegelema hakata. Midagigi head ????

Mul oli peetumine kevadel ja tehti ka puhastus, kirurgiline. Noh, abort siis, ütleme otse välja ???? Ja peale seda käisid ka vahel sellised teravamad valusööstud, mul olid sellised nagu keegi sikutaks emakakaelast vms. Aga see oli vist seotud sellega, et veritsuse ajal tahtsid väljuda suuremad hüübinud vere tükid vms. Peale veritsuse lõppu kadusid ka need valud.

Peaasi, et palavikku ei teki.

Mul järgmised päevad hakkasidki umbes 30 päeva möödudes puhastusest. Ja järgmised hakkasid 60 päeva pärast ja kolmandad juba õigel ajal nagu mul tavaliselt, 28 päeva pärast.

Loodan, et saad kenasti oma tervise korda ja saad uuesti rasestuda, ole tugev ☺
Anna ikka kuskil märku endast ????
Kalli sulle!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Krissukas, kas oled saanud juba mingit ravi? Millal hakatakse ravima? Proovi nyyd mitte uuesti rasestuda, eks, enne kui oled täiesti terveks tunnistatud 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Triibukesed, lõikusel käidud, nüüd paar kuud rahu&vaikust pingutusest ja asjatamisest;;;), nosin vitamiine ja edasi arstide poolt jälgimine siis.
Päris varsti olen püüdjate seas ka tagasi!❤️
Aga kallikesed, see on mu viimane sissekanne siia. Tegemist ju ikkagi augusti teemaga ja meil juba detsembri lõpp…???? Kuna nii ilusti palusite ammu, siis mõtlesin ikkagi teada anda.
Kallid-paid-triibud-beebid ning häid pühi!????
-K-

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.09 17:04; 09.10 01:51; 22.12 02:55; 12.02 17:15; 12.02 20:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Krissukas, kalli-kalli! ????
Hea teada, et sul hästi kõik.

Rahulikke pühi sulle ja su perele, hoidke üksteist ????

Anna ikka märku endast kuskil, sa ei unune meil niipea ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei!
Annan märku endast. Oleme ootel suureks üllatuseks, tervis korras ja vaatamata hirmudele positiivsed. Selle ootusaja sisse mahub palju-palju seiklusi. Pöidlad pihus terve beebi ja ägedate seikluste jaoks!❤️

-Krissukas-

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.09 17:04; 09.10 01:51; 22.12 02:55; 12.02 17:15; 12.02 20:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Krissukas, oled rase, päriselt?! ???? Nii lahe!

Mina ka, lõpuks… ???? oktoobribeebi. Homme esimene ämmakavisiit. Alles 4+3

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Krissukas, oled rase, päriselt?! ???? Nii lahe!

Mina ka, lõpuks… ???? oktoobribeebi. Homme esimene ämmakavisiit. Alles 4+3

Kaasoktoobrikas! Appi kui lahe! Oled oktoobrikate grupis? 4+4 siin???? Kolime oktoobrikate teema alla üle????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.09 17:04; 09.10 01:51; 22.12 02:55; 12.02 17:15; 12.02 20:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa, Krissukas ???? Tegelikult juba võtsin seal sõna, tule ka! ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 571 kuni 581 (kokku 581 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Augustikuu triibupüüdjad 2017 ❤

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.