Esileht Ajaviite- ja muud jutud Auhinnatud südamlik eesti multifilm Silver ja Viki

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Auhinnatud südamlik eesti multifilm Silver ja Viki

Postitas:
Markoka33

Mõned aastad tagasi tegime oma animatsiooni stuudios ühe vahva multika lastele. Tegemist siis plastiliini-animatsiooniga. Vist jooksis korra või paar ka ETV kanalil. Aga kelle mudilastel lugu veel nägemata, siis vaadata saab siit:

http://www.wildmedia.ee/silver_viki.html

Marko

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Auhinnatud südamlik eesti multifilm Silver ja Viki

Ja siis?Mis nüüd tahad,et sulle ka toetusarve avaksime ja hakkaks autoritasusid sinna saatma või annetusi?
Mis sa seda Youtubi siis ülesse ei pane,kui see nii vahva on?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Viharavile!Viharavile!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis viharavile,pole mingit viha.Tundsin huvi,mis on selle eksponeerimise eesmärk?Pole eriti väärt saade millega siin kekselda.Mina oma lastele sellist totrust küll ei näita.Selliseid plastiilini mullitusi on terve Eesti mukufilmi arhiiv otsast otsani täis.Ei paku pinget ühte sama asja vaadata.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mis sind, eelmine kägu, hammustas? Minu arvates tore teemaalgatus. Miks mitte jagada üksteisega armsaid linke. Eriti, kui ise tehtud. Kes ise midagi oma kätega teinud, see saab aru, et rõõmu teeb ka lihtsalt jagamine, asi pole selles, millist tasu kuskilt autorikaitseühingust potentsiaalselt võiks saada. Ikka tahaks ju näidata teistelegi, kui enda arvates ilusti välja tuli. Plastiliinimultika tegemine on suur töö. Minu arvates on küll armas link ja minu tütar vaatas rõõmuga.

Please wait...
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Auhinnatud südamlik eesti multifilm Silver ja Viki

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.