Esileht Ilu ja tervis Auramigreenikud…

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Auramigreenikud…

Postitas:

Kas teil on ka esinenud öösiti silmi avades selliseid geomeetrilisi mustreid, kaleidoskoobisarnaseid mustreid vms?
Mul aurastaazhi 12a, geomeetrilisi mustreid näen 4a. Täna oli jälle. Tume-ja helesiniste täppidega ruudustik. Ilus, aga hirmutav keset pimedat ööd.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.08 10:50; 28.08 21:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen migreeniga hädas olnud alates teismeeast so u 20a. Paar aastat tagasi muutusid nägemishäirega kaasnevad nn mustad täpid just sellisteks säravateks rombideks. Nagu teemandid. Ilus ja, aga jube iiveldama ajav:S Eelmise aasta augustist alates pole ma tarbinud gluteeni. Ja mul on tunne, et võin oma migreeni just selle arvele kirjutada, sest nüüd pole mul isegi aurat olnud terve aasta. Igatahes praegu jätkan seda liini ja loodan, et olen nendest hoogudest lõpuks vaba (mul läks ikka pool keha tuimaks nii, et võis torkida vms, midagi ei tundnud, täpselt pool keha, isegi keel oli pooleks tuim:S)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan Sind vastuse eest!
Ilmselt ma kurvastan Sind, kuid ka mina jätsin alates 8.juulist täielikult gluteeni tarbimise. Selle aja jooksul on mul auraga migreen olnud kolmel korral. Korra oli 6 päeva vahet ja siis 9 päeva. Praegu olen peaaegu 1 kuu migreenita olnud. Kuid see ei ole kahjuks mingi näitaja, sest on ka 1-2 aasta pikkuseid pause olnud…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.08 10:50; 28.08 21:01;
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Ilu ja tervis Auramigreenikud…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.