Esileht Kodunurk “aurumasinaga” kleit sirgeks?

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: “aurumasinaga” kleit sirgeks?

Postitas:
Kägu

kas sellist teenust kusagil pakutakse ka?
pesin oma öhtukleidi ära (käsitsi, on siidist ja litritega)ja riputasin riidepuule kuivama. nyyd on yks kortsus käkk vaid!! triikida ei saa, sest tal krousid ja krooked(köik känkras nyyd). aitaks vaid auruga triikimine.
kas pakutakse tallinnas kusagil sellist teenust?
vöi kas keegi on omale soetanud \”aurumasina\”? kust ja kas olete rahul? ilmselt oleks ka meeste särke sellega hea sirgeks lasta?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: “aurumasinaga” kleit sirgeks?

Oled ikka kindel, et seda võis pesta? Kahtlen selles. Oleksid pidanud kohe keemilisse viima. Seega ma pole üldse kindel, et sinu kleidist veel asja saab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pirital on Triikimiskeskus vms. otsi netist infot. ka vöid ju suvalisest keemilisest nöu kysida, et mida teha. neis ju ka triigitakse jne.

yldiselt, arvan et tuksi keerasid. on ikka asju, mida ise ei peasta. viinuks puhastusse, siis seal profid ikkagi koos ja osatakse asja käsitleda.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

kas mõnda silti pole kleidil küljes, mis nad ka kirjutavad seal? siis saad edasi mõelda, mida teha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

sildil on töesti, et pesta ei vöi(no ma ei tea, olen suisa masinaga pesnud asju, kus kirjas, et vaid keemiline ja midagi pole juhtunud). aga samas pole öeldud, et vaid keemiline. kusjuures on lubatud triikida! triikida aga ei saa, sest on krousitud nagu puhvi. seega, kuna kuumust kannatab, tohiks aurutiga teha ju? materjal on 100% siidi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ise prooviks ilmselt nii teha, et teeks kleidi täiesti läbimärjaks, ei väänaks mitte tilkagi sealt vett välja ja paneks siis ta riidepuule kuivama. Äkki on pärast parem.

Aga kahjuks aurutamise kohta ei tea midagi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

no ma nii tegingi, et panin tilkuvalt riidepuule kuivama.
eks ma vöta ykspäev tolle kleidi yhes ja kiikan sinna triikimiskeskusesse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mhh, eks ta ilmselt sel põhjusel ongi keelatud, see pesemine, et pärast kortsus.

sest siidist asju ikka kodus ju käsitsi pestud, selles asi ei saa olla seega.

ma usun, et sa saad oma asja korda, uuri seda triikimiskeskust, seal tehakse igasugu nippe.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina kasutan triikivat pesukuivatit, see aurutab vahepeal ja siis kuivatab. Selliseid kleite olen pannud ühe kaupa sisse ja kasutan särgitriikimise programmi, lõpetamisel kohe välja ja riidepuule. Tulemusega olen rahul olnud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina kasutan triikivat pesukuivatit, see aurutab vahepeal ja siis kuivatab. Selliseid kleite olen pannud ühe kaupa sisse ja kasutan särgitriikimise programmi, lõpetamisel kohe välja ja riidepuule. Tulemusega olen rahul olnud.

Please wait...
Postitas:
Lisberg

olen ka kasutanud kuivatit. Minul pole triikimise funktsiooni, on küll triikraua märk aga see tähendab, et masin jötab sellise niiskusastme, et triikida saaks mugavalt.
noh auruga peaks saama küll. ma kord viisin
õmbleja tehtud kostüümi talle endale triikida, tal auruga masin, tegi heameelega ja raha ka ei tahtnud 😛

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma pole julgenud enda 100% siidkleiti kuivatisse panna, aga käsitsi olen pesnud küll väga leige veega (on ka tikitud litreid ja tikand peal). Tõstan täiesti läbimärjana riidepuuga du¨ialuse kohale ukse külge, seal ta siis ise soriseb ja tilgub. Ilusti on sirgeks jäänud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

jah aega kulunud – mis teemaalgataja kleidist saanud?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Esileht Kodunurk “aurumasinaga” kleit sirgeks?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.