Esileht Kodunurk Aurumopp mõtekas või mitte?

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Aurumopp mõtekas või mitte?

Postitas:
Anonymous

Praegu sherrys pakkumine, et clatoric aurumopp soodsamalt. Tükk aega olen juba vaadanud neid moppe, aga ei suuda otsustada. RÄäkige kogemusi.. tänan!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see aurumopp töötab siis ka nagu tolmuimeja, või tuleb teha tolmuimejaga ja siis mopiga? Nt ku mul on koerad toas ja koerakarvad + liivatolm, kas kõige selle puhastamiseks piisab aurumopist?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

mina olen aru saanud, et ikka enne tuleks põrand tolmukaga puhtaks tõmmata, et pigem on aurumopp nagu põrandapesu. Ma just tahaks kivipindasid sellega tõmmata, mul neid palju…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sellega võib tammeparketti ka puhastada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See, mis imeb ja siis peseb, on ka olemas, aga kõvasti kallim. Nt. Kärcheril on olemas auruimurid. Minul on Kärcheri auruti, millega põrandaid pesen ja olen küll rahul, v.a. see, et vars on veidi lühike ja peab põrandaid pestes veidi ebamugavas asendis olema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.03 08:57; 22.03 15:52; 05.04 10:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul käib ka pidev \”piinlemine\”, sest ei tea milline täpselt osta. Nüüd olen välja valinud Kärcher SV 1902 auruimuri, aga hind on suhteliselt soolane. Tutvusringkonnas seda kellelgi pole ja seetõttu ausaid hinnanguid pole kuskilt saanud. Kas ehk siin saab keegi mingisugust omapoolset kogemust jagada? Kas keegi omab sellist masinat? http://www.stokker.ee/content/viewer/document/11965/kemikaalivaba-puhastus—auruimur-karcher-sv-1902/

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.03 10:51; 22.03 14:47; 09.04 10:05; 09.04 11:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul käib ka pidev \”piinlemine\”, sest ei tea milline täpselt osta. Nüüd olen välja valinud Kärcher SV 1902 auruimuri, aga hind on suhteliselt soolane. Tutvusringkonnas seda kellelgi pole ja seetõttu ausaid hinnanguid pole kuskilt saanud. Kas ehk siin saab keegi mingisugust omapoolset kogemust jagada? Kas keegi omab sellist masinat? http://www.stokker.ee/content/viewer/document/11965/kemikaalivaba-puhastus—auruimur-karcher-sv-1902/
[/tsitaat]
No täpselt sama siin, käin ja sügelen juba pikemat aega ja ei tea, mida osta. See Cherri oma tundub kahtlaselt odav ja otsikuid pole kah kaasas. Tahaks sellist, millega saaks ka keraamiliste plaatidega vannitoa seina puhastada. Olen ka neid Kärcheri omi mõelnud, samas seda imuriga pole veel kohanud. Kui palju see maksab?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.03 12:27; 22.03 23:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

No täpselt sama siin, käin ja sügelen juba pikemat aega ja ei tea, mida osta. See Cherri oma tundub kahtlaselt odav ja otsikuid pole kah kaasas. Tahaks sellist, millega saaks ka keraamiliste plaatidega vannitoa seina puhastada. Olen ka neid Kärcheri omi mõelnud, samas seda imuriga pole veel kohanud. Kui palju see maksab?[/tsitaat]

Hind on SV 1802 omal seal Stokkeris 689eur. Ma ei teagi veel, mis neil kahel mudelil (SV 1902 ja 1802) vahet on, aga Saksamaalt tellides saaks 1902 sama hinnaga (saatekulu hinnas). Ilmselt on 1902 uuem mudel, aga kas ka sisuliselt midagi olulist muudetud on, ei tea – välimuselt paistab üks ühele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.03 10:51; 22.03 14:47; 09.04 10:05; 09.04 11:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui inglise keelt jagate, siis toksige Googlisse \”Kärcher 1902 review\” ja siis tulevad need saidid, kus kasutajad oma arvamust avaldavad. Enne oma Kärcheri valimist ja ostmist kammisin terve hulga selliseid saite läbi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.03 08:57; 22.03 15:52; 05.04 10:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ostsid Kärcher 1902 mudeli? Kuidas on ennast õigustanud, kas teeb ka nii puhtaks kivipõrandad ja vuugivahed?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.03 12:27; 22.03 23:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

No täpselt sama siin, käin ja sügelen juba pikemat aega ja ei tea, mida osta. See Cherri oma tundub kahtlaselt odav ja otsikuid pole kah kaasas. Tahaks sellist, millega saaks ka keraamiliste plaatidega vannitoa seina puhastada. Olen ka neid Kärcheri omi mõelnud, samas seda imuriga pole veel kohanud. Kui palju see maksab?[/tsitaat]

see kârcher on tâitsa oki, kuigi lisavidinaid on môttetult palju.
Aurutugevus alates 4 barist tagab ikka puhastamise ka, mitte niisama ei aja sutsakat kuuma ôhku vâlja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.lpm.ee müüb ka kvaliteetseid aurutajaid soodsalt, nii koos imuga, kui ilma. Soovitan nende käest ka pakkumist küsida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.stokker.ee/content/viewer/document/11965/kemikaalivaba-puhastus—auruimur-karcher-sv-1902/
[/tsitaat]

Mul selline,riskipeale ostsin.Palju ei uurinud ja olen rahul,kuna pesen aknaid, dussiruumi seinad, praeahju seest ja väljast.Proovisin ka vaippa,diivaneid ,kardinaid.Parim oli \”triikRaud\”
Auruga triikimine.Näiteks siidist peokleit ,mida triikrauaga ei oleks julgenud.Sain sirgeks. Käscheri hea pool et saad osasid juurde osta.Toason nii meeldiv öhk peale koristamist.Vaata Käscheri lehekyljelt video, saat rohkem abi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisan veel et mul ei ole see öige triikraud vaid selline keppike :))

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul Kärcher 1902 ja võin öelda, et mina küll seda ostu kahetsen. Põranda puhastamine, enam vähem ok, aga midagi muud sellega eriti teha ei kannata. Üks mõtetu torude vahetamine ja tolku midagi, lapiga kolm korda lihtsam ja mugavam. Peale iga pesu tuleb kõik voolikud ja torud läbi pesta, nii et üks paras jama. Ja mustus ei kao imeväel küll kuhugi, ei ole nii, et lasen tibake auruja mustus voolab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.04 08:48; 09.04 11:24; 09.04 13:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimase käguga sama meelt,lugege instruktsioonid hästi läbi ja kasutage öigeid otsikuid öiges kohas.Mis peatähtis et puhastad ju ilma kemikaale.Mul kätel tekkib allergia nendest myrkidest ja kummikinnastest.Nyyd aga pole seda probleemi:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jälle sellest harjarohkusest aru ei saa.
Enamasti kasutan puhastuseks lihtsalt nn suruôhuotsikut, pôrandat pesen, jah, pôrandapesuotsikuga, akent ka vahel aknaotsikuga, aga sinnagi sobib tavaline toruots. Nired ja niiskuse kuivatan-pyhin mikrokiudlapiga, mida mul on kolm erinevat tyypi – pôrandale jâmedakoeline, elektroonika jaoks ekstrapehme ja keskmine yldpuhastuse jaoks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisan ka veel kinnituseks, et pärast Kärcheri aurutiga põrandate pesemist on toas eriti värske õhk. See on küll mõnus. Peaks vaid seda masinat sagedamini kapist välja võtma…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.03 08:57; 22.03 15:52; 05.04 10:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas Kärcheriga, kui kasutate aurutamise ja imemisfunktsiooni korraga, peab aeglasemalt imema või saab sama kiirelt imeda kui tavalise tolmuimejaga? Kas eemaldab edukalt ka peenikese liiva? Kuidas sobib puitpõrandale? Kui märjaks pind pärast jääb? Ja lõpetuseks – kust teie ostsite?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.03 10:51; 22.03 14:47; 09.04 10:05; 09.04 11:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et Kärcheriga imedes pind puhas saaks peab ikka tunduvalt aeglasemalt imema, kui tolmuimejaga.Kui on tugevam plekk, peab ikka mitu mitu korda sealt üle sõitma. Imeb küll peenikese tolmu ka ära. Põrand jääb suht kuiv ja kuivab ruttu ära. Aga põrandale jäävad pärast õrnad jutid.
Ja nagu ma juba enne kirjutasin, siis vähemalt minu arvates ei ole see asi oma hinda väärt.
See mustus, mis maha voolab, see tuleks niimama lapiga ka ära, tugevamat mustust peab ka sellega küürima. Ühesõnaga, kui just pole kodus allergikuid, kellele kemikaalide kasutamine vaegusi põhjustab, siis on selle aparaadiga jamamist rohkem, kui asi väärt. Ja veel, mingit värsket lõhna sellest masinast küll tuppa ei jää, värske lõhn on toes, kui koristad ära, pesen põranda puhtaks ja tuulutad toa ära.
Aga eks kes tahab proovida võib oma rahakoti peal ära katsetada. Inimesed on erinevad ja arusaamised puhtusest erinevad. Kui mina näen plekki, tahan selle ära koristada, vahepeal lasen põranda mitu korda päevas lapiga üle, kärcherit ma küll mitu korda päevas kokku panna ja üle loputada ei viitsi, seega enamast kasutan ikka põrandapesulappi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.04 08:48; 09.04 11:24; 09.04 13:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Et Kärcheriga imedes pind puhas saaks peab ikka tunduvalt aeglasemalt imema, kui tolmuimejaga.Kui on tugevam plekk, peab ikka mitu mitu korda sealt üle sõitma. Imeb küll peenikese tolmu ka ära. Põrand jääb suht kuiv ja kuivab ruttu ära. Aga põrandale jäävad pärast õrnad jutid.
Ja nagu ma juba enne kirjutasin, siis vähemalt minu arvates ei ole see asi oma hinda väärt.
See mustus, mis maha voolab, see tuleks niimama lapiga ka ära, tugevamat mustust peab ka sellega küürima. Ühesõnaga, kui just pole kodus allergikuid, kellele kemikaalide kasutamine vaegusi põhjustab, siis on selle aparaadiga jamamist rohkem, kui asi väärt. Ja veel, mingit värsket lõhna sellest masinast küll tuppa ei jää, värske lõhn on toes, kui koristad ära, pesen põranda puhtaks ja tuulutad toa ära.
Aga eks kes tahab proovida võib oma rahakoti peal ära katsetada. Inimesed on erinevad ja arusaamised puhtusest erinevad. Kui mina näen plekki, tahan selle ära koristada, vahepeal lasen põranda mitu korda päevas lapiga üle, kärcherit ma küll mitu korda päevas kokku panna ja üle loputada ei viitsi, seega enamast kasutan ikka põrandapesulappi. [/tsitaat]
Kui sa rahul ei ole, siis äkki oled selle müügist huvitatud? Kui kaua sa seda masinat kasutanud oled? Ma võib-olla oleks tahtja…sõltub hinnast ja seisukorrast muidugi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.03 10:51; 22.03 14:47; 09.04 10:05; 09.04 11:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kui sa rahul ei ole, siis äkki oled selle müügist huvitatud? Kui kaua sa seda masinat kasutanud oled? Ma võib-olla oleks tahtja…sõltub hinnast ja seisukorrast muidugi.[/tsitaat]
See on juba ära müüdud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.04 08:48; 09.04 11:24; 09.04 13:22;
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Kodunurk Aurumopp mõtekas või mitte?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.