Esileht Kodunurk aurumopp

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: aurumopp

Postitas:

Mis te arvate aurumopist,kel kodus see juba olemas? Kas olete sellega rahul? Meil koduloomi ei ole, on 1 laps. Aegajalt ikka pillab midagi vaibale ja põrandaid vaja pesta. Kas sel juhul on aurumoppi mõttekas osta? Paluks kommentaare 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul see teles reklaamitava eelmine mudel ehk siis see, kus auru võimsust ei saa reguleerida. Kuna meil toas puitparkett, siis lülitan aeg-ajalt töö käigus välja, et mitte põrandat liiga märjaks teha. Puhastan sellega üle nädala umbes, vahest ka sagedamini, igapäevaselt tõmban ikka kärmelt tavalise niiske plaatmopiga.
Samas meeldib mulle väga mõte, et kuum aur aeg-ajalt meie kodust üle käib, eriti kivipõrandatelt esikus ja vannitoas. Vetsupotti lasen ka selle auruga üle.

Ütleme nii, et mul on hea meel, et see mul olemas on, aga ei juhtuks ilma ka midagi 🙂

Teglikult üks väga suur pluss on veel – käin selle kuuma auruga aeg-ajalt ka madratsid ja diivani üle, teeb hästi värskeks ja mõte on juba meeldiv, et igasugu tolmuelukad on ära killitud 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka olemas, nii ca 2 kuud….seesama, mis telekas reklaamib, roheline. Kasutan min auruga oma parketile, et jäta üldse nii märjaks, kui hoiatati.
Seni olen väga rahul, lisaks põrandale oen ka diivani üle käinud ja ka köögikappide uksed (pisike laps kodus, näpujälgi tekib ülikiiresti). Ja loomulikult ka see teadmine, et kuum aur enamus halbu baktereid tapab – laps enamjaolt ju ongi põrandal.
Olen rahul.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.02 19:06; 08.02 23:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga kas see parketti kummi ega ms ei tõmba? ma tean, et ühel tõmbas mingi taoline parketti kõik lahti vms.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

MUl see roheline, tele shopi oma. kasutan kord nädalas naturaalse parketti puhastamisel. Ei ole seni midagi juhtunud. Max võimsus ja ei ole üldse märjad jäljed. Akna pesus on super hea. Igasugune desinfektsioon ka kodus tehtud 🙂
Rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.topshop.ee/h2omopx5-187752-mm.html?ils=7&irp=3&main=household&pcs=1

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.02 19:06; 08.02 23:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sinna käib tavaline kraanivesi või destilleeritud vesi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuulge, tibukesed, see aur ei ole seal üldse nii kuum, et \”pisimutukaid killida\”. Ära loo illusioone endale!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mind need mutukad ei huvitagi, aga mul on päris palju plaaditud pinda ja rõvedad vuugivahed, kas need saavad puhtaks ning regulaarsel kasutamisel jäävadki puhtaks???

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on aurumopp olnud ca 2,5 aastat. Alguses oli punane, see siis vanem mudel, umbes pool aastat tagasi läks aga katki ja vahetati uuema vastu välja. Uuem on siis see roheline, millest siin eelpoolgi juttu. Pesen sellega igal nädalal põrandat, meil on männipuidustlakitud põrand ning senini on põrand auru hästi talunud. Esikut ja vannituba puhastan ka ikka sama mopiga, kuid vuugivahede puhastamiseks peab kasutama spetsiaalset otsikut, siis saab ka need puhtaks. Mina olen mopiga rahul, saab kiiresti ja kerge vaevaga põrandad puhtaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mind need mutukad ei huvitagi, aga mul on päris palju plaaditud pinda ja rõvedad vuugivahed, kas need saavad puhtaks ning regulaarsel kasutamisel jäävadki puhtaks???[/tsitaat]

vannitoas minu meelest ideaalne:) sain puhtaks kohad mida pastaga küürides pole saanud:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas on ka vaipade puhastamisel mingeid paremaid tulemusi nt. vanad plekid, mida tavaline vaibapuhastusvahend ära ei võta ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Kodunurk aurumopp

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.