Esileht Kodunurk Aurupesurid

Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Teema: Aurupesurid

Postitas:

On mõte endale üks soetada, samas ei tea ma neist suurt midagi. Sõpradel-tuttavatel ka pole, et kogemusi uurida.
Kas kellelgi on kogemusi Kärcheriga? Kas puhastab korralikult ka vannitoa kahhelplaate?

Vaatasin sellist:
https://www.euronics.ee/t/90980/kodumasinad/aurupuhasti-karcher-sc2-deluxe/1-513-253-0

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.04 12:03; 04.04 23:34; 06.04 08:05; 13.12 00:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on veidi võimsam riist, aga ikkagi väga kiita ei saa. Ega ta sellist rohkem kinni sodi ikka lahti ei võta. Ei ole ammu kasutanud, tavavahendid on siiski mugavamad ja tõhusamad.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.04 12:20; 06.04 11:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks koht, kus meil aurupesur täiesti asendamatu on – vannitoas ja saunas valgete vuugivahede puhastamisel. Teeb täiesti puhtaks ja valgeks. Sai ennem palju erinevat keemiat ja mehaanikat proovitud, aga ükski nii hästi ei toiminud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on see https://www.k-rauta.ee/p/aurupesur-karcher-sc2-easy-fix/8mcl?mtd=search&pos=regular&src=searchnode

Tundub selle sinu lingil olevaga suuruse vahe olevat. Mul läheb sisse 1 l vett, sellest enamvähem piisab üheks koristustuuriks. Mina ka viimasel ajal harvem kasutan, kuigi meeldib sellega põrandaid pesta, aknaid pesen ja peegleid.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On Nilfisk 1l paagiga, leian, et on väga hea asi suurpuhastuse tegemiseks, plekkide eemaldamiseks, vana kinnikleepunud sodi ja vannitoa vuugivahede pesemiseks jne. Igapäevaselt küll ei kasuta, aga aeg-ajalt väga hea. Ostsin kasutatuna, sest eelmise omaniku arvates täiesti mõttetu, 1x proovis ja oli seisma jäänud. Minu meelest jälle vägagi asjalik asi. Vaibad, autoistmed said vanadest plekkidest puhtaks jne, ma lasin ikka pool maja üle esimese paari päevaga, kui ma selle sain.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.04 16:12; 06.04 11:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on see https://www.k-rauta.ee/p/aurupesur-karcher-sc2-easy-fix/8mcl?mtd=search&pos=regular&src=searchnode

Tundub selle sinu lingil olevaga suuruse vahe olevat. Mul läheb sisse 1 l vett, sellest enamvähem piisab üheks koristustuuriks. Mina ka viimasel ajal harvem kasutan, kuigi meeldib sellega põrandaid pesta, aknaid pesen ja peegleid.

Meil on täpselt sama. Olen rahul. Kasutangi põhiliselt vannitoas/ saunas vuukide, plaatide puhastamiseks ning õhuniisutaja diskide puhastamiseks. Ilusti teeb puhtaks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan vastamast! Tellisingi. Vast läheb koristamine lihtsamaks. Saun ei tulnud mulle enne pähegi, aga see tahaks tõesti põhjalikumat puhastust! Eriti mõned lavatagused nurgad, kuhu muul moel on väga raske ligi pääseda, kuidagi ei ulatu ilma roomamata 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.04 12:03; 04.04 23:34; 06.04 08:05; 13.12 00:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul ka see Easy Fix mudel. Mina sellega kahhelkivide vuuke puhtaks ei saa, seal on pisut hallitust. Aga tundub, et see hallitus ei lähe edasi, kui on keeva auru saanud. Peamiselt puhastan põrandat, eriti praegusel koroonaajal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka Kärcheri võimsam variant ja pesen lisaks saunale ja vannitoale ka värvituid seinu, põrandaid (eriti hästi teeb puhtaks kiviplaadid), väga hea on gaasigrilli puhastada rasvast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.04 22:29; 06.04 13:50; 04.12 00:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka Kärcheri võimsam variant ja pesen lisaks saunale ja vannitoale ka värvituid seinu, põrandaid (eriti hästi teeb puhtaks kiviplaadid), väga hea on gaasigrilli puhastada rasvast.

Kui võimas on Kärcheri võimsam variant? Kui palju ta rõhku tekitab?

Oh, grill ka veel! Selle peale ma üldse ei tulnud. Kui seda puhastaks, oleks küll hea.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.04 12:03; 04.04 23:34; 06.04 08:05; 13.12 00:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Järele mõeldes tuli meelde, kus see aurupesur on marjaks ära kulunud. Nimelt olid koeral kirbud ja siis piisas selle aurutajaga põranda, pehme mööbli, madratsite jne ületegemisest ja kirpudega oli kohe lõpp. See oli lihtsam ja ökom variant, kui kõige pesemine ja keemia kasutamine. See võiks vist ka täide ja soolenugiliste puhul aidata, neid mul pole olnud.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.04 12:20; 06.04 11:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaah, ja vaipade jms aurutamine aitab ka tolmulestasid vähendada jms.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.04 16:12; 06.04 11:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rõhu kohta on küll nüüd hea küsimus, masin on üle 7 aasta vana, aga vist oli 3,5(?) ostsime just selle järgi, et võtsime kallima, et on võimsam (võibolla saime ka tüssata).
Neil on kaasas selline peenike otsik (ümmargune hari ca 1,5 cm läbimõõtu) – sellega on hea vuugivahesid, kraaniümbrust,gaasigrilli jubinaid pesta. Samuti on meil esikus krobelised plaadid maas- selle otsikuga saab igasuguse mustuse kätte.
Sellega saab ka suuri aknaid pesta, ise ei ole kasutanud, pesen selle kärcheri aknapesuriga.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.04 22:29; 06.04 13:50; 04.12 00:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need, kes kiidavad, palun linkige oma masinaid. Sooviks midagi sellist, mida saaks vannitoas kasutada, ka lakitud parketil, samuti vähemalt mingilgi määral peaks temaga diivaneid-toole ja madratseid korrastada (tekstiilipesuri kemikaale ei taha) saama. Kuskilt jäi silma kärcheri sv7, kuid näiteks amazonis ei ole sel kuigi kõrget reitingut. On mõni parem imemisfunktsiooniga aurupesur? Või peaks üldse ilma imejata vaatama?  Millised on teie hästitöötavad aparaadid?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan juba aastaid, teen vammituba, sauna, gaasigrilli. Tapeeti saab eemaldada, teen diivaneid puhtaks.

 

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.04 22:29; 06.04 13:50; 04.12 00:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul Kärcher SC3 EasyFix Premium. Väga meeldib. Vannitoas ja sauna kasutan. Köögis asendamatu. Eriti meeldib põrandaid sellega pesta. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas vana puitpõrandat võib ka sellega puhastada? On kohati suured vahed laudadel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas vana puitpõrandat võib ka sellega puhastada? On kohati suured vahed laudadel.

Ei, laudpõrandate puhastamiseks aurupesur ei sobi üldse, rikub lauad ära.
Sellest on netis  üksjagu kirjutatud, aga proovisin ikka ise ka väikese pinna peal.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.04 12:03; 04.04 23:34; 06.04 08:05; 13.12 00:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin endale reedel just sellise https://www.polti.ee/toode/vaporetto-eco-pro/

pole veel aega olnud põhjalikumalt proovida, aga loodetavasti teeb kõik heaks  😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need, kellel on Kärcheri SC 2, millise otsikuga pehmet mööblit puhastate?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõstan vana teemat üles, sest tekkis mõte ka endale soetada. Jõulud tulemas, aga tööl kiire aeg, meditatiivseks pühadeeelseks küürimiseks pole aega. Kiitke-laitke oma masinaid! Mõtlesin muidu Kärcheri SC 2 EasyFixi osta. 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ajab asja ära. Natuke kannatust peab olema – soojeneb mingi 5-10 minti ja suuremate puhastamistega vahepeal tahab ennast koguda kuni oma töötemperatuuri jälle üles saab. Aasta jooksul muutub täitmiskorgi lahtikeeramine järjest raskemaks. SC3 ja SC4 on nõks paremad. Neil lihtsalt valad vett juurde, kui tühjaks saavad ja soojenevad kiiremini.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea, eile just nühkisin sellega oma elamist ja ei ütleks, et mingi imeriist. Vaip ei läinud eriti puhtamaks, pean teda ikka seebi ja harjaga pesema hakkama, WC-s ka mingit imet ei teinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No nii, mina see 16.12.2021 01:26 kägu. Ostetud. Kasutatud. Imeriist ei ole, aga abi on sellest küll. Vaiba pesemiseks ei sobi, katlakivi ära ei võta, aga abi oli temast küll. Aitas vuugivahesid puhtaks teha ja krobeliste põrandaplaatide juures, mida muidu ilmaski puhtaks ei saa, oli suureks abiks (neid nühkisin aurutaja harjaga ja pühkisin mikrokiudlapiga kuivaks. Seinu ja uksi pesin kah. Ahju pesemisel oli ka abiks. Maksis 109 eurot ja minu meelest on seda raha väärt küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )


Esileht Kodunurk Aurupesurid