Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Aurusaun

Postitas:
Kägu

Sooviks koju aurusaunakabiini. Kellel on kodus, mida peaks kindlasti jälgima? Mis firma valida – duschy või schönberg. Schönbergi puhul meeldib natuke piklikuma kujuga aurusaun laura black või frankfurt. Oskab keegi neist midagi öelda. Infos neil kirjas, et istet ei ole, aga pildilt ja videost onnäha, et seal nurkgas nagu ikka mingi iste on?

http://www.sansan.ee/aurusaunad?limit=all

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Aurusaun

vaata kindlasti aurutoru asukohta. Minul duchy kodus ja see istudes puhub keeva auru otse tagumiku alla, nii et peab püsti seisma seal, eriti mehed. Veidi saab seda aurutoru suunata, kuid mitte eriti. Siis võiks olla spets koht, kuhu lisada aroomiõli.
Võiks olla ka lihtsam lülitus saunalt dushifunktsioonile. Mul praegu on nii, et kui keegi sauna kasutades kasutab vahepeal dusshi ja unustab tagasi lülitada, võib aurumasin jääda veeta ja katki minna.

Please wait...
Postitas:
Kägu

aga minul jälle oli soe ainult all, kui püsti tõusid, siis pea külmetas. olin siis kägaras põrandal, kuni aparaadi välja viskasin.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on Schönbergi Lübeck. Ainus miinus on see, et varvastel või madalamatel temperatuuridel jahe hakata. Raadio kuulamise funktsioon meeldib eriti. Istumise koht on täiesti olemas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ühesõnaga saad ühe ilge pasa millele oled metsiku hunniku pappi kulutanud ja hea tulemuse saavutamiseks pead ikkagi korraliku saunaruumi väljaehitama ning poole rohkem raha kulutama,kui see kabiin maksab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aurusaun on minu parim ost! Meil on olnud juba 4 aastat ja mul jagub vaid kiidusõnu. Meil on Corali oma, täpsemalt see mudel http://coral.ee/?id=0&gid=0&keel=ee&view=prod&g_id=1&subid=&prod_id=9
ma hästi ei tahaks uskuda, et ilma istmeta see kabiin on, või kui on, siis ma küll ei soovitaks. Istuda on ikka mõnus ju.

Please wait...
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.