Esileht Kodunurk aurusaun koju?

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: aurusaun koju?

Postitas:

Remondime ja on arutlusel kas panna vannituppa lihtsalt duśśikabiin või aurusaunakabiin. (majas ka teine vannituba tavalise duśśiga). Kellel on aurusaun, kas kasutate aktiivselt? Mees tahaks aga ma jälle ei kujuta ette, et ma üksinda või mehega viitsiks kuigi sageli seal aurusaunakabiinis istuda. Harilikus saunas on just see mõnus, et istud pere või sõpradega, lobised, jood õlut. Aga aurusaunas?

+1
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Kui ma mõni aasta tagasi duzzi sisse panin,siis sellest ajast ei ole enam viitsinud saunas käia. Eks saab regulaarselt sporti tehtud ja higistamiseks enam sauna ei ole vaja

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.01 16:23; 10.01 16:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on kift et mõni ka talver remonti teeb,mina ootan kevadet,külmaga üldse ei viitsi liigutada ennast.

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.01 16:23; 10.01 16:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie panime, aga on oma maja ja aurusauna mahub 3-4 inimest. Tavasaun ka, aga seda kütame puudega ja läheb tund aega soojaks. Aurusauna võlu ka selles, et saab mobiililt sisse lülitada ja soojeneb 15 minutiga. Lisaks kipub meie kliimas talvel väga kuiv olema, niiskus tuleb ainult kasuks.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.01 16:32; 10.01 23:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On juba 5aastat olnud ja kasutame rohkem, kui leilisauna. 15 mintsa nupulevajutusest ja mine mônule. Ainult et meil pole see kabiin vaid sisseehitatud ning mahutab 3-4 inimest. Ma totaalne aurusauna fânn ja ruumipuudusel oleks pannud ka kabiini.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole ühelgi tuttaval, kes on selle aurukabiini ostnud, kuulnud ega näinud, et seda ka kasutataks. Üks sõber, kel on teisel korrusel see aurukabiin, pole seda isegi sisse lülitanud, seisab 14 aastat juba. Ühesõnaga, üksi seal keegi ikka istuda ei taha.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõltub inimesest. Mul mees tavaliselt duši all ei käigi. Iga kord lülitab kõigepealt aurusauna sisse, on seal natuke ja siis alles peseb. Nii et tema puhul on täie ette läinud.

Mina aga soovin kiiremini duši all käidud saada (niikuinii kulub aega juuste pesuks ja pärast juuste kuivatuseks) ega kasuta aurusauna funktsiooni.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kellel on aurusaun, kas kasutate aktiivselt?

Meil on aurusaunakabiin. Kasutan 3-4 korda kuus. Suvel vähem, talvel rohkem. Mees kasutab
sagedamini. Meie jaoks nagu meditatsioon. See on üldiselt eraldi käik, pole tavalise igapäevase dušitamisega kuidagi seotud. Mingite segaseltskndadega ma saunas niikuinii ei käi, pidude ajal ennast ei pese, st saunas enda pesemine ja peod on meil ikka eraldi asjad. Kabiini mahume mehega kahekest väga iusasti, seal ongi kaks istet.
Leilisaun on ka. Kuna see on eraldi hoones, siis on sellel rohkem minekut just kevadest sügiseni.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti mitte kabiin, mis on kole, vaid sisseehitatud stiilne aurusaun.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me pool aastat tagasi tegime remonti ja viskasime selle välja. Kodu ostes oli see juba sees ja 8a jooksul mitte kordagi ei kasutanud. Panime selle asemel mullivanni.

Leilisaun on eraldi hoones ja mees koos sõpradega seda kasutab, siis aurusaunal eraldi mõtet ei näinud. Mina ei ole 20 aastat saunas käinud ja ei lähe järgmised 20 ka. Mulle ei meeldi saunad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen mõelnud pigem infrapunasauna peale, kas kellegil seda ei ole kodus? Või infrapuna paneele leilisaunas?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on hea mõte ainult üli hästi läbimõeldud ventilatsiooni korral. Vastasel juhul hakkab igas nurgas hallitama, puit punduma, värv kooruma jne.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.01 23:23; 10.01 23:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on hea mõte ainult üli hästi läbimõeldud ventilatsiooni korral. Vastasel juhul hakkab igas nurgas hallitama, puit punduma, värv kooruma jne.

Aurusaunades ei kasutata puitu.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.01 16:32; 10.01 23:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on hea mõte ainult üli hästi läbimõeldud ventilatsiooni korral. Vastasel juhul hakkab igas nurgas hallitama, puit punduma, värv kooruma jne.

Aurusaunades ei kasutata puitu.

No ikka kasutatakse, neid on erinevaid. Aga ka kabiinina võib see lekkida ümbritsevasse ruumi kui pole pärast korralikult ventileeritud ja puidust vannitoauks hakkab mängima. Kui ventilatsioon on korras, siis neid probleeme pole.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.01 23:23; 10.01 23:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kodunurga teema. Miks sa sinna ei postita?

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aurusaunaga dušikabiin sai ostetud, kui maja ehitasime ja 15 a jooksul on seal käidud u 15 korda. no olgu, liialdan, kogu pere peale tuleb ikkagi ilmselt 2-3×15 korda, aga mõttetu kulutus oli see nii või naa. kuimlapsed olid väiksed, sai neile seal auru tehtud, aga köhale ja kurguvalule on ju külm aur tegelikult palju parem. siis millalgi sai pärast suusatamist ka käidud, aga leilisaun on ikka parem.

kui oleks eraldi ruum nagu spaades, mitte too kabiin, siis ilmselt kasutaks rohkem, istuks kasvõi oma perega seal või saaks lamadagi. ma olen nõus, et need aurusaunakabiinid ei ole esteetilises mõttes suurem asi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie elame korteris ja ostsime just aurusauna funktsiooniga dušikabiini. Lisaks on sellel istevann, kus lapsed saavad lödistada. Mina kasutan väga aktiivselt, mees vähem. Kui on nohu-köha panen aroomitopsi veidi eukalüptiõli ja hingamine kohe parem. Lastele on ka hea auru teha, kui vaja.  Lisaks on muidugi veel massaažidušš ka. Minu jaoks nagu väike Spa- soovitan väga.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Kodunurk aurusaun koju?