Esileht Koroonaviirus COVID-19 Austrias on küll väga turvaline elada

Näitan 20 postitust - vahemik 31 kuni 50 (kokku 50 )

Teema: Austrias on küll väga turvaline elada

Postitas:
Kägu

Ja on ebanormaalne ka see, mis Eestis toimub. Haigus, mida põeb raskelt 0, .. % inimesi ja millesse 90-aastased surevad. Supertasakaalus reageering tõesti ????

Ilmselgelt ei vaktsineerinud sa end vabatahtlikult, kui nii lolli juttu ajad.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja on ebanormaalne ka see, mis Eestis toimub. Haigus, mida põeb raskelt 0, .. % inimesi ja millesse 90-aastased surevad. Supertasakaalus reageering tõesti ????

Ilmselgelt ei vaktsineerinud sa end vabatahtlikult, kui nii lolli juttu ajad.

Minuteada ei ole meil sundvaktsineerimist, seega täiesti vabatahtlikult vaktsineerisin juba juulis. Reisin palju nii era-kui tööasjus ja see on mulle mugavam ja odavam kui igakord 50 eurone test teha. Minu puhul tähendaks see ikka oma 300 eurost väljaminekut kuus. Kui kuskil veel kohapeal kordustesti nõutakse, siis isegi suuremat väljaminekut. Niiet mulle oli see puhtalt mugavustegevus. Kuna ma ei usu, et vaktsiin, mulle miskit halba teeb, siis mul oli üsna ükskõik, kas vaktsineerida või mitte. Keegi mind ei sundinud ega öösel kohale ei vedanud ???? Võtsin seda kui lihtsalt suvalist tegevust, mida on hetkel vaja, et normaalselt ja tavapäraselt elada. No umbes nagu fakti, et autojuhtimiseks peavad load olema või et peale kella 22 poest enam proseccot osta ei saa, seega tuleb varem ära käia. Suht lihtne.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minuteada ei ole meil sundvaktsineerimist, seega täiesti vabatahtlikult vaktsineerisin juba juulis. Reisin palju nii era-kui tööasjus ja see on mulle mugavam ja odavam kui igakord 50 eurone test teha. Minu puhul tähendaks see ikka oma 300 eurost väljaminekut kuus. Kui kuskil veel kohapeal kordustesti nõutakse, siis isegi suuremat väljaminekut. Niiet mulle oli see puhtalt mugavustegevus. Kuna ma ei usu, et vaktsiin, mulle miskit halba teeb, siis mul oli üsna ükskõik, kas vaktsineerida või mitte. Keegi mind ei sundinud ega öösel kohale ei vedanud ???? Võtsin seda kui lihtsalt suvalist tegevust, mida on hetkel vaja, et normaalselt ja tavapäraselt elada. No umbes nagu fakti, et autojuhtimiseks peavad load olema või et peale kella 22 poest enam proseccot osta ei saa, seega tuleb varem ära käia. Suht lihtne.

Nojah, vaktsineerisid ju, et mugav oleks, mitte haiguse vastu.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minuteada ei ole meil sundvaktsineerimist, seega täiesti vabatahtlikult vaktsineerisin juba juulis. Reisin palju nii era-kui tööasjus ja see on mulle mugavam ja odavam kui igakord 50 eurone test teha. Minu puhul tähendaks see ikka oma 300 eurost väljaminekut kuus. Kui kuskil veel kohapeal kordustesti nõutakse, siis isegi suuremat väljaminekut. Niiet mulle oli see puhtalt mugavustegevus. Kuna ma ei usu, et vaktsiin, mulle miskit halba teeb, siis mul oli üsna ükskõik, kas vaktsineerida või mitte. Keegi mind ei sundinud ega öösel kohale ei vedanud ???? Võtsin seda kui lihtsalt suvalist tegevust, mida on hetkel vaja, et normaalselt ja tavapäraselt elada. No umbes nagu fakti, et autojuhtimiseks peavad load olema või et peale kella 22 poest enam proseccot osta ei saa, seega tuleb varem ära käia. Suht lihtne.

Nojah, vaktsineerisid ju, et mugav oleks, mitte haiguse vastu.

Ma ei saa ennast vägisi kartma panna midagi, mida ma ei karda. Ja vaktsineerisin mugavusest tõesti. Ja täiesti vabatahtlikult. Täpselt nagu tegin vabatahtlikult autojuhiload, kuigi oskasin sõita juba ammu enne nende tegemist. Need on vajalikud rahulikult kulgemiseks ja minult ei võtnud tükki küljest need endale teha.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna ma ei usu, et vaktsiin, mulle miskit halba teeb, siis mul oli üsna ükskõik, kas vaktsineerida või mitte. Keegi mind ei sundinud ega öösel kohale ei vedanud ???? Võtsin seda kui lihtsalt suvalist tegevust, mida on hetkel vaja, et normaalselt ja tavapäraselt elada.

Vägistamise saab ka seksiks ümber mõtestada, kui tagantjärele otsustad, et polnudki ju midagi hullu, suguhaiguseid ju ei saanud ja rasedaks ei jäänud.

Eriti loll võrdlus. Vägistamine ei ole vaid füüsiline kuritegu, vaid vaimne. Ja vägistamine ei ole kunagi vägistatavale vabatahtlik. Mind keegi vastu minu tahtmist ei süstinud ja mitte mingit vaimset traumat ma sellest ei saanud ka ????

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saa ennast vägisi kartma panna midagi, mida ma ei karda. Ja vaktsineerisin mugavusest tõesti. Ja täiesti vabatahtlikult. Täpselt nagu tegin vabatahtlikult autojuhiload, kuigi oskasin sõita juba ammu enne nende tegemist. Need on vajalikud rahulikult kulgemiseks ja minult ei võtnud tükki küljest need endale teha.

Mida sa siis vingud, et üle reageeritakse? Saada omasugused vaktsineerima ja asi unustatud.

+2
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Eriti loll võrdlus. Vägistamine ei ole vaid füüsiline kuritegu, vaid vaimne. Ja vägistamine ei ole kunagi vägistatavale vabatahtlik. Mind keegi vastu minu tahtmist ei süstinud ja mitte mingit vaimset traumat ma sellest ei saanud ka ????

Aga ei ole loll võrdlus. Survestamine, kus keegi sulle vägisi nõelaga kallale ei tule, aga millest keeldumisel võetakse sult mingid valikud ära – põhjustab mitte ainult vaimset traumat, sest oled reaalselt nurka surutud, vaid sellega kaasnevad keeldumisel ka materialistlikud kahjud (ja nende puhul, kes tüsistusi saavad, kaasnevad need kahjud ka aktsepteerimise korral).

Ja siis jahutakse midagi vastutustundest ja sellisest võltsist jamast.

Pimesi vaktsiinilaadset toodet ei väljenda sa oma vastutust, vaid surud silma kinni ja lased selg-ees kukkuda, loodad, et valitsus püüab kinni – võim on nüüd tema käes.

+4
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ma ei saa ennast vägisi kartma panna midagi, mida ma ei karda. Ja vaktsineerisin mugavusest tõesti. Ja täiesti vabatahtlikult. Täpselt nagu tegin vabatahtlikult autojuhiload, kuigi oskasin sõita juba ammu enne nende tegemist. Need on vajalikud rahulikult kulgemiseks ja minult ei võtnud tükki küljest need endale teha.

Mida sa siis vingud, et üle reageeritakse? Saada omasugused vaktsineerima ja asi unustatud.

Ma ei näe, et ma oleksin vingunud. Minu hinnangul reageeritaksegi üle. Kedagi ma kindlasti ka kuhugi ei saada ???? Mul ei saaks rohkem suva olla, kas keegi ennast vaktsineerib või mitte.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tea ega tunne ega tea küll ühtegi inimest, kes seda normaalseks peaks või veelvähem sellest unistaks. Kui selline elu on Sinu märg unenägu, siis las ta olla, aga pole põhjust arvata, et teised sama arvavad. Ja enne kui pröökama pistad, siis ma olen vaktsineeritud ja mind sellega isiklikult ei ähvardaks. Lihtsalt see on ebanormaalne. Ja on ebanormaalne ka see, mis Eestis toimub. Haigus, mida põeb raskelt 0, .. % inimesi ja millesse 90-aastased surevad. Supertasakaalus reageering tõesti ????

Savi neist plaanilise ravi ootajaist või oled ikka veel nii rumal, et ei mõista, kuidas nakatumine ja haiglasse sattumine halb on?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Savi neist plaanilise ravi ootajaist või oled ikka veel nii rumal, et ei mõista, kuidas nakatumine ja haiglasse sattumine halb on?

Kuidas teil kõigil võis savi olla 2020 ja varem nendest plaanilise ravi ootajatest, ja nüüd järsku tervelt 30% rahvast peavad nende eest nahast välja pugema ja täiesti kasutu lükke tegema?

Igaühe vaktsineerimine ei aita neid ikka küll. Kui päriselt hoolid, võitle fokuseeritud kaitse eest ja ära pahanda suvaliste inimestega, vaid vaata, kus need riskigrupid on ja mõtle, kuidas neile see süstal sisse suruda.

Ülejäänud – sh täiesti terved lapsed – võiks sellest jurast nagu välja jätta.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas teil kõigil võis savi olla 2020 ja varem nendest plaanilise ravi ootajatest, ja nüüd järsku tervelt 30% rahvast peavad nende eest nahast välja pugema ja täiesti kasutu lükke tegema?

Kas varem ka plaaniline ravi seisis?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas teil kõigil võis savi olla 2020 ja varem nendest plaanilise ravi ootajatest, ja nüüd järsku tervelt 30% rahvast peavad nende eest nahast välja pugema ja täiesti kasutu lükke tegema?

Kas varem ka plaaniline ravi seisis?

Aasta+ pikkuste ooteaegadega järejekorrad tegelt midagi uut ei ole.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need on vajalikud rahulikult kulgemiseks ja minult ei võtnud tükki küljest need endale teha.

Seda sa paraku veel ei tea, millise tüki su küljest see tegu võttis. Võimalik, et maksad tulevikus lõivu näiteks varase vähkkasvaja näol. Et sa ohtu tajuda ei suuda, ei tähenda, et seda ei eksisteeri.

+3
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Eriti loll võrdlus. Vägistamine ei ole vaid füüsiline kuritegu, vaid vaimne.

Väga tabav võrdlus oli ja sundvaktsineerimine on täpselt samasugune vaimne kuritegu.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga tabav võrdlus oli ja sundvaktsineerimine on täpselt samasugune vaimne kuritegu.

Keegi pole sundinud. Istu kodus, kui vaktsineerida ja läbi põdeda ei soovi.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga tabav võrdlus oli ja sundvaktsineerimine on täpselt samasugune vaimne kuritegu.

Keegi pole sundinud. Istu kodus, kui vaktsineerida ja läbi põdeda ei soovi.

Hämmastav, et sa ei saa ise ka enam aru, kuidas iseendale vastu räägid.

Psühholoogilises mõttes – kõige hullem on alles ees. Kui üks hetk koitma hakkab…

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eriti loll võrdlus. Vägistamine ei ole vaid füüsiline kuritegu, vaid vaimne.

Väga tabav võrdlus oli ja sundvaktsineerimine on täpselt samasugune vaimne kuritegu.

Kui kedagi vägisi sunnitakse vaktsineerima, siis loomulikult. Seda ei tohiks olla ja minuteada ei olegi. Mind ei sundinud keegi ja mulle see mingeid vaimseid traumasid ei tekitanud.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tea ega tunne ega tea küll ühtegi inimest, kes seda normaalseks peaks või veelvähem sellest unistaks. Kui selline elu on Sinu märg unenägu, siis las ta olla, aga pole põhjust arvata, et teised sama arvavad. Ja enne kui pröökama pistad, siis ma olen vaktsineeritud ja mind sellega isiklikult ei ähvardaks. Lihtsalt see on ebanormaalne. Ja on ebanormaalne ka see, mis Eestis toimub. Haigus, mida põeb raskelt 0, .. % inimesi ja millesse 90-aastased surevad. Supertasakaalus reageering tõesti ????

Savi neist plaanilise ravi ootajaist või oled ikka veel nii rumal, et ei mõista, kuidas nakatumine ja haiglasse sattumine halb on?

Plaanilist ravi ootasid inimesed ka varem umbes aasta või veidi vähem. Igasugust ravi ootasid, kus inimene just ei olnud visuaalsel vaatlusel kohe suremas. Ma ei ole iialgi saanud ühtegi teenust, mida oleks rahastanud haigekassa. Tipp oli see kui avastasin, et lapse peas olev sünnimärk on väga palju kasvanud viimase poole aastaga ja lisaks muutunud täiesti hõlmamatuks ilma konkreetsete piirideta moodustiseks. Laps oli siis 10-aastane. Kes veel peaks olema prioriteet kui mitte 10-aastane seni täiesti terve olnud laps. Läksin perearstile näitama veebruaris ja sain saatelehe, millega õnnestus esimene aeg panna juuli lõppu. Nagu päriselt? Ja siis reklaamime toidu alla ja peale, et vähk ja nahakasvajad ja pöörduge?! Loomulikult ma ei jäänud seda ootama, vaid võtsin tasulise aja, mille sain 4 päeva pärast. Sry, aga mind ei kõiguta see praegune “plaanilise ravi järjekord” küll mitte kuidagi. Ka ise olen vajanud korra varem tegelikult erakorralist sekkumist, aga riikliku aja sain 3 kuu pärast. Kui ka oleks jäänud seda kolme kuid ootama, siis oleksin ilmselt praegu surnud või “kerjaksin” FB abil raha, et ennast ravida.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Psühholoogilises mõttes – kõige hullem on alles ees. Kui üks hetk koitma hakkab…

Aaaaa, enam ei jõua seda hullude hala kuulata. Mine oma lollide gruppidesse selle jutuga. Teised sinusugused uhhuud ootavad sind.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tipp oli see kui avastasin, et lapse peas olev sünnimärk on väga palju kasvanud viimase poole aastaga ja lisaks muutunud täiesti hõlmamatuks ilma konkreetsete piirideta moodustiseks. Laps oli siis 10-aastane. Kes veel peaks olema prioriteet kui mitte 10-aastane seni täiesti terve olnud laps. Läksin perearstile näitama veebruaris ja sain saatelehe, millega õnnestus esimene aeg panna juuli lõppu. Nagu päriselt? Ja siis reklaamime toidu alla ja peale, et vähk ja nahakasvajad ja pöörduge?! Loomulikult ma ei jäänud seda ootama, vaid võtsin tasulise aja, mille sain 4 päeva pärast. Sry, aga mind ei kõiguta see praegune “plaanilise ravi järjekord” küll mitte kuidagi. Ka ise olen vajanud korra varem tegelikult erakorralist sekkumist, aga riikliku aja sain 3 kuu pärast. Kui ka oleks jäänud seda kolme kuid ootama, siis oleksin ilmselt praegu surnud või “kerjaksin” FB abil raha, et ennast ravida.

Viidi siis läbi tasulise su laps opile või ikka polnudki nii hull see asi?

Mina olen 20 aastat tasulist meditsiini kasutanud, kuna ei viitsi isegi 2 nädalat oodata. Ilmselgelt kui enam käia ei saanud ja vajasin põlvelõikust, ei kvalifitseeru see mingiks kiireks abivajaduseks ja esimene opiaeg oli poole aasta pärast. Loomulikult maksin selle 1300.- ise ja läksin paari nädala pärast. Kui oleksin südamehaige olnud, oleksin ilmselgelt saanud tasuta plaanilise ravi.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 31 kuni 50 (kokku 50 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Austrias on küll väga turvaline elada