Esileht Pereelu ja suhted Austus peresuhtes

Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )

Teema: Austus peresuhtes

Postitas:

Olen öelnud heaga ja pahaga. Ikka kohale ei jõua.

Iga kord kui hakkab sinu kallal norima, ütled, et sa pole antud teemast huvitatud, lähed teise tuppa või kodust minema. Või paned tema nähes kõrvatropid ja pärast seda ei tee temast väljagi.

Viisakas eiramine kõikides nendes olukordades, mis sulle ei sobi ja mille puhul ta pole soovinud oma KÄITUMIST muuta, on üsna tõhus vahend oma sõnumi pärale viimiseks. Inimest ei saa muuta, aga tema saab oma käitumist muuta – kui tahab, kui on motivatsiooni.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen öelnud heaga ja pahaga. Ikka kohale ei jõua.

Iga kord kui hakkab sinu kallal norima, ütled, et sa pole antud teemast huvitatud, lähed teise tuppa või kodust minema. Või paned tema nähes kõrvatropid ja pärast seda ei tee temast väljagi.

Viisakas eiramine kõikides nendes olukordades, mis sulle ei sobi ja mille puhul ta pole soovinud oma KÄITUMIST muuta, on üsna tõhus vahend oma sõnumi pärale viimiseks. Inimest ei saa muuta, aga tema saab oma käitumist muuta – kui tahab, kui on motivatsiooni.

No kahjuks ei mõju. Kui eemaldun, siis küsib imestusega, et mis mul jälle häda on ja kas olen “pahane”.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 04.11 18:04; 04.11 18:54; 04.11 19:39; 05.11 10:12; 05.11 17:11; 05.11 17:20; 05.11 18:32; 05.11 20:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kahjuks ei mõju. Kui eemaldun, siis küsib imestusega, et mis mul jälle häda on ja kas olen “pahane”.

Kas paarinõustamine tuleks kõne alla?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.11 14:45; 05.11 15:28; 05.11 20:38; 06.11 09:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja mees on konkreetselt vaimuhaige ja psühhopaat, ta ei taju, kus on piir, ja laps näeb seda sadismi, ei kujuta nagu ette, et kõditab last. laps nutab ja tüüp ei lõpeta… ma mõtleks, et mida ta veel teeb, haige inimene. Mingi perenõustaja ei aita psühhopaadiga asju parandada, sellise eest on vaja põgeneda ja koos lapsega. Vägivaldse inimesega ei ole kindlasti mõistlik hakata perenõustamist tegema, kuna vaimuhaigel logisevad asjad ajus ja seda juba ei paranda.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei kujuta nagu ette, et kõditab last. laps nutab ja tüüp ei lõpeta…

Nõus, seda oli päris kõhe lugeda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.11 14:45; 05.11 15:28; 05.11 20:38; 06.11 09:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu lapse isa oli ka väga samasugune. Lugesin raamatut “psühhopaadid meie ümber” ja see aitas mul aru saada, et ta ongi selline ja empaatiavõimeta ja aitas tahta temast lahku minna, ükskõik, kui palju ta endale mugavate asjade pärast agressiivselt vastu survestas. Me laps oli alla aastane ja ma võtsin vastu lahkumineku otsuse just seetõttu, et uskusin, et nii väikesele on veel äkki kergem eraldi kolimine, kui suuremale lapsele ja mus tekitas õudu, et peaksin kannatama kuni lapse umb 20 aastaseks saamiseni.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see mees on empaatiavõimetu ja see ei muutu. ta ei oska panna ennast teise inimese olukorda.

kas nüüd just psühhopaat, aga nartsissist küll. ta ei muutu mitte kunagi, sest ta ei tunne selliseid tundeid (kurbus, nukrus, hirm jne). Ta võib küll muutuda selles mõttes, et omandab mingi õpitud käitumise teatud olukordades, aga sisemus jääb samaks ja selleks ajaks, kui su laps suur on, oled sa inimvare ja ei lähe enam mitte kuhugi tema juurest.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks on austus see, kui ei karjuta üksteise peale ega öelda halvasti ehk et räägitakse viisakalt ka pereringis sõltumata teemadest.

Minu jaoks on austus see, kui ei mõisteta hukka igat asja, mis endale vb väga ei meeldi. Viisakaks mittejäämine on vahel normaalne, aga peab ikkagi suutma teist mõista. Kui ei mõista, siis kaob ka austus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis on teie jaoks austus peresuhtes? Eelkõige just mehe ja naise vahel.

Meie jaoks on see perekonnas kõige olulisem. Vähe sellest, et me ei ütle kunagi teineteisele, et ole vait, mine p***se, ära mölise, tõmba uttu, lollakas vms. MITTE KUNAGI! Me tervitame ärgates, täname hea toidu eest jne.

Austus peab olema kodust kaasa kasvatatud. Pärast pikki aastaid armastus muudab vormi. Kui austust pole vastastikku, siis ma ei tea, ma ei abiellukski ju sellise mehega, kes ei austa mind ja näiteks kaks korda kuus mind per**e saadab.

Muidugi tuleb pikas abielus ette probleeme, aga need ei tohiks kunagi olla seotud austuse puudumisega. Miks ma peaksin laskma oma voodisse mehe, kes mind ei austa, vait käratab ja pikalt saadab? Ja siis tuleb ja soovib end minu sisse tühjendada? Elusees ei tee me midagi sellist. Ei tema mulle ega mina talle.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )


Esileht Pereelu ja suhted Austus peresuhtes