Esileht Erivajadustega laps Autism, ATH ja pidev minemajooksmine

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Autism, ATH ja pidev minemajooksmine

Postitas:

Autistlike joontega ATH laste emad-isad, kas ka teil tahab laps igal pool putku pista?

Minu oma jookseb kohe mu kõrvalt minema, niikui õue saame ja meie jalutuskäigust saab katastroof, kus tema jookseb eest ära ja mina talle järgi, et ta auto alla ei jääks või hoopis ära ei kaoks.

Millal hakkasid teie autistlikud (ja ATH) lapsed teie kõrvale hoidma, millal te saite temaga käest kinni jalutada või siis ühes tempos joosta (mul pole midagi jooksmise vastu, aga ma tahaks samas tempos temaga koos sörkida).

Samuti ei püsi ta hoovis omal territooriumil, vaid jookseb naabrimehe aeda ja sealt läbi lahtiste väravate autoteele.

Millal see ükskord lõpeb? Millal saan oma lapsega normaalselt õues hakata käima?
On kellelgi olnud sarnast probleemi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui vana laps on?
mul ka autistlik ATH, lasteaia ea lõpus vist oli olukord rahulikum.
väiklapseeas kaugel eriti ei käinud, kärus istus rihmadega.eriti suurte teede läheduses.autos oli pidev jama, et tegi rihmad lahti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie põgeneja (autist ja ilmselt ka ath joontega, väga aktiivne) oli väga keeruline kuni umbes 5 eluaastani, siis hakkas natuke paremaks minema. Aga me koguaeg tegelesime ka temaga, käisime igalpool ja takistasime põgenemist jne. Jube raske aeg oli ja suur töö, aga nüüd on 7 ja juba on enamvähem. Minema marsib ainult siis kui nö hoog peale tuleb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Erivajadustega laps Autism, ATH ja pidev minemajooksmine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.