Esileht Erivajadustega laps Autism, liit või ühing?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Autism, liit või ühing?

Postitas:

Tere!

Kuidas olete oma valiku teinud, et kas astuda Tallinna ja Harjumaa Autismiühingu või Põhja-Eesti Autismi Liidu liikmeks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb mida neilt ootad. Tallinna ja Harjumaa Autismiühing korraldab tugigruppe ja ka üritusi. Aga osaleda saavad ka mitteliikmed. Põhja-Eesti Autismiühingu tegevus koosneb vaid Ivika tasulistest koolitustest. Vähemalt minul on selline mulje. Samas astusin sealt juba aastaid tagasi välja, vbl on olukord paranenud.
kuna minu laps oli tookord vanem kui Ivika oma, siis tema koolitused mulle huvi ei pakkunud. Tallinna ja Harjumaa Autismiühingu liikmena olen tunduvalt rohkem tuge ja infot saanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põhja-Eesti Autismi Liit on väga aeglane ja ähmane liit, ei meeldinud, astusin välja

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõlemad on täiesti mõttetud kohad, kuna ainult projekti rahade peale väljas. Selleks et raha saada peab olema liit või ühing nii lihtne ongi. Võid teha uue Autismi Maailm näiteks. Olen neis mõlemas olnud ja see ühingu juhatusest üks ütles minu lapse kohta, et see on “täielik lapuhh”

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.12 14:42; 05.12 19:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõlemad on täiesti mõttetud kohad, kuna ainult projekti rahade peale väljas. Selleks et raha saada peab olema liit või ühing nii lihtne ongi. Võid teha uue Autismi Maailm näiteks. Olen neis mõlemas olnud ja see ühingu juhatusest üks ütles minu lapse kohta, et see on “täielik lapuhh”

see tähendab minu autistliku lapse kohta ütles see lugupeetud povva “vapsee lapuhh”

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.12 14:42; 05.12 19:39;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Erivajadustega laps Autism, liit või ühing?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.