Esileht Erivajadustega laps autismi-ath diagnoosimine- kust alustada

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: autismi-ath diagnoosimine- kust alustada

Postitas:

Tere, ma olen veidi segaduses, (poiss-)laps 4a ja olen käinud erinevate arstide ja nõustajate juures Tallinnas, kus on vasturääkivad soovitused – lapsel on iseärasused, mis viitavad kas autismijoontele ja/või ATH-le (toitude valik värvist ja struktuurist sõltuvalt, kehv kõne, lastega mitteseltsimine, raevuhood, pidurdamatus, tähelepanu puudumine, jäikus, tundlikkus jne)ja panin kirja Tallinna lastehaigla väikelaste psühhiaatriasse, kus registreerimisel seati kahtluse alla, kas ma ise pole närviline ja stressis (mis on vältimatu sellise puude kahtluse puhul). Küsiksin siin foorumis targemate ja kogemustega vanemate käest – mis asutusest on õige alustada? Kas Tartus on diagnoosimine ja spetsialistid tugevamad? Olen praegu tõesti segaduses selles osas, mida seni on psühholoogid või arstid Tallinnas soovitanud/arvanud, ja sooviks tagada teadlikumat arengut oma lapsele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka 4a poeg ja mujalt polegi alustada kui Tervise 28 neoroloogia osakonnast,kuhu saad siis saatekirja ja nemad teevad lapsega mänglusisi teste ja panevad su pojale diagnoosi.
Kas soovid fb suhelda kus veel sellise diagnoosiga laste emmed?
Liitu -Kasvame koos!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahaksin ka selle grupiga liituda, aga see pole vist avalik- mina seda otsinguga ei leidnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

läksin perearsti juurde, r22kisin oma murerst, tema suunas edasi psyhholoogi juurde ja siis hakkas pall veerema

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Erivajadustega laps autismi-ath diagnoosimine- kust alustada

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.