Esileht Pereelu ja suhted Auto liikluskindlustus,kus firmas kõige odavam ?

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Auto liikluskindlustus,kus firmas kõige odavam ?

Postitas:

ja kus teil sõlmitud,paar aastat tagasi sai internetis ise võrrelda kuumakseid mitmes erinevas firmas aga ei leia seda kohta ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

if.ee
iizi.ee vms…
m-kindlustus.ee

jne., jne.

P.S. Kindlasti on ka abiks, kui toksid Google’isse sisse \”liikluskindlustus\”…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

poliis.ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ise võtan maakleri kaudu. Iizi siis. Maksan 3 kuu kaupa ja iga kord, kui kindlustus hakkab lõppema, saadab Iizi mulle terve portsu erinevate kindlustusettevõtete pakkumisi. Sealt nimekirjast valin endale soodsaima ning tasun Iizile. toimib nagu kellavärk. Ja ei pea ise iga kord pakkumisi kokku otsima

Korra oli mul arusaamatus If-ga, kes otsustas, et saadab mulle ka pakkumise kuna eelmise kolmekuulise perioodi jooksul olin kindlustatud neil. Siis oli mul 2 arvet – üks Iizi-lt ja teine If-lt ning segadus, et kumba maksma peaksin. Tundus, et If tahtis mind jätkuvalt endale maksma ja seetõttu saatis ka eraldi pakkumise ja astus nö Iizi-st üle. Loomuliklt ütlesin neile ära, sest maakler Iizi näol pakub mulle ühel hetkel ikka soodsamat varianti, kui If. Niigi on arutult suur see kindlustusmakse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.02 14:12; 06.02 15:39; 07.02 10:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

see oleneb ikka sinu boonusest ka,
meie 2,6 l audi kindlustus kuus on alla 5 euro ergos
sama auto võib samas firmas ka 30 euri olla, kui juhuslikult oled palju avariisid tekitanud

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.02 15:06; 06.02 18:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead ei ole see ikka nii lihtne midagi, et ainult avariid tõstavad kindlustusmakset.

Mul on endal ka päris suurte kw-ga ja mootoriga Audi A6. Mina kuulun teatavasti riskigruppi juba oma vanuse tõttu. Teine asi – kuna pole varem autot ise omanud vaid ainult kasutanud, siis pole minu nimel varem ka kindlustust olnud. Nüüd olen omanik 2 aastat ja kindlustus ka enda nimel. Viimane makse kolme kuu eest oli 70 euri kopikatega ehk see on mingi 23 euri kuu eest. Ja kui võtaks kuu kaupa oleks veel kallim. Muide ühtegi matsu oma elu jookusl veel teinud ei ole. Sa võid nalja pärast küsida mõnest kindlustusest makse arvutamise valemit ja ma ütlen, et see on kõrgem matemaatika. Seetõttu ei ole neid andmeid enam minu teada ka avalikkuse ees üleval ja polegi sisuliselt kähku ja kohe võimalik kontrollida, millest su kindlustusmakse koosneb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.02 14:12; 06.02 15:39; 07.02 10:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]see oleneb ikka sinu boonusest ka,
meie 2,6 l audi kindlustus kuus on alla 5 euro ergos
sama auto võib samas firmas ka 30 euri olla, kui juhuslikult oled palju avariisid tekitanud[/tsitaat]
Mul pole ühtki avariid ja koef. kõige madalam ja maksin viimati 53 euri 6 kuud. Kuidas sul nii odav saab olla?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See oleneb ka sellest, kus auto registreeritud on,nt. kas Tallinnas või Valgamaal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see liikluskindlustus arvutataksegi ju 100 ja ühest pisiasjast- alustades vanusest, kindlustusstaazist ja lõpetades elukohaga ja jumal teab millega. juba ainuüksi maakonda muutes tulid väga erinevad summad.
kui mu poiss valis, siis ta võttiski mitmest kohast hinnapakkumise ja võrdles neid- kõige soodsam tuli tal ergost 1 või 2x aastas makstes. iga kuu või kvartali kaupa makstes oli summa taas jupp maad suurem

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on Inges, pool aastat 25.10. Viljandi maakonnas. Saadavad meilile aegsasti arve, väga sobib, ei pea meeles pidama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma ise võtan maakleri kaudu. Iizi siis. Maksan 3 kuu kaupa ja iga kord, kui kindlustus hakkab lõppema, saadab Iizi mulle terve portsu erinevate kindlustusettevõtete pakkumisi. Sealt nimekirjast valin endale soodsaima ning tasun Iizile. toimib nagu kellavärk. Ja ei pea ise iga kord pakkumisi kokku otsima[/tsitaat]

Meil sama värk, just printisin iizi.net pakkumise välja, et homme maksan ära. Seal on 7 eri koha pakkumist kvartali kindlustuseks. Homme läheb 61,96¤ loosi, mis on kõige odavam kvartali-kindlustus pakututest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tead ei ole see ikka nii lihtne midagi, et ainult avariid tõstavad kindlustusmakset.

Mul on endal ka päris suurte kw-ga ja mootoriga Audi A6. Mina kuulun teatavasti riskigruppi juba oma vanuse tõttu. Teine asi – kuna pole varem autot ise omanud vaid ainult kasutanud, siis pole minu nimel varem ka kindlustust olnud. Nüüd olen omanik 2 aastat ja kindlustus ka enda nimel. Viimane makse kolme kuu eest oli 70 euri kopikatega ehk see on mingi 23 euri kuu eest. Ja kui võtaks kuu kaupa oleks veel kallim. Muide ühtegi matsu oma elu jookusl veel teinud ei ole. Sa võid nalja pärast küsida mõnest kindlustusest makse arvutamise valemit ja ma ütlen, et see on kõrgem matemaatika. Seetõttu ei ole neid andmeid enam minu teada ka avalikkuse ees üleval ja polegi sisuliselt kähku ja kohe võimalik kontrollida, millest su kindlustusmakse koosneb.[/tsitaat]

Tean küll, sest aastaid kindlustuses töötanud.
see et boonus algab esimesel autol 120 st on loomulik nagu ka see et noortel on see veel kõrgem
aga ikkagi peamine näitaja on su enda käitumine, algajal ju ka iga aasta hakkab boonus alanema jne. tuhanded muud pisiasjad nagu ka eelpool keegi kirjutanud on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.02 15:06; 06.02 18:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tohoh, no mis moodi see siis sõltub minu enda käitumisest, kui mind juba selle eest karistatakse, et ma nii noor olen :D?

Pmst alustan 1,20 koefitsendiga aga ega selle langemine hinnas kusjuures väga suurt muutust ikkagi ei tee. Hinnas teevadki väga suure muutuse just need teised näitajad – a la vanus, elukoht, auto millega sõidad ja 1000 muud pisiasja.

Mul ema tegi näiteks plekimõlkimise mõni aeg tagasi ja kindlustusmakse tõusis ainult natuke ja on endiselt mingi poole võrra väiksem, kui mul….:S Saa siis aru eksole!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.02 14:12; 06.02 15:39; 07.02 10:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

iizi.ee – teeb pakkumised kõikidest kindlustusfirmadest

poliis.ee on IFi pakkumine

tehke selgeks ka JAH ja EI lepingu erinevused

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.02 16:56; 08.02 16:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koefiksenti põhimõtteliselt(!) pole, seda pole ka poliisil näha. Iga firma arvutab oma süsteemi järgi ja teeb sulle lihtsalt pakkumise – võta või jäta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.02 16:56; 08.02 16:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on Swedbank Incurance liikluskindlustus. 12. 80 kvartal. Kui olete Swedbanki kliendid tasub ka sealt liikluskindlustust küsida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Pereelu ja suhted Auto liikluskindlustus,kus firmas kõige odavam ?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.