Esileht Väikelaps Auto, millel tehase poolt sisseehitatud turvatoolid väikelastele

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Auto, millel tehase poolt sisseehitatud turvatoolid väikelastele

Postitas:

Millistel autodel on tehase poolt sisseehitatud turvatoolid? Ja kas neid on siis mitu, et kasvõi kolm last saab panna taha ridamisi istuma? See oleks ju hea alternatiiv turvatoolide mahutamisele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.02 13:00; 13.02 13:10; 13.02 13:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

see ei turvatool vaid ainult selline pepualus või kõrgendus suuremale lapsele istumiseks. ning nagu ikka on selliseid vaid 2 tk ja tulevad välja siis istme seest. ma ei tea millistel autodel on, aga nt sugulase 2004a audis on.
ise küll selliseid ei kasutaks pidevalt või vähemalt maanteel sõites.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 13:05; 13.02 13:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen kuulnud, et ikka mingi lapse kõrgusega peatugi on ka. Autode müügikuulutustest pole kahjuks leidnud sellist infot ja tahaks rohkem teada asjast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.02 13:00; 13.02 13:10; 13.02 13:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.taloustaito.fi/File/cdafa5b6-3892-44b8-9fbb-e1e638c90955/width/250/height/187/Volvo%20V60%2033332_1_5.jpg

siin pildil on näha aga mitte eriti hästi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 13:05; 13.02 13:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea, kas neid on ega tahaks vist osta ka sellist autot. Lapsed kasvavad ju ruttu ja ei taha iga 3-4 aasta tagant uut autot soetada:)

Meil samuti vaja vedada mitut last, ja ostsime Honda Shuttle, mis on kolme istmereaga. 3 last mahuvad sinna väga ilusti ära ja samas pole see auto tavalisest sõiduautost oluliselt suurem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 13:11; 13.02 14:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Volvodel on

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Toyota corolla verso,meil on 2 istet,linnasõiduks väga hea, aga Tallinn-Tartu maanteele panen alati oma autost suured toolid, lisaks palvetan enne sõitu.
Meie corolla verso on ostetud Saksamaalt, Eesti autodel enamasti baasvarustuses laste istmeid ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on 2003a vw passat, tagaistmetel on sellised istmed 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei pruugi olla vaid pepualus. Googelda \”integrated child seat\” ja saad kohe rohkelt pilte sellistest, mis on oluliselt rohkemat, kui pepualus.

Näiteks Volkswageni oma http://www.blogcdn.com/www.autoblog.com/media/2005/12/2051221.006.1L.jpg

Dodge http://www.allpar.com/photos/plymouth/voyager/child-seats.jpg

Chrisler http://www.allpar.com/photos/minivans/child-seats.jpg

No ja kes sunnib hiljem auto välja vahetama? Las see iste siis olla seal autoistmes sees. Kuidas see hilisemat kasutamist segab? Isiklikult ostaksin sellise auto siis, kui auto nii ehk naa sobib. AINULT sisseehitatud lapseistme pärast ei hakkaks kindlasti autot ostma. Pigem ikka soetada turvaline ja hea juhitavusega töõkorras auto + turvaline turvatool. Neid autosid, kuhu mahub teise ritta kolm turvatooli kõrvuti, ikka on. Eelduseks on kolm eraldiseisvat istet, mitte üks pikk. Enamasti on tegu mahtuniversaalidega. Kolmandasse ritta mina last istuma panna ei julgeks. Siin on video sellest, miks http://link.brightcove.com/services/player/bcpid1701276842?bctid=5715994001

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma ei tea, kas neid on ega tahaks vist osta ka sellist autot. Lapsed kasvavad ju ruttu ja ei taha iga 3-4 aasta tagant uut autot soetada:)
[/tsitaat]

Neid istmeid peaks ju tagasi tavaliseks istmeks ka teha saama, ega ei ole ju nii, et ainult väikseid lapsi selle autoga saad sõidutada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.02 13:00; 13.02 13:10; 13.02 13:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli vanem Volvo ning sellel käis keskelt osa istmest alla ning alla jõudes sai selle istme pooleks teha ning seljatoe lapsele üles tagasi lükata. Lapse kinnitasid sinna tavalise turvavööga. Sobilikum rohkem lapsele kes võib juba pepualusega sõita. Samas kahel teisel kohal oli piisavalt ruumi, et täiskasvanu sai rahulikult istuda. Ruumi oleks ka olnud veel 2le toolile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ei pruugi olla vaid pepualus. Googelda \”integrated child seat\” ja saad kohe rohkelt pilte sellistest, mis on oluliselt rohkemat, kui pepualus.
Kolmandasse ritta mina last istuma panna ei julgeks. Siin on video sellest, miks http://link.brightcove.com/services/player/bcpid1701276842?bctid=5715994001%5B/tsitaat%5D
Vaatasin seda videot. Siin oli tegu tagant otsasõiduga. Samas on väga paljudel kaherealistel autodel samuti lühike tagumine osa, kus teises reas istuja seljatugi on praktiliselt vastu tagaklaasi; ning mahtuniversaalide hulgas leidub mudeleid, millel on küll kolm istmerida, kuid isegi kolmandas reas istuvate inimeste selja taha jääb piisavalt suur pagasiruum. Nii et ei saa väita, et kolme istmereaga autode tagaistmed ebaturvalisemad oleksid: see sõltub ikka mudelist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 13:11; 13.02 14:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie peres on VW Sharan aastatst 1999 ja on olemas 2 laste istet. Need on võimalik tavalistest istmest välja võtta ja ka kokku panna. Aga meil puuduvad peatoed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil 99a Ford Galaxys see iste. Muidu on nagu tavaline iste ikka, kuid isteosa saab kõrgemale panna ja seljatoest saab ühe osa alla tõmmata ja seal all on 5 punkti turvarihmad. Samuti on olemas peatugi, mis käib tavalise tooli peatoe varraste külge.
Ütleks, et ülimugav on see lihtsalt. Sama turvaline või isegi turvalisem, kui tavaline turvatool. Tegelikult tahaks autot välja vahetada juba aga just selle tooli pärast ei tee seda. Või siis tuleb otsida selline auto, kus need ka olemas aga nt uue Galaxy tutvustuses ma pole seda nagu näinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Väikelaps Auto, millel tehase poolt sisseehitatud turvatoolid väikelastele

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.