Esileht Kodunurk Autoklaaside puhastus

Näitan 17 postitust - vahemik 31 kuni 47 (kokku 47 )

Teema: Autoklaaside puhastus

Postitas:
Kägu

Kui mingi asi ise tehes ikka ei õnnestu, vii palun ÜKS kord auto pesta, ka salongipesu. ÜHE korra jaksad ikka maksta, selle asemel, et kordi ja kordi ise küürida ning iga kord nentida, et näh, jälle ei tulnud välja.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole TA, aga autoklaas jääb seest n-ö rasvane. Talvised külmetamised-soojendamised arvatavasti mõjutavad seda. Ja puhastades-pestes jääb ikka laiguline.

Ma ikkagi ei kujuta ette, kuidas saab kaks aastat vana auto esiklaas selliseks SEESTPOOLT muutuda, et seda ei ole võimalik koduste vahenditega puhtaks saada. Mingi temperatuuride kõikumine seda ei põhjusta. Ma ise võtan mõned korras aastas puhta puuvillase lapi ja kolme minutiga tõmban esiklaasi seest üle. Natuke mustust jääb peale, aga ei midagi erilist.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Autovaha(ka kergvaha pesuvahendis) võib klaasi selliseks teha. Näiteks kui kasutada sama lappi, mida oled väljaspool klaasi puhul kasutanud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Autovaha(ka kergvaha pesuvahendis) võib klaasi selliseks teha. Näiteks kui kasutada sama lappi, mida oled väljaspool klaasi puhul kasutanud.

Seda ma täitsa usun. No aga siis oled ju ise lammas, kui mingi (kerg)vahase riidetükiga auto esiklaasi seestpoolt vahatad. Aga ma saan aru, et TA ei suitseta ja ei tee midagi eriskummalist oma Toyotas, mis on pealegi ainult kaks aastat vana.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda ma täitsa usun. No aga siis oled ju ise lammas, kui mingi (kerg)vahase riidetükiga auto esiklaasi seestpoolt vahatad. Aga ma saan aru, et TA ei suitseta ja ei tee midagi eriskummalist oma Toyotas, mis on pealegi ainult kaks aastat vana.

Sel jutul oli kuskil mingi mõte ka peidus või niisama nautisid klahvide toksimist?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mingi asi ise tehes ikka ei õnnestu, vii palun ÜKS kord auto pesta, ka salongipesu. ÜHE korra jaksad ikka maksta, selle asemel, et kordi ja kordi ise küürida ning iga kord nentida, et näh, jälle ei tulnud välja.

Oot, arvad, et ta ei vii? Ikka käib ju auto aeg-ajalt käsipesus, ei?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oot, arvad, et ta ei vii? Ikka käib ju auto aeg-ajalt käsipesus, ei?

Minu auto käsipesus käib tihti, aga salongipesus üle  aasta. Need on ikka erinevad asjad. Rohkem pole vaja olnud. Siseklaase pesen ise tihemini.  Ma pole TA.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

vii palun ÜKS kord auto pesta, ka salongipesu.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu auto käsipesus käib tihti, aga salongipesus üle  aasta. Need on ikka erinevad asjad. Rohkem pole vaja olnud. Siseklaase pesen ise tihemini.  Ma pole TA.

Tohoh, ma lasen ikka salongi ka alati teha. See pole pesu vaid puhastus. Aknaklaasid ja tolm ja põrandad. Tood auto käispesust koju ja hakkad ise seest koristama?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tood auto käispesust koju ja hakkad ise seest koristama?

Koristan, kui on mustaks läinud, suvalisel ajal. Täna oli ilus ilm, imesin puhtaks ja käisin  pinnad üle. Väljast pole mõtet põhjalikult veel harida, meil 1,5 km suht porist teed. Lasin lihtsalt veega üle. Eile oli esiklaas seestpoolt veidi udune, sai enne sõitmist see möödaminnes puhtaks tehtud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

2.14 Kasutatud omavolilist kooskõlastamata reklaami.

Perekooli moderaator.

+1
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Pole mõtet nühkimisega jätkata, see antud juhul ei aita. Jäädki seda esiklaasi nühkima. Aitab klaasi vahetamise uue klaasi vastu. Üldiselt on auto esiklaasi eluiga umbes 10 aastat. Siis on klaas kulunud ja miski ei aita peale vahetuse.

Ahsoo! Mul on kaks aastat vana auto! Mida kostad?

Kostan seda, et palun käi proffesionaalses puhastusfirmas oma autoga, mida sa nühid seal ise.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kostan seda, et palun käi proffesionaalses puhastusfirmas oma autoga, mida sa nühid seal ise.

Ja sina mine õpi nii kaua õigekirja!

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

tee lahus nõudepesuvahendist ja veest. svammiga nühi klaasile ja pühi squegee ehk aknakaabitsaga horisontaalsuunas puhtaks. null triipu.

Kuidas kumeral autoklaasil kaabitsat kasutad?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingi troll ülbitseb siin, ignoreerige.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

tee lahus nõudepesuvahendist ja veest. svammiga nühi klaasile ja pühi squegee ehk aknakaabitsaga horisontaalsuunas puhtaks. null triipu.

Kuidas kumeral autoklaasil kaabitsat kasutad?

Autopesijad kasutavad oma töös just pehmeid kaabitsaid auto kumerustr pärast. Ka väljastpoolt liigse vee eemaldamiseks. Ei ole olemad vaid kõvad, toestusega sileda aknaklaasi/pinna kaabitsad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole mõtet nühkimisega jätkata, see antud juhul ei aita. Jäädki seda esiklaasi nühkima. Aitab klaasi vahetamise uue klaasi vastu. Üldiselt on auto esiklaasi eluiga umbes 10 aastat. Siis on klaas kulunud ja miski ei aita peale vahetuse.

Jutt on seestpoolt klaasi puhastamisest. Et sinna jäävad laigud ja jäljed. No ei kulu seest enamasti autoklaas niimoodi ära, et see pärast puhastamist laiguline jääks.

Ise tõesti kõik nühivad?! Pole selle pealegi tulnud, auto käib käsipesulas ja puhtaks nad ta saavad.

Mu auto käib ka vahel käsipesus, aga kui ma salongipuhastust ei telli, siis seest pole mu klaase küll kunagi puhtaks pestud. Kas see peaks tõesti käima iga käsipesu juurde?

Loomulikult pean silmas täispaketti – nii välimiku kui salongi käsipuhastust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 31 kuni 47 (kokku 47 )


Esileht Kodunurk Autoklaaside puhastus