Esileht Tööelu, raha ja seadused. Autokool-kui palju Teil kokku on läinud maksma?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Autokool-kui palju Teil kokku on läinud maksma?

Postitas:

Mõtlen neid siis kes viimasel ajal käinud. Kui palju umbes kogu kupatus kokku läinud on? Et B-kategooria teooriakursus+eksam,sõidutunnid+eksam(kooli omad)esmaabi ja siis ARK teooriaeksam+sõidueksam. Palun kel võimalik,kirjutage umbkaudne summa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul siis sellised summad
Teooria ja sõidutunnid 350¤
Pimedasõit 35¤
Libedasõidu riskivältimise koolitus 50¤
Esmaabi 35¤
Lõppastme koolitus 100¤
Lisaõppesõit 16¤
Teooriaeksami riigilõiv on 25,56¤
Sõidueksami riigilõiv on 38,35¤
Juhiloa riigilõiv on 25,56¤

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga arvesta sellega,et sõidutunde pead kindlasti juurde ostma.Juhul kui sa muidugi väga hea sõitja pole,milles ma kahtlen.Nii,et võid paarsada euri kindlalt juurde arvestada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küll tegin ammu load, aga arvestama pead ka sellega, et kui läbi kukud näteks sõidueksamil, siis pead tunde jälle juurde ostma. Ma arvan, et ega praegugi midagi muutunud pole. Mina tegin 10 aastat tagasi ja suutsin 3 korda läbi kukkuda. Kaks korda Tallinna linnas sõidueksamil ja üks kord platsi peal. Siis olid hinnad veel odavad ja ometigi läksid mul load maksma u 15000kr. Lõpuks tegin juba krediitkaartigi tühjaks. Ei osanud arvestada selliste summadega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

OT, aga aastal 1999 läks kogu see krempel mulle maksma ~6500 EEK. Sõidutunde võtsin ikka kõvasti juurde. Võrdluseks tänapäeva hindadega 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul läks 2002.aastal kokku 12000 krooni.
Seega hinnad tõusnud viimase 10 aastaga nagu polegi.. Läbikukutud eksameid ei olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin 2007 suvel. Teooria, sõidutunnid, esmaabi ja ARK-i eksamid läksid umbes 5300 krooni pluss lubade tegemine 400. Ning hiljem lõppastme koolitus 125 eurot. Ehk siis natuke alla 500 euro. Sõidutunde ei pidanud kõiki võtma ja ühelgi eksamil ka läbi ei kukkunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2000 eurot

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mäletan, et minul läks 90-ndate keskel ka kuskil 10 000 kr. võtsin topelt sõidutunde ja käisin mitu korda eksamil.esimest korda elus sõitsin autoga esimeses sõidutunnis.olin juba üle 20 vana.nüüd juba ca 16 a korralik autojuht, Tallinna liikluses ja olnud 2 väikest plekimõlkimist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin 2007 Niguliste autokoolis ja 2 aastat hiljem Pärnus Aide autokoolis lõppastmekoolitusel. Pidasin tabelit, kuhu panin kõik väljaminekud kirja, A-st O-ni. Kokku summa 18763.-EEK

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei läinud vist sentigi, v.a. foto tegemine, riik maksis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Autokool-kui palju Teil kokku on läinud maksma?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.