Esileht Tööelu, raha ja seadused. Autokool-no palun ausalt kas oli kerge v raske?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Autokool-no palun ausalt kas oli kerge v raske?

Postitas:

Ja mis siis just raskem oli kas teooria v sõit ja kas ARK-is või koolis ja….?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

teooria oli suht köki-möki, eriti ARKis- 100%. sõidutunde võtsin koolis juurde, aga ARkis sain isegi esimese korraga tehtud, alustamisest lubadeni 2k

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kooli sõidueksam oli minu jaoks kõige närvesöövam, kõige lihtsam oli teooria

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin load juba 17 aastat tagasi ja oli väga kerge. Nii sõidu kui teooria läbisin ilma ühegi veata. Ja senini sõidan autoga aktiivselt iga päev.
Sõidutunde võtsin nii palju, kui oli ette nähtud, juurde ei pidanud võtma ja teooriateste lahendasin kodus ka usinalt.
PS! Olen naisterahvas!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks määrav on ka see, kas teed load Tallinna linnas või kuskil Paide taolises kohas….samuti oleneb ka mis aastaajal sõitu hakkad õppima jne. ARK sõidueksam oli vast asja juures kõige pingelisem. Ennast peab lihtsalt nats tagant utsitama ja saabki asi lõpuks tehtud:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teooria oli mõlemas, nii autokoolis kui ARKis lihtne. Koolis otsest sõidueksamit polnud. ARKi sõidueksam ei olnud raske, olin kõigis kohtades varem sõidutundide ajal sõitnud ja teadsin, mida oodata. Kõige raskem sõidueksami ajal oli hoopis enda närveerimisest ja ülemõtlemisest võitu saada. Eksami tegin Tallinnas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

teooriat ei viitsinud õppida ja seepärast tundus keeruline. sõit oli lihtne, sain hakkama vähemate sõidutundidega kui ette nähtud. kõik eksamid tegin ära eismese korraga, elan Tartus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Autokool-no palun ausalt kas oli kerge v raske?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.