Esileht Hobinurk Automaatne jooginõu kassile

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Automaatne jooginõu kassile

Postitas:

Kassil on probleeme põiega, soovitan on rohkem juua. Annan küll spetstoitu, konservi – ja hea oleks kui kass jooks rohkem. Kas need n.ö. purskaevuladsed jooginõud panevad kassi rohkem vett jooma? Siiani olen iga päev kausi värske veega pannud, aga peaks rohkem vett jooma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kuumadel suveilmadel (mm kui hea on meenutada) selline nipp,et tõstan kassi valamukapi peale ja käivitan kraanist leige vee hästi minimaalselt voolama ja siis kass ei suuda vastu panna ja lakub seda veejuga.

Voolavat vett lakuvad kassid suurema huviga kui kausis vedelevat vett.

Ja praeguste ilamdega on kass teil toas niikuinii,ei ole vaja isegi mööda põõsaid kammida et kass üles leida ja tuppa valamuklapi juurde tuua.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.01 21:54; 11.01 21:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

algatajale lisaks tahaks küsida,et kas neid suuri ,jänestele mõeldud kuulikesega joogipudeleid on keegi kasside peal proovinud? See oleks hea ,kui see toimiks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.01 21:54; 11.01 21:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu neeruprobleemiga kass küll joob hea meelega sellest purskkaevust. Ja muidugi oluline, et tavaline veekauss oleks ka toidukausist eemal, ma varem ei teadnud et kassidele ei meeldi kui vesi ja toit on kõrvuti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kass joob kohe, kui ilmub mingi “uus huvitav vesi” – panen kraanikausis toidunõu likku, asetan vett täis lillekastmisnõu lauale, lasen väikese pesukausi sisse vett (näiteks kui panen käsitsipestavaid asju likku, siis ma sinna kohe pesuainet ei saa panna, sest minu kass lürbib sealt ikka suure mõnuga). Kui ma olen vannis, siis ta turnib seal serval ja lürbib “perenaise leotusvett”.

Ma ei saaks iial hoida öökapil veeklaasi öiseks joomiseks 🙂

Ta joob oma kausist ka, aga see on “tavaline igav vesi”, ilmselgelt kehvem, kui “uus huvitav vesi”.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas need n.ö. purskaevuladsed jooginõud panevad kassi rohkem vett jooma?

Jah, panevad küll. Seisev vesi kassidele ei meeldi ja paljud kassid panevad ka kausis oleva vee enne joomist käpaga udjades liikuma. Aga purskkaevu ostes vali selline, mida on võimalik hästi puhastada. Kui on selline, millel on servad ja orvad, kuhu hästi ligi ei pääse, siis see jäta ostmata. Pigem keraamiline kui plastikust, plastik muutub ajapikku karedaks ja seda veesetet sealt pealt maha ei saa. Ja arvesta, et filtreid pead ka tihti vahetama, seega kui netist ostad, jälgi, et filtrid ka ikka eraldi saadaval oleksid ilma suurema peavaluta.

Näiteks järgmiseid ei soovita:
1. See oli mul endal, lõpuks viskasin minema, sest puhtaks ma seda enam ei saanud.
https://www.zooplus.de/shop/katzen/fressnapf/katzentraenke/brunnen/136622

2. Peale vaadates juba selge, et puhastamine saab olema jama.
https://www.zooplus.de/shop/katzen/fressnapf/katzentraenke/brunnen/618596

Julgen soovitada:

https://www.zooplus.de/shop/katzen/fressnapf/katzentraenke/brunnen/753571

https://www.zooplus.de/shop/katzen/fressnapf/katzentraenke/brunnen/623699

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil lõpetas see veeanum siiski töö, pidevalt jäi seisma ja surve vähenes, vb liiga lubjane vesi. Ei joonud ta nüüd ka sealt rohkem kui tavalisest kausist, vb oli ka toidule liiga lähedal.

Kõige rohkem olen kassi näinud vett joomas kuusejalast. Siis käis nagu kaevu ääres.

Aga on ka veekausid pandud erinevatesse kohtadesse laiali, II korrusel vannitoa kapil ja ka all köögi tasapinnal. Joob sealt rohkem kui toidukausi juurest.

Samuti on kikas vedelad supid (zooplusis, prismas teise firmade omasid ka), mida isuga lahmib. Samuti nö annan kassipiima vahepeal (spets), see juuakse ka kohe ära.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Hobinurk Automaatne jooginõu kassile