Esileht Pereelu ja suhted Autoost (kas subaru legacy või ¨koda superb?)

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )

Teema: Autoost (kas subaru legacy või ¨koda superb?)

Postitas:

Kavatsen osta uuena – hinnaklass pea sama. Mahtuniversaali siis ja pereautoks. ¦kodaga saab selle raha eest natuke rohkem (lisavidinaid) kaasa kui Subaruga. Subaruga jälle nelikveo ja nahksisu, mida ¦kodaga ei saa. ¦kodas rohkem ruumi, aga ei saa öelda, et Subarus seda just olilisemalt vähem oleks. ¦kodaga aasta rohkem garantiid kui Subaruga. Nüüd ei oskagi otsustada, et kumma kasuks siis ikkagi otsustada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sõidan praegu Superbiga. Väga mõnus auto on. Subaruga puudub igasugune kogemus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kogemus mõlemaga, valiksin ¨koda. Subaru ainus eelis on nelikvedu, kui hullata tahad talvistel teedel aga emana, nüüd eelistan rahulikumat sõidustiili seega valiks ¨koda enamate vidinatega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Subaru Outback!!!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.05 17:03; 07.05 09:52; 08.05 11:24; 10.05 15:29; 10.05 20:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ka superb, ei ütle ühtki paha sõna, subaruga kogeus puudub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kavatsen osta uuena – hinnaklass pea sama. Mahtuniversaali siis ja pereautoks. ¦kodaga saab selle raha eest natuke rohkem (lisavidinaid) kaasa kui Subaruga. Subaruga jälle nelikveo ja nahksisu, mida ¦kodaga ei saa. ¦kodas rohkem ruumi, aga ei saa öelda, et Subarus seda just olilisemalt vähem oleks. ¦kodaga aasta rohkem garantiid kui Subaruga. Nüüd ei oskagi otsustada, et kumma kasuks siis ikkagi otsustada.[/tsitaat]

Kui sa mahtuniversaali tahad siis miks sa seda universaalide seast otsid? Subarul ei ole mahtuniversaale (vähemalt Eestis müüdavate mudelite hulgas) ja Skoda mahtuniversaal on Roomster mitte Superb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga mine proovisõidule ometi, siis tunned, kumb sinu jaoks etem on. Mina peale proovisõitu Skoda poole ei vaata ja aru ei saa, miks see mark nii tegija Eestis on 😮

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

¦koda on Eestis populaarne (ja ka mujal), sest on vastupidav, kena välimusega jne. Mul on olnud mõlemad autod, eelistada ei oska kumbagi, mõlemad on head:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina valiks neist Subaru ja just püsiva nelikveo pärast. Usu mind, kui sa kord oled nelikveolisega talvel sõitnud, siis midagi muud enam ei taha. Auto seisab väga hästi tee peal, kohalt minek on hea, lumest läheb väga hästi läbi.
Minu isiklik lemmik on ka Outback. Just välimuse ja sisu pärast. Legacyst ei arva midagi. Mul oli Subaru teeninduses aega ja siis ma istusin neis autodes. Aga mahtuniversaalid need tõesti pole. Kui tahad kõrgemat autot, siis Forester.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina Subaru omanikuna valiks ka Subaru, kuigi nahksisu ei ole minu silmis mingi näitaja (palavaga minu meelest jube ebamugav).
Vanasti oli Skodal väga hea hinna ja kvaliteedi suhe, aga kui nad Subaruga ühes hinnas on siis ilmselt enam mitte.
Subaru miinuseks minu silmis see, et tegelikult on ta parempoolse rooliga auto ja tagaiste käib ka vastavalt alla (st valesti). Ja mulle ei meeldi Subaru küttesüsteem, aga võibolla nüüd uuematel mudelitel see parem, mul mõned aastad tagasi ostetud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ei tekiks sellist küsimustki. Subaru!!
Aga ilma nahksisuta.
Skoda on ilmselgelt ülehinnatud, kui tal Subaruga sama hind on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaata igaks juhuks ka kindlustuste hindasid – mõned aastad tagasi oli Subaru kasko meeletult kallis. Paha ei teeks ka hoolduste ja varuosade hinnakiri üle vaadata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Subarul saad esimesed kolm hooldust ka tasuta pluss loomulikult eelpoolmainitud nelikvedu. Outbacki kliirens on 200 mm (võrdluseks näiteks Toyata avensis 140mm ja RAV4 180mm), aga Superbil 138mm. Seega Outback on talvel kindlasti eelistatum.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.05 17:03; 07.05 09:52; 08.05 11:24; 10.05 15:29; 10.05 20:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igal juhul Subaru, kvaliteet on ikka väga hea ja teenindus samuti. ¦koda on tohutult ülehinnatud auto, oleks ta 20-30% odavam, siis äkki isegi kaaluks, aga hetkel kindlasti mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui hindad praktilisust, võta ¨koda. Kui kvaliteeti ja sõidumõnu, siis subaru.
Ei saa aru nahksisu kriitikast sooja ilma puhul Uutes normaalsetes autodes on ju kliimaseade olemas ja temperatuur autos sees samasugune nii suvel kui talvel.
P.S. Need margid päris samas hinnaklassis siiski pole, sest superb on nn. ¨koda lipulaev, aga legacy pole kaugeltki mitte kallein subaru mudel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.05 09:22; 08.05 16:03; 08.05 16:05; 11.05 20:47; 11.05 20:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui hindad praktilisust, võta ¨koda.[/tsitaat]

?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.05 17:03; 07.05 09:52; 08.05 11:24; 10.05 15:29; 10.05 20:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

igal juhul subaru. Nahksisuta. Nahkistmed on jube ebamugavad suvel tõesti. Kliima ei puutu asjasse. Lihtsalt palja kintsuga nahal on vastik istuda minu jaoks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.05 12:59; 10.05 20:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

?[/tsitaat]

suurem auto, odavam üleval pidada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.05 09:22; 08.05 16:03; 08.05 16:05; 11.05 20:47; 11.05 20:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]igal juhul subaru. Nahksisuta. Nahkistmed on jube ebamugavad suvel tõesti. Kliima ei puutu asjasse. Lihtsalt palja kintsuga nahal on vastik istuda minu jaoks.
[/tsitaat]

Kõik inimesed ei käi suvel bikiinide väel igal pool ringi. Ainult rannas. Popimatel autodel on muidugi istmetuulutus ka olemas. Ma ei taha elusees enam nähagi ühtegi kangaga autosisu, just laste pärast. Välimuse muidugi ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.05 09:22; 08.05 16:03; 08.05 16:05; 11.05 20:47; 11.05 20:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul Subaru, nahksisuga ja AC- ga. Kaltsuistmeid ka enam ammu ei kummarda, môlemal autol peres on tume nahksisu. Väga mugav, praktiline ja ilus. Suvel autoga palja peega ei sôida ja kui juhtubki vahel ( näiteks otse ujumast vms), siis panen kliima tööle ja mitte midagi kuskil ei higista ega kleepu.
Kodus toas ma nahkdiivanit aga ei taha, aga autodes on see ainus võimalus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väikese lapsega on nahksisu hea, saab ära pesta kõik toidu ja pori, mis autosse aetakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Subaru Outback!!![/tsitaat]

JUST!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

¦KODA Superb Combi 3,6 FSI 4×4 DSG 33 750¤
Subaru Outback 3.6R 40 700¤
Subaru Legacy 2.5i Station Sport 31 800¤

Suberb on kindlasti parem kui Legacy tippversioon ja seda kõigest 1950¤ hinnavahega. Samas Outback on tõenäoliselt parem, kui Superbi tippversioon, kuid samas siiski 6950¤ kallima hinna eest.

Standardvarustus peaks tõenäoliselt ¨kodale kõvasti lisapunkte andma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Subaru Outback 2.5 (Lineartronic) AWD UA 31700 EUR

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.05 17:03; 07.05 09:52; 08.05 11:24; 10.05 15:29; 10.05 20:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Subaru ikka ju palju prestiizhem ka kui ¨koda:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kõik inimesed ei käi suvel bikiinide väel igal pool ringi. Ainult rannas. Popimatel autodel on muidugi istmetuulutus ka olemas. Ma ei taha elusees enam nähagi ühtegi kangaga autosisu, just laste pärast. Välimuse muidugi ka.[/tsitaat]
mis bikiinidega? Ka seelikuga on vastik. Ja sukkadega. Ikka väga vastik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.05 12:59; 10.05 20:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühesõnaga anna siis teada, kui valik (tehing) tehtud!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.05 17:03; 07.05 09:52; 08.05 11:24; 10.05 15:29; 10.05 20:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on Subaru Outback. On üsna janune, aga olgu millised teeolud tahes- kindlalt veab välja. Ses suhtes väga turvaline meie talvesid ja teeolusid arvestades. Olen istunud imikuga autos (seekord mitte Subarus) lumehanges kuni naabrimees traktoriga appi tuli- jumal tänatud, et ikka oli kedagi appi kutsuda.
Minu istmikule meeldib kangaga iste nii suvel kui talvel rohkem, aga nahk tõesti lihtsalt puhastatav- maitse asi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

mis bikiinidega? Ka seelikuga on vastik. Ja sukkadega. Ikka väga vastik.[/tsitaat]

sry, aga ei saa aru, mis seal vastikut on. Võib-olla oled mingi vana lääpas naha otsas istunud, raske öelda. Uue korraliku ja hooldatud naha peal on imemõnus. Juba see, et inimesed on nõus naha eest rohkem raha välja käima, tõestab, et see on parem. Eriti kehtib see kallimate autode puhul. Teatud levelist alates mingit mööbliriiet istmetel ei kasutatagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.05 09:22; 08.05 16:03; 08.05 16:05; 11.05 20:47; 11.05 20:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meie perel on Subaru Outback. Aga autodest ma eriti midagi ei tea… Tahtsin hoopis arvamust avadlada nahksisu kohta. Istusin talvel ühte nahksisuga Subarusse. Oi kui külm on talvel see nahksisu. Väga ebamugav oli esimesed kümmekond sekundit :)[/tsitaat]

Selle jaoks on olemas mootori eelsoojendus. Pole kordagi talvel külma autosse istunud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.05 09:22; 08.05 16:03; 08.05 16:05; 11.05 20:47; 11.05 20:52;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )


Esileht Pereelu ja suhted Autoost (kas subaru legacy või ¨koda superb?)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.