Esileht Ajaviite- ja muud jutud Autosõit või Silver autokool?

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Autosõit või Silver autokool?

Postitas:
sharon

Kui sõelale on jäänud kaks autokooli, Autosõit ja Silver, kumba te eelistaksite ning mis kogemused on?

Autosõit on hästi tuntud ning lisaks nad on nii Tallinnas kui Tartus; Silver jäi silma kõrgete hinnangute ja soovituste poolest. E-õpe on mõlemas olemas. Kumba soovitaksite?

Oluline on e-õppe võimalus ning kiire õppe võimalus (st õpe oleks vaja läbida hiljemalt juuniks).

0
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
sina123

Kumbagi ei soovitaks. Mul on hea kogemus HAJA autokooliga. Autosõidu autokooli teemal ei taha enam ropendada ka mitte.

0
-1
Please wait...

Postitas:
kata85

Kõik, kes käinud, on Autosõiduga rahule jäänud. Libeda- ja lõppastmekoolitus nagunii Autosõidus.

+2
-3
Please wait...

Postitas:
sina123

Oled üleeestilise küsitluse teinud, et tead nii kindlalt väita, et kõik on Autosõiduga rahule jäänud? vaevalt küll.

+4
0
Please wait...

Postitas:
kata85

Oled üleeestilise küsitluse teinud, et tead nii kindlalt väita, et kõik on Autosõiduga rahule jäänud? vaevalt küll.

Ma räägin oma tutvusringkonnast

+1
0
Please wait...

Postitas:
eiteakes

Mul üks laps käib autosõidus, teine zebras. Aasta tagasi, millal laps autosõidus alustas, oli praktiliselt võimatu sõiduaega saada, nii Tallinnas kui ka Tartus. Helistasin sinna ja kurtsin muret, et nii läheb umbes 2 aastat autokooli lõpetamiseks,  siis viidati koroonale, et juhid haiged jms. No arusaadav, aga see polnud arusaadav, et kui juba pool aastat enne minu lapse autokooliga alustamist jäid sõidutunnid tegemata koroona tõttu,  miks nad siis ikkagi iganädalaselt umbes uusi gruppe avasid. Praeguseks on olukord veidi paranenud ja lapsel kõik autokooli sõidutunnid ja eksamid tehtud, tegemata veel maanteeameti sõidueksam, mille aega peab ka pikalt ootama. Mul üks tuttav käis enne koroonat autosõidus ja juba siis olid sõiduaegadega probleemid, hea kui oli sõiduõpetajaga isiklik kontakt, kes siis informeeris, millal jälle uued vabad ajad saabuvad.

Teine laps alustas zebras rohkem kui pool aastat hiljem, temal mingeid probleeme sõidutunni aegadega polnud, aga eksamid veel tegemata.

Silver meil valikusse ei jäänud, miks täpsemalt ei oska praegu öelda.

+1
0
Please wait...

Postitas:
laurake

Mina käisin Autosõidu koolis ca 20 aastat tagasi. Minu arust oli täitsa hea kool. Sama autokooli lõpetas eelmine aasta mul poeg. Tema alustas 2021 sept alguses ja lõpetas sama aasta detsembris. Ehk tegi autokooli 3,5 kuuga läbi. Kui oled sõiduõpetajate osas paindlik, siis on hästi. Autõsõidu koolituse puhul pojale meeldis paindlikkus ja suht head e-lahendused. Võimalus oli valida e-õppe ja kohalkäimise vahel. Sõidutunnid on kõik e-keskkonnas broneeritavad üle Eesti. Poeg käis sõitmas kahes linnas, sest tema elu on ka kahes linnas.

Silver autokooliga kogemus puudub.

0
0
Please wait...

Postitas:
kolmega

Mul täpselt sama kogemus, üks laps käis Autosõidus ja teine Zebras, esimene enne koroonat ja teine koroona ajal – Autosõidus oli juba enne koroonat väga keeruline sõiduaegu saada, Zebras said ka koroona ajal ilusti õpetaja juures järgmise aja kirja panna. Sõiduõppe osas ei oskaks ühte teisele eelistada. Silverist pole paraku kuulnudki.

+1
0
Please wait...

Postitas:
sharon

Sõiduaegade puudus teeb küll nõutuks. Soov on load kiiresti ära teha, kui tõesti aegu saadaval pole, jääb arusaamatuks miks iga nädal uus grupp avatakse… ma küll ei soovi 1-2 aastat neid teha, maksimaalselt 3 kuud.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Liisann22

Soovitan Silver autokooli.

Lõpetasin kooli ca 3 aastat tagasi.

Ennem seda nö vindusin mustamäe autokoolis ja kuna käitumine seal jättis soovida ja ei olnud üldse tahtmist sinna minna siis otsustasin vahetada autokooli.

Silverauto koolis alustasin märtsi alguses ja mai lõpuks oli kooli osa läbi.

Maanteeametisse eksamile sain aja alles augustiks.

Igatahes soovitan seda kooli.

Õpetajad on väga toredad, ei karju su peale, seletavad hästi.

+1
0
Please wait...

Postitas:
marikas7

Silveris oma kogemuse põhjal terve närvikavaga õpetajad, see aitab kiirele protsessile kindlasti kaasa, st õppimine läheb ludinal.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kerstin84

Mul laps Autosõit autokoolis. Õnneks on sattunud väga heade õpetajate juurde ja on rahule jäänud. Head õpetajad on ülekoormatud, aga kui laps paindlik saab mitme õpetajaga sõita.

0
0
Please wait...

Postitas:
ra

Autosõidu koolis sõiduõpetaja puudutas mind ebasobivalt, ütlen nii palju, et tegu on morbidly obese mehega. Kes teab, see teab aga rohkem selles osas sõna ei taha võtta. Aga kindlasti ei laseks enda lapsel sinna minna.

0
0
Please wait...

Postitas:
sharon

TA olen. Lõpuks sai valitud Autosõit – tundus parema e-õppega ja kindlam valik. Annan teada kuidas läks!

viimasele kommenteerijale – kas sa raporteerisid intsidendi ka Autosõidus? Ega siin niisama ambivalentselt “vihjates” kellelgi sellest kasu pole.

0
0
Please wait...

Postitas:
ra

Muidugi, kohe läksin kaebama.

0
0
Please wait...

Postitas:
sharon

Nüüd on aega natuke mööda läinud, muljetan veidi (TA olen).

E-autokool on väga mõnus, saad teemasid läbida omas tempos, vajadusel uuesti üle vaadata jne. Üsna interaktiivsed on. Ostsin lisaks ka LiiklusLabi täispaketi. Tegin kuni linnasõiduks vajaliku osani üsna kiiresti ära, kõik oli arusaadav. Natuke ebaintuitiivne on rohelise/punase kuvamine õigete/valede vastustega (kes on kasutanud, saab vast aru), muidu oli kõik hästi.

Esmaabikoolitus oli ka tore — nuriseks võibolla ainult selle üle, et virtuaalne osa olid lihtsalt vanad videosalvestused, aga samas ega vist mingit paremat formaati pole ka. Füüsiline osa toimus kohapeal, väga toreda õpetajaga. Oli sisukas ja tõesti sai väga palju teada, samuti oli praktiline osa väga hea.

Sõitnud olen praegu Tartus, sest leidsin mulle väga sobiva sõiduõpetaja ja Tallinnas lihtsalt pole aegu… Soovin, et oleksin seda kriitikat veidi tõsisemalt võtnud, sest see sõiduaegade puudus on ikka tõeliselt frustreeriv. Näiteks kui täna vaadata sõiduaegu Tallinnas, siis kuu aega ette polegi lihtsalt mitte ühtegi saadaval (vähemalt eestlastele, venelastele on küll).

Ilmselgelt ma ei soovi kuu aega oodata, et sõita saaks. Peangi vist vaatama, kas äkki saab kuskil mujal linnas sõita….

0
0
Please wait...

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Autosõit või Silver autokool?