Esileht Hobinurk Autot rentides 1200-1500 eur krediitkaardil ?

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Autot rentides 1200-1500 eur krediitkaardil ?

Postitas:

Kas peab olema või millest oleneb summa olemasolu ?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.05 13:34; 31.05 20:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks loe tingimusi, kas peab või ei pea. Riigid ja firmad on ju erinevad. Kui mina olen rentinud, on broneeritud 300 eurot tagatisraha, aga minu krediitkaardi seisu pole uuritud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb riigist ja firmast. Tihti kuskil kohalikust firmast rentides ei pea üldse mingit tagatist olema. Maksad oma rendi eest ette ja kõik. Olen nii rentinud nii Kanaaridel kui Kreekas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Prantsusmaad oskab keegi kommenteerida ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.05 13:34; 31.05 20:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb firmast. Kahtlasemad pigem broneerivad.
Enda Prantsusmaa eelmise suve kogemus: ei broneeritud midagi. Kuid kehtiv krediitkaart peab loomulikult olema. Tegelikult on meil nädalase rendi puhul broneeritud alati ainult maksimaalselt bensiiniraha (ca 50-60 eurot), mis hiljem kenasti tagastatud kuna oleme auto täispaagiga tagasi andnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb riigist ja rendifirmast, samuti kindlustusest (0-omavastutusega täiskindlustusega võib see olla ka 0.-eurot). Olen kümneid ja kümneid kordi rentinud ja ongi iga kord erinev.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tagatisega on nii ja naa sellelt summalt, arvestama peab sellega, et kui ka tagatissumma vabastatakse rendiautofirmast siis pank vabastab broneeritud summasid ca kord kuus ehk isegi vabastatud summa ei pruugi lähima aja jooksul tagasi arvele jõuda (nt kui soov mitut rendiautofirmat kasutada).
Kindlasti võtta rendiautot alati ainult täiskaskoga, kus kõik kahjud on sees (sh autovargused jne), muidu võidakse tagatisraha arvelt leida autos “suitsukoniauke”, mis tegelikult olid varem, aga mille olemasolu üleandmisel ei märgitud jne. Täiskaskoga oleme auto tagasi viinud ja vaadati vaid palju kütust paagis ja auto seisukorda, mõlke vmt isegi ei otsitud. Hilisemat närvikulu vähem – seda sh ka tuntud rendifirmadega.
Samuti rendifirma puhul üle küsida ja jälgida selle kohta, et kui midagi juhtub autoga, ei pea avarii olema, vaid tehniliselt mitte korras auto, et kui kiiresti auto välja vahetatakse ja järgi tullakse.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üle Euroopa sõltub see tavaliselt kindlustusest. 0 omavastutuse puhul ei broneerita sageli midagi ja oluline, et kindlustus oleks just rendifirmast võetud. Vahendaja kaudu tehtud kindlustus ei aita. Isiklikult eelistan alati kallimat ja põhjalikumat kindlustust närvitsemisele puhkuse ajal.

Samas on tõesti väiksemaid kohti ja pigem just saartel, kus suuri summasid ei broneerita. Aga see pigem erand.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen üritanud leida selliseid variante, kus ei nõuta mingit deposiiti ega krediitkaardi andmeid, aga neid ei pruugi väga leida. Kreetal nt õnnestus nii rentida ja isegi mitte kohapealt, vaid juba eelnevalt kodulehe kaudu, kõik oli väga OK ja auto korralik. Samas kui ma Kosile rendiautot otsisin, siis sellist varianti ei leidnudki, ka 0 omavastutusega täiskindlustusega taheti sõltuvalt pakkujast kuni 1200€ broneerida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen üritanud leida selliseid variante, kus ei nõuta mingit deposiiti ega krediitkaardi andmeid, aga neid ei pruugi väga leida. Kreetal nt õnnestus nii rentida ja isegi mitte kohapealt, vaid juba eelnevalt kodulehe kaudu, kõik oli väga OK ja auto korralik. Samas kui ma Kosile rendiautot otsisin, siis sellist varianti ei leidnudki, ka 0 omavastutusega täiskindlustusega taheti sõltuvalt pakkujast kuni 1200€ broneerida.

kosil üldiselt ei rendi keegi eelnevalt veebi kaudu, ikka kõik kohapeal ja väga ok (isegi probleemide puhul). see on paljude aastate kogemus minul ja minu tuttavatel.
sama lugu nt. gruusias – läbi veebi oli jube kallis kõik, igasugu kindlustused eriti. kohapeal oli kõik palju odavam.
et siis mulle tundub, et vähempopulaarsemates kohtades käib asi sujuvalt kohapeal, mitte mingite rahvusvaheliste broneerimissüsteemida kaudu. viimaseid muidugi võib kasutada aga maksadki enamus raha mingile n-ringi vahendajale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Prantsusmaad oskab keegi kommenteerida ?

Oskab ikka.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Prantsusmaad oskab keegi kommenteerida ?

Lääne-Prantsusmaal Nantes’s rentisin, lepingu tingimustel oli see summa kirjas aga keegi ei kontrollinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmisel suvel Hispaanias oli vaja broneerida krediitkaardilt käsiraha ja paagitäis kütust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otsisin autot puhkuse ajaks rentimiseks. Vaatasin peaaegu kõik veebisaidid üle ja igal pool on üks ja sama – tagatisraha 200 eurot ja autod kallite hindadega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Hobinurk Autot rentides 1200-1500 eur krediitkaardil ?