Esileht Tööelu, raha ja seadused. avaldus arve vabastamise kohta

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: avaldus arve vabastamise kohta

Postitas:

Milline peaks välja nägema avaldus arve vabastamise kohta sissenõudjale? Kohtutäituri vahendusel sai kokku lepitud sissenõudjaga igakuise makse suurus. Eeldasin, et see tagab ka konto aresti alt vabastamise, aga võta näpust. Nüüd siis täituri käest uurides, millal aresti alt vabastatakse, ütleb tema, et arvete vabastamise kohta ei ole ma avaldust esitanud ja selles osas puudub ka sissenõudja seisukoht.( Samas loogiline ju, et kui ma lepin kokku igakuises maksegraafikus siis olen huvitatud konto vabastamisest). Seega, milline peab olema siis see avaldus ja kas sellel peab olema allkiri( mõtlen, et kas saab ka e-maili teel selle avalduse esitada.)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.06 15:37; 11.06 15:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. Kujutan ette, et avaldus võib olla vabas vormis, kogemus puudub. Kunagi palusin meili teel saata andmed võla tasumise kohta Maksuametisse, seda nad ka ise ei tee, ja meili teel sobis.
2. Tänapäeval on võimalus allkirjastada dokumente ka digitaalselt, selleks on aga vaja ID kaarti ja kaardilugejat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vot just seda tänapäevast võimalust mul pole, kuna ID kaart puudub, seetõttu olekski vaja teada täpselt missugune see avaldus olema peab ja kuidas see esitada täiturile.Küsisin ka täiturilt endalt, kuid tema vastust oodates võib halliks minna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.06 15:37; 11.06 15:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige täpsema vastuse saab vast kui neile helistada, sellisele küsimusele saab ka assistent avstust anda. Täiturid on meil nii tähtust täis, et ei vaevu jah igale kirjale vastama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. avaldus arve vabastamise kohta

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.