Esileht Tööelu, raha ja seadused. Avaldus politseisse

Näitan 18 postitust - vahemik 61 kuni 78 (kokku 78 )

Teema: Avaldus politseisse

Postitas:
Kägu

Nagu mehel oleks selline valik olemas. Mees on ju PK naistele vaid kõndiv rahakott, ei muud. Ja kui raha ei saa, siis paistab, et stressipall – tahan, lasen su vangi panna, tahan, röövin su vanematelt pool pensioni, tahan, lasen maksuameti su kallale, tahan — oh ma ei tea, mida ma tahan.

Kui see asi nii oleks, huvitav, kuidas siis on ikka hulgaliselt mehi, kes ei maksa mingit elatist ja naised ei saa seda elatist kätte mingi nipiga.

Tõesti huvitav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nagu mehel oleks selline valik olemas. Mees on ju PK naistele vaid kõndiv rahakott, ei muud. Ja kui raha ei saa, siis paistab, et stressipall – tahan, lasen su vangi panna, tahan, röövin su vanematelt pool pensioni, tahan, lasen maksuameti su kallale, tahan — oh ma ei tea, mida ma tahan.

Maksku lapsele raha ära, mida muud tavalisest mehest tahta. Hea, kui nad endagagi toime tulevad.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tema vähemalt kasvatab last ja peab teda üleval, mitte ei lükka teiste kaela

Nagu mehel oleks selline valik olemas. Mees on ju PK naistele vaid kõndiv rahakott, ei muud. Ja kui raha ei saa, siis paistab, et stressipall – tahan, lasen su vangi panna, tahan, röövin su vanematelt pool pensioni, tahan, lasen maksuameti su kallale, tahan — oh ma ei tea, mida ma tahan.

Tead, siis on mõistlik lapsele elatist maksta, siis ei saa kuidagi vangi panna ega maksuametit kaela saata. Suurem osa isasid maksavadki ega trikita selleks, et raha lapseni ei jõuaks. aga endest tritajatest mul kahju ei ole, mitte üks raas – las istuvad vangis või võetakse vanematelt penss ära – see on temasuguse valik last mitte toetada.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tema vähemalt kasvatab last ja peab teda üleval, mitte ei lükka teiste kaela

Nagu mehel oleks selline valik olemas. Mees on ju PK naistele vaid kõndiv rahakott, ei muud. Ja kui raha ei saa, siis paistab, et stressipall – tahan, lasen su vangi panna, tahan, röövin su vanematelt pool pensioni, tahan, lasen maksuameti su kallale, tahan — oh ma ei tea, mida ma tahan.

Tead, siis on mõistlik lapsele elatist maksta, siis ei saa kuidagi vangi panna ega maksuametit kaela saata. Suurem osa isasid maksavadki ega trikita selleks, et raha lapseni ei jõuaks. aga endest tritajatest mul kahju ei ole, mitte üks raas – las istuvad vangis või võetakse vanematelt penss ära – see on temasuguse valik last mitte toetada.

No aga kellega sa selle kolmanda lapse valmis treid, kui jorss vanglas ja penskarid rahast lagedaks tehtud? Jääd ju nii Isamaa rahalaevast ilma.

Aga noh, kui te lahutatud pole, siis lubatakse ehk vanglas k*pikohtumisi.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No aga kellega sa selle kolmanda lapse valmis treid, kui jorss vanglas ja penskarid rahast lagedaks tehtud? Jääd ju nii Isamaa rahalaevast ilma. Aga noh, kui te lahutatud pole, siis lubatakse ehk vanglas k*pikohtumisi.

Mehe parima sõbraga. Paras raisale.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No aga kellega sa selle kolmanda lapse valmis treid, kui jorss vanglas ja penskarid rahast lagedaks tehtud? Jääd ju nii Isamaa rahalaevast ilma. Aga noh, kui te lahutatud pole, siis lubatakse ehk vanglas k*pikohtumisi.

Mehe parima sõbraga. Paras raisale.

Mida hirmsat see mehe sõber siis korda saatis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida hirmsat see mehe sõber siis korda saatis?

Paras meheraisale, kes vangis istub. Valus laks. Sõber saab hea naise, tema on täiega või sees.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida hirmsat see mehe sõber siis korda saatis?

Paras meheraisale, kes vangis istub. Valus laks. Sõber saab hea naise, tema on täiega või sees.

Sul on headusest veider arusaam.

Ja vaene mehe sõber, kes selle kättemaksuhimulise mõrra endale saab.

Teisest küljest mees saab ilmselt kergendatult hingata, et hullust lahti sai.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehe sõber on kindlasti või sees, teades endise sõbra endise naise kättemaksuhimulist modus operandi‘t…Nii kui prouadele midagi ei meeldi, on kohe politsei ukse taha.

 

Quelle chance!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida hirmsat see mehe sõber siis korda saatis?

Paras meheraisale, kes vangis istub. Valus laks. Sõber saab hea naise, tema on täiega või sees.

Kas see on ka üks seadusega ette nähtud elatise nõudmise viis? Ikka lapse nimel, eks?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida hirmsat see mehe sõber siis korda saatis?

Paras meheraisale, kes vangis istub. Valus laks. Sõber saab hea naise, tema on täiega või sees.

Kas see on ka üks seadusega ette nähtud elatise nõudmise viis? Ikka lapse nimel, eks?

Mis see elatis siia puutub? Jutt oli kolmanda lapse saamusest.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehel on olnud mitu valikut, näiteks kasuta kondoomi või steriliseeri ennast ära, ei saa lapsi ega ole ka elatist vaja maksta. Kui aga laps/lapsed olemas, siis tuleb OMA lapsi ka ülalpidada. Lihtne. Seadus kaitseb lapsi ehk annab võimalused saada isalt/emalt ülalpidamist, kui seda kohutust rikutakse, tulebki arvestada sanktsioonidega.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Quelle chance

Mehe sõber on kindlasti või sees, teades endise sõbra endise naise kättemaksuhimulist modus operandi‘t…Nii kui prouadele midagi ei meeldi, on kohe politsei ukse taha.

Quelle chance!

vīrietis zina, ko vīrietis dara!

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

vīrietis zina, ko vīrietis dara!

veni vidi vici

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehel on olnud mitu valikut, näiteks kasuta kondoomi või steriliseeri ennast ära, ei saa lapsi ega ole ka elatist vaja maksta. Kui aga laps/lapsed olemas, siis tuleb OMA lapsi ka ülalpidada. Lihtne. Seadus kaitseb lapsi ehk annab võimalused saada isalt/emalt ülalpidamist, kui seda kohutust rikutakse, tulebki arvestada sanktsioonidega.

Sinul pole olnud ühtegi valikut

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehel on olnud mitu valikut, näiteks kasuta kondoomi või steriliseeri ennast ära, ei saa lapsi ega ole ka elatist vaja maksta. Kui aga laps/lapsed olemas, siis tuleb OMA lapsi ka ülalpidada. Lihtne. Seadus kaitseb lapsi ehk annab võimalused saada isalt/emalt ülalpidamist, kui seda kohutust rikutakse, tulebki arvestada sanktsioonidega.

Sinul pole olnud ühtegi valikut

Minu valik oli saada lapsed mõistliku mehega, kellaga elan koos varsti 20 aastat ja tean, kui ka oleksime lahku läinud, oma lapsi oleks ta alati toetanud.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehel on olnud mitu valikut, näiteks kasuta kondoomi või steriliseeri ennast ära, ei saa lapsi ega ole ka elatist vaja maksta. Kui aga laps/lapsed olemas, siis tuleb OMA lapsi ka ülalpidada. Lihtne. Seadus kaitseb lapsi ehk annab võimalused saada isalt/emalt ülalpidamist, kui seda kohutust rikutakse, tulebki arvestada sanktsioonidega.

Sinul pole olnud ühtegi valikut

Minu valik oli saada lapsed mõistliku mehega, kellaga elan koos varsti 20 aastat ja tean, kui ka oleksime lahku läinud, oma lapsi oleks ta alati toetanud.

Kust sina tead mida tema oleks teinud? Sa vaevalt oleks sedagi teadnud mida sa ise oleks teinud. Need oleksid ei maksa midagi.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa oled finantsvaba? St et sul pole finantse. Finantsvabadus on mingi muu asi.

Kuhu sina oma pea ära lõid või oledki selline ullike?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 61 kuni 78 (kokku 78 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Avaldus politseisse