Esileht Pereelu ja suhted Avalik õrnutsemine

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 61 )

Teema: Avalik õrnutsemine

Postitas:

Kärgperendus on keeruline ja enam ei oska isegi lastele olukorda selgitada. Lapsed on teismelised 12 ja 14 ning elavad minu ja minu elukaaslasega. Isa elab samas linnas ja tal on kaugsuhe. Läbisaamine nagu hea, aga lastel tekivad isaga järjest rohkem konflikte. Isa varem väga hoidis neid, aga nüüd on uus elukaaslane tähelepanu keskpunktis.
Pidasin lapse sünnipäeva oma kodus, kuhu olid kutsutud nii ladte isa, tolle uus naine, laste isapoolsed sugulased ja ka minu sugulased.
Laste isa siis kogu ürituse miilustas ja õrnutses uue naisega. Seisid keset kööki, kus toimetatadin ja suudlesid. Laua ääres silitasid ja musitasid. Vahepeal eraldusid ja kui märkasin, siis oli ka sellist käperdamist + jutud, mida keegi kellega õhtul voodis teha tahab. Külalised tegid viisakalt märkusi ja kui nad olid läinud, siis nii eks ämm kui ka minu sugulased kommenteerisid, et see oli ebamugav
Õhtul aga lapsed tõstatasid teema, et neil oli ebamugav ja et see on nii ka siis, kui nad isa juures on. Lisaks isa juures on seksinaljad (ümber nurga) ja isa ei luba neil nt oma voodisse tulla ja ütleb, et nad ei taha teada, mis seal voodis kõik tehtud on.
Uus naine lastega kontakti ei otsi, kuigi suhe on neil u 1,5a. Lapsed eeldavad, et nad ei meeldi sellele naisele, aga no ühtegi intsidenti pole küll olnud.
Isa ei saa aru, et miilustamine oleks ebamugav.
Mida teie arvate ja kuidas soovitate lastele olukorda selgitada

+16
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.06 11:32; 11.06 17:58; 13.06 16:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki peaks lapsed ise isaga rääkima, et neil on ebamugav. Endise naise sekkumine ei pruugi soovitud tulemust anda.

+25
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead, mul on raske uskuda, et nad kogu suguvõsa ees avalikult rääkisid, mida keegi kellegagi voodis teha tahab. Kas teil siis kellelgi terves suguvõsas suud peas pole, et kohe sealsamas pidulauas öelda midagi?

ma ei kujuta ette, et mul on külalised ja üks paar neist siis hakkab söögilauas omavahel rääkima, mida õhtul voodis üksteisele tehakse…ammu juba kõik tuttavad pistaksid oma kommentaare vahele, mitte ei kuulaks vaikides, erutunult pealt

Mis inimesed te küll olete, et ei oska õigel ajal suud lahti teha?

+14
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ütle mehele, et jätku uus naine teinekord koju ja ära teda ka ise külla kutsu. See külasoleku aeg on mehel lastega tegelemiseks, mitte uue naisega ja miks uus naine peaks sinna üldse trügima. Kui vaja suhelda lastega, siis saab seda teha siis kui lapsed mehe juures käivad.

+9
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.06 12:04; 11.06 15:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõme. Eks mees kekutab oma naisega. Sinu sekkumine võib ainult asja halvemaks teha, aga kuna lapsed on ka juba “osa saanud”, siis võiks kuidagi nii suunata, et see tagasiside tuleks lastelt (või miks mitte ka mehe suguvõsast kelleltki).

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand, millised kirjanduslikud üllitised siin! Kas te mingile ajakirjale järjejutte ei taha kirjutama hakata?

+12
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida teie arvate ja kuidas soovitate lastele olukorda selgitada

Isa on hulluks läinud ja sina hakkad LASTELE selgitama?

Sellepärast te lahku läksitegi, et sa ilmselt ei saanud ka koos oldud aja jooksul kordagi sõna suust.

Vaata, vello, see, mida te siin Mariga korraldasite, see on ebaviisakas. Edaspidi, kas sa lubad, et ei tee enam selliseid asju VÕI Mari ei ole minu juurde külla rohkem oodatud. Te võite seda vabalt omaette olles teha, te võite minu pärast kasvõi kuldse vihma jne mänge harrastada, see on kõik väga ok, aga teised, ja eriti sinu lapsed, EI TAHA sellest mitte midagi teada.

Kui Velts aru ei saa, siis ta ei tahagi saada. Ja valib oma uue naise vs lapsed.
Ja siis alles seletad lastele oma versiooni, et isa armastab marit rohkem kui teid. Mitte enne, kui sa pole veltsile võimalustki andnud.

+26
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.06 12:30; 11.06 13:20; 11.06 14:13; 11.06 15:09; 11.06 22:13; 12.06 07:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaata, vello, see, mida te siin Mariga korraldasite, see on ebaviisakas. Edaspidi, kas sa lubad, et ei tee enam selliseid asju VÕI Mari ei ole minu juurde külla rohkem oodatud. Te võite seda vabalt omaette olles teha, te võite minu pärast kasvõi kuldse vihma jne mänge harrastada, see on kõik väga ok, aga teised, ja eriti sinu lapsed, EI TAHA sellest mitte midagi teada.

A mida sul siin patroniseerida on? Annad ikka teada, et sa approved vihma kui sellise? Räme tuus.

+2
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.06 13:11; 11.06 13:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

A mida sul siin patroniseerida on? Annad ikka teada, et sa approved vihma kui sellise? Räme tuus.

Mismõttes mida? Minu lapsed ju, sa taibu.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.06 12:30; 11.06 13:20; 11.06 14:13; 11.06 15:09; 11.06 22:13; 12.06 07:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kärgperendus on keeruline ja enam ei oska isegi lastele olukorda selgitada. Lapsed on teismelised 12 ja 14 ning elavad minu ja minu elukaaslasega. Isa elab samas linnas ja tal on kaugsuhe. Läbisaamine nagu hea, aga lastel tekivad isaga järjest rohkem konflikte. Isa varem väga hoidis neid, aga nüüd on uus elukaaslane tähelepanu keskpunktis.

Pidasin lapse sünnipäeva oma kodus, kuhu olid kutsutud nii ladte isa, tolle uus naine, laste isapoolsed sugulased ja ka minu sugulased.

Laste isa siis kogu ürituse miilustas ja õrnutses uue naisega. Seisid keset kööki, kus toimetatadin ja suudlesid. Laua ääres silitasid ja musitasid. Vahepeal eraldusid ja kui märkasin, siis oli ka sellist käperdamist + jutud, mida keegi kellega õhtul voodis teha tahab. Külalised tegid viisakalt märkusi ja kui nad olid läinud, siis nii eks ämm kui ka minu sugulased kommenteerisid, et see oli ebamugav

Õhtul aga lapsed tõstatasid teema, et neil oli ebamugav ja et see on nii ka siis, kui nad isa juures on. Lisaks isa juures on seksinaljad (ümber nurga) ja isa ei luba neil nt oma voodisse tulla ja ütleb, et nad ei taha teada, mis seal voodis kõik tehtud on.

Uus naine lastega kontakti ei otsi, kuigi suhe on neil u 1,5a. Lapsed eeldavad, et nad ei meeldi sellele naisele, aga no ühtegi intsidenti pole küll olnud.

Isa ei saa aru, et miilustamine oleks ebamugav.

Mida teie arvate ja kuidas soovitate lastele olukorda selgitada

Kui selline asi oleks juhtunud minu majas ja minu perekonnaga ja kohal ka mehe sugulased, oleks “minu mees” nii sõimata saanud, et ta poleks mitu aastat näole julgenud anda mitte kellelegi. Eriti otsese ütlemisega on mehe enda sugulased. Selline asi, et täiskasvanud inimene selliselt ülesõidab teistest sugulastest ei tuleks kõne allagi. Soovitan otsida abi, kuna võimetus ennast kehtestada ja anda üheselt teistele teada, kui nad käituvad sobimatult võib viia veelgi kehvemate tagajärgedeni. Mina arvan, et te kõik peaksid enesekehtestamise kursustele minema.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

A mida sul siin patroniseerida on? Annad ikka teada, et sa approved vihma kui sellise? Räme tuus.

Mismõttes mida? Minu lapsed ju, sa taibu.

Kommentaar eemaldatud.
2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.
Perekooli Moderaator

+1
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.06 13:11; 11.06 13:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud.

Kommentaar eemaldatud.
2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.
Perekooli Moderaator

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.06 12:30; 11.06 13:20; 11.06 14:13; 11.06 15:09; 11.06 22:13; 12.06 07:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja KÕIGIL oli terve õhtu suu risti nina all, aga ei saanud selgeks teha, et jätku käperdamine järele, rõve on? Eksnaine nagu pole ütleja (tema motiive võidakse mitmeti mõista), aga lapsed ise või ämmgi oleks võinud siis otse öelda, kui “viisakalt vihjamine” ei aita. Kui ma ämmana näiteks ikka väga vihale juba läheksin, siis suudaksin otse öelda küll, et ära pojakene emasele päris selga ronima hakka, minge enne ikka kodu ära!
Isegi kui sellised näperdajad oleks iseoma isa-ema, ütleksid sellised 12-14a lapsed otsekohe, et lõpetage ära, rõve on vaadata!
Ja siia ilukirjandi tegemine aitab sind kuidas, hakkad lastele selgitusi maha lugema, suhtlemispuudeliste suguvõsa liikmed nagu te olete. Lootusetu

+13
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei salli üldse sellist teiste ees miilustamist.Võib ju olla hull armastus, aga teised inimesed satuvad ju piinlikusse olukorda, kui nad pidevalt peavad teesklema, et nad ei pane tähele mingit kabistamist ja kiimlemist.

Lapsed peaksid ise isale ütlema, mida nad asjast arvavad. Mida seal lastele seletada on? Kui lapsed ütlesid, et neid häiris ja häirib sama asi ka isa juures käies, siis ütlegi lastele, et nad sellest isale räägiksid. EHK isa kuulab lapsi ja saab aru, et see pole meeldiv teistele vaadata.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt olen ma nõus kõigega, mis eespool juba öeldud, aga miks su 12a ja 14a teismelised tahavad isa voodisse ronida ja miks see probleem on, et isa seda ei taha, sellest ma küll aru ei saa. Poisid/tüdrukud?

+9
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.06 15:05; 12.06 17:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga teised inimesed satuvad ju piinlikusse olukorda, kui nad pidevalt peavad teesklema, et nad ei pane tähele mingit kabistamist ja kiimlemist.
Lapsed peaksid ise isale ütlema, mida nad asjast arvavad.

Kommentaar eemaldatud.
2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.
Perekooli Moderaator

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.06 12:30; 11.06 13:20; 11.06 14:13; 11.06 15:09; 11.06 22:13; 12.06 07:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pidin ükskord lennukis minu ees paarikest vaatama kes 2.5 tundi miilustas. Polnud eriti mujale ka vaadata. Ausalt läks selle matsutamise ja lakkumise peale süda pahaks, mõtlesin siis juba et miks stuardess ei sekku kuidagi. Õnneks olid lennukil kahesed istme read sest kui neil keegi kõrval oleks istunud siis oleks see oksele arvatavasti hakanud, sest nende käekesed liikusid ka nagu sipelgad püksis.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On ikka inimestel mured, ausõna. Lausa foorumist vaja nõu küsida ja ei oska lollakaid ise paika panna.
Oleks mul ainult sellised probleemid, elu oleks lausa lill.

+3
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.06 12:04; 11.06 15:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt olen ma nõus kõigega, mis eespool juba öeldud, aga miks su 12a ja 14a teismelised tahavad isa voodisse ronida ja miks see probleem on, et isa seda ei taha, sellest ma küll aru ei saa. Poisid/tüdrukud?

Mul tekkis sama mõte. Miks peaksid minu lapsed ronima minu eksi ja tema uue kaaslase voodise , võeh. Nad on ju teismelised juba. Teemaalgatajale-Õrnutsemisel ja õrnutsemisel on vahe. Sinu kirjeldatud situatsioon on küll jube, ei taha mõeldagi, et minu kodus midagi sellist toimuks. Samas lihtsalt ümbert kinni istumine ja vahel musi (mitte suudlus) seltskonnas on ok.

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.06 16:04; 13.06 11:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kärgpere või mitte, ma ei saa üldse aru, miks täiskasvanud inimesed peaksid seltskonnas niimoodi käituma. See on kuskil pubekaajas tore, kus kõigile on vaja näidata, et mul on pruut/peigmees, täiskasvanud inimeste puhul näitab see minu silmis seda, et midagi on lähisuhtes valesti, kui avalikult sedasi esinema peab.
Väike musi, käest ja ümber kinni hoidmine on hoolimise näitamisena väga okei ja sellele ei tohiks küll keegi viltu vaadata.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Haige üllitis

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks külaline ütleski, et get a room ja siis mingi hetk läksid eemale, aga rahvas ikka liikus ringi.
Ämm ütles pojale, et katsuge olla, et tal pole silmi kuhugi peita.
Lapsed ütlesid siis täna isale ja tulemuseks oli see, et lapsed reageerivad üle ja tunnete näitamine on täiesti ok. Et sedasi lapsed õpivadki suhtes oleva läheduse kohta.
Lapsed ei taha aga isa juurde minna.
Isa voodiga on see teema, et lapsest saati on isa unejutti lugenud ja neil on õhtune rutiin. Ja kuna isa hommikuti kaua magas, siis lapsed läksid üles ajama. Nüüd siis on voodis istumime keelatud. Asi polegi voodis vaid muutusega kohanemises

+10
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.06 11:32; 11.06 17:58; 13.06 16:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isa voodiga on see teema, et lapsest saati on isa unejutti lugenud ja neil on õhtune rutiin.

See peab küll liba olema. Teismelistele loetakse unejutte? Ja kui nad on kodus, siis sina loed??? 13-selt hakkavad lapsed tänapäeval juba seksima. Juba 30 aastat tagasi oli paljudel 13-aastastel poistel esimene kogemus ära olnud.

+5
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laste isa siis kogu ürituse miilustas ja õrnutses uue naisega. Seisid keset kööki, kus toimetatadin ja suudlesid.

Ilmselt tekkis sulle uus elukaaslane enne kui mehele ja nüüd ta siis demonstreerib, et ka tema on niiii tahetud ja õnnelik.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks külaline ütleski, et get a room ja siis mingi hetk läksid eemale, aga rahvas ikka liikus ringi.

Ämm ütles pojale, et katsuge olla, et tal pole silmi kuhugi peita.

Lapsed ütlesid siis täna isale ja tulemuseks oli see, et lapsed reageerivad üle ja tunnete näitamine on täiesti ok. Et sedasi lapsed õpivadki suhtes oleva läheduse kohta.

Lapsed ei taha aga isa juurde minna.

Isa voodiga on see teema, et lapsest saati on isa unejutti lugenud ja neil on õhtune rutiin. Ja kuna isa hommikuti kaua magas, siis lapsed läksid üles ajama. Nüüd siis on voodis istumime keelatud. Asi polegi voodis vaid muutusega kohanemises

Tundub sedamoodi, et olukord on kõvasti ülepaisutatud. Usun, et exmees võis palju kallistada ja musisid teha aga nii kirjeldatuna ei hakkaks normaalne mees küll käituma.Pigem õhkub jutust sinu kadedust, haavata saamist vm…valusaid tundeid.
Teismelise eas lastel pole patt näha isa ja ema õnnelikena uute kaaslastega, soojust ja armastust üles näitamas(muidugi mitte seksuaalse alatooniga käperdamist)
Kärgperendus on keeruline tõesti, peavad uutmoodi elukorraldusega harjuma nii lapsed kui täiskasvanud. Kõige tähtsam, et jääks alles hoolimine, armastus laste ja isa vahel.

+4
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tunnete näitamine on tõesti ok. Aga see on kallistamine, hoidmine, ilusate sõnade ütlemine, mitte seksuaalse alatooniga mängud ja jutud. Viimaseid on kõigil ebamugav vaadata. Ka seda võiks lapsed ise isale öelda. Kasvõi näite tuua – kas isale meeldiks, kui sedasi käituksid isa ja tema kaaslaste ees lapsed ise kellegi poiss-sõbra või tüdruksõbraga?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt tekkis sulle uus elukaaslane enne kui mehele ja nüüd ta siis demonstreerib, et ka tema on niiii tahetud ja õnnelik.

Ka mul käis selline mõte peast läbi, peab tunnistama.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.06 12:30; 11.06 13:20; 11.06 14:13; 11.06 15:09; 11.06 22:13; 12.06 07:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud.

Kommentaar eemaldatud.

Ekskaasad said foorumis kokku?

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

labane ja ebaviisakas on üksteist mistahes viisil mistahes seltskonnas kabistada.

mul ka kunagi üks lähikondne käitus selliselt, et ta uus naine tal seljas ronis ja omast arust nähtamatult ilastasid seltskonnas, aga sellele tegin kiire lõpu. ütlesin, et rahvas peidab lihtsalt silmi ja üritab mujale vaadata, aga kõik saavad aru, mis teil toimub. lõpetage ära. eksnaisena muidugi sama öelda on teistmoodi. seda nähakse kadeduse märgina. aga tegevus ise ON labane ja otseses seoses kombelõtvusega. lastega räägiks ausalt. nii nagu elu on. kombeid õpetaks ka.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.06 23:44; 13.06 01:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen ikka mõelnud, et miks ei või kärgpered laste olulisi sündmusi tähistades koos pidutseda, aga nüüd saan aru küll, miks mitte. Ja ausalt öeldes ma ikka ütleks, kui minu pinnal selline ilastamine ja rinnaimemisevestlus toimuks. Arvaku siis, et olen armukade, mul suva. Seal köögis ma oleks öelnud, et tore, mari ja jüri, et siin olete, viige need kohvitassid lauale vms. Ühesõnaga eemaldanud nad endal jalust. Tegelikult on imelik mees, 1,5 aastat juba selle partneriga, aga ikka käitub nagu kiimas kretiin, ilmselt jah, oma arust tõestas midagi (kahjuks reaalsuses ainult oma väikest ajumahtu, aga asi seegi).

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 61 )


Esileht Pereelu ja suhted Avalik õrnutsemine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.