Esileht Pereelu ja suhted Avalik õrnutsemine

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 61 )

Teema: Avalik õrnutsemine

Postitas:

Ma olen ikka mõelnud, et miks ei või kärgpered laste olulisi sündmusi tähistades koos pidutseda, aga nüüd saan aru küll, miks mitte.

Aga sa võid ikka edasi mõelda, sest ega see üks näide ei tähenda, et kõik inimesed oleks segi pööranud.
Antud juhul mees, kes soovis eksnaisele midagi omastarust näidada.

Aga sellest eksmehe uuest naisest ma küll ei saa aru – mida SEE inimene oma tegevusega taotles? Õige oleks olnud püsti tõusta, vabandada ja vaikselt lahkuda, aga tundub, et see nõid samuti ilmselgelt nautis olukorda ja oma uut idiootmeest.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.06 12:30; 11.06 13:20; 11.06 14:13; 11.06 15:09; 11.06 22:13; 12.06 07:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kohe analüüsiks nende kehakeelt… ma olen täiesti veendunud, et selliselt käituvad ainult paarid, kus üks teist petab. Vähemalt minu ogemuse järgi.. meil suguvõsas olid sarnased käperdajad (küll mitte nii ekstreemselt, nagu siin kirjeldatud) ja seal oli selge ka muu info põhjal, et naine pettis meest igal võimalikult tasemel (rahaliselt, füüsiliselt jne) ja nende kehakeeles oli selgelt näha, et mees hoiab naisest kinni nagu mingist kullatükist, mees elas täielukus mullis ja naine oli talle nagu trofee.
Vaata, kumb seda kabistamist initsieerib. See on see, keda petetakse ja kes ei taha endale tunnistada, et suhe on mäda vaid hoiab sõna otseses mõttes kümne küünega oma kaaslasest kinni.

Veel tahtsin kommenteerida seda, et isa ei lase lapsi oma voodisse… Nojah, tõesti linade vahele vast ei laseks, aga isa kaissu pugeda võiks ju ikka teismelistel ka olla lubatud. Või mis?

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvates on indlevad keskealised naeruväärsed.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laste isa siis kogu ürituse miilustas ja õrnutses uue naisega. Seisid keset kööki, kus toimetatadin ja suudlesid. Laua ääres silitasid ja musitasid. Vahepeal eraldusid ja kui märkasin, siis oli ka sellist käperdamist + jutud, mida keegi kellega õhtul voodis teha tahab.

Selline käitumine on muidugi labane ja ebamugav kõigile.

Õhtul aga lapsed tõstatasid teema, et neil oli ebamugav ja et see on nii ka siis, kui nad isa juures on. Lisaks isa juures on seksinaljad (ümber nurga) ja isa ei luba neil nt oma voodisse tulla ja ütleb, et nad ei taha teada, mis seal voodis kõik tehtud on.

Aga ee… miks peaks teismelised üldse isa voodisse ronima?
Isa kodus pole toole/diivaneid? Lastel pole oma voodeid seal ja nad peavad maas magama? Milles asi?

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.06 13:44; 12.06 13:49; 12.06 13:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja KÕIGIL oli terve õhtu suu risti nina all, aga ei saanud selgeks teha, et jätku käperdamine järele, rõve on?

Tead, kui viisakate inimeste seltskonnas hakkab üks-kaks inimest äkki normist erinevalt labaselt käituma, siis ongi viisakatel inimestel enamasti suu vett täis, sest:
1. loodetakse, et see oli korraks ja nad kohe jätavad järele
2. leitakse, et selline olukorrale tähelepanu juhtimine võib asja hullemaks teha
3. ei osata lihtsalt välja mõelda, mida teha, sest olukord ongi nii võõras ja jahmatav

Kui sa ise pole selliste asjadega kokku puutunud, siis sa ei teagi, kuidas selline häbematus võtab nõutuks ja kuidas sellega toimetulekuks oleks vaja ilmutada võrdväärselt häbematut suhtumist, mida aga viisakatel inimestel pole nii lambist kusagilt võtta.

Ja siia ilukirjandi tegemine aitab sind kuidas, hakkad lastele selgitusi maha lugema, suhtlemispuudeliste suguvõsa liikmed nagu te olete. Lootusetu

Ega sinusuguste tänitajate vastused teemaalgatajat ei aitagi. Aga võib juhtuda, et leidub mõni mõistlik inimene, kes annab mõistlikku nõu, kuidas ennast kehtestada. Seepärast pole anonüümsesse foorumisse teema tegemine üldse paha mõte. Sina mine ja mossita kusagil omaette, midagi tarka sul niikuinii teemasse öelda ei ole.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.06 13:44; 12.06 13:49; 12.06 13:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isa voodiga on see teema, et lapsest saati on isa unejutti lugenud ja neil on õhtune rutiin. Ja kuna isa hommikuti kaua magas, siis lapsed läksid üles ajama. Nüüd siis on voodis istumime keelatud.

Mjah, mina eelistan seda meetodit, et lapsed on omas voodis ja täiskasvanu istub lapse voodi ees toolil ja loeb unejuttu, mitte seda, et lastele loetakse unejutt ja siis nad peavad veel tõusma ja oma vooditesse minema. Kui teil on olnud teisiti…
siis teismelised võiks oma unejuttu juba ise lugeda.
Ma ei taha ise ka, et lapsed minu voodisse roniksid. Kui muid põhjusi polekski, siis meie väikeses elamises on see minu ainuke tõeliselt privaatne koht, minu pesa. Kõiki teisi kohti majas tuleb nii või teisiti lastega jagada. Aga lapsevanem väärib ka privaatsust.
Nii lastele ütlekski:
“Kõik inimesed väärivad privaatsust. Nii teie isa kui ka teie. Istuge isaga maha pidage nõu, kuhu uued piirid tõmmata. Teie lubage, et ei roni isa voodisse, isa lubab, et ei käperda teie nähes uut naist.”

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.06 13:44; 12.06 13:49; 12.06 13:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on üldse väga imelik komme avalikult miilustada. Eile ühes sushikohas leti ääres tellisid pikemalt üks mees ja naine. Nii 40 lähedal. Kenasti suveriides. Mees sõna otseses mõttes hoidis oma vasakus pihus naise paremat kannikat ja masseeris seda, küll näpud praos, küll ülevalt alla, naine ei teinud väljagi – ja nende selja taga saalitäis sööjaid, kellest vähemalt minu ees lauas istujad hakkasid arutama, et naine ei näe nii vana välja, et ilma pideva lümfimassaažita ei liigu..

+13
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 12.06 14:16; 12.06 14:18; 13.06 07:56; 13.06 09:02; 13.06 10:35; 13.06 15:42; 20.06 16:12; 20.06 17:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvates on indlevad keskealised naeruväärsed.

No avalikus kohas indlevad 20sed on sama naeruväärsed.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 12.06 14:16; 12.06 14:18; 13.06 07:56; 13.06 09:02; 13.06 10:35; 13.06 15:42; 20.06 16:12; 20.06 17:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvates on indlevad keskealised naeruväärsed.

No avalikus kohas indlevad 20sed on sama naeruväärsed.

Aga seitsmeteistkümnesed on päris armsad.
Tõsi, kuskil kahekümnendates võiks olla juba vaoshoitumad kombed omandatud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

siis teismelised võiks oma unejuttu juba ise lugeda.

Võib ka isa lugeda, kui see neil selline ilus traditsioon on, aga jah, pole mingit põhjust, miks nad peaksid täiskasvanuks saamiseni seda just isa voodis istudes kuulama. Mu lapsel oli väikesena traditsiooniks rinda imedes magama jääda, see ei tähenda, et ta seda peaks teismelisena jätkama, eksole.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.06 15:05; 12.06 17:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kärgperendus on keeruline ja enam ei oska isegi lastele olukorda selgitada. Lapsed on teismelised 12 ja 14 ning elavad minu ja minu elukaaslasega. Isa elab samas linnas ja tal on kaugsuhe. Läbisaamine nagu hea, aga lastel tekivad isaga järjest rohkem konflikte. Isa varem väga hoidis neid, aga nüüd on uus elukaaslane tähelepanu keskpunktis.

Pidasin lapse sünnipäeva oma kodus, kuhu olid kutsutud nii ladte isa, tolle uus naine, laste isapoolsed sugulased ja ka minu sugulased.

Laste isa siis kogu ürituse miilustas ja õrnutses uue naisega. Seisid keset kööki, kus toimetatadin ja suudlesid. Laua ääres silitasid ja musitasid. Vahepeal eraldusid ja kui märkasin, siis oli ka sellist käperdamist + jutud, mida keegi kellega õhtul voodis teha tahab. Külalised tegid viisakalt märkusi ja kui nad olid läinud, siis nii eks ämm kui ka minu sugulased kommenteerisid, et see oli ebamugav

Õhtul aga lapsed tõstatasid teema, et neil oli ebamugav ja et see on nii ka siis, kui nad isa juures on. Lisaks isa juures on seksinaljad (ümber nurga) ja isa ei luba neil nt oma voodisse tulla ja ütleb, et nad ei taha teada, mis seal voodis kõik tehtud on.

Uus naine lastega kontakti ei otsi, kuigi suhe on neil u 1,5a. Lapsed eeldavad, et nad ei meeldi sellele naisele, aga no ühtegi intsidenti pole küll olnud.

Isa ei saa aru, et miilustamine oleks ebamugav.

Mida teie arvate ja kuidas soovitate lastele olukorda selgitada

Püha jumal, MIKS sa korraldad lapsele sellise sünnipäeva, kuhu kutsud laste isa ja tema uue elukaaslase ja lapse isa sugulased? Sul on uus mees, teil on oma pere (sina, sinu mees, sinu lapsed), selline üritus on kõigile ebamugav. Läksite lahku, no läksite. Mis kirjut itaalia perekonda on veel vaja mängida? Pidage mitu pidu, teie kodus teie sugulastega, laste isa kodus laste isa sugulastega.
Laste isal võib olla suur armastus, aga see võib olla ka demonstratiivne. Ka uue naise poolt. Selle teineteise küljes rippumisega näidatakse nii sulle kui lastele kohta kätte, see, et lastel uue naisega otseselt konflikti pole olnud, pole näitaja. Loomulikult nad ei meeldi sellele naisele ja käitumisega pannakse nad peenelt paika.
Kuidas lastele olukorda selgitada? Nii selgitadki, et teil on oma elu ja nende isal oma elu. On sinul õigus elada uue mehega, on ka isal õigus uuele naisele. Pikas plaanis aga tundub, et hakka lapsi harjutama mõttega, et isa juurde neil eriti asja pole.
Et nad isa juures ei tohi isa voodisse ronida, on igati ok. Oleks ma kellegi uus naine, ma ka ei tahaks mingeid lapsi oma voodis näha. Mingi privaatsus võiks siiski jääda.

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.06 20:28; 13.06 15:29; 13.06 18:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen ikka mõelnud, et miks ei või kärgpered laste olulisi sündmusi tähistades koos pidutseda, aga nüüd saan aru küll, miks mitte.

Aga sa võid ikka edasi mõelda, sest ega see üks näide ei tähenda, et kõik inimesed oleks segi pööranud.

Antud juhul mees, kes soovis eksnaisele midagi omastarust näidada.

Aga sellest eksmehe uuest naisest ma küll ei saa aru – mida SEE inimene oma tegevusega taotles? Õige oleks olnud püsti tõusta, vabandada ja vaikselt lahkuda, aga tundub, et see nõid samuti ilmselgelt nautis olukorda ja oma uut idiootmeest.

idiootnaine sai omale lõpuks väärilise kaaslase? nõiaks just ei julge pidada sellist, aga vähe kohtlaseks ja harimatuks küll.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.06 23:44; 13.06 01:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

MIKS sa korraldad lapsele sellise sünnipäeva, kuhu kutsud laste isa ja tema uue elukaaslase

Eee…sest ta on laste isa.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 12.06 14:16; 12.06 14:18; 13.06 07:56; 13.06 09:02; 13.06 10:35; 13.06 15:42; 20.06 16:12; 20.06 17:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

MIKS sa korraldad lapsele sellise sünnipäeva, kuhu kutsud laste isa ja tema uue elukaaslase

Eee…sest ta on laste isa.

Aga kuidas elukaaslane asjasse puutub?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.06 08:43; 13.06 10:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

MIKS sa korraldad lapsele sellise sünnipäeva, kuhu kutsud laste isa ja tema uue elukaaslase

Eee…sest ta on laste isa.

Aga kuidas elukaaslane asjasse puutub?

Sest ta on lastele ülitähtsa inimese lähim usaldusisik, abikaasa ja armastatu, hingesõber, tugi eluteel. Laste isa teine pool. Nii lihtne see ongi.

Antud teemas muidugi see käperdamine viitab, et isa on kergelt tohmakas.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 12.06 14:16; 12.06 14:18; 13.06 07:56; 13.06 09:02; 13.06 10:35; 13.06 15:42; 20.06 16:12; 20.06 17:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No see laste ja perekonna ees liigne kabistamine on tõesti nõme. Samas selline käe ümber hoidmine on minu meelest armas. Seda võiks isegi rohkem olla siin kaunil Maarjamaal. Aga keskealiste kabistamine ja õrnutsemine mõistlikkuse piires on ok, kui nad on armunud. Me oma uue kaaslasega just hiljuti olime rannas ja lihtsalt õrnalt päevitades silitas ta mu pead ja tegi kerget massaaži. Käisime ka juba vees, see oli külm, aga ujusime. Siis vees veidi kallistasime ja suudlesime. Naersime, et oleme nagu teismelised. Jah, aga laste ja pere ees ta hoiab mul lihtsalt palju kätt ümber. Ja kui kohtume, siis teeb suule kerge musi. No krt mulle meeldib.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No see laste ja perekonna ees liigne kabistamine on tõesti nõme. Samas selline käe ümber hoidmine on minu meelest armas. Seda võiks isegi rohkem olla siin kaunil Maarjamaal. Aga keskealiste kabistamine ja õrnutsemine mõistlikkuse piires on ok, kui nad on armunud. Me oma uue kaaslasega just hiljuti olime rannas ja lihtsalt õrnalt päevitades silitas ta mu pead ja tegi kerget massaaži. Käisime ka juba vees, see oli külm, aga ujusime. Siis vees veidi kallistasime ja suudlesime. Naersime, et oleme nagu teismelised. Jah, aga laste ja pere ees ta hoiab mul lihtsalt palju kätt ümber. Ja kui kohtume, siis teeb suule kerge musi. No krt mulle meeldib.

No loodetavasti ta sul poe kassasabas või söögikohas teiste silme all näppe siiski kannika vahele ei topi. Pai tegemine, käsi ümber käimine, kerge musi jms on ju hoopis midagi muud kui avalikus kohas käe jalgade vahelt suguelunditesse ajamine.

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 12.06 14:16; 12.06 14:18; 13.06 07:56; 13.06 09:02; 13.06 10:35; 13.06 15:42; 20.06 16:12; 20.06 17:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

MIKS sa korraldad lapsele sellise sünnipäeva, kuhu kutsud laste isa ja tema uue elukaaslase

Eee…sest ta on laste isa.

Aga kuidas elukaaslane asjasse puutub?

Sest ta on lastele ülitähtsa inimese lähim usaldusisik, abikaasa ja armastatu, hingesõber, tugi eluteel. Laste isa teine pool. Nii lihtne see ongi.

Antud teemas muidugi see käperdamine viitab, et isa on kergelt tohmakas.

Lastesse ei puutu ta sellegipoolest kuidagi. Laste tähtpäevadele tulevad ikka nende sõbrad ja sugulased.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.06 08:43; 13.06 10:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

MIKS sa korraldad lapsele sellise sünnipäeva, kuhu kutsud laste isa ja tema uue elukaaslase

Eee…sest ta on laste isa.

Aga kuidas elukaaslane asjasse puutub?

Sest ta on lastele ülitähtsa inimese lähim usaldusisik, abikaasa ja armastatu, hingesõber, tugi eluteel. Laste isa teine pool. Nii lihtne see ongi.

Antud teemas muidugi see käperdamine viitab, et isa on kergelt tohmakas.

Lastesse ei puutu ta sellegipoolest kuidagi. Laste tähtpäevadele tulevad ikka nende sõbrad ja sugulased.

Täitsa kummaline arusaam. Laste ellu kuuluvad loomulikult ka isa või ema uued kaaslased, kui tegu on juba kindla suhtega. Veider oleks hoopis, kui juba aastaid uues suhtes olev vanema teine pool ehk siis uus elukaaslane jääks sellest kõigest ilma. Tavaliselt veedavad lapsed aega ju ka nende kodus. Ning see uus täiskasvanu kuulub ka nende ellu.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.06 16:04; 13.06 11:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

MIKS sa korraldad lapsele sellise sünnipäeva, kuhu kutsud laste isa ja tema uue elukaaslase

Eee…sest ta on laste isa.

Aga kuidas elukaaslane asjasse puutub?

Sest ta on lastele ülitähtsa inimese lähim usaldusisik, abikaasa ja armastatu, hingesõber, tugi eluteel. Laste isa teine pool. Nii lihtne see ongi.

Antud teemas muidugi see käperdamine viitab, et isa on kergelt tohmakas.

Ma soovitan sul aru saada, et elu ei ole enam endine ja kokkuvõttes jäävad hammasrataste vahele ennekõike su lapsed. Kirjutatut lugedes arvan, et nad ei ole isa poole (enam) eriti oodatud.
Kirjutad, et enne olid lapsed ja isa lähedased, aga nüüd on isal uus naine ja… Nii ongi. Isal on uus naine, uus elu. Normaalne, sinul on ju ka uus elukaaslane. Nende magamistuba ja voodi on nende omad ja kuigi lapsed olid varasemalt harjunud voodisse ronima, siis jäi see sellesse aega kui sa elasid oma eksmehega koos ja olite pere. Nüüd on mehel uus naine ja ausalt öeldes lastel nende voodisse tõepoolest asja ei ole.
Laste isa on lastele ülitähtis isik, kirjutad. Aga sinu elukaaslane? Kuna sa elad temaga koos ja lapsed elavad teie juures, siis oleks loogilisem, et su uus mees on laste jaoks tähtsam, kuna ta ju kasvatab neid, elab koos nendega, puutub igapäevaselt kokku. Sisuliselt on ta neile isa eest. Kuidas tema end tundis, kui eksmehe uue naisega külla kutsusid? Ebamugavalt, ma pakun. Või tal on ka lapsed ja käite neil ja nende emal külas ja see ongi teie silmis normaalne?
Et mees uue naisega sinu pinnal aeles, on labane muidugi. Annab tegelikult tulla sellise asja peale, et tuled eksnaise koju uue naisega ja kukud suudlema, peaks nagu mingi elementaarne viisakus ka olema, aga ju siis ei ole. Ei mehel ega uuel naisel. Ma ei tea, kus sa varem elasid, kas seal, kus praegu või seal, kus mees elab, aga lastel on ju ka varasemast mingid mälestused ja sellised asjad ajavad neid segadusse ja ei ole tuleviku suhtes mingiks eeskujuks. Mina tõesti ei saa aru, miks sul oli vaja sellist sünnipäeva pidada- midagi ei ole ju endine. Pea sünnipäevi enda ja uue mehe sugulastega, laste isa võtku nad enda juurde ja kui soovib sünnipäeva pidada ja enda sugulasi kutsuda, las teeb seda ise. Laste isa uut naist su lapsed ilmselgelt ei huvita ja mida harvem nad isa juurde satuvad, seda parem (tema arvates ja tegelikult ka). Nad ei suhtestu ja kui seda pole selle 1,5 aasta jooksul juhtunud, ei juhtu ka edaspidi. Lapsed kasvavad ja tajuvad varsti üsna selgelt, et neid ei soovita. Nii et säästa neid ja ära edaspidi vähemalt selliseid üritusi korralda.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.06 20:28; 13.06 15:29; 13.06 18:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru, miks laste isa seda kaugsuhte-elukaaslast kutsuma pidi?
Oleks võinud ju sama jämedalt käituda – inimestega peab rääkima nii, et nad aru saaksid. Mõni saab rääkimata aru, mõni hoomab läbi õhu, mõni haarab lennult, aga on ka neid, kellele peab näkku lajatama.
Tra te, kaks, siin kiimlete, kuradi lambapead. Kaduge minema ja tagasi tulete siis, kui kombed selged. Kogulugu.

Ja sulle endale tuli mehe selline käitumine nagu….täiesti ootamatult? Ta oli ju enne, teie kooselu ajal, täielik taktitundelisus ja intelligents ise? : ))))

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest ta on lastele ülitähtsa inimese lähim usaldusisik, abikaasa ja armastatu, hingesõber, tugi eluteel. Laste isa teine pool. Nii lihtne see ongi.

Antud teemas muidugi see käperdamine viitab, et isa on kergelt tohmakas.

Ma soovitan sul aru saada, et elu ei ole enam endine ja kokkuvõttes jäävad hammasrataste vahele ennekõike su lapsed. Kirjutatut lugedes arvan, et nad ei ole isa poole (enam) eriti oodatud.
Kirjutad, et enne olid lapsed ja isa lähedased, aga nüüd on isal uus naine ja… Nii ongi. Isal on uus naine, uus elu. Normaalne, sinul on ju ka uus elukaaslane. Nende magamistuba ja voodi on nende omad ja kuigi lapsed olid varasemalt harjunud voodisse ronima, siis jäi see sellesse aega kui sa elasid oma eksmehega koos ja olite pere.

Ma pole seda kirjutanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 12.06 14:16; 12.06 14:18; 13.06 07:56; 13.06 09:02; 13.06 10:35; 13.06 15:42; 20.06 16:12; 20.06 17:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sünnipäevad oleme varasemalt ka laste isa ja isapoolsete sugulastega pidanud. Pole üldse probleemi olnud. Nüüd esimest korda kutsusin selle naise, sest nad määratlevad end kui paari. Õnneks minu elukaaslast polnud, tema lend hilines ja jõudis alles peo lõpus. Õnneks, sest tema oleks sellest draama teinud.
Olukord oli ootamatu, sest laste isa on pigem selline vagur ja tagasihoidlik. Järgmine kord tõstan häält.
Ja need, kes pakkusid, et suhtega on pahast, siis jah, laste isa on korra muret kurtnud, et uus naine tahab vaba olla.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.06 11:32; 11.06 17:58; 13.06 16:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja need, kes pakkusid, et suhtega on pahast, siis jah, laste isa on korra muret kurtnud, et uus naine tahab vaba olla.

Siia ongi koer maetud. Nagu varasemad vastajad, olen minagi sattunud samale nähtusele tunnistajaks.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

MIKS sa korraldad lapsele sellise sünnipäeva, kuhu kutsud laste isa ja tema uue elukaaslase

Eee…sest ta on laste isa.

Aga kuidas elukaaslane asjasse puutub?

Sest ta on lastele ülitähtsa inimese lähim usaldusisik, abikaasa ja armastatu, hingesõber, tugi eluteel. Laste isa teine pool. Nii lihtne see ongi.

Antud teemas muidugi see käperdamine viitab, et isa on kergelt tohmakas.

Lastesse ei puutu ta sellegipoolest kuidagi. Laste tähtpäevadele tulevad ikka nende sõbrad ja sugulased.

Täitsa kummaline arusaam. Laste ellu kuuluvad loomulikult ka isa või ema uued kaaslased, kui tegu on juba kindla suhtega. Veider oleks hoopis, kui juba aastaid uues suhtes olev vanema teine pool ehk siis uus elukaaslane jääks sellest kõigest ilma. Tavaliselt veedavad lapsed aega ju ka nende kodus. Ning see uus täiskasvanu kuulub ka nende ellu.

Aga kui nad koos olles käutuda ei oska, siis ongi valida, kas isa tuleb üksi või ei tule üldse!
Seleta nagu lastele, kuidas on sobilik käituda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja need, kes pakkusid, et suhtega on pahast, siis jah, laste isa on korra muret kurtnud, et uus naine tahab vaba olla.

Siia ongi koer maetud. Nagu varasemad vastajad, olen minagi sattunud samale nähtusele tunnistajaks.

Võib nii ja naa olla. Võib ka see olla, et see naine ei taha seda meest. Kasvõi nt laste pärast, milleks suhtesse segavad faktorid. Lastega ta kontakti ei loo. Et võõras kodus ameleti, ma usun, et see on selline piiride kehtestamine, märgistamine. Naistele omamismängud meeldivad- meest ei taha, aga endisele naisele ja lastele tahaks ometi koha kätte näidata, kasvõi mehele karistuseks.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.06 20:28; 13.06 15:29; 13.06 18:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga keskealiste kabistamine ja õrnutsemine mõistlikkuse piires on ok, kui nad on armunud. Me oma uue kaaslasega just hiljuti olime rannas ja lihtsalt õrnalt päevitades silitas ta mu pead ja tegi kerget massaaži. Käisime ka juba vees, see oli külm, aga ujusime. Siis vees veidi kallistasime ja suudlesime. Naersime, et oleme nagu teismelised. Jah, aga laste ja pere ees ta hoiab mul lihtsalt palju kätt ümber. Ja kui kohtume, siis teeb suule kerge musi. No krt mulle meeldib.

No loodetavasti ta sul poe kassasabas või söögikohas teiste silme all näppe siiski kannika vahele ei topi. Pai tegemine, käsi ümber käimine, kerge musi jms on ju hoopis midagi muud kui avalikus kohas käe jalgade vahelt suguelunditesse ajamine.

siin peab nüüd küll ütlema, et see on see koht kus “ilu on vaataja(tegija) silmades”.
“õrnalt silitama ja veidi kallistama ja suudlema”, seda öeldakse enda kohta.
järgnevat aga teiste kohta. ei saa välistada, et see õrn silitus ja veidike kallistamist ning suudlemist jättis kõrvalseisjaile mulje pigem kui “näppude kannika vahele toppimine ja/või käe jalgade vahelt suguelunditesse ajamine”. ilastamisest rääkimata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.06 16:09; 20.06 16:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga keskealiste kabistamine ja õrnutsemine mõistlikkuse piires on ok, kui nad on armunud. Me oma uue kaaslasega just hiljuti olime rannas ja lihtsalt õrnalt päevitades silitas ta mu pead ja tegi kerget massaaži. Käisime ka juba vees, see oli külm, aga ujusime. Siis vees veidi kallistasime ja suudlesime. Naersime, et oleme nagu teismelised. Jah, aga laste ja pere ees ta hoiab mul lihtsalt palju kätt ümber. Ja kui kohtume, siis teeb suule kerge musi. No krt mulle meeldib.

No loodetavasti ta sul poe kassasabas või söögikohas teiste silme all näppe siiski kannika vahele ei topi. Pai tegemine, käsi ümber käimine, kerge musi jms on ju hoopis midagi muud kui avalikus kohas käe jalgade vahelt suguelunditesse ajamine.

siin peab nüüd küll ütlema, et see on see koht kus “ilu on vaataja(tegija) silmades”.

“õrnalt silitama ja veidi kallistama ja suudlema”, seda öeldakse enda kohta.

järgnevat aga teiste kohta. ei saa välistada, et see õrn silitus ja veidike kallistamist ning suudlemist jättis kõrvalseisjaile mulje pigem kui “näppude kannika vahele toppimine ja/või käe jalgade vahelt suguelunditesse ajamine”. ilastamisest rääkimata.

Oleneb, mida seal paitatakse ju 🙂 Kui pead, selga, kätt – tore. Kui aga näpud selja silitamise ajal lipsavad iga paiga ka üle tagumiku jalgevahesse, siis on minu arvates veidi liig.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 12.06 14:16; 12.06 14:18; 13.06 07:56; 13.06 09:02; 13.06 10:35; 13.06 15:42; 20.06 16:12; 20.06 17:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb, mida seal paitatakse ju ???? Kui pead, selga, kätt – tore. Kui aga näpud selja silitamise ajal lipsavad iga paiga ka üle tagumiku jalgevahesse, siis on minu arvates veidi liig.

vahet pole. “mina õrnutsen, teised amelevad” oli jutu point.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.06 16:09; 20.06 16:33;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 61 )


Esileht Pereelu ja suhted Avalik õrnutsemine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.