Esileht Pereelu ja suhted Avalik petmine ja kuidas edasi

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 41 )

Teema: Avalik petmine ja kuidas edasi

Postitas:

Täiesti nõme olukord. Mees pettis. Palus ja anus ning otsustasin võimaluse anda AGA ma ei teadnud, et tegu oli avaliku armukesega. Mees käis selle naisega kõikjal, kus meie käisime. Mina olin rase ja siis lapsega kodune. Ja nüüd tunnen, et mul pole enam kohta. Ei taha enam nende mehe sõpradega suhelda ja töökaaslastega. Isegi mehe ema on teda näinud.
Algul presenteeriti seda naist kui sõbrannat ja hiljem kui juba uut naist. Mees jättis mulje, et oleme lahus.
Mehega pikalt koos ja on hea mees, aga nüüd siis nii.
Sel naisel isegi ühised pildid sotsiaalmeedias minu mehega.

+12
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on liba, eks ju?
Kui on mingi kummaline võimalus, et päris teema – siis anna mõistust! Sellisele mehele ei annaks küll iial andeks.

+33
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.04 00:03; 05.04 11:08; 05.04 11:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loodame, et on liba…

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusjuures, ei pruugi liba olla ???? mu töökaaslasel nii oligi. Õndsas teadmatuses põrkas suure kõhuga ringi ja hiljem tuli välja, et mees isegi ei varjanud sõprade ja sugulaste ees, et tal armuke on. Kõik lihtsalt arvasid, et naine teab ja hakanud midagi ütlema ???? või ei teagi, mida teised mõtlesid.
See naine tundis ennast nii alandatuna, et kirjutas kõik need inimesed oma elust välja. Sünnitunnistusel pole ka isa nime.

+21
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjutaksin selle mölaka sõpradele ja emale, milline mölakas mees on ning kaoksin tema elust.

Tule maa peale, IGA EMA ja IGA SÕBER SAAVAD ARU, kas neile tutvustatakse sõbrannat või seksisemu.

+9
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 05.04 09:07; 05.04 11:21; 05.04 11:39; 05.04 11:52; 07.05 09:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Andestamisel pole mitte mingit seost ega midagi ühist edasise suhtega või kooseluga. Nii et andestada võid täiesti vabalt, aga koos enam ei jätka. Sellisel mehel pole pereelus kohta, ta on loodud vabaks meheks, alati.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See naine tundis ennast nii alandatuna, et kirjutas kõik need inimesed oma elust välja.

See ongi ainuke võimalus edasi inimeseks jääda.
Väga halb olukord, aga tubli naine.

……..

Teemaalgataja: sul pole ju Meest. Seega, sul pole ka probleemi.
Ja palun ära edaspidi mingeid nahkasid või tuulelippe meesteks nimeta, sa solvad sellega kogu meessugu.

See, kas sa ennast oma lipuga tahad koos näidata või mitte, pole oluline. Täna näitad, homme teeb ta kellegi järgmisega sots. meediasse pilte, mis vahet seal on?
Lõppematu rotatsioon. Sul OLI võimalus sealt rattalt maha astuda, sa ei teinud seda.
Nüüd keerle kaasa ja ära virise.

+13
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ei tekiks mingit küsimust, kuidas edasi. Mingit edasit ei oleks selle mehega. Mina ei suutnud ka salajast armukest andeks anda. Eksämmaga ka enam ei suhtle, kes teadis sellest naisest, aga mulle ei rääkinud. Sõbrad küll õnneks hoidsid minu poole ja mõistsid mehe käitumise hukka, nemad on sõbrad edasi. See naine oli minu hea tuttav, isegi võiks öelda, et sõber. Tegi mulle head nägu, kuigi selja taga ajas mu mehega liini. Nüüd käib mees tema selja taga mulle kägu ajamas, et jätab selle naise maha ja tuleb tagasi. Mulle käib see naine rääkimas, et ei tasu ikka pahane olla, elus juhtub nii mõndagi. Kummagi limukaga ei soovi enam suhelda.

+21
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See naine tundis ennast nii alandatuna, et kirjutas kõik need inimesed oma elust välja.

See ongi ainuke võimalus edasi inimeseks jääda.

Väga halb olukord, aga tubli naine.

……..

Teemaalgataja: sul pole ju Meest. Seega, sul pole ka probleemi.

Ja palun ära edaspidi mingeid nahkasid või tuulelippe meesteks nimeta, sa solvad sellega kogu meessugu.

See, kas sa ennast oma lipuga tahad koos näidata või mitte, pole oluline. Täna näitad, homme teeb ta kellegi järgmisega sots. meediasse pilte, mis vahet seal on?

Lõppematu rotatsioon. Sul OLI võimalus sealt rattalt maha astuda, sa ei teinud seda.

Nüüd keerle kaasa ja ära virise.

Täpselt nii. Sa oled vabatahtlikul nõus olema kogu sõpruskonna ja suguvõsa naerualune ja mehe põrandakalts. Vabatahtlikult. Seega ära vingu ja ole edasi.

+12
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et kolmekas oleks järgmine loogiline samm.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 10:48; 05.04 18:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mrs. Wilson?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 10:56; 07.04 16:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõbrad ju võisid arvata, et te oletegi päriselt lahku läinud. Ja siis hiljem leppisite ära ja läksite kokku tagasi. Nad võivad arvata, et sa teadsid, et te olite vahepeal lahus ja sel ajal oli mehel uus suhe, kellega ka sõpradega kohtus. Siis aga läks mees sellest uuest naisest lahku ja saite teie jälle kokku.
Mul on oma tuttavate seast kaks sellist lugu, et on mindud lahku, vahepeal on olnud uus suhe, siis on uus suhe lõppenud ja on uuesti kokku saadud vana kaaslasega. Aga kuna mina olen rohkem tuttav siiski vaid ühe osapoolega, ei saa ma ka 100% kindel olla, et teine pool sellest vahepealsest perioodist samamoodi aru sai. Võib olla, et teise poole arvates mingit lahkuminekut ei olnud vahepeal, nagu sõpruskonnale serveeriti.
Aga minu arvates ei saa andestamist – mitte andestamist otsustada mõistuse tasandil. Sa pead aja maha võtma, seedima seda asja ja siis vaatama, kas su igatsus selle mehe järele kaalub üles viha ja solvumise.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No see kõlab ju ebareaalselt, et ämm teab, kuidas ta poeg uue naisega ringi tõmbab, samal ajal kui RASE naine kodus. Ja ei sekku mitte mingil määral?
Kõigi sõprade ja emade meelest normaalne käitumine mehe poolt?
Ma eeldan, et see asi toimus ikka natuke pikema aja vältel ja naine nägi vahepeal oma ämma ja neid sõpru ka. Keegi midagi ei maininud. Kuidas üldse võimalik oleks, et teistele mulje lahkuminekust jääks?

+16
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.04 00:03; 05.04 11:08; 05.04 11:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tule maa peale, IGA EMA ja IGA SÕBER SAAVAD ARU, kas neile tutvustatakse sõbrannat või seksisemu.

Mismoodi sellest aru saab? Mina küll oma meessõbrast (kellega minul ei ole intiimsuhteid), ei saa aru. Tema käitub nii naise kui armukese puhul täpselt samal moel. Mulle tuli täiesti üllatusena, kui ühel hetkel teada sain, et see, kes viimasel lõkke ääres istumisel kaasas oli, ei olnud mitte uus kaaslane vaid armuke ja naine on ka ikka veel alles.

+5
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 11:09; 07.04 07:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tule maa peale, IGA EMA ja IGA SÕBER SAAVAD ARU, kas neile tutvustatakse sõbrannat või seksisemu.

Mismoodi sellest aru saab? Mina küll oma meessõbrast (kellega minul ei ole intiimsuhteid), ei saa aru. Tema käitub nii naise kui armukese puhul täpselt samal moel. Mulle tuli täiesti üllatusena, kui ühel hetkel teada sain, et see, kes viimasel lõkke ääres istumisel kaasas oli, ei olnud mitte uus kaaslane vaid armuke ja naine on ka ikka veel alles.

Rase naine on sõbral kodus ja sa ei saa aru, kas lõkke ääres on armuke, naabrinaine või töökaaslase? Järelikult ta pole tegelikult su sõber ja järelikult sa ei tunne inimesi.

+11
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 05.04 09:07; 05.04 11:21; 05.04 11:39; 05.04 11:52; 07.05 09:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et sellisel juhul on ainuõige variant ikkagi naisel sirge seljaga kiirelt suhtest lahkuda ja mees täielikult elust blokeerida.
Kui mees käib täiesti avalikult oma sõprade, tuttavate ja sugulaste juures vaheldumisi elukaaslase ja armukesega, siis see näitab täielikku austuse ja hoolimise puudust naise suhtes. Kui naine sellise veel tagasi võtab, siis see näitab juba nii mõndagi ka naise kohta. Mees ei austa naist, kes ei austa iseennastki.
Eriti, kui naine on veel RASE või väikse lapsega kodus ja mees tema selja taga avalikult uuega ringi käib. No selline mees ei ole lihtsalt normaalne.

Mees sõna otseses mõttes näitab sulle, et tema meelest oled sa prügi ja vääritu kalts. Sellise suhtumise peale sülita näkku ja kõnni minema. Ja ära sellist prügi tagasi võta. Kui endast vähegi lugu pead. Sest pärast sellist intsidenti, ei austa sind enam ka need sugulased, sõbrad ja tuttavad, kes teavad, et mehe tagasi võtsid.

+18
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.04 00:03; 05.04 11:08; 05.04 11:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et sellisel juhul on ainuõige variant ikkagi naisel sirge seljaga kiirelt suhtest lahkuda ja mees täielikult elust blokeerida.

Kui mees käib täiesti avalikult oma sõprade, tuttavate ja sugulaste juures vaheldumisi elukaaslase ja armukesega, siis see näitab täielikku austuse ja hoolimise puudust naise suhtes. Kui naine sellise veel tagasi võtab, siis see näitab juba nii mõndagi ka naise kohta. Mees ei austa naist, kes ei austa iseennastki.

Eriti, kui naine on veel RASE või väikse lapsega kodus ja mees tema selja taga avalikult uuega ringi käib. No selline mees ei ole lihtsalt normaalne.

Mees sõna otseses mõttes näitab sulle, et tema meelest oled sa prügi ja vääritu kalts. Sellise suhtumise peale sülita näkku ja kõnni minema. Ja ära sellist prügi tagasi võta. Kui endast vähegi lugu pead. Sest pärast sellist intsidenti, ei austa sind enam ka need sugulased, sõbrad ja tuttavad, kes teavad, et mehe tagasi võtsid.

Sellised mehed, kes aru ei saa, et armukese avaliku pidamisega on nad räigelt üle piiri läinud, ei suuda ka enamasti olla delikaatsed seltskonnas, sest vaja ju ikka ilastada, üksteisel otsas ronida ja kannikaid näppida. Peab ikka puhta pime olema, kui sellest sõbrana või emana aru ei saa. Ämm, kes laseb oma rasedale miniale niimoodi vaikides teha, on ise samasugune mölakas. Tegeliku sõbrana ma küsiks kohe, et kus on rase naine, rasedus pole ju haigus, mis takistab lõkke ääres istumist. Ma kaoks samamoodi nii mehe kui ka ämma elust. Mehe sünnitunnistusele mittepanemine on väga asjalik teguviis.

+15
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 05.04 09:07; 05.04 11:21; 05.04 11:39; 05.04 11:52; 07.05 09:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See naine tundis ennast nii alandatuna, et kirjutas kõik need inimesed oma elust välja. Sünnitunnistusel pole ka isa nime.

Mu ema tegi ka nii. Kõigele lisaks vahetas nime ja kolis teise linna, et isa üles ei leiaks. Ei andesta seda iialgi, et ei lasknud mul isa tunda (hiljem sain teada et oli otsinud, nüüd kahjuks surnud)

+4
-20
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 11:40; 05.04 16:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See naine tundis ennast nii alandatuna, et kirjutas kõik need inimesed oma elust välja. Sünnitunnistusel pole ka isa nime.

Mu ema tegi ka nii. Kõigele lisaks vahetas nime ja kolis teise linna, et isa üles ei leiaks. Ei andesta seda iialgi, et ei lasknud mul isa tunda (hiljem sain teada et oli otsinud, nüüd kahjuks surnud)

Sa oleks tahtnud tunda sellist “isa”, kes su emale niimoodi näkku laseb? “Isa” võis sind vabalt otsida selleks, et sinult vanaduses raha hakata välja pumpama või oma hooldekodu arveid lasta maksta.

+22
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 05.04 09:07; 05.04 11:21; 05.04 11:39; 05.04 11:52; 07.05 09:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu ema tegi ka nii. Kõigele lisaks vahetas nime ja kolis teise linna, et isa üles ei leiaks. Ei andesta seda iialgi, et ei lasknud mul isa tunda (hiljem sain teada et oli otsinud, nüüd kahjuks surnud)

Isale oleksid olnud nõus andestama, et ta su ema suhtes mölakana käitus (ja sinu suhtes ka). Ema kasvatas su üles, aga temale sa ei andesta. Sa oled vist isasse.

+28
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 13:04; 07.05 10:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on liba, eks ju?

Ei pruugi olla. Ka Mailis Reps ei saanud pikalt aru, et mees juba ammu uut elu elas.

+12
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 13:17; 05.04 13:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sel naisel isegi ühised pildid sotsiaalmeedias minu mehega.

Sellest saab järeldada, et selle naise teada elab mees sinust lahus ja nemad on siiani paar.

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 13:17; 05.04 13:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ise olnud olu korras, kus elukaaslane leidis endale uue neiu keda tutvustati sõpradele ja kelle perega tutvuti kuna meie temaga olevat “lahku läinud”. Ainult mulle mu toonane kaaslane ilmselt unustas meie lahku minekut mainida. Kuna uus neiu oli mu sõbra sugulane siis küsisin temalt, et kas tõesti ei tekitanud küsimusi kui suhtes mees neiuga üritustel käib? Sõber siis selle minu küsimuse peale sai teada, et meie suhe ei ole läbi nagu mu eks seda kõigile väitis. Siis mingid nädalad hiljem eks lõpuks ütles mulle, et soovib lahku minna aga, et tal ei ole kedagi teist… Ja siis mingid nädalad veel hiljem julges lõpuks tunnistada ka. Aga noh, ma ei olnud päris viimane, kes meie suhte lõppemisest teada sai. Oma emale ütles ta veel hiljem kui mulle…

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 15:46; 05.04 17:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu ema tegi ka nii. Kõigele lisaks vahetas nime ja kolis teise linna, et isa üles ei leiaks. Ei andesta seda iialgi, et ei lasknud mul isa tunda (hiljem sain teada et oli otsinud, nüüd kahjuks surnud)

Isale oleksid olnud nõus andestama, et ta su ema suhtes mölakana käitus (ja sinu suhtes ka). Ema kasvatas su üles, aga temale sa ei andesta. Sa oled vist isasse.

See mis neil omavahel oli, ei õigustanud kuidagi seda, et minult isa tundmise võimalust ära võtta. Mul ei olnud meeldiv lapsepõlv ja tundsin isast vägagi puudust. Hiljem isa sugulastega ja sõpradega rääkides saingi teada, et ta oli aktiivselt mind kõik need aastad otsinud. Võib-olla küll idealiseerin isa, kuid ema vastikut iseloomu arvestades (õel, kõiki alati halvustav, empaatiavõimetu), ei imesta et isa teise leidis.

+6
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 11:40; 05.04 16:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa nimetad sellist naist veel neiuks? Sõbralik.

No talle ju räägiti kuidas me ammu lahus oleme jne… Miks ta pidanuks kahtlema? Ja eks armunud naised ole pimedad ka kui tal ei tekkinud küsimusi, miks me ikka samal pinnal elasime…
Väga halvasti hakkasin ma peale seda arvama vaid oma eksist, kel polnud nii palju julgust, et mulle tõde öelda.

+16
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 15:46; 05.04 17:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina isiklikult kustutaks kõik need inimesed oma elust. Jah kergem kirjutada kui öelda.
Ämm ongi su mehe poolel, tegu tema lapsega. Keegi ei tea, mida see ema pojale eravestlustes ütles aga jah…
Mul kunagi kodus selline seis, et vanemad olid lahku minemas. Isal oli silmarõõm tekkinud. Kui see draama väljatuli, olevat (ema jutu järgi) isaisa(minule siis vanaisa) isale helitsanud, ta läbisõimanud ja samal päeval lasti see silmarõõm isa töökohast lahti. Kusjuures tööjuurest teine töökaaslane helistas ja teavitas ema sellest silmarõõmust. Selle kollegiga suhtlevad vanemad tänaseni.
Vanaisa olevad ka mu ema käest korduvalt oma poja tegude pärast vabandanud. Ja vanemad jäid kokku.
Silmarõõmu juhtumist on möödas ca 20 aastat, hetkel hoiab mu isa ema kui kullatükki.
Et teemaalgatajale – normaalsed tuttavad räägivad, normaalsed äiad/ämmad on seadusliku kaasa poolel.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

normaalsed äiad/ämmad on seadusliku kaasa poolel.

Aga hetkel pole ju teada, kas siin on üldse mingit seaduslikku kaasat- pole mainitud ju, et keegi abielus oleks. Võiks muidugi arvata, et tulevased vanavanemad väärtustavad oma lapselapse ema rohkem kui suvalist mimmi, aga mine seda tea, mis värk seal on ja tegelikult- ega ikka päriselt ei saa sundida kedagi kokku jääma, võibolla, kui just head materiaalset motivatsiooni pole võimalust tekitada, aga sel juhul tekiks jälle küsimus, mis väärtus sellisel suhtel on.

+5
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 10:48; 05.04 18:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paraku need petised, kõrvalsuhteid pidavad mehed ei kasuta kondoomi, ega armukesel ju teisi suhteid ei ole, peale selle petisest abielus/suhtes oleva mehega. Sellised saripetised seksivad ilma kummata oma naisega, armukesega, armukestega. Selline mees on tõeline kurijategija.

+5
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 18:38; 05.04 19:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See naine tundis ennast nii alandatuna, et kirjutas kõik need inimesed oma elust välja. Sünnitunnistusel pole ka isa nime.

Mu ema tegi ka nii. Kõigele lisaks vahetas nime ja kolis teise linna, et isa üles ei leiaks. Ei andesta seda iialgi, et ei lasknud mul isa tunda (hiljem sain teada et oli otsinud, nüüd kahjuks surnud)

Inimesed on ekslikud ja pole mingid kohtumõistjad. Lapsesse ei puutu see, kes keda ja kuidas pettis. Lapsel on õigus tunda oma vanemaid. Isa käitus inetult, kuid sama tegi ka see ema.

+10
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu ema tegi ka nii. Kõigele lisaks vahetas nime ja kolis teise linna, et isa üles ei leiaks. Ei andesta seda iialgi, et ei lasknud mul isa tunda (hiljem sain teada et oli otsinud, nüüd kahjuks surnud)

Isale oleksid olnud nõus andestama, et ta su ema suhtes mölakana käitus (ja sinu suhtes ka). Ema kasvatas su üles, aga temale sa ei andesta. Sa oled vist isasse.

See mis neil omavahel oli, ei õigustanud kuidagi seda, et minult isa tundmise võimalust ära võtta. Mul ei olnud meeldiv lapsepõlv ja tundsin isast vägagi puudust. Hiljem isa sugulastega ja sõpradega rääkides saingi teada, et ta oli aktiivselt mind kõik need aastad otsinud. Võib-olla küll idealiseerin isa, kuid ema vastikut iseloomu arvestades (õel, kõiki alati halvustav, empaatiavõimetu), ei imesta et isa teise leidis.

Isa sugulased on isa sugulased.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 18:38; 05.04 19:48;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 41 )


Esileht Pereelu ja suhted Avalik petmine ja kuidas edasi