Esileht Pereelu ja suhted Avalik petmine ja kuidas edasi

Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )

Teema: Avalik petmine ja kuidas edasi

Postitas:

See naine tundis ennast nii alandatuna, et kirjutas kõik need inimesed oma elust välja.

See ongi ainuke võimalus edasi inimeseks jääda.

Väga halb olukord, aga tubli naine.

……..

Teemaalgataja: sul pole ju Meest. Seega, sul pole ka probleemi.

Ja palun ära edaspidi mingeid nahkasid või tuulelippe meesteks nimeta, sa solvad sellega kogu meessugu.

See, kas sa ennast oma lipuga tahad koos näidata või mitte, pole oluline. Täna näitad, homme teeb ta kellegi järgmisega sots. meediasse pilte, mis vahet seal on?

Lõppematu rotatsioon. Sul OLI võimalus sealt rattalt maha astuda, sa ei teinud seda.

Nüüd keerle kaasa ja ära virise.

Palju sul on neid kontosid?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusjuures, ei pruugi liba olla ???? mu töökaaslasel nii oligi. Õndsas teadmatuses põrkas suure kõhuga ringi ja hiljem tuli välja, et mees isegi ei varjanud sõprade ja sugulaste ees, et tal armuke on. Kõik lihtsalt arvasid, et naine teab ja hakanud midagi ütlema ???? või ei teagi, mida teised mõtlesid.

See naine tundis ennast nii alandatuna, et kirjutas kõik need inimesed oma elust välja. Sünnitunnistusel pole ka isa nime.

Meil oli palju aastaid üks peresõber, kes ka pettis oma naist küllalt avalikult. Ses mõttes, et käis armukesega restoranis ja reisil ja sõpradel külas. Suguvõsaüritustel käis naisega ja omaette reisid-restoranid sai ka naine. Kui ma sain teada, et tal on armuke, siis ma kaalusin paar päeva ja otsustasin naisele mitte öelda. Kuigi kiusatus oli.

Esiteks olin ma selleks ajaks juba nii palju kuulnud lugusid kuulnud, kuidas pettusest teate saanud naine süüdistas infotoojat, et miks see tema ilusa elu ära rikkus ja kõik teised ka, sest “mis see sinu asi on, kuidas teised elavad”. Teiseks ei olnud sel naisel midagi erilist ette heita. Raha mõttes oli ta ülekullatud, laste transpordiga tegeles ainult mees, tööl ei käinud, koduabiline, lapsehoidja 24/7 majas ja vähemalt omil sõnul väga õnnelik. Ka mitte ilma seksita, sest selle armukese perioodi algusaastail said nad veel kaks last riburada lisaks.
Kolmandaks ei rääkinud ma sellele naisele seepärast, et ta on raske inimene. Uhkustav. Laisk. Ülbe. Labane. Harimatu (10 klassi vist ja raamatute lugemine on ajaraiskamine).

Lõpuks oli mees suure osa ajast vanemate päranduseks saadud “maamajas”, kuhu oma naine isegi surma ähvardusel ei oleks nõus olnud tulema kordagi pärast üht esimest korda enne pulmi, sest maal on ussid ja maatööd, pime ja vastikud maakad ja temal on linnaelu vaja ning seltskonda. Muidugi oli see vale, et mees seal oli. Või kui suviti ka oli, siis koos armukesega. Lõpuks ka seal ja reisidel suuremate laste (no nii ca 13-15) JA armukesega, sest ka neil lastel oli oma emast kõriauguni ning nad ei iitsatanud midagi.

Tegelikult ostis armuke mehe raha eest suure toreda maja selle “maamaja” lähimasse Tallinna eeslinna ja mees veetis seal pea iga päev mõned tunnid tööajast, pea kõik nädalavahetused ja sageli ka terved nädalad koos armukesega. Vähemalt 2 last on neil ka, käisime neil ka külas. Kui nad surnud ei ole, elavad nad senimaani edasi.

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tuleb üllatusena, et sa sellise sõber oled.

Ega ta mind ju ei petnud. Selle sõbraga oleme varasemalt puuda soola koos ära söönud ja paar päris rasket katsumust üle elanud. Ei, ma ei jäta sõprust Iihtsalt seetõttu, et ta ei ole ideaalne inimene ja tal on iseloomuvigasid. Mis sõber ma sellisel juhul oleksin. Eks tema iseloomuvead on ka põhjus, miks meie omavaheline suhe kunagi sõprusest enamaks ei arenenud. On olemas selline kummaline tõug mehi nagu suure südamega meeshoorad, nad tegelikult ise ei soovi halba aga välja tuleb nagu alati. Aga see ei tähenda, et ma ei kritiseerinud, kui teada sain asjaoludest.

+6
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 11:09; 07.04 07:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti nõme olukord. Mees pettis. Palus ja anus ning otsustasin võimaluse anda AGA ma ei teadnud, et tegu oli avaliku armukesega. Mees käis selle naisega kõikjal, kus meie käisime. Mina olin rase ja siis lapsega kodune. Ja nüüd tunnen, et mul pole enam kohta. Ei taha enam nende mehe sõpradega suhelda ja töökaaslastega. Isegi mehe ema on teda näinud.

Algul presenteeriti seda naist kui sõbrannat ja hiljem kui juba uut naist. Mees jättis mulje, et oleme lahus.

Mehega pikalt koos ja on hea mees, aga nüüd siis nii.

Sel naisel isegi ühised pildid sotsiaalmeedias minu mehega.

Inimene, miks sa end sedasi alandad? Mitte iialgi ei oleks sellise tropiga koos. Miks nii paljudel naistel ei ole eneseväärikust? Ise küsin, ise vastan – see peitub teie lapsepõlves.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei kahtle, et selliseid suhteid on. Ja lihtsalt, enam ei viitsita isegi armukesi salajas hoida. Savi, vean kõigile vaatamiseks mõlemaid, üks rase siis paugutan teist. Ühel peavalu, paugutan teist. Ühel gripp, kolin teise poole, ühes kOdus lastel jonnituju, lähen teise poole. Ja naised lasevad südamerahus sellel juhtuda, sest no hea mees. Tõesti, pada leiab kaane ja kui veab siis 10 kaant.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks neid liiderlikke mehi on, tean ka mõnda, ühe puhul kehtib ütlus – paneb kõike, mis liigub ja on naissoost. Imestan, et ta ikkagi aegajalt abiellub, et milleks? Neid ullikesi, kes sellistele meestele läheb ikka jagub, sest mehel on raha, oskab seltskonnas rääkida, on viisakas jne. Samas võiks ikka mõelda, et miks nii palju abielusid ja kooselusid on olnud?
Hea küll, et ta ajalehest naisi otsib, aga suutis ta ära rääkida ühe noorukese naivisti, kes sinisilmselt uskus, et on eluõnne leidnud ja kappavad valgel hobusel päikese loojangusse. Hea, et veene läbi lõiganud, kui tõe teada sai.
Samas aga oma lastele on ta isana olemas, käib sünnipäevadel, reisimas, peab üleval jne.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 10:56; 07.04 16:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on liba, eks ju?

Kui on mingi kummaline võimalus, et päris teema – siis anna mõistust! Sellisele mehele ei annaks küll iial andeks.

Miks ei annaks? Näe, “muidu on ju hea mees” ja eriline argument, et pikalt olnud koos. Nagu vabainimesed, et kus ma siis ikka lahku lähen, meil viis last ja 50 aastat koos olnud, las peksab/petab pealegi, peaasi, et sosistama ei hakataks… ????????????

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See naine tundis ennast nii alandatuna, et kirjutas kõik need inimesed oma elust välja. Sünnitunnistusel pole ka isa nime.

Mu ema tegi ka nii. Kõigele lisaks vahetas nime ja kolis teise linna, et isa üles ei leiaks. Ei andesta seda iialgi, et ei lasknud mul isa tunda (hiljem sain teada et oli otsinud, nüüd kahjuks surnud)

Sa oleks tahtnud tunda sellist “isa”, kes su emale niimoodi näkku laseb? “Isa” võis sind vabalt otsida selleks, et sinult vanaduses raha hakata välja pumpama või oma hooldekodu arveid lasta maksta.

Väga kurb, et täiskasvanud inimene on nii kibestunud, et kaob selge mõistus ja selles kõiges tekitatakse lapsele emotsionaalne trauma ning tõmmatakse kahe täiskasvanu vahele kättemaksu vahendiks. Piinlik lugedagi. Mis õigusega võtad endale õiguse jätta last isast ilma? Muideks, võiks vahelduseks lugeda seadusi. Lapsel on lausa õigus kohtuda teise vanemaga!

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav oleks teada, mis edasi sai? Kuu aega on su postitusest möödas. Kas pereõnn õitseb?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 05.04 09:07; 05.04 11:21; 05.04 11:39; 05.04 11:52; 07.05 09:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis õigusega võtad endale õiguse jätta last isast ilma? Muideks, võiks vahelduseks lugeda seadusi. Lapsel on lausa õigus kohtuda teise vanemaga!

Seaduse järgi ei olnud ju isa kui sünnitunnistusel kirjas polnud.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 13:04; 07.05 10:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on liba, eks ju?

Kui on mingi kummaline võimalus, et päris teema – siis anna mõistust! Sellisele mehele ei annaks küll iial andeks.

Andeks anda ikka võib, aga ega sellepärast enam koos olema ei pea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )


Esileht Pereelu ja suhted Avalik petmine ja kuidas edasi