Esileht Ajaviite- ja muud jutud Avalikud nn staarid.

Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Teema: Avalikud nn staarid.

Postitas:
Kägu

Mis pagan paneb osasid inimesi ennast pidevalt meedias eksponeerima. Ma mõtlen näit. Ilvese mutte, bsh, saagimit ja selliseid. Ma ei saa aru mis häda neil on. Mina vastupidi igasugust avalikku tähelepanu vihkan. Ahjaa igasugu tõsielu sarjade tegelased ka. Nii õudne elu ju.

+10
-18
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ajudega on halvasti, aga keegi peab ka kloun olema. Naudi

+8
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis pagan paneb osasid inimesi ennast pidevalt meedias eksponeerima

Aga mis paneb osa inimesi nii kohutavaid kirjavigu tegema?

+3
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis pagan paneb osasid inimesi ennast pidevalt meedias eksponeerima. Ma mõtlen näit. Ilvese mutte, bsh, saagimit ja selliseid. Ma ei saa aru mis häda neil on. Mina vastupidi igasugust avalikku tähelepanu vihkan. Ahjaa igasugu tõsielu sarjade tegelased ka. Nii õudne elu ju.

Mis paneb – ühte osa paneb muidugi raha olema nähtav. Kui sinu sissetuleks sõltuks sellest ja ainult sellest, kas sind teatakse või mitte, mis valikud sul on. Kas sina tõesti loobud  heal meelel oma sissetulekust. Kui sa saaksid teada, et tuntus võimaldaks sulle 10 kuni 100 kordse sissetuleku tõusu ? Mis teeksid? Tähelepanu võid ju vihata, aga raha ? Miks sa raha vihkad?

+7
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

No see on elu ja meelelahutus. Alati on olnud ju nö seltskonnatähti ja miskipärast nende elu läheb alati kõigile ka väga korda. Sest kui kedagi ei huvitaks, siis nad nö mittemillestki ju ära ei elaks. Aga vot elavad ja veel väga hästi. Inimestel on uudishimu ikkagi teiste eraelu vastu, kirugu nad neid palju tahes. Vaadake või Kardashianite klanni.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis paneb – ühte osa paneb muidugi raha olema nähtav. Kui sinu sissetuleks sõltuks sellest ja ainult sellest, kas sind teatakse või mitte, mis valikud sul on. Kas sina tõesti loobud  heal meelel oma sissetulekust. Kui sa saaksid teada, et tuntus võimaldaks sulle 10 kuni 100 kordse sissetuleku tõusu ? Mis teeksid? Tähelepanu võid ju vihata, aga raha ? Miks sa raha vihkad?

Milline lollus.

+1
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Joel Ostrati võib ka juba vaikselt sinna “pean iga hinna eest püünele saama!!!” listi lisada…

+7
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks samas peaks sellised inimesed, kes avalikkuse ette pürgivad, kedagi häirima? Ju siis on edevamad lihtsalt. Aga et Saagim võib kedagi nii häirida, et sellest teema teha?

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Joel Ostrati võib ka juba vaikselt sinna “pean iga hinna eest püünele saama!!!” listi lisada…

Mina lisaksin Helle-Moonika Helme. Tema sõbranna Kaja Kallas käib samuti liigselt närvidele.

+3
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

No see on elu ja meelelahutus. Alati on olnud ju nö seltskonnatähti ja miskipärast nende elu läheb alati kõigile ka väga korda. Sest kui kedagi ei huvitaks, siis nad nö mittemillestki ju ära ei elaks. Aga vot elavad ja veel väga hästi. Inimestel on uudishimu ikkagi teiste eraelu vastu, kirugu nad neid palju tahes. Vaadake või Kardashianite klanni.

Poleks kloune, poleks ka huvi.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu
  • Joel Ostrati võib ka juba vaikselt sinna “pean iga hinna eest püünele saama!!!” listi lisada…

Miks?

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis paneb – ühte osa paneb muidugi raha olema nähtav. Kui sinu sissetuleks sõltuks sellest ja ainult sellest, kas sind teatakse või mitte, mis valikud sul on. Kas sina tõesti loobud heal meelel oma sissetulekust. Kui sa saaksid teada, et tuntus võimaldaks sulle 10 kuni 100 kordse sissetuleku tõusu ? Mis teeksid? Tähelepanu võid ju vihata, aga raha ? Miks sa raha vihkad?

Vaene emakeel 🙁

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu
  • Joel Ostrati võib ka juba vaikselt sinna “pean iga hinna eest püünele saama!!!” listi lisada…

Miks?

Küsiks ka, et miks?
Ta oli juba ju tunnustatud kokk enne oma kokasaate tulekut.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma saan aru kui on tegemist poliitiku, laulja või midagi sellist. Aga sellised on läbi aegade olnud, kes midagi ei tee ja lihtsalt igal pool eksponeerivad Saagim, Liis Lass, Lihtsa Elu tibid, Merilin Nau, Brigitte Hunt. Ju siis on tähelepanu vaja, inimesed on erinevad. Eks nendeta oleks natuke igav ka 😉

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No ma isiklikult ei ole avanud kunagi yhtegi  uudist kus nendest tegelastest juttu on. Seega ei huvita aga nad ka ei sega ka mu elu. Mida sa koormad ennast selel jamaga kui nad sulle huvi ei paku?

Ma tõesti tulen enne siia ja loen kuidas minu-sarnastel meeldivatel inimestel päriselt làheb 😗

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No aga miks sina sellistele mõttetutele isikutele oma aega ja tähelepanu raiskad? Saaksid elu elatud ka ilma nende blogisid-vlogisid, telesaateid jne jne vaatamata, neid käsitlevaid artikleid lugemata jne jne.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Raha.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga mis paneb inimesi FB-s kõiki oma tegemisi üles pildistama ja sinna toppima? Teised peavad teadma, mida söön, millal söön, kus söön…Milleks pildistatakse oma toidutaldrikuid, lillepeenraid ja kurke-tomateid, ei ma aru saa. Kui on midagi tõesti huvitavat ja erilist tehtud, mida igaüks ei oska, siis mõistan, et inimene tahab jagada ja sel juhul on ka huvitav vaadata. Aga täiesti tavalisi kodutoite ja kooke jms.? Milleks? Pappi selle eest ei tiksu ju? Haiglane tähelepanuvajadus?

+4
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Paljude jaoks on see lihtsalt töö. Peadki pildil püsima, muidu tulevad uued peale ja kui sina enam ei ole see, kes klikke korjab või publiku kohale toob, siis sinu sissetulek kahaneb.

On ka selliseid avaliku elu tegelasi, kellele väga ei meeldigi mingeid intervjuusid anda, kuid aeg-ajalt töö tõttu tuleb neil seda siiski teha. Sa võid ju oma viiulit väga hästi mängida, aga kui seda teab vaid su lähem tutvusringkond, siis tõenäoliselt sellele oma karjääri üles ei ehita.

Teemaalgatajat ma ei mõista. Las need inimesed olla ja elavad oma elu nii nagu neile meeldib. Sina ela nii nagu sulle meeldib, keegi ei sunni sind ju ennast kuskil eksponeerima.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui on midagi tõesti huvitavat ja erilist tehtud, mida igaüks ei oska, siis mõistan, et inimene tahab jagada ja sel juhul on ka huvitav vaadata. Aga täiesti tavalisi kodutoite ja kooke jms.? Milleks?

Seda arvamust ma jagan. Ma saan aru, kui mõni teeb tavalise õunapiruka ja tema enda jaoks on see suur saavutus, ta kirjutab sellele jutu juurde, et sai hakkama. Aga lihtsalt mingi avokaadoleiva pilt või tomat kasvuhoones, millega ei kaasne mingit lugu, tundub ka mulle selline õlgu kehitama panev. Samas ma ei jää selle üle pikemalt juurdlema, vaid kerin lihtsalt edasi. Inimeste väljendusoskus on erinev, võib-olla see avokaadoleib on tema jaoks kuidagi eriline ja see tomat hingelähedane 😀

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui on midagi tõesti huvitavat ja erilist tehtud, mida igaüks ei oska, siis mõistan, et inimene tahab jagada ja sel juhul on ka huvitav vaadata. Aga täiesti tavalisi kodutoite ja kooke jms.? Milleks?

Seda arvamust ma jagan. Ma saan aru, kui mõni teeb tavalise õunapiruka ja tema enda jaoks on see suur saavutus, ta kirjutab sellele jutu juurde, et sai hakkama. Aga lihtsalt mingi avokaadoleiva pilt või tomat kasvuhoones, millega ei kaasne mingit lugu, tundub ka mulle selline õlgu kehitama panev. Samas ma ei jää selle üle pikemalt juurdlema, vaid kerin lihtsalt edasi. Inimeste väljendusoskus on erinev, võib-olla see avokaadoleib on tema jaoks kuidagi eriline ja see tomat hingelähedane 😀

Mina saan sellest aru lihtsalt nii, et ju siis inimesel on parasjagu mingi õhin peal – näiteks kookide küpsetamise õhin,  nostalgiliste toitude tegemise õhin, lillepeenarde tegemise õhin, tomatite kasvatamise õhin, rabamatkadel käimine õhin jne.

See on ju samamoodi nagu silmast silm suhtlemisel – kui keegi hakkab rääkima näiteks rabas käimisest, siis mõni süttib kohe ja hakkab samal teemal oma elamusi rääkima (“Aga tead, me käisime seal – ja kui palju murakaid me saime!”) , mõni kuulab huviga, aga omalt poolt midagi ei lisa, mõni ütleb: “Tore, et te viitsite seal käia, kindlasti on seal ilus, aga mina ei viitsi..”, mõni pigem on vait ja ootab, et seltskond võtaks mõne teise, tema jaoks huvitavama jututeema.

Mina tavaliselt ei omista FB sõpradele  mingeid halbu motiive (näit.”haiglane tähelepanuvajadus”) sellepärast, et ta mingi pildi postitas. Küllap on ka igasugu äärmusi, keda tõesti ei kannataks välja, olen kuulnud, et mõned hakkavad piltidega lausa üle uputama näiteks,  aga oma tuttavate hulgas pole selliseid olnud.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mind hämmastavad (jajah, olen hämmelduja-kägu) jälle sellised võltstagasihoidlikud postitused, nagu “ah, ega mul siin midagi olegi, aga no pildistan ja postitan ikka…” stiilis. Vot see on 100% tähelepanu ja kiituse lunimine. Olgu siis aiandus, käsitöö või mingi muu ala. Ja inimesed siis lohusetundlikult laigivad ja suppppperdavad. Üks suur kiitusenorija on oma aia ja taimedega ikka vähemalt kord aastas kuskil lehes või ajakirjas ka, sotsiaalmeediast rääkimata.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina saan sellest aru lihtsalt nii, et ju siis inimesel on parasjagu mingi õhin peal – näiteks kookide küpsetamise õhin,  nostalgiliste toitude tegemise õhin, lillepeenarde tegemise õhin, tomatite kasvatamise õhin,

Mõnel kestab see õhin ikka pikki aastaid, ime et ennast ära ei tüüta.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mind hämmastavad (jajah, olen hämmelduja-kägu) jälle sellised võltstagasihoidlikud postitused, nagu “ah, ega mul siin midagi olegi, aga no pildistan ja postitan ikka…” stiilis. Vot see on 100% tähelepanu ja kiituse lunimine. Olgu siis aiandus, käsitöö või mingi muu ala. Ja inimesed siis lohusetundlikult laigivad ja suppppperdavad. Üks suur kiitusenorija on oma aia ja taimedega ikka vähemalt kord aastas kuskil lehes või ajakirjas ka, sotsiaalmeediast rääkimata.

See “ah, ega mul siin midagi olegi, aga..” keerutamine mulle ka ei meeldi.

Kui aga ütleb lihtsalt ja selgelt, et aastal 2000 hakkasin rajama aeda, vahepealsete aastate jooksul on aiandus mind aina enam huvitama ja minu viimase aja lemmiktaim/lemmiknurk aias on, näete, see – siis sellise näitamise vastu pole mul põhimõtteliselt mitte midagi. Ma ei hakka inimese mingeid halbu motiive omistama. Las aga teeb, kui huvi on,  ja las aga näitab.

See läheb teemaalgataja algsest teemast muidugi juba kõrvale.  Saagimid ja muud elukutselised eksponeerijad eksponeerivad selle pärast, et kuni figureerid meedias, siis saad ka pakkumised, mis tagavad äraelamise. Kui jääd vait ja poed oma urgu – siis varsti enam pakkumisi ka ei tule, need lähevad uutele  nägudele.

0
0
Please wait...

Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Avalikud nn staarid.