Esileht Koroonaviirus COVID-19 Avalikult haigestumisest teatamine

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Avalikult haigestumisest teatamine

Postitas:
Kägu

Miks inimesed teatavad, et on koroonasse haigestunud? Avaliku elu tegelased kuulutavad meedias (viimased näited Marina Kaljurand, Riina Solman, Singer Vingeri liikmed jne.) ja ülejäänud fb-s või instagramis.

Mul oli kevadel koroona ja sellest teadsid vaid mulle kõige lähedasemad. Milleks seda terve maailmaga (või Eestiga) jagama peab?

+5
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii nagu sina eelistad seda informatsiooni ainult enda teada hoida, nii eelistavad nemad sellest rääkida. Mis sellest valesti on? Kõik ei pea olema samasugused. Nad ongi põhjusega AVALIKU ELU tegelased.

Ise arvan, et osaliselt motiveerib neid ka see, et endiselt on inimesi, kes väidavad, et koroonat pole olemas. Aga kui rohkem avaliku elu tegelasi tunnistab, et nad tõepoolest koroona said, siis äkki hakkavad need koroonaeitajaid ka uskuma, et see viirus pole väljamõeldud. Ega ilmasjata kuulsusi mõjuisikuteks ei nimetata.

+14
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin ju ka palju teemasid, kus ei usuta, et noor/keskeas inimene võib koroonat raskelt põdeda. See on ainult pos, kui selliseid lugusid teistega jagatakse. Paneb vb kedagi mõtlema.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks inimesed teatavad, et on koroonasse haigestunud? Avaliku elu tegelased kuulutavad meedias (viimased näited Marina Kaljurand, Riina Solman, Singer Vingeri liikmed jne.) ja ülejäänud fb-s või instagramis.

Mul oli kevadel koroona ja sellest teadsid vaid mulle kõige lähedasemad. Milleks seda terve maailmaga (või Eestiga) jagama peab?

noh ma ikka sugulaste haigestumisest tean ka.

Ka kolleegid ootavad, et firma teavitaks  nakatunud kolleegist, siis saab igaüks läbi mõelda, kes  ja kus koos olid.

Kaanestaarid  teavitavad selleks, et panna inimesi  mõtlema, et ka ilus, rikas  või võimukas haigestub, seega ka tavakodanik haigestub, äkki ikka vaktsineeriks.

a

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaanestaarid  teavitavad selleks, et panna inimesi  mõtlema, et ka ilus, rikas  või võimukas haigestub, seega ka tavakodanik haigestub, äkki ikka vaktsineeriks.

????????????

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

“…äkki ikka vaktsineeriks”

Need kuulsad koroonahaiged on ju peaaegu kõik vaktsineeritud.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks ikka selleks, et hirmutada jälle. Delfis muud polegi, kui hüsteerilised hirmutavad artiklid. Enam ei loe seda solki.

+4
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle väga meeldib see, et Marina Kaljurand ütles, et mis sellest, et ta vaktsineeritud on, ta ikkagi testis ka pidevalt (ja tänu sellele avastas haiguse varakult). Rõõm näha, et inimene võtab asja tõsiselt ja lähtub teaduspõhisest infost – nii et mul on väga hea meel, et ta seda reklaamib, ehk siis käituvad nii rohkemad vaktsineeritud, kelle töö tihedaid kontakte eeldab.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks ikka selleks, et hirmutada jälle. Delfis muud polegi, kui hüsteerilised hirmutavad artiklid. Enam ei loe seda solki.

Kuidas see hirmutamine on, kui räägitakse reaalsest enda kogemusest? Näidatakse reaalseid pilte haiglast. Hoopis see on pahatahtlik, et hirmutatakse vaktsineerimisega.  Sadu postitusi, et vaktsineerimisega keerad enda tervise tuksi, ilma ühegi reaalse isikliku kogemuseta. Tänu sellise umbluu  ajamisele on nii mõnigi end vaktsineerimata jätnud ja raskesti haigestunud/surnud.

+9
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks ikka selleks, et hirmutada jälle. Delfis muud polegi, kui hüsteerilised hirmutavad artiklid. Enam ei loe seda solki.

Sa siis ei usu, et nad päriselt koroonas on, ainult valetavad, et kolli teha? Või kui tõde tundub kole, siis peaks seda varjama? Oma isikuandmed, oma valik ju, nemad tahtsid seda ajalehes kuulutada, ju siis pidasid vajalikuks, kuna nad on avaliku elu tegelased, võttis ka leht teema üles. Vaevalt nad suvalise Jussi koroonakogemust nii innuvalt avaldama tormaks, kui tal just midagi erilist seoses sellega ei toimunud.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

“…äkki ikka vaktsineeriks”

Need kuulsad koroonahaiged on ju peaaegu kõik vaktsineeritud.

ja kui ei oleks vaktsineerinud, siis ise nad postitust ei teeks, vaid tuleks uudis  Superstaar xxxx on hinge vaakumas  covidi intensiivis.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks osad vast tahavad mingit laadi eeskuju näidata. Teiseks, mõnel on lihtsalt tähelepanuvajadus ja nuiab seda, kust vaid saab. Kolmandaks, mõned inimesed on väga liikuvad ja suured suhtlejad, siis on see ju ka lihtsalt hea viis lähikontaktseid teavitada, et need tähelepanelikud oleksid. Ok tegevus, aga ise ei peaks vajalikuks, privaatsus on olulisem. Aga kõik ei tunne vajadust sellise asja järele nagu privaatsus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks inimesed teatavad, et on koroonasse haigestunud? Avaliku elu tegelased kuulutavad meedias (viimased näited Marina Kaljurand, Riina Solman, Singer Vingeri liikmed jne.) ja ülejäänud fb-s või instagramis.

Mul oli kevadel koroona ja sellest teadsid vaid mulle kõige lähedasemad. Milleks seda terve maailmaga (või Eestiga) jagama peab?

Avaliku elu tegelasel ehk antud juhul poliitikul on päevas mitmeid koosolekuid, nad kohtuvad paljude injmestega iga päev.  Ehk temaga kokkupuutunud inimesed saavad ennast jälgima hakata.

Sina istu rahulikult oma privaatsuses edasi, ei huvita kedagi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks ikka selleks, et hirmutada jälle. Delfis muud polegi, kui hüsteerilised hirmutavad artiklid. Enam ei loe seda solki.

Kas sa kardad või? Normaalne inimene ei pea neid hirmutavateks.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks inimesed teatavad, et on koroonasse haigestunud? Avaliku elu tegelased kuulutavad meedias (viimased näited Marina Kaljurand, Riina Solman, Singer Vingeri liikmed jne.) ja ülejäänud fb-s või instagramis.

Mul oli kevadel koroona ja sellest teadsid vaid mulle kõige lähedasemad. Milleks seda terve maailmaga (või Eestiga) jagama peab?

Su lähikontaktsed võiksid ju vähemalt seda teada. Kuidas sinu meelest siis nakatumist ära hoida, kui seda salajas hoitakse.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks ikka selleks, et hirmutada jälle. Delfis muud polegi, kui hüsteerilised hirmutavad artiklid. Enam ei loe seda solki.

Kas sa kardad või? Normaalne inimene ei pea neid hirmutavateks.

Ma olen ka nii mõneltki, kes seda “rahvast hirmutatakse” juttu räägib küsinud, et kas ta ise on siis hirmul?  No tema loomulikult ei ole, aga kõik teised, need lollid lambad, ju kardavad. Omaette küsimus on, kus need inimesed, kes hirmu ei tunne, üldse tulevad selle peale, et teised kindlasti tunnevad?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Omaette küsimus on, kus need inimesed, kes hirmu ei tunne, üldse tulevad selle peale, et teised kindlasti tunnevad?

Võimalik, et lähtutakse sellest, kui palju ja mis sõnadega süüdistatakse vaktsiini mitte soovivaid inimesi vaktsiinivastasuses ja lamemaalasesuses.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Avalikult haigestumisest teatamine