Esileht Pereelu ja suhted avalikus kohas käsi tagumikul

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: avalikus kohas käsi tagumikul

Postitas:

Kuidas suhtute, kui meessoost isik paneb kaaslasele avalikus kohas käe tagumikule?
Äkki teil endalgi nii?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eriti hea on, kui mees topib oma käe naise teksapükste tagataskusse.
Mul endal nii ei ole.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seksikas.

+11
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas suhtute, kui meessoost isik paneb kaaslasele avalikus kohas käe tagumikule?

Äkki teil endalgi nii?

On see seadusega keelatud? Kui jah, kutsun politsei 🙂 Kui ei, siis mis see minu asi on kuidas keegi teine, kellegi teisega käitub, kui sellel teisel on kellegi teise nõusolek. Vaba maa. Suhtumine ja halvakspanu oleme saanud nõuka ajast. Äkki lõpetaks selle nõukaaja jama juba ükskord ära. Öeldakse, et pidavat minema 3 inimpõlve, enne kui mingi hoiak muutub. Aga teadvustades on ju võimalik varem kui 3 inimpõlve. Nii et kui meessoost isiku kaaslane kogeb vägivalda ja see on näha, kutsun politsei.

+7
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas me räägime sekundist või pikast mudimisest?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui see on tema enda kaaslane ja kaaslasel selle vastu ka midagi ei ole, siis ma ei suhtu sellesse mitte kuidagi.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seksikas, just eriti, kui paneb käe taskusse. No kui seeliku alla topib, on avalikus kohas nõme.

+1
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.06 22:51; 27.06 10:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on vahel nii. Teistel on vahel ka. Armas.

+7
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu meelest on suhteliselt nõme. On olemas avalikus kohas käitumise reeglid, aga matsid jäävad matsideks. Kuskil klubis tantsides muidugi arusaadav, see on natuke teist tüüpi koht, nii et eks veidi oleneb olukorrast ka. Ebaseaduslikuks läheb ilmselt sealt maalt, kus juba rõvedaks mudimiseks või masseerimiseks läheb, ilmselt mingit trahvi saaks määrata, kui keegi kaebab ja avalikus kohas ollakse. Aga kõik, mis pole ebaseaduslik, ei pruugi olla veel moraalne või viisakas käitumine.

+9
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei suhtu kuidagi, savi ju, vaatan mujale. Ma ei jõua ega soovi kõikidesse kuidagi suhtuda: mõni joob pargipingil, teine suitsetab, kolmas haiseb, neljas jalutab elevanti jne.

Endal nii pole kahjuks – olen viimased paar aastat üksik olnud ja ükski võõras pole ka üritanud avalikus kohas:(.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki teil endalgi nii?

“Meil” on nii, et mitte meesisik vaid naisisik topib oma käsi igale poole.
Kuhu ei tohiks toppida.
Aga miks ta seda teeb, ei tea. Ilmselt ema pole talle õpetanud, et ei tohi.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seksikas, just eriti, kui paneb käe taskusse. No kui seeliku alla topib, on avalikus kohas nõme.

Kunagi oli sellistel naistel teksade tagatasku alumine pind ära lõigatud. Siis sai kohe puhast kanni anda mehele katsuda kuskil CoMarketi kassajärjekorras. Ehk siis kui käsi taskusse panna, oli pepu kohe pihus. Armas! Õrnutsemine!

+10
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.06 10:47; 27.06 10:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidagi ei suhtu, ei häiri, ei pane ka tähele. Kui mõnel paaril nii kombeks, siis käsi tagumikul või üksteisel ümbert kinni hoidmine ei ole küll selline asi, mis peaks teisi ebamugavust tundma panema.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidagi ei suhtu, ei häiri, ei pane ka tähele. Kui mõnel paaril nii kombeks, siis käsi tagumikul või üksteisel ümbert kinni hoidmine ei ole küll selline asi, mis peaks teisi ebamugavust tundma panema.

Okei, soovingi siinkohal sulle, et kui sa kuskil restoranis sööd, siis sinu kõrval seisaks vaba lauda otsides mingi paarike, kes mudib täispihuga, asjalikult ja tundega teineteise tagumikke.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.06 10:47; 27.06 10:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks näljane räägib söögist. Näed teiste kingi, kui enda omad kulunud jne. Ilmselt teema algatajaks on keegi, kellel on suur läheduse puudus ja pole ka ammu keegi ta keha mudinud.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.06 22:51; 27.06 10:32;
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Pereelu ja suhted avalikus kohas käsi tagumikul

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.