Esileht Kodunurk Avamaa kurgid

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Avamaa kurgid

Postitas:
Kägu

Kas tõesti peab neil terve suvi läbi katteloori peal hoidma? Jube tüütu!

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei pea

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas tõesti peab neil terve suvi läbi katteloori peal hoidma? Jube tüütu!

Kust ja miks selline arvamus? Esimest korda kuulen.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei pea muidu, aga vot sel suvel ei ole kindel. Mu kolm nädalat tagasi välja istutatud kurgid on täpselt sama suured, kui välja viies, otse seemnest panduid pole  üldse näha. Ehk siis vast oleks abi olnud, oleks loor peal.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kui ööd on jahedad, siis öösel looriga ja päeval ilma. kui öösel on ka juba soojem (+15), siis ei ole vaja öösel looritada.

sa vaatad seda ikka temperatuuri järgi ju. Mul ei ole veel olnud sellist ööd, mil taimed oleks öösel ilma katteta (mul arbuusid), siinkandis on öine temperatuur 9-12, seda on vähevõitu.

aga eks oleneb su kurgisordist, kui palju see jahedat kannatab, mul oma taime kohta oli öeldud see +15 kraadine piir öösiti

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu kolm nädalat tagasi välja istutatud kurgid on täpselt sama suured, kui välja viies, otse seemnest panduid pole üldse näha. Ehk siis vast oleks abi olnud, oleks loor peal.

No 3 ndl tagasi oligi kaugelt liiga vara avamaale kurki panna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisan veel: ma istutasin taimed peenrasse nädal tagasi ja ilusti on suuremaks kasvanud. Ilma loorita, alla 10mkraadinpole öösiti olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei pea muidu, aga vot sel suvel ei ole kindel. Mu kolm nädalat tagasi välja istutatud kurgid on täpselt sama suured, kui välja viies, otse seemnest panduid pole üldse näha. Ehk siis vast oleks abi olnud, oleks loor peal.

No liiga vara ei tohigi loori ära võtta.

Mina panin eelmine nädal taimed välja, esimesed paar ööd hoidsin katte all. Praegu on piisavalt soe, et kui istutad taime, pole loori vaja. Kui panid seemnest, sõltub taime suurusest.

Kui kogu suvi hoida katte all, siis parem juba kasvuhoonesse investeerida ehk.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas tõesti peab neil terve suvi läbi katteloori peal hoidma? Jube tüütu!

Miks? Ma ei pane iial mingeid loore – ei mina viitsi mässata! Taimed panen õue siis, kui ööd juba stabiilselt plussis. Mulle ei ole oluline, et see kurk või kartul oleks küla esimene. Saab kuna saab ja tihti saan teistest kauemgi nautida. Loorid on jah neile, kel see esimene vili nii oluline on ja kel on aega nendega jantida. Ei kujuta hästi ette, et pesksin hommikul vara enne tööle minekut veel põllule mässama minema.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui kogu suvi hoida katte all, siis parem juba kasvuhoonesse investeerida ehk.

Siis valmistu koge ka karilase tulekuks. Eriti kuuma suvega on see otsemaid platsis.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii palju, kui mina olen  kurgi kasvatamise juhendeid netist lugenud, siis igal pool on kirjas, et kohe pärast istutamist tõmmake loor peale ja jätkegi nii, kogu suveks. Loor eemaldada ainult kastmise ajaks.

Ainult mingitel konkreetset tüüpi taimedel peaks loori ära võtma ajaks, kui need õitsevad, kuna need loori all ei tolmendu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui kogu suvi hoida katte all, siis parem juba kasvuhoonesse investeerida ehk.

Siis valmistu koge ka karilase tulekuks. Eriti kuuma suvega on see otsemaid platsis.

Eelmisel suvel oli kuum suvi, eikedagi….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Istutasin tavalise kasvuhoonekurgi 3 nädalat tagasi välja, ei mingit loori. Praegu on nii 3 cm kurgike küljes.

Läbi loori saab kasta, miks seda pealt ära kakkuda? Kui kile all, siis jah.

Hetkel pole mingit loori vaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Istutasin tavalise kasvuhoonekurgi 3 nädalat tagasi välja, ei mingit loori. Praegu on nii 3 cm kurgike küljes.

Läbi loori saab kasta, miks seda pealt ära kakkuda? Kui kile all, siis jah.

Hetkel pole mingit loori vaja.

Ma olen alati imestanud seda läbi loori kastmise juttu. Kui mina nii kastan, siis vesi jookseb loori pealt lihtsalt maha.

Ilmselt läheks vesi läbi alles pikalt kestnud korraliku saju tagajärjel. Aga pisem vihm loorist läbi ei jõua. Ja voolikust kastes jooksb vesi lihtsalt kõrvale, mitte sellele kohale, kuhu peaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea, v-o on erineva tihedusega loore, aga olen läbi loori kogu aeg kastnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Kodunurk Avamaa kurgid